О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 09 февраля 2015 года № 40-236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 февраля 2015 года № 3065. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2016 года № 03-23
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 26.04.2016 № 03-23.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-225 "О бюджете Кербулакского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2985, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 05 января 2015 года № 2 (3751), 16 января 2015 года № 3 (3752), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6315994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 143272 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20482 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 21000 тысяч тенге;
поступление трансфертов 6131240 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1709659 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1624685 тысяч тенге;
субвенции 2796896 тысяч тенге;
2) затраты 6343817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 49804 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65406 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 15602 тысяч тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы № 40-236 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 18 ақпанда № 3065 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 03-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 26.04.2016 № 03-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104–бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Кербұлақ ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 39-225 шешіміне (2014 жылдың 29 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2985 тіркелген, 2015 жылғы 05 қаңтардағы № 2 (3751) және 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (3752) аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетіне жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6315994 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 143272 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20482 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6131240 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1709659 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1624685 мың теңге;
субвенциялар 2796896 мың теңге;
2) шығындар 6343817 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 49804 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65406 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 15602 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 77627 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 77627 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, благоустройства и оказания услуги населению района".

4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 77627 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 77627 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көгалдандыру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Тулегенов Ш.М.) опубликование настоящего решение после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Толыбаев Кожабек Кожамкулович
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Суранчинов Есенбай Абдрахманович

4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Ш.М.Төлегенов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық маслихатының интернет–ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Қожабек Қожамқұлұлы Толыбаев
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов