Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Кербулакском районе
Решение акима Кербулакского района Алматинской области от 23 февраля 2015 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 27 февраля 2015 года № 3080. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19 сентября 2017 года № 03
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 19.09.2017 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Кербулакском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима района Мадыгалиева Алмаза Токтарбаевича.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Алиев
Приложение к решению акима Кербулакского района от "23" февраля 2015 года № 02 "Об образовании избирательныхучастков для проведения голосования и подсчета голосов в Кербулакском районе"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Кербулакском районе
Избирательный участок № 466.
Центр: село Самен, улица Самена № 3, фельдшерский пункт.
В границах: село Самен, отгонный участок Коктобе; перевал Архарлы.
Избирательный участок № 467.
Центр: село Жоламан, улица К.Мырзакаримова№ 3, Жоламанская средняя школа.
В границах: село Жоламан; станция Дала; отгонные участки.
Избирательный участок№ 468.
Центр: станция Жоламан, улица Железнодорожная № 1, здание железнодорожных путей.
В границах: станции:Жоламан,Архарлы, Алтындала,Сайлы.
Избирательный участок№ 469.
Центр: село Карашокы, улица Набережная № 31, Карашокинская средняя школа.
В границах: село Карашокы; отгонные участки № 1, № 2, № 3.
Избирательный участок№ 470.
Центр: село Кызылжар, улица Алтынсарина № 24, средняя школа имени Ж.Жапарова.
В границах: село Кызылжар;дорожно-ремонтный участок "Аксункар".
Избирательный участок№ 471.

Кербұлақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 02 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 ақпанда № 3080 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 19.09.2017 № 03 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Кербұлақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Алмаз Тоқтарбайұлы Мәдіғалиевке жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Алиев
Кербұлақ ауданы әкімінің 2015 жылғы "23" ақпандағы "Кербұлақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 02 шешіміне қосымша
Кербұлақ ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 466 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сәмен ауылы, Сәмен көшесі № 3, фельдшерлік пункт.
Шекарасы: Сәмен ауылы; Көктөбе мал жайылым учаскесі; Арқарлы асуы.
№ 467 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жоламан ауылы, Қ. Мырзакәрімов көшесі № 3, Жоламан орта мектебі.
Шекарасы: Жоламан ауылы; Дала станциясы; мал жайылым учаскесі.
№ 468 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жоламан станциясы, Железнодорожная көшесі № 1, теміржол станциясының ғимараты.
Шекарасы: станциялар: Жоламан, Арқарлы, Алтындала, Сайлы.
№ 469 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарашоқы ауылы, Набережная көшесі № 31, Қарашоқы орта мектебі.
Шекарасы: Қарашоқы ауылы; № 1, № 2, № 3 мал жайылым учаскелері.
№ 470 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызылжар ауылы, Алтынсарин көшесі № 24, Ж. Жапаров атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қызылжар ауылы; "Ақсұңқар" жол жөндеу учаскесі.
№ 471 сайлау учаскесі.

Центр: село Шилису, улица Алтынсарина № 18/2, Шилисуский сельский клуб.
В границах: село Шилису.
Избирательный участок№ 472.
Центр: село Желдыкара, Желдыкаринская начальная школа.
В границах: село Желдыкара.
Избирательный участок№ 473.
Центр: село Сарыбастау, улица Т.Аубакирова№ 1, Сарыбастауская средняя школа.
В границах: село Сарыбастау;отгонные участки.
Избирательный участок№ 474.
Центр: село Архарлы, Кызылкудыкская начальная школа.
В границах: село Архарлы;отгонные участки.
Избирательный участок№ 475.
Центр: рудник Архарлы, улица Рахатова № 27, Архарлинская средняя школа.
В границах: рудник Архарлы.
Избирательный участок№ 476.
Центр: село Малайсары, фельдшерский пункт.
В границах: село Малайсары;отгонные участки.
Избирательный участок№ 477.
Центр: станция Малайсары, Малайсаринская средняя школа.
В границах: станция Малайсары, станция Тары.
Избирательный участок№ 478.
Центр: село Карагаш, улица Абая № 1, Сарыбулакская средняя школа.
В границах: село Карагаш.
Избирательный участок№ 479.
Центр: село Шилису, Сарыбулакская начальная школа.
В границах: село Шилису.
Избирательный участок№ 480.
Центр: село Казынсу, Казынсуская начальная школа.
В границах: села Казынсу, Сарыбулак.
Избирательный участок№481.
Центр: село Коянкоз, улица Амангельды№ 1, средняя школа имени Т.Кулыбекова.
В границах: село Коянкоз.
Избирательный участок№482.
Центр: село Шанханай, улица Шокана№ 27, Дом культуры села Шанханай.
В границах: село Шанханай;отгонные участки: № 47 и Бесапан.
Избирательный участок№483.
Центр: село Майтобе, улица Школьная№ 1, средняя школа Шанханай.
В границах: село Майтобе.
Избирательный участок№ 484.
Центр: село Сарыозек, улица Оразбекова № 14, средняя школа № 49.
В границах: село Сарыозек, улицы:Т.Рыскулова с №20 по 74 (четная сторона), с №21 по 47(нечетная сторона), Оразбекова, Аль-Фараби, Менделеева, Майлина с №41 по 65 (нечетная сторона), с №38 по 52 (четная сторона), Жибекжолы с №2 по 74 (четная сторона), Бегелдинова с №23 по 33 (нечетная сторона), с №24 по 32 (четная сторона), Крупская, Макатаева с №29 по 41 (нечетная сторона), с №36 по48 (четная сторона),Молдагалиева с №20 по 24 (четная сторона), с №37 по 43 (нечетная сторона), Нефтебаза.
Избирательный участок№ 485.
Центр: село Сарыозек, улица Оразбекова № 14, средняя школа № 49.
В границах: село Сарыозек,улицы:Аймаутова, Гоголя, Мустафина, Пушкина, Жибекжолы с №1 по 75 (нечетная сторона), Аманжолова, Муканова, Торайғырова с №1 по 49 (нечетная сторона), С. Аронулы, Бактыбайақын, Байсейтова, Желтоксан, Бейбитшилик с №2 по 22 (четная сторона), с №1по 31 (нечетная сторона), Макатаевас №1по 27 (нечетная сторона), с№2по 24 (четная сторона), Молдагалиева с №2 по 18 (четная сторона), с № 1по 31 (нечетная сторона),Жандосова, Асфендиярова, Бегелдиновас №2 по 22 (четная сторона).
Избирательный участок№ 486.
Центр: село Сарыозек, улица Маметовой№ 6, средняя школа имени Д.Конаева.

Орталығы: Шилісу ауылы, Алтынсарин көшесі № 18/2, Шилісу ауылдық клубы.
Шекарасы: Шилісу ауылы.
№ 472 сайлау учаскесі.
Орталығы: Желдіқара ауылы, Желдіқара бастауыш мектебі.
Шекарасы: Желдіқара ауылы.
№ 473 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбастау ауылы, Т. Әубәкіров көшесі № 1, Сарыбастау орта мектебі.
Шекарасы: Сарыбастау ауылы; мал жайылым учаскелері.
№ 474 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арқарлы ауылы, Қызылқұдық бастауыш мектебі.
Шекарасы: Арқарлы ауылы; мал жайылым учаскелері.
№ 475 сайлау учаскесі.
Орталығы: Арқарлы кеніші, Рахатов көшесі № 27, Арқарлы орта мектебі. Шекарасы: Арқарлы кеніші.
№ 476 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малайсары ауылы, фельдшерлік пункті.
Шекарасы: Малайсары ауылы; мал жайылым учаскелері.
№ 477 сайлау учаскесі.
Орталығы: Малайсары станциясы, Малайсары орта мектебі.
Шекарасы: Малайсары станциясы, Тары станциясы.
№ 478 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарағаш ауылы, Абай көшесі № 1, Сарыбұлақ орта мектебі.
Шекарасы: Қарағаш ауылы.
№ 479 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шилісу ауылы, Сарыбұлақ бастауыш мектебі.
Шекарасы: Шилісу ауылы.
№ 480 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қазынсу ауылы, Қазынсу бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қазынсу, Сарыбұлақ ауылдары.
