Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 26 марта 2015 года № 114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 апреля 2016 года № 3121. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 18 мая 2019 года № 91
Сноска. Утратило постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 18.05.2019 № 91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Райымбекской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатами на договорной основе помещения для встреч и избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики Райымбекского района" Калкаева Еркинбека Нурахметовича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет – ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постоновления возложить на заместителя акима района Байедилова Талгата Ескендировича.
5. Настоящее постоновление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Тажиев
Приложение 1 к постановлению акимата Райымбекского района от 26 марта 2015 года № 114 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Райымбекском районе
1. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, улица Ботыбаева, № 12, стенд у здания дома культуры;
2) село Жинишке, улица Молдасанова, № 18, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;

Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастару үшін орындарды белгілеу кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 114 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 03 сәуірде № 3121 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 18 мамырдағы № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 18.05.2019 № 91 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Райымбек аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. "Райымбек ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қалқаев Еркінбек Нұрахметұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай–ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет–ресурста және аудан әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Байедилов Талғат Ескендірұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Тажиев
Райымбек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 114 қаулысына 1-қосымша
Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Жаңаталап ауылы, Ботыбаев көшесі, № 12, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жіңішке ауылы, Молдасанов көшесі, № 18, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;

3) село Алгабас, улица О. Иманбаева, № 15, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
2. По Болексазскому сельскому округу:
1) село Болексаз, А. Кулшашара, № 16, стенд у здания магазина "Жанай";
2) село Болексаз, стенд у здания магазина "Мирас";
3) село Болексаз, улица Р. Жанбабакызы, № 22, стенд у здания магазина "Рахат".
3. По Жаланашскому сельскому округу:
1) село Жаланаш, улица Байгабылова, № 12, стенд у здания Станции технического обслуживания;
2) село Жаланаш, улица Байгабылова, № 58, стенд у здания магазина "Ринат";
3) село Тогызбулак, улица М. Сыбанкулова, № 7, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
4) село Жайдакбулак, Ш. Уалиханова, № 20, стенд у здания фельдшерского пункта.
4. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица С. Ашимбаева № 64, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
2) село Каратоган, улица Н. Омирзакова, № 44, стенд у здания фельдшерского пункта.
5. По Жылысайскому сельскому округу:
1) село Жылысай, улица Алмерек Абыз, № 46, стенд у здания магазина "Акбота";
2) село Мойнак, улица Майескенова, № 8, стенд у здания магазина "Женис";
3) село Шыбышы, улица Батырбекова, № 7, стенд у здания сельского клуба.
6. По Кайнарскому сельскому округу:
1) село Кайнар, улица Манап, № 1, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
7. По Какпакскому сельскому округу:
1) село Какпак, улица Монай-Мукана, № 20, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Кокбель, улица Жамбула, № 48, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
8. По Карабулакскому селькому округу:
1) село А. Нусипбекова, улица Матаева, № 6, стенд у здания Дома культуры;
2) село Карабулак, улица Б. Атыханулы, № 16, стенд у здания отделения почтовой связи.
9. По Карасазскому сельскому окургу:
1) село Карасаз, улица А. Доненбаева, № 29, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Тузколь, улица Сатылгана, № 9, стенд у здания фельдшерского пункта.
10. По Каркаринскому сельскому округу:
1) село Каркара, улица Жандосова, № 1, стенд у здания кафе "Назерке";
2) село Ереуил, улица Ереуил, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
11. По Кегенскому сельскому округу:
1) село Кеген, улица Б. Атыханулы, № 15, стенд у здания районного Дома культуры;
2) село Кеген, улица Райымбека, № 14, стенд у здания мечети имени "Алмерек Абыз";

3) Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі, № 15, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
2. Бөлексаз ауылдық округі бойынша:
1) Бөлексаз ауылы, Ә. Күлшашар көшесі, № 16, "Жанай" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
2) Бөлексаз ауылы, "Мирас" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
3) Бөлексаз ауылы, Р. Жанбабақызы көшесі, № 22, "Рахат" дүкені ғимаратының жанындағы стенд.
3. Жалаңаш ауылдық округі бойынша:
1) Жалаңаш ауылы, Байғабылов көшесі, № 12, Техникалық жөндеу орталығы ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жалаңаш ауылы, Байғабылов көшесі, № 58, "Ринат" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
3) Тоғызбұлақ ауылы, М. Сыбанқұлов көшесі, № 7, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жайдақбұлақ ауылы, Ш. Уалиханов көшесі, № 20, фельдшерлік пункт жанындағы стенд.
4. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, С. Әшімбаев көшесі, № 64, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қаратоған ауылы, Н. Өмірзақов көшесі, № 44, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
5. Жылысай ауылдық округі бойынша:
1) Жылысай ауылы, Әлмерек Абыз көшесі, № 46, "Ақбота" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
2) Мойнақ ауылы, Майескенов көшесі, № 8, "Жеңіс" дүкені ғимаратының жанындағы стенд;
3) Шыбышы ауылы, Батырбеков көшесі, № 7, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
6. Қайнар ауылдық округі бойынша:
1) Қайнар ауылы, Манап көшесі, № 1, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд.
7. Қақпақ ауылдық округі бойынша:
1) Қақпақ ауылы, Монай-Мұқан көшесі, № 20, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Көкбел ауылы, Жамбыл көшесі, № 48, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд.
8. Қарабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) А. Нүсіпбеков ауылы, Матаев көшесі, № 6, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қарабұлақ ауылы, Б. Атыханұлы көшесі, № 16, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.
9. Қарасаз ауылдық округі бойынша:
1) Қарасаз ауылы, Ә. Дөненбаев көшесі, № 29, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Тұзкөл ауылы, Сатылған көшесі, № 9, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
10. Қарқара ауылдық округі бойынша:
1) Қарқара ауылы, Жандосов көшесі, № 1, "Назерке" кафесі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ереуіл ауылы, Ереуіл көшесі, № 1, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
11. Кеген ауылдық округі бойынша:
1) Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі, № 15, аудандық Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Кеген ауылы, Райымбек көшесі, № 14, "Әлмерек Абыз" атындағы мешіт ғимаратының жанындағы стенд;

3) село Кеген, улица Ы. Кошкинова, № 2/а, стенд у здания ясли-детского сада "Балауса";
4) село Темирлик, стенд по улице Кайкы.
5) село Туменбай, улица Акшокы, № 17, стенд у здания сельской врачебной амбулатории.
12. По Нарынколскому сельскому окуругу:
1) село Нарынкол, улица Н. Умирзакова, № 16, стенд у здания Дома культуры;
2) село Нарынкол, улица Албан Асана, № 1, стенд у здания Нарынколской центральной больницы;
3) село Нарынкол, улица Райымбека, № 27, стенд у здания отделения почтовой связи;
4) село Костобе, улица Б. Сокпакбаева, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
13. По Сарыжазскому сельскому окургу:
1) село Сарыжаз, улица Абдиразак, № 12, стенд у здания Дома культуры;
2) село Сарыжаз, улица Бейсембек, № 4, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта;
3) село Сарыжаз, стенд у здания отделения почтвой связи;
4) село Комирши, улица Ахмет Уали, № 5, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
5) село Акбейт, улица М. Алимулы, № 6, стенд у здания магазина "Алишер".
14. По Сатинскому селькому округу:
1) село Саты, улица К. Ултаракова, без номера, стенд у здания Дома культуры;
2) село Саты, улица Манапбаева, № 55, стенд у здания Государственного Национального природного парка "Колсай колдери";
3) село Курметы, улица М. Ауезова, без номера, стенд у здания отделения почтовой связи.
15. По Сумбинскому сельскому округу:
1) село Сумбе, улица Насыра, № 2, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Сумбе, улица Абая, № 11, стенд у здания отделения почтовой связи;
3) село Кызылшекара, улица Конысбай, № 33, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
16. По Тасашинскому сельскому округу:
1) село Тасашы, улица Райымбека, № 12, стенд у здания Дома культуры;
2) село Тасашы, улица Бакбергенова, № 22, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Актасты, улица С. Коргасбайулы, № 15, стенд у здания сельского клуба.
17. По Тегистикскому сельскому округу:
1) село Тегистик, улица Биеке, № 16, стенд у здания Дома культуры.
18. По Текескому сельскому округу:
1) село Текес, улица Дембаева, № 24, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Жана Текес, улица М. Ауэзова, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
19. По Туюкскому сельскому округу:
1) село Туюк, улица К. Бакашева, № 10, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.

3) Кеген ауылы, Ы. Көшкінов көшесі, № 2/а, "Балауса" бөбекжай-балабақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
4) Темірлік ауылы, Қайқы көшесіндегі стенд;
5) Түменбай ауылы, Ақшоқы көшесі, № 17, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд.
12. Нарынқол ауылдық округі бойынша:
1) Нарықол ауылы, Н. Өмірзақов көшесі, № 16, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Нарынқол ауылы, Албан Асан көшесі, № 1, Нарынқол орталық аурухана ғимаратының жанындағы стенд;
3) Нарынқол ауылы, Райымбек көшесі, №27, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Қостөбе ауылы, Б. Соқпақбаев көшесі, № 1, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
13. Сарыжаз ауылдық округі бойынша:
1) Сарыжаз ауылы, Әбдіразақ көшесі, № 12, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сарыжаз ауылы, Бейсембек көшесі, № 4, фельдшерлік акушерлік пункт ғимарының жаныдағы стенд;
3) Сарыжаз ауылы, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Көмірші ауылы, Ахмет Уали көшесі, № 5, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5) Ақбейіт ауылы, М. Әлімұлы, № 6, "Әлішер" дүкені ғимаратының жанындағы стенд.
14. Саты ауылдық округі бойынша:
1) Саты ауылы, Қ. Ұлтарақов көшесі, нөмірсіз, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Саты ауылы, Манапбаев көшесі, № 55, "Көлсай көлдері" Мемлекеттік Ұлттық табиғи паркі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Күрметі ауылы, М. Әуезов көшесі, нөмірсіз, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд.
15. Сүмбе ауылдық округі бойынша:
1) Сүмбе ауылы, Насыр көшесі, № 2, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сүмбе ауылы, Абай көшесі, № 11, пошта байланыс бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қызылшекара ауылы, Қонысбай көшесі, № 33, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
16. Тасашы ауылдық округі бойынша:
1) Тасашы ауылы, Райымбек көшесі, № 12, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Тасашы ауылы, Бақбергенов көшесі, № 22, фельдшерлік акушерлік пункт ғимартының жанындағы стенд;
3) Ақтасты ауылы, С. Қорғасбайұлы көшесі, № 15, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд.
17. Тегістік ауылдық округі бойынша:
1) Тегістік ауылы, Биеке көшесі, № 16, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
18. Текес ауылдық округі бойынша:
1) Текес ауылы, Дембаев көшесі, № 24, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жаңа Текес ауылы, М. Әуезов көшесі, № 11, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
19. Тұйық ауылдық округі бойынша:
1) Тұйық ауылы, Қ. Бақашев көшесі, № 10, фельдшерлік акушерлік пункт ғимартының жанындағы стенд.

20. По Узак батырскому сельскому округу:
1) село Сарыбастау, улица А. Нурасыла, № 18, стенд у здания Дома культуры.
21. По Узынбулакскому сельскому округу:
1) село Узынбулак, улица К. Анапияулы, № 6, стенд у здания Дома культуры;
2) село Аксай, улица Солтанкулова, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Жалаулы, улица Жетен батыра, № 9, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта.
22. По Шалкодинскому сельскому округу:
1) село Шалкоде, улица Жамбаева, № 34, стенд у здания Дома культуры;
2) село Талас, улица Конырбаева, № 28, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
23. По Шырганакскому сельскому округу:
1) село Шырганак, Сегизбайулы, № 15, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Кокпияз, улица Устембайулы, № 4, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Киши Каркара, улица Акбаева, № 11, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
4) село Талды, улица Уйсинбайулы, № 3, стенд у здания отделения почтовой связи;
5) село Кенсу, улица Аянбека, № 20, стенд у здания фельдшерско- акушерского пункта.
Приложение 2 к постановлению акимата Райымбекского района от 26 марта 2015 года № 114 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Райымбекском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Райымбекском районе
1. По Алгабасскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, улица Ботыбаева, № 12, актовый зал Дома культуры;
2) село Жинишке, улица Молдасанова, № 18, актовый зал средней школы Жинишке;
3) село Алгабас, улица Оразалиева, № 15, актовый зал начальной школы.
2. По Болексазскому сельскому округу:
1) село Болексаз, улица А. Кулшашара, № 10, актовый зал средней школы Болексаз.
3. По Жаланашскому сельскому округу:
1) село Жаланаш, улица Байгабылова, № 18, актовый зал Дома культуры;
3) село Тогызбулак, улица Сыбанкулова, № 7, актовый зал Дома культуры;
4) село Жайдакбулак, актовый зал Жайдакбулакской средней школы.
4. По Жамбылскому сельскому округу:
1) село Жамбыл, улица Сыбанкулова, № 1, актовый зал средней школы имени С. Ашимбаева;
2) село Каратоган, улица Н. Умирзакова, № 41, актовый зал средней школы имени Н. Умирзакова.
5. По Жылысайскому сельскому округу:
1) село Жылысай, улица О. Сыдыкжанулы, № 1, зал сельского клуба;
2) село Шыбышы, улица Батырбекова, № 17, актовый зал средней школы Бестобе.
6. По Кайнарскому сельскому округу:

20. Ұзақ батыр ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбастау ауылы, Ә. Нұрасыл көшесі, № 18, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд.
21. Ұзынбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Ұзынбұлақ ауылы, К. Әнапияұлы көшесі, № 6, Мәдениет үйі ғимартының жанындағы стенд;
2) Ақсай ауылы, Солтанқұлов көшесі, № 11, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Жалаулы ауылы, Жетен батыр көшесі, № 9, фельдшерлік акушерлік пункт ғимарының жанындағы стенд.
22. Шәлкөде ауылдық округі бойынша:
1) Шәлкөде ауылы, Жамбаев көшесі, № 34, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Талас ауылы, Қоңырбаев көшесі, № 28, фельдшерлік акушерлік пункт ғимратының жанындағы стенд.
23. Шырғанақ ауылдық округі бойынша:
1) Шырғанақ ауылы, Сегізбайұлы көшесі, № 15, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимартының жанындағы стенд;
2) Көкпияз ауылы, Үстембайұлы көшесі, № 4, фельдшерлік акушерлік пункт жанындағы стенд;
3) Кіші Қарқара ауылы, Ақбаев көшесі, № 11, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Талды ауылы, Үйсінбайұлы көшесі, № 3, пошта байланыс бөлімшесі ғимартының жанындағы стенд;
5) Кеңсу ауылы, Аянбек көшесі, № 20, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
Райымбек ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 наурыздағы "Райымбек ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 114 қаулысына 2-қосымша
Райымбек ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Алғабас ауылдық округі бойынша:
1) Жаңаталап ауылы, Ботыбаев көшесі, № 12, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Жіңішке ауылы, Молдасанов көшесі, № 18, Жіңішке орта мектебінің акті залы;
3) Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі, № 15, Бастауыш мектептің акті залы.
2. Бөлексаз ауылдық округі бойынша:
1) Бөлексаз ауылы, Ә. Күлшашар көшесі, № 10, Бөлексаз орта мектебінің акті залы;
3. Жалаңаш ауылдық округі бойынша:
1) Жалаңаш ауылы, Байғабылов көшесі, № 18, Мәдениет үйінің акті залы;
3) Тоғызбұлақ ауылы, Сыбанқұлов көшесі, № 7, Мәдениет үйінің акті залы.
4) Жайдақбұлақ ауылы, орталау мектептің акті залы.
4. Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) Жамбыл ауылы, Сыбанқұлов көшесі, № 1, С. Әшімбаев атындағы орта мектептің акті залы;
2) Қаратоған ауылы, Н. Өмірзақов көшесі, № 41, Н. Өмірзақов атындағы орта мектептің акті залы.
5. Жылысай ауылдық округі бойынша:
1) Жылысай ауылы, О. Сыдықжанұлы көшесі, № 1, ауылдық клубтың акті залы;
2) Шыбышы ауылы, Батырбеков көшесі, № 17, Бестөбе орта мектептің акті залы.
6. Қайнар ауылдық округі бойынша:

1) село Кайнар, улица Омара, № 13, актовый зал Дома культуры.
7. По Какпакскому сельскому округу:
1) село Какпак, улица Жаменке, № 13, актовый зал средней школы имени Жаменке;
2) село Кокбел, улица Жамбыла, № 41, актовый зал средней школы Коксай.
8. По Карабулакскому сельскому округу:
1) село А. Нусипбеков, улица Матаева, № 6, актовый зал Дома культуры;
2) село Карабулак, улица Б. Удиманова, № 15, актовый зал средней школы Карабулак.
9. По Карасазскому сельскому округу:
1) село Карасаз, улица А. Доненбаева, № 33, актовый зал Дома культуры;
2) село Тузкол, улица Сатылган, № 11, актовый зал средней школы имени Т. Мусакулова.
10. По Каркаринскому сельскому округу:
1) село Каркара, актовый зал средней школы Каркара.
11. По Кегенскому сельскому округу:
1) село Кеген, улица Б. Атыханулы, № 3, актовый зал районного Дома культуры;
2) село Темирлик, фельдшерско-акушерский пункт;
3) село Туменбай, улица Акшокы, № 17, актовый зал начальной школы. 12. По Нарынколскому сельскому округу:
1) село Нарыкол, улица Умирзакова, № 16, актовый зал Дома культуры;
2) село Костобе, улица Орталық, № 1, актовый зал начальной школы Костобе.
13. По Сарыжазскому сельскому округу:
1) село Сарыжаз, улица Абдиразак, № 12, актовый зал Дома культуры;
2) село Комирши, актовый зал средней школы Комирши;
3) село Акбеит, актовый зал профессионально-технического колледжа № 8;
14. По Сатинскому сельскому округу:
1) село Саты, улица К. Ултаракова, актовый зал Дома культуры;
2) село Курмети, актовый зал средней школы имени Ниязбекова.
15. По Сумбинскому сельскому округу:
1) село Сумбе, улица Далабаева, актовый зал средней школы имени Абая;
2) село Кызылшекара, улица Бекайдар, № 14, актовый зал средней школы имени К. Байшыганулы.
16. По Тасашинскому сельскому округу:
1) село Тасашы, улица Райымбек, № 12, актовый зал Дома культуры;
2) село Актасты, актовый зал сельского клуба.
17. По Тегистикскому сельскому округу:
1) село Тегистик, улица Биеке, № 16, актовый зал Дома культуры;
8. По Текесскому сельскому округу:
1) село Текес, улица Дембаева, № 16, актовый зал средней школы имени К. Шорманова;
2) село Жана Текес, актовый зал средней школы Жана Текес.
19. По Туюкскому сельскому округу:
1) село Туюк, улица Суйенишулы, № 1, актовый зал средней школы Туюк.
20. По Узақ батырскому сельскому округу:
1) село Сарыбастау, улица Сарыбастау, № 3, актовый зал средней школы имени С. Сауранбаева.
21. По Узынбулакскому сельскому округу:
1) село Узынбулак, улица К. Анапияулы, актовый зал Дома культуры;
2) село Аксай, улица Абая, № 26, актовый зал средней школы Аксай;

