Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе
Решение акима Панфиловского района Алматинской области от 21 января 2015 года № 01-02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 февраля 2015 года № 3031. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 10 июня 2015 года № 06-08
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 10.06.2015 № 06-08.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Панфиловского района РЕШИЛ:
Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Панфиловском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Магрупову Розу Азаматовну.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдулдаев
Приложение к решению акима Панфиловского района от "21" января 2015 года № 01-02 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе
Избирательный участок № 560.
Центр: село Алмалы, улица Елтынды батыр № 58, средняя школа имени Елтынды батыр.
В границах: село Алмалы, 17 домов без номера участка Орбулак.
Избирательный участок № 561.
Центр: село Баскунши, улица Карабалаева № 78, средняя школа имени Крылова.
В границах: села Баскунши.
Избирательный участок № 562.
Центр: село Пиджим, улица Желтоксан № 16, средняя школа имени Розыбакиева.
В границах: село Пиджим.
Избирательный участок № 563.
Центр: село Томенги Пиджим, улица Алтынсарина № 31, Томенги Пиджимская средняя школа.
В границах: село Томенги Пиджим.
Избирательный участок № 564.
Центр: село Ават, улица Саттарова № 3, Аватская средняя школа.
В границах: село Ават.
Избирательный участок № 565.
Центр: село Хоргос, улица Мектеп № 36, Хоргосская средняя школа.
В границах: село Хоргос.
Избирательный участок № 566.
Центр: село Шижин, улица Абилхан № 12, Шижинская средняя школа.
В границах: село Шижин.
Избирательный участок № 567.
Центр: село Надек, улица Асановой № 7, Сельский клуб.
В границах: село Надек.
Избирательный участок № 568.
Центр: село Алтыуй, улица Желтоксан № 23, Детская и юношеская спортивная школа.
В границах: село Алты уй.
Избирательный участок № 569.
Центр: село Суптай, улица Байтурсынова № 20, Суптайская средняя школа.
В границах: село Суптай.
Избирательный участок № 570.
Центр: село Чулакай, улица Мектеп № 7, средняя школа имени Бусакова.
В границах: села Чулакай, Жидели.
Избирательный участок № 571.
Центр: село Диханкайрат, улица Азимбаева № 7, Диханкайратская средняя школа.
В границах: село Диханкайрат.
Избирательный участок № 572
Центр: село Улкен Шыган, улица Жибек жолы; № 60 "а", Улкен Шыганская средняя школа.
В границах: село Улкен Шыган.
Избирательный участок № 573
Центр: село Киши Шыган, улица Бегимбетова № 53, Киши Шыганская средняя школа.
В границах: село Киши Шыган, улица Аэропорт: 16 домов без номера; отгонный участок Жаркудык.
Избирательный участок № 574.
Центр: село Кырыккудык, улица Багай батыра № 31, Кырыккудыкская средняя школа.
В границах: село Кырыккудык.
Избирательный участок № 575.
Центр: село Аккент, улица Аккент № 1, Аккентская начальная школа.
В границах: село Аккент.
Избирательный участок № 576.
Центр: село Лесновка, улица Жунисова № 67, сельский Дом культуры.
В границах: село Лесновка; отгонные участки Кардон, Сарытау, Карадала, Бабилян.
Избирательный участок № 577.
Центр: село Нагараши, улица Момышулы № 3, Нагарашинская средняя школа.
В границах: село Нагараши; отгонные участки Карадала, Бабилян, Кундызды.
Избирательный участок № 578.
Центр: село Енбекши, улица Жаналык № 21, сельский Дом культуры.
В границах: село Енбекши.
Избирательный участок № 579.
Центр: село Сарыбел, улица Кобикова № 32, средняя школа имени Кобикова.
В границах: село Сарыбел.
Избирательный участок № 580.
Центр: село Садыр, улица Тохтамова № 60, Садырская средняя школа.
В границах: село Садыр.
Избирательный участок № 581.
Центр: село Турпан, улица Уалиханова № 2, средняя школа имени Сатай батыр.
В границах: село Турпан.
Избирательный участок № 582.
Центр: село Ушарал, улица Жокенбаева № 60, сельский Дом культуры.
В границах: село Ушарал, отгонные участки Ортабаз, Жинишкеарал, Такыр.
Избирательный участок № 583.
Центр: село Акарал, улица Асановой № 4, Акаральская начальная школа.
В границах: села Акарал, Кызылжиде; отгонные участки Кисыккопир, Каркаралы.
Избирательный участок № 584.
Центр: село Коктал, улица Курмангазы № 30, средняя школа имени Абая.

Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 01-02 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 ақпанда № 3031 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 06-08 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 10.06.2015 № 06-08 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Панфилов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Роза Азаматқызы Мағруповаға жүктелсін.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы "21" қаңтардағы "Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-02 шешіміне қосымша
Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 560 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі № 58, Елтінді батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Алмалы ауылы, Орбұлақ учаскесіндегі нөмірі жоқ 17 үй.
№ 561 сайлау учаскесі.
Орталығы: Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі № 78, Крылов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Басқұншы ауылы.
№ 562 сайлау учаскесі
Орталығы: Пиджим ауылы, Желтоқсан көшесі № 16, Розыбакиев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Пиджим ауылы.
№ 563 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төменгі Пиджим ауылы, Алтынсарин көшесі № 31, Төменгі Пиджим орта мектебі.