№ 481 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоянкөз ауылы, Амангелді көшесі № 1, Т. Құлыбеков атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қоянкөз ауылы.
№ 482 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шанханай ауылы, Шоқан көшесі № 27, Шанханай ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Шанханай ауылы; мал жайылым учаскелері: № 47 және Бесапан.
№ 483 сайлау учаскесі.
Орталығы: Майтөбе ауылы, Школьная көшесі № 1, Шанханай орта мектебі.
Шекарасы: Майтөбе ауылы.
№ 484 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Оразбеков көшесі № 14, орта мектеп № 49.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелер: Т. Рысқұлов № 20-дан 74-ке дейін (жұп жағы), № 21-ден 47-ге дейін (тақ жағы), Оразбеков, Әл-Фараби, Менделеев, Майлин № 41-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 38-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Бегелдинов № 23-тен 33-ке дейін (тақ жағы), № 24-тен 32-ге дейін (жұп жағы), Крупская, Мақатаев, № 29-дан 41-ге дейін (тақ жағы), № 36-дан 48-ге дейін (жұп жағы), Молдағалиев № 20-дан 24-ке дейін (жұп жағы), № 37-ден 43-ке дейін (тақ жағы), Нефтебаза.
№ 485 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Оразбеков көшесі № 14, орта мектеп № 49.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелер: Аймауытов, Гоголь, Мұстафин, Пушкин, Жібек жолы № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Аманжолов, Мұқанов, Торайғыров, № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), С. Аронұлы, Бақтыбай ақын, Байсейітов, Желтоқсан, Бейбітшілік № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Мақатаев № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Молдағалиев, № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Жандосов, Асфендияров, Бегелдинов № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы).
№ 486 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Мәметова көшесі № 6, Д. Қонаев атындағы орта мектеп.

В границах: село Сарыозек,улицы: Гвардейская, Бокина, Курмангазы, Молдагуловой, Турксиб, Амангельды, Кулжабай би, Шокана, Толебаева, Ауезова, Жамбыла, Муратбаева, Луганского, Вожакина, Нурпейсовой, Жарболова, Кайсенова, Кабанбай батыра с №1 по 65 (нечетная сторона), Балпык би, Кутузова.
Избирательный участок№ 487.
Центр: село Сарыозек, улица Б. Момышулы № 25, районный Дом культуры имени А.Сарыбаева.
В границах: село Сарыозек,улицы:Кабанбай батыра с № 66 по 120 (четная сторона), Б. Момышулы, Акын Сара, Маметовой, Масанова, Тимирязева, Абая, Суханбаева, Дуйсенбаева, Жангельдина, СОРЭС,Жастар, Саина, Совет;разъезды:Дос, Балгалы.
Избирательный участок№ 488.
Центр: село Сарыозек, улица Рыскулова № 20, здание районной территориальной инспекции.
В границах: село Сарыозек,улицы: Жибек жолы с №1 по 17 (нечетная сторона), Мадибекулы, Жетысу, Байтурсынова, Сейфуллина, Малайсары батыра, Сарыбаева, Тохтарова, Мусрепова, Жансугурова, Рыскулова с №1 по 19 (нечетная сторона), с № 49 по 99 (нечетная сторона), с №2 по 18 (четная сторона), Ескельды би, Сатпаева, Железнодорожная, Нагорная; разъезды: Койкырыккан, Майтобе.
Избирательный участок№ 489.
Центр: село Басши, улица Аскарбека № 27, средняя школа имени Райымбека.
В границах: село Басши, село малый Басши;65-ый киллометр.
Избирательный участок№ 490.
Центр: село Нурум, улица Мектеп№ 1, Нурумская средняя школа.
В границах: село Нурум.
Избирательный участок№ 491.
Центр: село Аралтобе, улица Школьнаябез номера, Аралтобинская средняя школа.
В границах: село Аралтобе.
Избирательный участок№ 492.
Центр: село Сарыозек, Сарыозекская средняя школа в Военном городке.
В границах: село Сарыозек:улица ПДУ;Военный городок.
Избирательный участок№ 493.
Центр: село Сарыозек, Военный городок, гарнизонный офицерский клуб.
В границах: воинские части №12740 и №29108.
Избирательный участок№ 494.
Центр: село Коксу, улица Ы.Алтынсарина№ 28, Коксускаясредняя школа.
В границах: село Коксу.
Избирательный участок№ 495.
Центр: село Бериктас, улица Алтынсарина № 1, Бериктасская средняя школа.
В границах: село Бериктас.
Избирательный участок№ 496.
Центр: село Косагаш, улица Бейбитшилик № 1, Косагашская средняя школа.
В границах: село Косагаш.
Избирательный участок№ 497.
Центр: село Коктал, улица Момышулы № 15, Коктальскаяосновная средняя школа.
В границах: селоКоктал.
Избирательный участок№ 498.
Центр: село Шубар, улица Абая № 63, Шубарская средняя школа.
В границах: село Шубар.
Избирательный участок№ 499.
Центр: село Онжас, улица Балхашева № 16, Акжарская средняя школа.
В границах: село Онжас.
Избирательный участок№ 500.
Центр: село Аралтобе, улица Кирова № 7, Аралтобинская средняя школа.
В границах: село Аралтобе.
Избирательный участок№ 501.
Центр: село Талдыбулак, улица Абая № 3, средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
В границах: села Талдыбулак, Терисаккан.
Избирательный участок№ 502.
Центр: село Бостан, улица Момбаева№ 1, средняя школа имени Н.Альмухамбетова.
В границах: село Бостан.
Избирательный участок№ 503.
Центр: село Когалы, улица Желтоксан№ 64, Когалинская средняя школа.

Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелер: Гвардейская, Бокин, Құрманғазы, Молдағұлова, Түрксіб, Амангелді, Құлжабай би, Шоқан, Төлебаев, Әуезов, Жамбыл, Мұратбаев, Луганский, Вожакин, Нұрпейісова, Жарболов, Қайсенов, Қабанбай батыр № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Балпық би, Кутузов.
№ 487 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 25, Ә. Сарыбаев атындағы аудандық мәдениет үйі.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелер: Қабанбай батыр № 66-дан 120-ға дейін (жұп жағы), Б. Момышұлы, Ақын Сара, Маметова, Масанов, Тимирязев, Абай, Суханбаев, Дүйсенбаев, Жангелдин, СОРЭС, Жастар, Саин, Совета; разъездер: Дос, Балғалы.
№ 488 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Рысқұлова көшесі № 20, аудандық аумақтық инспекциясының ғимараты.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы, көшелер: Жібек жолы № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Мәдибекұлы, Жетісу, Байтұрсынов, Сейфуллин, Малайсары батыр, Сарыбаев, Тоқтаров, Мүсірепов, Жансүгіров, Рысқұлов № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 49-дан 99-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Ескелді би, Сәтпаев, Железнодорожная, Нагорная; разъездер: Қойқырыққан, Майтөбе.
№ 489 сайлау учаскесі.
Орталығы: Басши ауылы, Асқарбек көшесі № 27, Райымбек атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Басши ауылы, кіші Басши ауылы; 65-ші шақырым.
№ 490 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нұрым ауылы, Мектеп көшесі № 1, Нұрым орта мектебі.
Шекарасы: Нұрым ауылы.
№ 491 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аралтөбе ауылы, Мектеп көшесі нөмірсіз, Аралтөбе орта мектебі.
Шекарасы: Аралтөбе ауылы.
№ 492 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Әскери қалашықтағы Сарыөзек орта мектебі.
Шекарасы: Сарыөзек ауылы: ПДУ көшесі; Әскери қалашық.
№ 493 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыөзек ауылы, Әскери қалашық, гарнизонның офицерлер клубы.
Шекарасы: № 12740 және № 29108 әскери бөлімшелері.
№ 494 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксу ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 28, Көксу орта мектебі.
Шекарасы: Көксу ауылы.
№ 495 сайлау учаскесі.
Орталығы: Беріктас ауылы, Алтынсарин көшесі № 1, Беріктас орта мектебі.
Шекарасы: Беріктас ауылы.
№ 496 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қосағаш ауылы, Бейбітшілік көшесі № 1, Қосағаш орта мектебі.
Шекарасы: Қосағаш ауылы.
№ 497 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Момышұлы көшесі № 15, Көктал негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көктал ауылы.
№ 498 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шұбар ауылы, Абай көшесі № 63, Шұбар орта мектебі.
Шекарасы: Шұбар ауылы.
№ 499 сайлау учаскесі.
Орталығы: Онжас ауылы, Балхашев көшесі № 16, Ақжар орта мектебі.
Шекарасы: Онжас ауылы.
№ 500 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аралтөбе ауылы, Киров көшесі № 7, Аралтөбе орта мектебі.
Шекарасы: Аралтөбе ауылы.
№ 501 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, Абай көшесі № 3, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Талдыбұлақ, Терісаққан ауылдары.
№ 502 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бостан ауылы, Момбаев көшесі № 1, Н. Әлмұқамбетов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Бостан ауылы.
№ 503 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоғалы ауылы, Желтоқсан көшесі № 64, Қоғалы орта мектебі.

В границах: село Когалы, улицы:Масанчи, Бондаренко, Ш.Айманова, Шакарима, Желтоксан с №1 по 158, Тлеулес, Амангельды, Жамбыла, Кенесары, Жансугурова; участок Молочно-товарной фермы.
Избирательный участок№ 504.
Центр: село Когалы, улица Б.Момышулы№ 44, средняя школа имени Панфилова.
В границах: село Когалы, улицы:Желтоксан, М.Ауезова, Б.Момышулы, Абылайхана, Жансугурова с №39 по 63 (нечетная сторона), с №40 по 72 (четная сторона), Тобаякова, С.Тлепбая, Бокина, Жандосова, С.Аронулы, А.Молдагуловой, Курмангазы, Т.Иманбаева, Панфилова, М. Макатаева.
Избирательный участок№ 505.
Центр: село Куренбель, Куренбельская начальная школа.
В границах: село Куренбель.
Избирательный участок№ 506.
Центр: село Тастыозек, Тастыозекская средняя школа.
В границах: село Тастыозек.
Избирательный участок№ 507.
Центр:село Шаган, школа имени П. Д.Дутова.
В границах: село Шаган.
Избирательный участок№ 508.
Центр: село Кокбастау, Кокбастаускаясредняя школа.
В границах: село Кокбастау.
Избирательный участок№ 509.
Центр: село Жайнак батыр, улица Ескельдинская № 1, средняя школа имени Ж.Тобаякова.
В границах: село Жайнак батыр.
Избирательный участок№ 510.
Центр: село Доланалы, улица А.Акылбекова № 23, Доланалинская средняя школа.
В границах: село Доланалы.
Избирательный участок№ 511.
Центр: село Акбастау, улица Кабанбай батыр № 16, Акбастауская основнаясредняя школа.
В границах: село Акбастау.
Избирательный участок№ 512.
Центр: село Жаналык, улица Ш.Уалиханова № 113, Жаналыксая средняя школа.
В границах: село Жаналык.
Избирательный участок№ 513.
Центр: село Карымсак, улица Кирова № 26, Карымсакская средняя школа.
В границах: село Карымсак.
Избирательный участок№ 514.
Центр: село Алтынемел, улица Кабанбай батыра № 2, Алтынемелская средняя школа.
В границах: село Алтынемел.
Избирательный участок№ 515.
Центр: село Тастыбастау, улица Маметовой№ 12, Тастыбастауская начальная школа.
В границах: село Тастыбастау.
Избирательный участок№ 516.
Центр: село Карлыгаш, улица Алтынсарина № 7, Карлыгашская начальная школа.
В границах: село Карлыгаш.
Избирательный участок№ 517.
Центр: село Байгазы, улица Абая № 22, Байгазинская средняя школа.
В границах: село Байгазы.
Избирательный участок№ 518.
Центр: село Жамбай, улица Ы. Алтынсарина № 1, Майтобинская средняя школа.
В границах: село Жамбай.
Избирательный участок№ 519.
Центр: село Каспан, улица Алтынсарина№ 22, Каспанская средняя школа.
В границах: село Каспан.
Избирательный участок№ 520.