1) Қайнар ауылы, Омар көшесі, № 13, Мәдениет үйінің акті залы.
7. Қақпақ ауылдық округі бойынша:
1) Қақпақ ауылы, Жәмеңке көшесі, № 13, Жәмеңке атындағы орта мектептің акті залы;
2) Көкбел ауылы, Жамбыл көшесі, № 41, Көксай орта мектептің акті залы.
8. Қарабұлақ ауылдық округі бойынша:
1) А. Нүсіпбеков ауылы, Матаев көшесі, № 6, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Қарабұлақ ауылы, Б.Удіманов көшесі, № 15, Қарабұлақ орта мектебінің акті залы.
9. Қарасаз ауылдық округі бойынша:
1) Қарасаз ауылы, Ә. Дөненбаев көшесі, № 33, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Тұзкөл ауылы, Сатылған көшесі, № 11, Т. Мұсақұлов атындағы орта мектебінің акті залы.
10. Қарқара ауылдық округі бойынша:
1) Қарқара ауылы, Қарқара орта мектебінің акті залы.
11. Кеген ауылдық округі бойынша:
1) Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі, № 3, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Темірлік ауылы, фельдшерлік акушерлік пункт;
3) Түменбай ауылы, Ақшоқы көшесі, № 17, Бастауыш мектептің акті залы.
12. Нарынқол ауылдық округі бойынша:
1) Нарықол ауылы, Өмірзақов көшесі, № 16, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Қостөбе ауылы, Орталық көшесі, № 1, Қостөбе бастауыш мектебінің акті залы.
13. Сарыжаз ауылдық округі бойынша:
1) Сарыжаз ауылы, Әбдіразақ көшесі, № 12, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Көмірші ауылы, Көмірші орта мектептің акті залы;
6) Ақбейіт ауылы, № 8 кәсіптік-техникалық колледжінің акті залы.
14. Саты ауылдық округі бойынша:
1) Саты ауылы, Қ.Ұлтарақов көшесі, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Күрметі ауылы, Ниязбеков атындағы орта мектептің акті залы.
15. Сүмбе ауылдық округі бойынша:
1) Сүмбе ауылы, Далабаев көшесі, Абай атындағы орта мектептің акті залы;
2) Қызылшекара ауылы, Бекайдар көшесі, № 14, Қ. Байшығанұлы атындағы орта мектептің акті залы.
16. Тасашы ауылдық округі бойынша:
1) Тасашы ауылы, Райымбек көшесі, № 12, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Ақтасты ауылы, ауылдық клубтың акті залы.
17. Тегістік ауылдық округі бойынша:
1) Тегістік ауылы, Биеке көшесі, № 16, Мәдениет үйінің акті залы.
18. Текес ауылдық округі бойынша:
1) Текес ауылы, Дембаев көшесі, №16, Қ. Шорманов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Жаңа Текес ауылы, Жаңа Текес мектебінің акті залы.
19. Тұйық ауылдық округі бойынша:
1) Тұйық ауылы, Сүйенішұлы көшесі, № 1, Тұйық орта мектептің акті залы.
20. Ұзақ батыр ауылдық округі бойынша:
1) Сарыбастау ауылы, Сарыбастау көшесі, № 3, С. Сауранбаев атындағы орта мектептің акті залы.
21. Ұзынбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) Ұзынбұлақ ауылы, К. Әнапияұлы көшесі, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Ақсай ауылы, Абай көшесі, № 26, Ақсай орта мектебінің акті залы;

3) село Жалаулы, улица Жетен батыра, № 15, актовый зал средней школы Жалаулы.
22. По Шалкодинскому сельскому округу:
1) село Шалкоде, улица Жамбаева, № 34, актовый зал Дома культуры;
2) село Талас, улица Бартаева, № 18, актовый зал средней школы имени Ш. Уалиханова.
23. По Шырганакскому сельскому округу:
1) село Шырганак, улица Сегизбайулы, № 13, актовый зал средней школы имени И. Жумагулова;
2) село Кокпияз, улица К. Рысбекулы, № 17, актовый зал средней школы Кокпияз;
3) село Киши Карқара, улица К. Рысбекулы, № 17, актовый зал средней школы Бескол;
4) село Талды, улица О. Акбаева, № 21, актовый зал средней школы Талды;
5) село Кенсу, улица Аянбек, № 5, актовый зал начальной школы Кенсу.

3) Жалаулы ауылы, Жетен батыр көшесі, № 15, Жалаулы орта мектебінің акті залы.
22. Шәлкөде ауылдық округі бойынша:
1) Шәлкөде ауылы, Жамбаев көшесі, № 34, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Талас ауылы, Бартаев көшесі, № 18, Ш. Уалиханов атындағы орта мектептің акті залы.
23. Шырғанақ ауылдық округі бойынша:
1) Шырғанақ ауылы, Сегізбайұлы көшесі, № 13, І. Жұмағұлов атындағы орта мектептің акті залы;
2) Көкпияз ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі, № 17, Көкпияз орта мектебінің акті залы;
3) Кіші Қарқара ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі, № 17, Бескөл орталау мектебінің акті залы;
4) Талды ауылы, О. Ақбаев көшесі, № 21, Талды орта мектебінің акті залы;
5) Кеңсу ауылы, Аянбек көшесі, № 5, Кеңсу бастауыш мектебінің акті залы.