Шекарасы: Төменгі Пиджим ауылы.
№ 564 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Саттаров көшесі № 3, Ават орта мектебі.
Шекарасы: Ават ауылы.
№ 565 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорғас ауылы, Мектеп көшесі № 36, Қорғас орта мектебі.
Шекарасы: Қорғас ауылы.
№ 566 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шежін ауылы, Әбілхан көшесі № 12, Шежін орта мектебі.
Шекарасы: Шежін ауылы.
№ 567 сайлау учаскесі.
Орталығы: Надек ауылы, Асанова көшесі № 7, Ауылдық клуб.
Шекарасы: Надек ауылы.
№ 568 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі № 23, Балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Алтыүй ауылы.
№ 569 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сүптай ауылы, Байтұрсынов көшесі № 20, Сүптай орта мектебі.
Шекарасы: Сүптай ауылы.
№ 570 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 7, Босақов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Шолақай, Жиделі ауылдары.
№ 571 сайлау учаскесі.
Орталығы: Диқанқайрат ауылы, Әзімбаев көшесі № 7, Диқанқайрат орта мектебі.
Шекарасы: Диқанқайрат ауылы.
№ 572 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 60"а", Үлкен Шыған орта мектебі.
Шекарасы: Үлкен Шыған ауылы.
№ 573 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Шыған ауылы, Бегімбетов көшесі № 53, Кіші Шыған орта мектебі.
Шекарасы: Кіші Шыған ауылы, Аэропорт көшесіндегі нөмірі жоқ 16 үй, Жарқұдық мал жайылым учаскесі.
№ 574 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қырыққұдық ауылы, Бағай Батыр көшесі № 31, Қырыққұдық орта мектебі.
Шекарасы: Қырыққұдық ауылы.
№ 575 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақкент ауылы, Ақкент көшесі № 1, Ақкент бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ақкент ауылы.
№ 576 сайлау учаскесі.
Орталығы: Лесновка ауылы, Жүнісов көшесі № 67, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Лесновка ауылы, Кардон, Сарытау, Қарадала, Бабилян мал жайылым учаскелері.
№ 577 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нағарашы ауылы, Момышұлы көшесі № 3, Нағарашы орта мектебі.
Шекарасы: Нағарашы ауылы; Қарадала, Бабилян, Құндызды мал жайылым учаскелері.
№ 578 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Жаңалық көшесі № 21, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Еңбекші ауылы.
№ 579 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбел ауылы, Көбіков көшесі № 32, Көбіков атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Сарыбел ауылы.
№ 580 сайлау учаскесі
Орталығы: Садыр ауылы, Тохтамов көшесі № 60, Садыр орта мектебі.
Шекарасы: Садыр ауылы.
№ 581 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі № 2, Сатай батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Тұрпан ауылы.
№ 582 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Жөкенбаев көшесі № 60, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Үшарал ауылы; Ортабаз, Жіңішкеарал, Тақыр мал жайылым учаскелері.
№ 583 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақарал ауылы, Асанова көшесі № 4, Ақарал бастауыш мектебі.
Шекарасы: Ақарал, Қызылжиде ауылдары, Қисықкөпір, Қарқаралы мал жайылым учаскелері.
№ 584 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі № 30, Абай атындағы орта мектеп.

В границах: село Коктал, улицы: Розыбакиева с № 1 по 7, № 19, № 41, № 35, № 39, № 53, с № 59 по 67, Заводская с № 2 по 22, Жагыпарова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 17 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Сайназарова с № 1 по 65, Хмылева с № 1 по 97, Абая с № 1 по 84, Наурыз с № 1 по 23, Байбатшаева с № 1 по 24, Маметовой с № 1 по 23, Майлина с № 1 по 24, Жумабаева с № 1 по 35, Женис с №1 по 24, Жастар с № 1 по 26, Первая улица № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, Вторая улица № 17, № 22, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, Третья улица № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, Четвертая улица № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, Пятая улица № 18, № 33, № 46.
Избирательный участок № 585.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова №101"а", Коктальская средняя школа.
В границах: село Коктал, улицы: Ауэзова с №1 по 209, Курмангазы с №1 по 257, Розыбакиева с № 8 по 295, Жамбыла с № 1 по 190, Заречная с № 1 по 15, Новостройка № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33.
Избирательный участок № 586.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 64, сельский Дом культуры.
В границах: село Коктал, улицы: Уалиханова с № 1 по 232, Желтоксан с № 1 по 304, Абылайхана с № 1 по 254, Достык № 1 по 112, Момышулы с № 1 по 193, Асановой с № 1 по 121 (нечетная сторона), № 2, № 4, № 6, № 10.
Избирательный участок № 587.
Центр: село Акжазык, улица Асановой № 11, средняя школа имени Жамбыла.
В границах: село Акжазык.
Избирательный участок № 588
Центр: село Аккудык, улица Орталык № 24, средняя школа имени Байбатшаева.
В границах: село Аккудык.
Избирательный участок № 589
Центр: село Аулиеагаш, улица Шанти би № 8, Аулиеагашская средняя школа.
В границах: село Аулиеагаш, отгонный участок Каратобе.
Избирательный участок № 590
Центр: село Коктал-Арасан, улица Уалиханова № 27, Коктал-Арасанская средняя школа.
В границах: села Коктал-Арасан, Жаркент-Арасан.
Избирательный участок № 591.
Центр: село Айдарлы, улица Женис № 2, Айдарлинская средняя школа.
В границах: село Айдарлы, отгонные участки Кызылкия, Бесмая, Коктерек.
Избирательный участок № 592.
Центр: село Дарбазакум, улица Муратбаева № 8, Дарбазакумская средняя школа.
В границах: село Дарбазакум, отгонные участки Нефтебаза, Пристань.
Избирательный участок № 593.
Центр: село Сарпылдак, улица Достык № 1, Керимагашская начальная школа.
В границах: село Сарпылдак.
Избирательный участок № 594
Центр: село Коныролен, улица Кожбанбет би № 40, сельский Дом культуры.
В границах: село Коныролен, отгонные участки Улкентау, Кату.
Избирательный участок № 595.
Центр: село Ынталы, улица Кожбанбет би № 31, средняя школа имени Аманбайулы.
В границах: село Ынталы.
Избирательный участок № 596.
Центр: село Борибай би, улица Затбек № 42, Соцжолская средняя школа.
В границах: село Борибай би.
Избирательный участок № 597.
Центр: село Сарытобе, улица Конаева № 3, Сарытобинская средняя школа.
В границах: село Сарытобе, отгонный участок Коктерек.
Избирательный участок № 598.
Центр: село Керимагаш, улица Жастар № 1, Керимагашская средняя школа.
В границах: село Керимагаш.
Избирательный участок № 599.
Центр: город Жаркент, улица Казсельхозтехника № 17, здание школы искусств.

Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Розыбакиев № 1-ден 7-ге дейін, № 19, № 41, № 35, № 39, № 53, № 59-дан 67-ге дейін, Заводская № 2-ден 22-ге дейін, Жағыпаров № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 17-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Сайназаров № 1-ден 65-ке дейін, Хмылев № 1-ден 97-ге дейін, Абай № 1-ден 84-ке дейін, Наурыз № 1-ден 23-ке дейін, Байбатшаев №1-ден 24-ке дейін, Маметова № 1-ден 23-ке дейін, Майлин № 1-ден 24-ке дейін, Жұмабаев № 1-ден 35-ке дейін, Жеңіс № 1-ден 24-ке дейін, Жастар № 1-ден 26-ға дейін, Бірінші көше № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, Екінші көше № 17, № 22, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, Үшінші көше № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, Төртінші көше № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, Бесінші көше № 18, № 33, № 46.
№ 585 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 101"а", Көктал орта мектебі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Әуезов № 1-ден 209-ға дейін, Кұрманғазы № 1-ден 257-ге дейін, Розыбакиев № 8-ден 295-ке дейін, Жамбыл № 1-ден 190-ға дейін, Заречная № 1-ден 15-ке дейін, Новостройка № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33.
№ 586 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 64, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Уәлиханов № 1-ден 232-ге дейін, Желтоқсан № 1-ден 304-ке дейін, Абылайхан № 1-ден 254-ке дейін, Достық № 1-ден 112-ге дейін, Момышұлы № 1-ден 193-ке дейін, Асанова № 1-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 2, № 4, № 6, № 10.
№ 587 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақжазық ауылы, Асанова көшесі № 11, Жамбыл атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ақжазық ауылы.
№ 588 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққұдық ауылы, Орталық көшесі № 24, Байбатшаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Аққұдық ауылы.
№ 589 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі № 8, Әулиеағаш орта мектебі.
Шекарасы: Әулиеағаш ауылы, Қаратөбе мал жайылым учаскесі.
№ 590 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі, № 27, Көктал-Арасан орта мектебі.
Шекарасы: Көктал-Арасан, Жаркент-Арасан ауылдары.
№ 591 сайлау учаскесі
Орталығы: Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі № 2, Айдарлы орта мектебі.
Шекарасы: Айдарлы ауылы, Қызылқия, Бесмая, Көктерек мал жайылым учаскелері.
№ 592 сайлау учаскесі
Орталығы: Дарбазақұм ауылы, Мұратбаев көшесі № 8, Дарбазақұм орта мектебі.
Шекарасы: Дарбазақұм ауылы, Нефтебаза, Пристань мал жайылым учаскелері.
№ 593 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарпылдақ ауылы, Достық көшесі № 1, Керімағаш бастауыш мектебі.
Шекарасы: Сарпылдақ ауылы.
№ 594 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі, № 40, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қоңырөлең ауылы, Үлкентау, Қату мал жайылым учаскелері.
№ 595 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі № 31, Аманбайұлы атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Ынталы ауылы.
№ 596 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөрібай би ауылы, Затбек көшесі № 42, Соцжол орта мектебі.
Шекарасы: Бөрібай би ауылы.
№ 597 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарытөбе ауылы, Қонаев көшесі № 3, Сарытөбе орта мектебі.
Шекарасы: Сарытөбе ауылы, Көктерек мал жайылым учаскесі.
№ 598 сайлау учаскесі.
Орталығы: Керімағаш ауылы, Жастар көшесі № 1, Керімағаш орта мектебі.
Шекарасы: Керімағаш ауылы.
№ 599 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Казсельхозтехника көшесі № 17, Өнер мектебінің ғимараты.

В границах: город Жаркент; улица Казсельхозтехника с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона); 1-ый микрорайон.
Избирательный участок № 600.
Центр: город Жаркент, улица Головацкого № 3, средняя школа имени Уалиханова.
В границах: город Жаркент, улицы: Уалиханова с № 1 по 25 (нечетная сторона), Зульярова с № 1 по 159 (нечетная сторона), Пограничников с № 8 по 88 (четная сторона), с № 1 по 75 (нечетная сторона), Кунаева с № 2 по 38 (четная сторона), с № 1 по 19 (нечетная сторона), Головацкого с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Жансугурова с №1 по 61 (нечетная сторона), с № 8 по 22 (четная сторона), Ыбраймолдаева с №1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Абая с № 2 по 20 (четная сторона), Шынтаева с №1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Амриева с № 2 по 48 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Сапиева с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 17 (нечетная сторона), Ракишева с № 2 по 12 (четная сторона), с № 1 по 17 (нечетная сторона), Касымбекова с №2 по 10 (четная сторона), дома без номера улицы Жастар, Болашак, Абая №2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8), 12 домов без номера участка Акбулак, многоэтажные дома военного городка воинсковой части № 2091.
Избирательный участок № 601.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, средняя школа № 6.
В границах: город Жаркент, улицы: Сыпатаева с № 2 по 104 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 15 (нечетная сторона), Абдулина с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Мухамади с № 4 по 78 (четная сторона), с № 3 по 17 (нечетная сторона), Слабодка с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Ляна с № 2 по 116 (четная сторона), с № 3 по 95 (нечетная сторона), Каратальская с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 98 (четная сторона), Интренациональная с № 2 по 84 (четная сторона), с № 5 по 67 (нечетная сторона), Алматинская с №1 по 53 (нечетная сторона), Набережная с № 3 по 43 (нечетная сторона), Заводская с № 1 по 87 (нечетная сторона), Западная с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Строительная с № 2 по 92 (четная сторона), с № 3 по 77/2 (нечетная сторона), Табынбаева с № 1 по 5 (нечетная сторона), Уалиханова с № 2 по 8 (четная сторона), Достык с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Бейбитшилик с № 5 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Орталык с № 1 по 59 (нечетная сторона), Интернациональная с № 2 по 28 (четная сторона), Тышканбаева с № 15 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 34 (четная сторона).
Избирательный участок № 602.
Центр: город Жаркент; улица Иванова № 25, административное здание государственного казенного предприятия "Панфилов су қубыры".

Шекарасы: Жаркент қаласы, Казсельхозтехника көшесі № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы); № 1-ші ықшам ауданы.
№ 600 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 3, Уәлиханов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Уәлиханов № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Зульяров № 1-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Пограничников № 8-ден 88-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), Қонаев № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Головацкий № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров №1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 8-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Шынтаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Амриев № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Сапиев № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Рақышев № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Қасымбеков № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Жастар, Болашақ көшелеріндегі нөмірі жоқ үйлер, Абай № 2/1, 2/ 2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8 үйлер, Ақбұлақ учаскесіндегі нөмірі жоқ 12 үй, № 2091 әскери бөлімінің әскери қалашығындағы үйлер.
№ 601 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, № 6 орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Сыпатаев № 2-ден 104-ке дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Абдулин № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 4-тен 78-ге дейін (жұп жағы), № 3-тен 17-ге дейін (тақ жағы), Слабодка № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Лян № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), № 3-тен 95-ке дейін (тақ жағы), Каратальская № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Интернациональная № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), № 5-тен 67-ге дейін (тақ жағы), Алматинская № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Набережная № 3-тен 43-ке дейін (тақ жағы), Заводская №1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Западная № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Строительная № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), № 3-тен 77/2-ге дейін (тақ жағы), Табынбаев № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Достық № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Бейбітшілік № 5-тен 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Орталық № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Интернациональная № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Тышқанбаев № 15-тен 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 34-ке дейін (жұп жағы).
№ 602 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Иванов көшесі № 25, "Панфилов су құбыры" мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.

В границах: город Жаркент, улицы: Сыпатаева с № 1 по 93 (нечетная сторона), Табынбаева с № 2 по 14 (четная сторона), Уалиханова с № 2 по 94 (четная сторона), с № 69 по 103 (нечетная сторона), Мухамади с № 15 по 31 (нечетная сторона), с № 88 по 106 (четная сторона), Белалова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Кунаева с № 82 по 170 (четная сторона), Иванова с № 1 по 29 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 603.
Центр: город Жаркент; улица Белалова, № 47 "а", административное здание учреждения лесного хозяйства Панфиловского района.
В границах: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 2 по 34 (четная сторона), Табынбаева с № 1 по 67 (нечетная сторона), с № 16 по 76 (четная сторона), Мухамади с № 33 по 77 (нечетная сторона), с № 108 по 130 (четная сторона), Иванова с № 31 по 55 (нечетная сторона), Уалиханова с № 27 по 69 (нечетная сторона), Кунаева с № 40 по 80 (четная сторона), с № 21 по 125 (нечетная сторона), Белалова с № 47 по 79 (нечетная сторона), с № 54 по 74 (четная сторона), Головацкого с № 14 по 86 (четная сторона).
Избирательный участок № 604.
Центр: город Жаркент, улица Ыбраймолдаева № 78, Жаркентский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 36 по 134 (четная сторона), с № 69 по123 (нечетная сторона), Табынбаева с № 69 по 121 (нечетная сторона), с № 80 по 96 (четная сторона), Мухамади с № 81 по 127 (нечетная сторона) с № 128 по 144 (четная сторона), Белалова с № 81 по 129 (нечетная сторона), с № 76 по 122 (четная сторона), Иванова с № 57 по 139 (нечетная сторона), Головацкого с № 41 по 105 (нечетная сторона), Жансугурова с № 24 по 72 (четная сторона), с № 61 по 113 (нечетная сторона), Ыбраймолдаева с № 56 по 102 (четная сторона), с № 25 по 153 (нечетная сторона), Абая с № 22 по 206 (четная сторона), с № 1 по 95 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 605
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, школа-гимназия имени Луначарского.
В границах: город Жаркент, улицы: Иванова с № 4 по 82 (четная сторона), Головацкого с № 122 по 142 (четная сторона), Юлдашева с № 2 по 28 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по 53 (нечетная сторона), Усекская с № 1 по 9 (нечетная сторона), Набережная с № 63 по 83 (четная сторона), Сыпатаева с № 95 по 153 (нечетная сторона), с № 106 по 156 (четная сторона), Пушкина с № 17 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Туркебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Жмутского с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Лутфулиина с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Нусупбековой с № 2 по 6 (четная сторона), с № 1 по 13 (нечетная сторона), Кунаева с № 27 по 177 (нечетная сторона), с № 172 по 218 (четная сторона), Уалиханова с № 96 по 154 (четная сторона), с № 103 по 149 (нечетная сторона), Асановой с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Кардон с №1 по №11 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 606.
Центр: город Жаркент, улица Розыбакиева, № 22, районный Дом культуры Акима Панфиловского района.

Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Сыпатаев № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), Табынбаев № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 69-дан 103-ке дейін (тақ жағы), Мухамади № 15-тен 31-ге дейін (тақ жағы), № 88-ден 106-ға дейін (жұп жағы), Белалов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 82-ден 170-ке дейін (жұп жағы), Иванов № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы).
№ 603 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Белалов көшесі № 47 "а", Панфилов ауданының орман шаруашалығы мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Зульяров № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 16-дан 76-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 33-тен 77-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден 130-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 31-ден 55-ке дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 27-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Қонаев № 40-тан 80-ге дейін (жұп сан жағы), № 21-ден 125-ке дейін (тақ жағы), Белалов № 47-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Головацкий № 14-тен 86-ға дейін (жұп жағы).
№ 604 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі № 78, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Зульяров № 36-дан 134-ке дейін (жұп жағы), № 69-дан 123-ке дейін (тақ жағы), Табынбаев № 69-дан 121-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 96-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 81-ден 127-ге дейін (тақ жағы), № 128-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Белалов № 81-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 122-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 57-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Головацкий № 41-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 24-тен 72-ге дейін (жұп жағы), № 61-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Ыбраймолдаев № 56-дан 102-ге дейін (жұп жағы), № 25-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Абай № 22-ден 206-ға дейін (жұп жағы), № 1-тен 95-ке дейін (тақ жағы).
№ 605 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, Луначарский атындағы орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Иванов № 4-тен 82-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 122-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Юлдашев № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Усекская № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), Набережная № 63-тен 83-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 95-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 106-дан 156-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 17-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Түркебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Жмутский №1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), Қонаев № 27-ден 177-ге дейін (тақ жағы), № 172-ден 218-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 96-ден 154-ке дейін (жұп жағы), № 103-тен 149-ға дейін (тақ жағы), Асанова № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Кардон № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы).
№ 606 сайлау учаскесі.
Орталағы: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі № 22, Панфилов ауданы әкімінің аудандық Мәдениет үйі.

В границах: город Жаркент, улицы: Иванова с № 84 по 196 (четная сторона), Жибек жолы с № 51 по 135 (нечетная сторона), Юлдашева с № 1 по 5 (нечетная сторона), Головацкого с № 107 по 131 (нечетная сторона), с № 144 по 158 (четная сторона), Пушкина с № 73 по 145 (нечетная сторона), с № 28 по 72 (четная сторона), Туркебаева с № 49 по 91 (нечетная сторона), с № 42 по 78 (четная сторона), Жмутского с № 25 по 59 (нечетная сторона), с № 44 по 70 (четная сторона), Лутфуллина с № 11 по 65 (нечетная сторона), с № 8 по 56 (четная сторона), Жансугурова с № 76 по 102 (четная сторона), с № 117 по 163 (нечетная сторона), Ыбраймолдаева с № 104 по 128 (четная сторона), с № 153 по 195 (нечетная сторона), Кастеева с № 2 по 18 (четная сторона), с № 5 по 25 (нечетная сторона), Кобикова с № 2 по 18 (четная сторона), с № 1 по 21 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 2 по 22 (четная сторона), с № 1 по 23 (нечетная сторона), Талгарова с № 82 по 100 (четная сторона), с № 79 по 101 (нечетная сторона), Билал Назыма с № 134 по 146 (четная сторона), с № 69 по 79 (нечетная сторона), Ниязовой с № 52 по 76 (четная сторона), с № 41 по 79 (нечетная сторона), Илахуновой с № 64 по 90 (четная сторона), Абая с № 97 по 147 (нечетная сторона), с № 208 по 254 (четная сторона).
Избирательный участок № 607.
Центр: город Жаркент, улица Кастеева № 26, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Уркер".
В границах: город Жаркент, улицы: Головацкого с № 139 по 197 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 28 по 46 (четная сторона), с № 23 по 51 (нечетная сторона), Жансугурова с № 104 по 196 (четная сторона), с № 165 по 253 (нечетная сторона), Кобикова с № 22 по 70 (четная сторона), с № 23 по 53 (нечетная сторона), Ыбраймолдаева с № 130 по 206 (четная сторона), с № 197 по 259 (нечетная сторона), Кастеева с № 20 по 48 (четная сторона), с № 29 по 69 (нечетная сторона), Абая с № 256 по 316 (четная сторона), Жибек жолы с № 34 по 70 (четная сторона), Пащенко с № 39 по 69 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Гаппарова с № 29 по 47 (нечетная сторона), Масанчи с № 21 по 31 (нечетная сторона), с № 54 по 88 (четная сторона) , Ходжамьярова с № 47 по 81 (нечетная сторона), с № 100 по160 (четная сторона), Журавлева с № 75 по 119 (нечетная сторона), с № 120 по 216 (четная сторона), Бусакова с № 133 по 181 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 608.
Центр: город Жаркент, улица Масанчи № 23, здание отдела занятости и социальных программ Панфиловского района.

Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Иванов № 84-тен 196-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 51-ден 135-ке дейін (тақ жағы), Юлдашев № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Головацкий № 107-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 144-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 73-тен 145-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 72-ге дейін (жұп жағы), Түркебаев № 49-дан 91-ге дейін (тақ жағы), № 42-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Жмутский № 25-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 44-тен 70-ке дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 11-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 76-дан 102-ге дейін (жұп жағы), № 117-ден 163-ке дейін (тақ жағы), Ыбраймолдаев № 104-ден 128-ге дейін (жұп жағы), № 153-тен 195-ке дейін (тақ жағы), Қастеев № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 5-тен 25-ке дейін (тақ жағы), Кобиков № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), Талғаров № 82-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 79-дан 101-ге дейін (тақ жағы), Билал Назым № 134-тен 146-ға дейін (жұп жағы), № 69-дан 79-ға дейін (тақ жағы), Ниязова № 52-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 41-ден 79-ға дейін (тақ жағы), Илахунова № 64-тен 90-ға дейін (жұп жағы), Абай № 97-ден 147-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 254-ке дейін (жұп жағы).
№ 607 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі № 26, "Үркер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Головацкий № 139-дан 197-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 28-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 23-тен 51-ге дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 104-тен 196-ға дейін (жұп жағы), № 165-тен 253-ке дейін (тақ жағы), Кобиков № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), № 23-тен 53-ке дейін (тақ жағы), Ыбраймолдаев № 130-дан 206-ға дейін (жұп жағы), № 197-ден 259-ға дейін (тақ жағы), Қастеев № 20-дан 48-ге дейін (жұп жағы), № 29-дан 69-ға дейін (тақ жағы), Абай № 256-дан 316-ға дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 34-тен 70-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 39-дан 69-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Гаппаров № 29-дан 47-ге дейін (тақ жағы), Масанчи № 21-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 54-тен 88-ке дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 47-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 100-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Журавлев № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 120-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Босақов № 133-тен 181-ге дейін (тақ жағы).
№ 608 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі № 23, Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің ғимараты.

В границах: город Жаркент, улицы: Жибек жолы с № 20 по 32 (четная сторона), Головацкого с № 162 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 59 по 131 (нечетная сторона), Уалиханова с № 115 по 215 (нечетная сторона), Пащенко с № 19 по 31 (нечетная сторона), с № 12 по 30 (четная сторона), Гаппарова с № 13 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 30 (четная сторона), Масанчи с № 15 по 17 (нечетная сторона), с № 24 по 52 (четная сторона), Журавлева с № 39 по 73 (нечетная сторона), с № 58 по 116 (четная сторона), Нусупбековой с № 6 по 40 (четная сторона), с № 15 по 55 (нечетная сторона), Кунаева с № 220 по 310 (четная сторона), с № 181 по 239 (нечетная сторона), Юлдашева с № 42 по 66 (четная сторона), с № 19 по 39 (нечетная сторона), Ходжамьярова с № 17 по 45 (нечетная сторона), с № 60 по 98 (четная сторона).
Избирательный участок № 609
Центр: город Жаркент, улица Асановой №18, Медицинский колледж "Диана".
В границах: город Жаркент, улицы: Уалиханова с № 156 по 216 (четная сторона), Бусакова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Журавлева с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Ходжамьярова с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Абдуллина с № 22 по 74 (четная сторона), с № 35 по 61 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 155 по 227 (нечетная сторона), с № 162 по 240 (четная сторона), Пащенко с № 1 по 17 (нечетная сторона), Кузнечный тупик с № 3 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Гаппарова с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Асановой с № 24 по 58 (четная сторона), с № 17 по 31 (нечетная сторона), Масанчи с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона); проспект Жибек жолы № 8"а" (многоэтажный дом).
Избирательный участок № 610
Центр: город Жаркент, улица Сыпатаева № 240, средняя школа имени Жамбыла.
В границах: город Жаркент, улицы: Шамиева с № 4 по 42 (четная сторона), с № 27 по 113 (нечетная сторона), Ыбраймолдаева с № 261 по 351 (нечетная сторона), Абая с № 318 по 326 (четная сторона), Кунаева с № 241 по 309 (нечетная сторона), Бусакова с № 64 по 168 (четная сторона), Кошкунова № 22 по 70 (четная сторона), с № 41 по 81 (нечетная сторона), Лепсинская с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 4 по 38 (четная сторона), Усекская с № 1 по 7 (нечетная сторона) и № 2, Ыбраймолдаева с № 206 по 342 (четная сторона, правый берег реки Тышкан), Головацкого с № 216 по 310 (четная сторона), с № 199 по 309 (нечетная сторона), Жансугурова с № 198 по 258 (четная сторона), с № 255 по 339 (нечетная сторона).
Избирательный участок № 611
Центр: город Жаркент, улица Абдулина № 76, здание Жаркентского многопрофильного колледжа.

Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жібек жолы № 20-дан 32-ге дейін (жұп жағы), Головацкий №162-ден 214-ке дейін (жұп жағы), Босақов № 59-дан 131-ге дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 115-тен 215-ке дейін (тақ жағы), Пащенко № 19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 13-тен 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Масанчи № 15-тен 17-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін (жұп жағы), Журавлев № 39-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 6-дан 40-қа дейін (жұп жағы), № 15-тен 55-ке дейін (тақ жағы), Қонаев № 220-дан 310-ға дейін (жұп жағы), № 181-ден 239-ға дейін (тақ жағы), Юлдашев № 42-ден 66-ға дейін (жұп жағы), № 19-дан 39-ға дейін (тақ жағы), Ходжамьяров № 17-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 98-ге дейін (жұп жағы).
№ 609 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаркент қаласы, Асанова көшесі № 18, "Диана" медицина колледжі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Уәлиханов № 156-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Босақов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Журавлев №1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров №1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Абдулин № 22-ден 74-ке дейін (жұп жағы), № 35-тен 61-ге дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 155-тен 227-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 240-қа дейін (жұп жағы), Пащенко № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Кузнечный тупик № 3-тен 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Гаппаров № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 24-тен 58-ге дейін (жұп жағы), № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Масанчи № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы); Жібек жолы даңғылы № 8 "а".
№ 610 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев көшесі № 240, Жамбыл атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Шамиев № 4-тен 42-ге дейін (жұп жағы), № 27-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Ыбраймолдаев № 261-ден 351-ге дейін (тақ жағы), Абай № 318-ден 326-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 241-ден 309-ға дейін (тақ жағы), Босақов № 64-тен 168-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), № 41-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Лепсинская №1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 4-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Усекская № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы) және № 2, Ыбраймолдаев № 206-дан 342-ге дейін (жұп жағы, Тышқан өзенінің оң жақ жағалауы), Головацкий № 216-дан 310-ға дейін (жұп жағы), № 199-дан 309-ға дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 198-ден 258-ге дейін (жұп жағы), № 255-тен 339-ға дейін (тақ жағы).
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі № 76, Жаркент көпсалалы колледжінің ғимараты.

В границах: город Жаркент, улицы: Бусакова с № 2 по 62 (четная сторона), Кошкунова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Шамиева с № 1 по 25 (нечетная сторона), Усекская с № 1 по 3 (нечетная сторона), Абдуллина с № 76 по 148 (четная сторона), с № 69 по 87 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 229 по 255 (нечетная сторона), с № 240 по 247, с № 247"а" по 255, Уалиханова с № 216 по 258 (четная сторона), с № 219 по 243 (нечетная сторона), Кунаева с № 312 по 348 (четная сторона).
Избирательный участок № 612
Центр: город Жаркент, улица Асановой № 12, административное здание центральной районной больницы.
В границах: туберкулезная, глазная больницы, кожно-венерологическое отделение районной больницы, районная больница.
Избирательный участок № 613
Центр: село имени Головацкого, улица Тен Ин Гер № 20, сельский Дом культуры имени Головацкого.
В границах: село имени Головацкого.
Избирательный участок № 614.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, средняя школа имени Билал Назыма.
В границах: город Жаркент, улицы: Талгарова с № 2 по 80 (четная сторона), с № 1 по 77 (нечетная сторона), Билал Назыма с № 2 по 132 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Ниязовой с № 2 по 50 (четная сторона), с № 1 по 39 (нечетная сторона), Илахуновой с № 2 по 62 (четная сторона), с № 1 по 65 (нечетная сторона), Октябрьская с № 2 по 32"а" (четная сторона), с № 1 по 9 (нечетная сторона), Восточная с № 1 по 11 (нечетная сторона), Пограничников с № 90 по 102 (четная сторона), Зульярова с № 163 по 179 (нечетная сторона), с № 136 по 148 (четная сторона), Табынбаева с № 125 по 141 (нечетная сторона), с № 114 по 122 (четная сторона), Мухамади с № 129 по 159 (нечетная сторона), с № 146 по 148 (четная сторона), Белалова с № 121 по 133 (нечетная сторона), с № 124 по 144 (четная сторона), Иванова с № 145 по 181 (нечетная сторона), с № 162 по 196 (четная сторона), Пушкина с № 147 по 185 (нечетная сторона), с № 48 по 76 (четная сторона), Туркебаева с № 93 по 119 (нечетная сторона), Жмутского с № 62 по 74 (четная сторона).
Избирательный участок № 615
Центр: город Жаркент, улица Бусакова № 51, Енбекшинская средняя школа.
