Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе
Решение акима Панфиловского района Алматинской области от 27 октября 2015 года № 10-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 октября 2015 года № 3510. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 01 октября 2016 года № 10-04
Сноска. Утратило силу решением акима Панфиловского района Алматинской области от 01.10.2016 № 10-04.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Панфиловского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Панфиловском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима Панфиловского района Садыкова Аскара Джумахановича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Панфиловского района Садыкова Аскара Джумахановича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Абдулдаев
Приложение к решению акима Панфиловского района от 27 октября 2015 года № 10-11
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Панфиловском районе
1. Избирательный участок № 560.
Центр: село Алмалы, улица Елтынды батыр № 58, средняя школа имени Елтынды батыра.
В границах: село Алмалы, участок Орбулак.
2. Избирательный участок № 561.
Центр: село Баскунчи, улица Карабалаева № 78, средняя школа имени Крылова.
В границах: село Баскунчи.
3. Избирательный участок № 562.
Центр: село Пиджим, улица Желтоксан № 16, средняя школа имени А. Розыбакиева.
В границах: село Пиджим, улицы: Уалиханова, Жамбыла, Коншибаева, Маметовой, Машурова, Абая, Белалова, Исмаил Ахун, Лутпулла, Мусаева, Сейфуллина, Желтоксан, Райымбек, Искандерова, Мухамади, Бейбитшилик, Хамраева.
4. Избирательный участок № 563.
Центр: село Нижний Пиджим, улица Алтынсарина № 31, Нижне Пиджимская средняя школа с дошкольным мини центром.
В границах: село Нижний Пиджим.
5. Избирательный участок № 564.
Центр: село Ават, улица Саттарова № 3, Аватская средняя школа с дошкольным мини центром.
В границах: село Ават.

Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 10-11 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 30 қазанда № 3510 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 2016 жылғы 01 қазандағы № 10-04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов ауданы әкімінің 01.10.2016 № 10-04 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес, Панфилов ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Панфилов ауданы әкімі аппаратының басшысы Садықов Асқар Жұмаханұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов ауданы әкімі аппаратының басшысы Садыков Асқар Жұмаханұлына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абдулдаев
Панфилов ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 10-11 шешіміне қосымша
Панфилов ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 560 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалы ауылы, Елтінді батыр көшесі № 58, Елтінді батыр атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Алмалы ауылы, