Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе
Постановление акимата Коксуского района Алматинской области от 17 марта 2015 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2015 года № 3110
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Коксуской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Коксуского района" Кубиеву Жанар Ануарбековну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Садыкову Алию Секергалиевну.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Г. Токпеисов
Согласование к постановлению акимата Коксуского района от 17 марта 2015 года № 121 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе"
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Коксуской районной
избирательной комиссии Агыбаев Гани Бартаевич
Приложение 1 к постановлению акимата Коксуского района от 17 марта 2015 года № 121 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Коксуском районе
1. По Айнабулакскому сельскому округу:
1) станция Айнабулак, улица Б. Агыбаева, № 20, стенд у здания сельского клуба.
2. По Алгабасскому сельскому округу:

Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 121 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 26 наурызда № 3110 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көксу аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Көксу ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Кубиева Жанар Әнуарбекқызына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлия Секерғалиқызы Садықоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Тоқпейісов
Көксу ауданы әкімінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 121 қаулысына келісім
"КЕЛІСІЛДІ"
Көксу аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Ағыбаев Ғани Бартайұлы
Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 121 қаулысына 1-қосымша
Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Айнабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Айнабұлақ бекеті, Б. Ағыбаев көшесі, № 20, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
2. Алғабас ауылдық округі бойынша:

1) село Алгабас, улица Б. Онгарова, № 28, стенд у здания дом культуры;
2) село Кызылтоган, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
3. По Балпыкскому сельскому округу:
1) село Балпык би, улица Балпык би, № 7, стенд у здания средней школы имени Н. Алдабергенова;
2) село Балпык би, улица Шадрина, № 6, стенд у здания ясли-детского сада "Куаныш";
3) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 44, стенд у здания ясли-детского сада "Жулдыз";
4) село Балпык би, улица Тазабулак, № 39, стенд у здания ясли-детского сада "Балдаурен";
5) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 41, стенд у здания районной поликлиники;
6) село Акшатоган, улица Ерденбекова, № 13, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
4. По Енбекшинскому сельскому округу:
1) село Каратал, улица Набережная, № 54, стенд у здания сельского клуба;
2) село Бескайнар, улица Кайнар, № 16, стенд у здания сельского клуба;
3) село Амангельды, стенд у здания средней школы имени Амангельды;
4) село Кенарал, улица Кырыкбаева, № 31, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
5. По Жарлыозекскому сельскому округу:
1) село Жарлыозек, улица Идигова, № 15, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Жарлыозек, улица Бейсека, № 1, стенд у здания ясли-детского сада "Балдырган".
6. По Каблисанскому сельскому округу:
1) село Актекше, улица Егинбаева, № 30, стенд у здания средней школы имени Кабан Жырау;
2) село Актекше, улица Каблиса, № 8, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
7. По Лабасинскому сельскому округу:
1) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7, стенд у здания ясли-детского сада "Ер-Тостик";
3) село Мамбет, улица Мамбет, № 5, стенд у здания спортивного комплекса "Жастар";
4) село Мамбет, улица А. Адилбекова, № 31, стенд у здания средней школы имени Ж.Егинбаева;
5) село Енбекшиказах, улица Омашбекова, № 5, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
6) село Енбекшиказак, улица Абданбеков, № 1, стенд у здания ясли- детского сада "Еркемай";
7) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
8) село Талапты, улица Абая, № 34, стенд у здания дом культуры;
9) село Талапты, улица Абая, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;

