О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 09 ноября 2015 года № 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 ноября 2015 года № 3563. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2016 года № 3-5
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2016 № 3-5.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2973, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 9 января 2015 года № 2 (4729)), в решение Коксуского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 40-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 февраля 2015 года № 3054, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 27 февраля 2015 года № 9 (4736)), в решение Коксуского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 42-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 9 июня 2015 года № 3209, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 19 июня 2015 года № 25 (4752)), в решение Коксуского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 45-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 сентября 2015 года № 3393, опубликованного в районной газете "Нурлы Коксу" от 18 сентября 2015 года № 38 (4765)) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:

Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 қарашадағы № 47-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 қарашада № 3563 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 06 мамырдағы № 3-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2016 № 3-5 шешімімен.
2008 жылдың 04 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2973 тіркелген, 2015 жылдың 9 қаңтардағы № 2 (4729) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 40-1 шешіміне (2015 жылғы 16 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3054 тіркелген, 2015 жылдың 27 ақпандағы № 9 (4736) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-1 шешіміне (2015 жылғы 9 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3209 тіркелген, 2015 жылдың 19 маусымдағы № 25 (4752) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-1 шешіміне (2015 жылғы 10 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3393 тіркелген, 2015 жылдың 18 қыркүйектегі № 38 (4765) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:

"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 4786777 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 173840 тысяч тенге;
неналоговые поступления 11045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7372 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4594520 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1306890 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1119103 тысяч тенге;
субвенции 2168527 тысяч тенге;
2) затраты 4799364 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46224 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 65376 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19152 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 27208 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 86019 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 86019 тысяч тенге".
дополнить пунктом 3-1:
"3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены трансферты органам местного самоуправления в сумме 382 тысяч тенге, согласно приложению 5.
Акимам сельских округов обеспечить эффективное использование бюджетных средств, поступающих на контольный счет наличности местного самоуправления".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением 5 согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономического развития района, местного бюджета, охраны природы и сельского хозяйства".

"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4786777 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 173840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 11045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7372 мың теңге;
трансферттер түсімі 4594520 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1306890 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1119103 мың теңге;
субвенциялар 2168527 мың теңге;
2) шығындар 4799364 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46224 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 65376 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 19152 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 27208 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 86019 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 86019 мың теңге".
3-1. тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 5-қосымшаға сәйкес, 382 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ауылдық округтер әкімдері жергілікті өзін-өзі басқарудың қолма-қол ақшаны бақылау шотына түсетін бюджет қаражатының тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5-қосымшасымен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Коксуского района" (по согласованию Нурмухамбетов С. С.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Коксукого районного
маслихата О. Нуртаев
Секретарь Коксукого
районного маслихата А. Досымбеков

5. "Көксу ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Нұрмұхамбетов С. С.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының
сессия төрағасы О. Нұртаев
Көксу ауданы мәслихатының хатшысы Ә. Досымбеков

Приложение 1 к решению Коксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 47-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Бюджет Коксуского района на 2015 год
Категория
Класс
Сумма
Подкласс
(тысяч тенге)
Наименование
I. Доходы

Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 47-1 шешіміне 1-қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Көксу ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Сомасы
Iшкi сынып
(мың теңге)
Атауы
I. Кірістер

Приложение 2 к решению Коксуского районного маслихата от 9 ноября 2015 года № 47-1 "О внесении изменений и дополнений в решение Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Приложение 5 к решению Коксуского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 38-1 "О бюджете Коксуского района на 2015-2017 годы"
Распределение трансфертов органам местного самоупрвления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы "Көксу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 47-1 шешіміне 2 қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-1 шешіміне 5-қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы