Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Илийском районе
Постановление акимата Илийского района Алматинской области от 13 марта 2015 года № 3-145. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 01 апреля 2015 года № 3118.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить совместно с Илийской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Илийского района" Жаркынбекову Султан Данашевичу опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мусаеву Маден Токтарбаевичу.
Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Медеуов
Приложение 1 к постановлению акимата Илийского района от "__"___________ 2023 года №___________
Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Илийского района Алматинской области от 01.06.2023 № 303 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Места для размещения агитационных печатных материалов в Илийском районе
1. По Энергетическому сельскому округу:
1) село Отеген батыр, микрорайон "Арман", улица Шугыла, № 22а, стенд возле магазина "Арман";
2) село Отеген батыр, мкр. Гулдер, улица Ш. Кулымбаева, № 25/1, стенд возле магазина "Әдемі";
3) село Карасу, улица Конаева, № 7, стенд возле магазина "Елена".
2. По Байсеркенскому сельскому округу:
1) село Байсерке, улица Д. Кунаева, № 92, стенд возле здания товарищества с ограниченной ответственностью "Байсерке Агро";

Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 3-145 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 01 сәуірде № 3118 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Іле аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Іле ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Жарқынбеков Сұлтан Данашұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Мұсаев Мәден Тоқтарбайұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Медеуов
Іле ауданы әкімдігінің 2023 жылғы _____ _________ № _________ қаулысына 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 01.06.2023 № 303 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Энергетический ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, "Арман" ықшам ауданы, Шұғыла көшесі, № 22а, "Арман" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Өтеген батыр ауылы, Гүлдер ықшам ауданы, Ш. Құлымбаев көшесі, № 25/1, "Әдемі" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Қарасу ауылы, Қонаев көшесі, № 7, “Елена" дүкенінің жанындағы стенд.
2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 92, "Байсерке Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд;

2) село Байсерке, улица Бейбитшилик, № 14 б, стенд возле здания гимназии № 28;
3) село Коктерек, улица Шалкиіз Жырау, № 11, стенд возле здания СШ № 21;
4) село Жанаталап, улица Есил, № 15, стенд возле кафе "Терең Қара";
5) село Жанадаур, улица С. Болысбаева, № 12, стенд возле магазина "Дана";
6) село Ынтымак, улица Аль-Фараби, № 72, стенд возле здания ТОО "Дольче Фарм";
7) село Али, стенд возле остановки по улице Е. Беделбаева.
8) село Байсерке, улица Аркабая, 68 А, стенд возле здания филиала акционерного общества "Казпочта".
3. По Жетыгенскому сельскому округу:
1) село Жетыген, улица Ж.Кудайбергенова, № 27, стенд расположенный напротив универсального рынка "Наурыз";
2) село Жетыген, стенд на пересечении улиц Ы. Алтынсарина и Ш. Уалиханова;
3) село Куйган, улица Каганат, № 17, стенд возле магазина "Айжан".
4. По Караойскому сельскому округу:
1) село Караой, стенд на пересечении улиц Тын дала и А.Отарбаева;
2) село Н. Тлендиева, стенд на пересечении улиц Арман и А.Исаева;
3) село Косозен, улица Жильникова, № 89, стенд возле магазина "Кошалко".
5. По Чапаевскому сельскому округу:
1)село Чапаево, стенд на пересечении улиц Ю. Гагарина и Бейбітшілік.
6. По Междуреченскому сельскому округу:
1) село Междуреченское, улица Достык, № 10, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Екпенды, улица Шевченко, № 29, возле СШ №2;
3) село Жаугашты, улица Абая, № 15, стенд возле магазина "Алишер".
7. По КазЦИКовскому сельскому округу:
1) село КазЦИК, стенд на пересечении улиц Б. Сейдалиева и А. Кисанова;
2) село Комсомол, улица К.Кушелекова, № 57, стенд возле магазина "Мухамеджанов".
8. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Тауелсиздик, № 150, стенд возле магазина "Диана";
2) село Коккайнар, улица Астана, № 14, стенд возле магазины "Уашпаев" и "Береке";
3) село Толе би, улица М.Маметовой, № 36, стенд возле здания сельского фельдшерского пункта;
4) село Жапек Батыр, улица К. Алтаева, № 42, стенд возле здания сельского ветиринарного пункта.
9. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, на пересечении улиц Д.Конаева и Ж.Барибаева.
10. по поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, микрорайон "Водник-1", стенд на пересечении улиц Алатау и Абылай хана;
2) поселок Боралдай, улица Космонавтов, № 96, стенд возле магазина "Асем";
3) поселок Боралдай, улица Аэродромная, № 96, стенд возле магазина "Удобный".

2) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, №14 б, № 28 гимназия ғимаратының жанындағы стенд;
3) Көктерек ауылы, Шалкиіз Жырау көшесі, 11 А , № 21 орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жаңаталап ауылы, Есіл көшесі, № 15, " Терең Қара" кафесінің жанындағы стенд;
5) Жаңадәуір ауылы, С.Болысбаев көшесі, № 12, "Дана" дүкенінің жанындағы стенд;
6) Ынтымақ ауылы, Әл-Фараби көшесі, № 72, "Дольче Фарм" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанындағы стенд;
7) Әли ауылы, Е. Беделбаев көшесіндегі аялдама жанындағы стенд.
8) Байсерке ауылы, Арқабай көшесі, 68 А, "Қазпошта" акционерлік коғамының филиалы ғимаратының жанындағы.
3. Жетіген ауылдық округі бойынша:
1) Жетіген ауылы, Ж. Құдайбергенов көшесі, № 27, "Наурыз" әмбебап базарына қарама-қарсы орналасқан стенд;
2) Жетіген ауылы, Ш. Уәлиханов және Ы. Алтынсарин көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Құйған ауылы, Қағанат көшесі, № 17, "Айжан" дүкенінің жанындағы стенд.
4. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Ә. Отарбаев және Тың дала көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Н. Тілендиев ауылы, Арман және Ә. Исаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
3) Қосөзен ауылы, Жильников көшесі, № 89, "Кошалко" дүкенінің жанындағы стенд.
5. Чапаев ауылдық округі бойынша:
1) Чапаев ауылы, Ю. Гагарин және Бейбітшілік көшелерінің қиылысында орналасқан стенд.
6. Междуреченск ауылдық округі бойынша:
1) Междуреченск ауылы, Достық көшесі, № 10, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Екпінді ауылы, Шевченко көшесі, № 29, №2 орта мектептің алды;
3) Жауғашты ауылы, Абай көшесі, № 15, "Алишер" дүкенінің жанындағы стенд.
7. КазЦИК ауылдық округі бойынша:
1) КазЦИК ауылы, Б. Сейдалиев және А. Қисанов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Комсомол ауылы, Қ. Күшелеков көшесі, № 57, "Мұхамеджанов" дүкенінің жанындағы стенд.
8. Ащыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 150, "Диана" дүкенінің жанындағы стенд;
2) Көкқайнар ауылы, Астана көшесі, № 14, "Уашпаев" және "Береке" дүкендерінің жанындағы стенд;
3) Төле би ауылы, М. Мәметова көшесі, № 36, ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жәпек батыр ауылы, Қ. Алтаев көшесі, № 42, ауылдық ветиринариялық пункті ғимаратының жанындағы стенд.
9. Күрті ауылдық округі бойынша:
1) Ақши ауылының Д.Қонаев пен Ж.Бәрібаев көшесінің қиылысында орналасқан стенд.
10. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, "Водник-1" ықшам ауданы, Алатау және Абылай хан көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Боралдай кенті, Космонавтов көшесі, № 96, "Әсем" дүкенінің жанындағы стенд;
3) Боралдай кенті, Аэродромная көшесі, № 96, "Удобный" дүкенінің жанындағы стенд.

Приложение 2 к постановлению акимата Илийского района от "__"___________ 2023 года №___________
Сноска. Приложение 2 в редакции постановления акимата Илийского района Алматинской области от 01.06.2023 № 303 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Илийском районе
1. По Энергетическому сельскому округу:
1) село Отеген батыр, улица Титова, № 16, актовый зал средней школы № 7.
2. По Байсеркенскому сельскому округу:
1) село Байсерке, улица Бейбитшилик, № 14 б, актовый зал гимназий № 28.
3. По Жетыгенскому сельскому округу:
1) село Жетыген, улица Ибрая Алтынсарина, № 15, кафе "Дос".
4. По Караойскому сельскому округу:
1) село Караой, улица Бейбитшилик, № 9, сельский дом культуры.
5. По Чапаевскому сельскому округу:
1) село Чапаево, "3-микрорайон", №13, сельский дом культуры.
6. По Междуреченскому сельскому округу:
1) село Междуреченское, улица Достык, №10, сельский дом культуры.
7. По КазЦИКовскому сельскому округу:
1) село КазЦИК, улица Б.Сейдалиева, №117, актовый зал средней школы №42.
8. По Ащибулакскому сельскому округу:
1) село Мухаметжана Туймебаева, улица Заречная, № 189А, актовый зал средней школы № 20.
9. По Куртинскому сельскому округу:
1) село Акши, улица Д. Кунаева, № 31, сельский дом культуры.
10. По поселку Боралдай:
1) поселок Боралдай, улица Б. Момышулы, № 56, актовый зал гимназии № 39.

Іле ауданы әкімдігінің 2023 жылғы _____ _________ № _________ қаулысына 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Іле ауданы әкімдігінің 01.06.2023 № 303 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Іле ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Энергетический ауылдық округі бойынша:
1) Өтеген батыр ауылы, Титов көшесі, № 16, № 7 орта мектептің акті залы.
2. Байсерке ауылдық округі бойынша:
1) Байсерке ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 14 б, № 28 гимназияның акті залы.
3. Жетіген ауылдық округі бойынша:
1) Жетіген ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 15, "Дос" кафесі.
4. Қараой ауылдық округі бойынша:
1) Қараой ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 9, ауылдық мәдениет үйі.
5. Чапаев ауылдық округі бойынша:
1) Чапаев ауылы, "3-ықшам аудан", № 13, ауылдық мәдениет үйі.
6. Междуреченск ауылдық округі бойынша:
1) Междуреченск ауылы, Достық көшесі, № 10, ауылдық мәдениет үйі.
7. КазЦИК ауылдық округі бойынша:
1) КазЦИК ауылы, Б.Сейдалиев көшесі, № 117, №42 орта мектептің акті залы.
8. Ащыбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Мұхаметжан Түймебаев ауылы, Заречная көшесі, 189А, №20 орта мектептің акті залы.
9. Күрті ауылдық округі бойынша:
1) Ақши ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 31, ауылдық мәдениет үйі.
10. Боралдай кенті бойынша:
1) Боралдай кенті, Б. Момышұлы көшесі, № 56, № 39 гимназияның акті залы.