1) Алғабас ауылы, Б. Онғаров көшесі, № 28, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қызылтоған ауылы, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
3. Балпық ауылдық округі бойынша:
1) Балпық би ауылы, Балпық би көшесі, № 7, Н. Алдабергенов атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Балпық би ауылы, Шадрин көшесі, № 6, "Қуаныш" бөбек жай-бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 44, "Жұлдыз" бөбек жай-бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі, № 39, "Балдаурен" бөбек жай-бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
5) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 41, аудандық емхана ғимаратының жанындағы стенд;
6) Ақшатоған ауылы, Ерденбеков көшесі, № 13, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4. Еңбекші ауылдық округі бойынша:
1) Қаратал ауылы, Набережная көшесі № 54, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) Бесқайнар ауылы, Қайнар көшесі, № 16, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
3) Амангелді ауылы, Амангелді атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
4) Кеңарал ауылы, Қырықбаев көшесі, № 31, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
5. Жарлыөзек ауылдық округі бойынша:
1) Жарлыөзек ауылы, Идигов көшесі, № 15, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жарлыөзек ауылы, Бейсек көшесі, № 1, "Балдырған" бөбек жай-бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд.
6. Қабылиса ауылдық округі бойынша:
1) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 30, Қабан Жырау атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ақтекше ауылы, Қабылиса көшесі, № 8, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
7. Лабасы ауылдық округі бойынша:
1) Мәмбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Мәмбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7, "Ер-Төстік" бөбек-жай балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі, № 5, "Жастар" спорт кешені ғимаратының жанындағы стенд;
4) Мәмбет ауылы, Ә. Әділбеков көшесі, № 31, Ж. Егінбаев атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
5) Енбекшіқазақ ауылы, Омашбеков көшесі, № 5, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
6) Енбекшіқазақ ауылы, Абданбекова көшесі, № 1, "Еркемай" бөбек жай-бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
7) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі № 11, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
8) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 34, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
9) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 1, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;

10) село Талапты, улица Абая, № 24, стенд у здания ясли-детского сада "Балбобек".
8. По Мукринскому сельскому округу:
1) село "10 лет Казахстан", улица Сатбаева, № 1, стенд у здания сельского клуба;
2) село "10 лет Казахстан", улица С. Нурманбет, № 5, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Мукры, улица Алдабергенова, № 31, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
4) село Мукры, улица Сыдыкова, № 9, стенд у здания дом культуры.
9. По Мусабекскому сельскому округу:
1) село Женис, улица Смайыла, № 12а, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
2) село Мусабек, улица Алибаева, № 1а, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
10. По Муканчинскому сельскому округу:
1) село Жетыжал, улица Какенова, № 27, стенд у здания дом культуры;
2) станция Коксу, стенд у здания политехнического колледжа;
3) село Муканшы, улица Сейфуллина, № 17, стенд у здания оздоровительного лагеря "Карлыгаш";
4) село "50 лет Казахстана", улица Жапсарбаева, № 58, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
Приложение 2 к постановлению акимата Коксуского района от 17 марта 2015 года № 121 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Коксуском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Коксуском районе
1. По Айнабулакскому сельскому округу:
1) станция Айнабулак, улица Б. Агыбаева, № 20, зал сельского клуба.
2. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Алгабас, улица Б. Онгарова, № 28, актовый зал дом культуры;
2) село Кызылтоган, фельдшерско-акушерский пункт.
3. По Балпыкскому сельскому округу:
1) село Балпык би, улица Балпык би, № 7, актовый зал средней школы имени Н. Алдабергенова;
2) село Балпык би, улица Шадрина, № 6, актовый зал ясли-детского сада "Куаныш";
3) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 44, актовый зал ясли-детского сада "Жулдыз";
4) село Балпык би, улица Тазабулак, № 39, актовый зал детского сада "Балдаурен";
5) село Балпык би, улица Мырзабекова, № 41, актовый зал районной поликлиники;
6) село Акшатоган, улица Ерденбекова, № 13, фельдшерско-акушерского пункта.
4. По Енбекшинскому сельскому округу:
1) село Каратал, улица Набережная, № 54, зал сельского клуба;
2) село Бескайнар, улица Кайнар, № 16, зал сельского клуба;
3) село Амангельды, актовый зал средней школы имени Амангельды;
4) село Кенарал, улица Кырыкбаева, № 31, фельдшерско-акушерский пункт.

10) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 24, "Балбөбек" бөбек жай-бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд.
8. Мұқыры ауылдық округі бойынша:
1) "10 жылдық Қазақстан" ауылы, Сәтбаев көшесі, № 1, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) "10 жылдық Қазақстан" ауылы, С. Нұрманбет көшесі, № 5, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Мұқыры ауылы, Алдабергенов көшесі, № 31, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі, № 9, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
9. Мұсабек ауылдық округі бойынша:
1) Жеңіс ауылы, Смайыл көшесі № 12а, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
2) Мұсабек ауылы, Әлібаев көшесі, № 1а, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
10. Мұқаншы ауылдық округі бойынша:
1) Жетыжал ауылы, Кәкенов көшесі, № 27, мәдениет үйі ғимаратының
жанындағы стенд;
2) Көксу бекеті, политехникалық колледж ғимаратының жанындағы стенд;
3) Мұқаншы ауылы, Сейфуллин көшесі, № 17, "Қарлығаш" демалыс сауықтыру лагері ғимаратының жанындағы стенд;
4) "Қазақстанның 50 жылдығы" ауылы, Жапсарбаев көшесі, № 58, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд.
Көксу ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы "Көксу ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 121 қаулысына 2-қосымша
Көксу ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Айнабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Айнабұлақ бекеті, Б. Ағыбаев көшесі, № 20, ауылдық клубтың залы.
2. Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Алғабас ауылы, Б. Онғаров көшесі, № 28, мәдениет үйінің акті залы;
2) Қызылтоған ауылы, фельдшерлік акушерлік пункт.
3. Балпық ауылдық округі бойынша:
1) Балпық би ауылы, Балпық би көшесі, № 7, Н. Алдабергенов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Балпық би ауылы, Шадрин көшесі, № 6, "Қуаныш" бөбек жай-бала бақшасының акті залы;
3) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 44, "Жұлдыз" бөбек жай-бала бақшасының акті залы;
4) Балпық би ауылы, Тазабұлақ көшесі, № 39, "Балдаурен" бөбек жай-бала бақшасының акті залы;
5) Балпық би ауылы, Мырзабеков көшесі, № 41, аудандық емхананың акті залы;
6) Ақшатоған ауылы, Ерденбеков көшесі, № 13, фельдшерлік акушерлік пункт.
4. Еңбекші ауылдық округі бойынша:
1) Қаратал ауылы, Набережная көшесі, № 54, ауылдық клубтың залы;
2) Бесқайнар ауылы, Қайнар көшесі, № 16, ауылдық клубтың залы;
3) Амангелді ауылы, Амангелді атындағы орта мектептің акті залы;
4) Кеңерал ауылы, Қырықбаев көшесі, № 31, фельдшерлік акушерлік пункт.

5. По Жарлыозекскому сельскому округу:
1) село Жарлыозек, улица Идигова № 15, сельская врачебная амбулатория;
2) село Жарлыозек, улица Бейсека № 1, актовый зал ясли-детского сада "Балдырган".
6. По Каблисанскому сельскому округу:
1) село Актекше, улица Егинбаева, № 30, актовый зал средней школы имени Кабан Жырау;
2) село Актекше, улица Каблиса, № 8, фельдшерско-акушерский пункт.
7. По Лабасинскому сельскому округу:
1) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7, сельская врачебная амбулатория;
2) село Мамбет, улица Алпысбаева, № 7, актовый зал ясли-детского сада "Ер-Тостик";
3) село Мамбет, улица Мамбет, № 5, зал спортивного комплекса "Жастар";
4) село Мамбет, улица А. Адилбекова, № 31, актовый зал средней школы имени Ж.Егинбаева;
5) село Енбекшиказак, улица Омашбекова, № 5, фельдшерско-акушерский пункт;
6) село Енбекшиказак, улица Абданбеков, № 1, актовый зал ясли-детского сада "Еркемай";
7) село Жамбыл, улица Жамбыла, № 11, фельдшерско-акушерский пункт;
8) село Талапты, улица Абая, № 34, актовый зал дом культуры;
9) село Талапты, улица Абая, № 1, фельдшерско-акушерский пункт;
10) село Талапты, улица Абая, № 24, актовый зал ясли-детского сада "Балбобек".
8. По Мукринскому сельскому округу:
1) село "10 лет Казахстан", улица Сатбаева, № 1, зал сельского клуба;
2) село "10 лет Казахстан", улица С. Нурманбет, № 5, фельдшерско-акушерский пункт;
3) село Мукыры, улица Алдабергенова, № 31, сельская врачебная амбулатория;
4) село Мукры, улица Сыдыкова, № 9, актовый зал дом культуры.
9. По Мусабекскому сельскому округу:
1) село Женис, улица Смайыла, № 12а, фельдшерско-акушерский пункт;
2) село Мусабек, улица Алибаева, № 1а, фельдшерско-акушерский пункт.
10. По Муканчинскому сельскому округу:
1) село Жетыжал, улица Какенова, № 27, актовый зал дом культуры;
2) станция Коксу, актовый зал политехнического колледжа;
3) село Муканшы, улица Сейфуллина, № 17, актовый зал оздоровительного лагеря "Карлыгаш";
4) село "50 лет Казахстана", улица Жапсарбаева, № 58, сельская врачебная амбулатория.