В границах: город Жаркент, улицы: Жибек жолы с № 74 по 114 (четная сторона), Пащенко с № 58 по 66 (четная сторона), с № 71 по 81 (нечетная сторона), Гаппарова с № 42 по 60 (четная сторона), с № 43 по 73 (нечетная сторона), Масанчи с № 90 по 120 (четная сторона), с № 35 по 59 (нечетная сторона), Ходжамьярова с № 162 по 200 (четная сторона), с № 83 по 117 (нечетная сторона), Журавлева с № 218 по 258 (четная сторона), с № 123 по 153 (нечетная сторона), Бусакова с № 173 по 191 (нечетная сторона), с № 170 по 180 (четная сторона), Абая с № 192 по 254 (четная сторона), с № 149 по 219 (нечетная сторона), Талгарова с № 105 по 185 (нечетная сторона), с № 106 по 186 (четная сторона), Билал Назыма с № 81 по 191 (нечетная сторона), с № 148 по 260 (четная сторона), Ниязовой с № 81 по 141 (нечетная сторона), с № 78 по 134 (четная сторона), Илахуновой с № 92 по 148 (четная сторона).
Избирательный участок № 617
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: город Жаркент, территория войсковой части № 2091.
Избирательный участок № 618
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть №2091.
В границах: территория пограничной заставы Алмалы-су.
Избирательный участок № 619
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территория пограничной заставы Баскунши.
Избирательный участок № 620
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территория пограничнаой заставы Хоргос.
Избирательный участок № 621
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территтория пограничной заставы Интал.
Избирательный участок № 622
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территория пограничной заставы Усек.
Избирательный участок № 623
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территория пограничной заставы Каракульдек.
Избирательный участок № 624
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территория пограничной заставы Смирновка.
Избирательный участок № 625
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть № 2091.
В границах: территория отделения связи войсковой части № 2091.

Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Босақов № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Шамиев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Усекская № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), Абдулин № 76-дан 148-ге дейін (жұп жағы), № 69-дан 87-ге дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 229-дан 255-ке дейін (тақ жағы), № 240-тан 247-ге дейін, № 247"а"-дан 255-ке дейін, Уәлиханов № 216-дан 258-ге дейін (жұп жағы), № 219-дан 243-ке дейін (тақ жағы), Қонаев № 312-ден 348-ге дейін (жұп жағы).
№ 612 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Асанова көшесі № 12, аудандық орталық аурухананың әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: туберкулез, көз ауруханалары, аудандық аурухананың тері-жыныс аурулар бөлімі, аудандық аурухана.
№ 613 сайлау учаскесі.
Орталығы: Головацкий атындағы ауыл, Тен Ин Гер көшесі № 20, Головацкий ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Головацкий атындағы ауыл.
№ 614 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, Билал Назым атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Талғаров № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 77-ге дейін (тақ жағы), Билал Назым № 2-ден 132-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Ниязова № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), Илахунова № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Октябрьская № 2-ден 32"а"-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), Восточная № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), Пограничников № 90-нан 102-ге дейін (жұп жағы), Зульяров № 163-тен 179-ға дейін (тақ жағы), № 136-дан 148-ге дейін (жұп жағы), Табынбаев № 125-тен 141-ке дейін (тақ жағы), № 114-тен 122-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 129-дан 159-ға дейін (тақ жағы), № 146-дан 148-ге дейін (жұп жағы), Белалов № 121-ден 133-ке дейін (тақ жағы), №124-тен 144-ке дейін (жұп жағы), Иванов № 145-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 147-ден 185-ке дейін (тақ жағы), № 48-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Түркебаев № 93-тен 119-ға дейін (тақ жағы), Жмутский № 62-ден 74-ке дейін (жұп жағы).
№ 615 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Босақов көшесі № 51, Еңбекші орта мектебі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жібек жолы № 74-тен 114-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 58-ден 66-ға дейін (жұп жағы), № 71-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Гаппаров № 42-ден 60-қа дейін (жұп жағы), № 43-тен 73-ке дейін (тақ жағы), Масанчи № 90-нан 120-ға дейін (жұп жағы), № 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), Ходжамьяров № 162-ден 200-ге дейін (жұп жағы), № 83-тен 117-ге дейін (тақ жағы), Журавлев № 218-ден 258-ге дейін (жұп жағы), № 123-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Босақов № 173-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 170-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Абай № 192-ден 254-ке дейін (жұп жағы), № 149-дан 219-ға дейін (тақ жағы), Талғаров № 105-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 106-дан 186-ға дейін (жұп жағы), Билал Назым № 81-ден 191-ге дейін (тақ жағы), № 148-ден 260-қа дейін (жұп жағы), Ниязова № 81-ден 141-ке дейін (тақ жағы), № 78-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Илахунова № 92-ден 148-ге дейін (жұп жағы).
№ 617 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, № 2091 әскери бөлімінің аумағы.
№ 618 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Алмалы-су шекара заставасының аумағы.
№ 619 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Басқұншы шекара заставасының аумағы.
№ 620 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қорғас шекара заставасының аумағы.
№ 621 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Интал шекара заставасының аумағы.
№ 622 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Өсек шекара заставасының аумағы.
№ 623 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қаракүлдек шекара заставасының аумағы.
№ 624 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Смирновка заставасының аумағы.
№ 625 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: № 2091 әскери бөлімінің байланыс бөлімшесі аумағы.

Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением акима Панфиловского района Алматинской области от 02.03.2015 № 03-05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Ескерту. Қосымшаға толықтыру енгізілді - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 02.03.2015 № 03-05 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.