Центр: село Шаган, улица Казыбекби № 18, Шаганская начальная школа.
В границах: село Шаган.
Избирательный участок№ 521.
Центр: село Сайлыколь, улица Сейфуллина № 15, Сайлыкольская начальная школа.
В границах: село Сайлыколь.
Избирательный участок№ 522.
Центр: село Коксай, улица Конаева № 16, Коксайскаяосновная средняя школа.
В границах: село Коксай.
Избирательный участок№ 523.
Центр: село Водное, улица Аль-Фараби № 21, Водненская начальная школа.
В границах: село Водное.

Шекарасы: Қоғалы ауылы, көшелер: Масанчи, Бондаренко, Ш. Айманов, Шәкәрім, Желтоқсан № 1-ден 158-ге дейін, Тілеулес, Амангелді, Жамбыл, Кенесары, Жансүгіров; Сүт-тауар фермасының учаскесі.
№ 504 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоғалы ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 44, Панфилов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Қоғалы ауылы, көшелер: Желтоқсан, М. Әуезов, Б. Момышұлы, Абылай хан, Жансүгіров № 39-дан 63-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 72-ге дейін (жұп жағы), Тобаяқов, С. Тлепбай, Бокин, Жандосов, С. Аронұлы, Ә. Молдағұлова, Құрманғазы, Т. Иманбаев, Панфилов, М. Мақатаев.
№ 505 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күреңбел ауылы, Күреңбел бастауыш мектебі.
Шекарасы: Күреңбел ауылы.
№ 506 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тастыөзек ауылы, Тастыөзек орта мектебі.
Шекарасы: Тастыөзек ауылы.
№ 507 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шаған ауылы, П. Д. Дутов атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Шаған ауылы.
№ 508 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкбастау ауылы, Көкбастау бастауыш мектебі.
Шекарасы: Көкбастау ауылы.
№ 509 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайнақ батыр ауылы, Ескелді би көшесі № 1, Ж. Тобаяқов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жайнақ батыр ауылы.
№ 510 сайлау учаскесі.
Орталығы: Доланалы ауылы, А. Ақылбеков көшесі № 23, Доланалы орта мектебі.
Шекарасы: Доланалы ауылы.
№ 511 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақбастау ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 16, Ақбастау негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Ақбастау ауылы.
№ 512 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі № 113, Жаналық орта мектебі.
Шекарасы: Жаңалық ауылы.
№ 513 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарымсақ ауылы, Киров көшесі № 26, Қарымсақ орта мектебі.
Шекарасы: Қарымсақ ауылы.
№ 514 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтынемел ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 2, Алтынемел орта мектебі.
Шекарасы: Алтынемел ауылы.
№ 515 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тастыбастау ауылы, Мәметова көшесі № 12, Тастыбастау бастауыш мектебі.
Шекарасы: Тастыбастау ауылы.
№ 516 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарлығаш ауылы, Алтынсарин көшесі № 7, Қарлығаш бастауыш мектебі.
Шекарасы: Қарлығаш ауылы.
№ 517 сайлау учаскесі.
Орталығы: Байғазы ауылы, Абай көшесі № 22, Байғазы орта мектебі.
Шекарасы: Байғазы ауылы.
№ 518 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жамбай ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 1, Майтөбе орта мектебі.
Шекарасы: Жамбай ауылы.
№ 519 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қаспан ауылы, Алтынсарин көшесі № 22, Қаспан орта мектебі. Шекарасы: Қаспан ауылы.
№ 520 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шаған ауылы, Қазыбек би көшесі № 18, Шаған бастауыш мектебі.
Шекарасы: Шаған ауылы
№ 521 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сайлыкөл ауылы, Сейфуллин көшесі № 15, Сайлыкөл бастауыш мектебі.
Шекарасы: Сайлыкөл ауылы.
№ 522 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көксай ауылы, Қонаев көшесі № 16, Көксай негізгі орта мектебі.
Шекарасы: Көксай ауылы.
№ 523 сайлау учаскесі.
Орталығы: Водное ауылы, Әл-Фараби көшесі № 21, Водное бастауыш мектебі.
Шекарасы: Водное ауылы.