5. Жарлыөзек ауылдық округі бойынша:
1) Жарлыөзек ауылы, Идигов көшесі, № 15, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы;
2) Жарлыөзек ауылы, Бейсек көшесі, № 1, "Балдырған" бөбек жай-бала бақшасының акті залы.
6. Қабылиса ауылдық округі бойынша:
1) Ақтекше ауылы, Егінбаев көшесі, № 30, Қабан Жырау атындағы орта мектептің акті залы;
2) Ақтекше ауылы, Қаблиса көшесі, № 8, фельдшерлік акушерлік пункт.
7. Лабасы ауылдық округі бойынша:
1) Мәмбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы;
2) Мәмбет ауылы, Алпысбаев көшесі, № 7, "Ер-Төстік" бөбек жай-бала бақшасының акті залы;
3) Мәмбет ауылы, Мәмбет көшесі, № 5, "Жастар" спорт кешенінің залы;
4) Мәмбет ауылы, Ә. Әділбеков көшесі, № 31, Ж.Егінбаев атындағы орта мектептің акті залы;
5) Енбекшіқазақ ауылы, Омашбеков көшесі, № 5, фельдшерлік акушерлік пункт;
6) Енбекшіқазақ ауылы, Абданбекова көшесі, № 1, "Еркемай" бөбек жай-бала бақшасының акті залы;
7) Жамбыл ауылы, Жамбыл көшесі, № 11, фельдшерлік акушерлік пункт;
8) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 34, мәдениет үйінің акті залы;
9) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 1, фельдшерлік акушерлік пункт;
10) Талапты ауылы, Абай көшесі, № 24, "Балбөбек" бөбек жай-бала бақшасының акті залы.
8. Мұқыры ауылдық округі бойынша:
1) "10 жылдық Қазақстан ауылы", Сәтбаев көшесі, № 1, ауылдық клубтың залы;
2) "10 жылдық Қазақстан ауылы", С. Нұрманбет көшесі, № 5, фельдшерлік акушерлік пункт;
3) Мұқыры ауылы, Алдабергенов көшесі, № 31, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы;
4) Мұқыры ауылы, Сыдықов көшесі, № 9, мәдениет үйінің акті залы.
9. Мұсабек ауылдық округі бойынша:
1) Жеңіс ауылы, Смайыл көшесі, № 12а, фельдшерлік акушерлік пункт;
2) Мұсабек ауылы, Әлібаев көшесі, № 1а, фельдшерлік акушерлік пункт.
10. Мұқаншы ауылдық округі бойынша:
1) Жетыжал ауылы, Кәкенов көшесі, № 27, мәдениет үйінің акті залы;
2) Көксу бекеті, политехникалық кәсіптік колледжінің акті залы;
3) Мұқаншы ауылы, Сейфуллин көшесі, № 17, "Қарлығаш" демалыс сауықтыру лагерінің акті залы;
4) "Қазақстанның 50 жылдығы" ауылы, Жапсарбаев көшесі, № 58, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы.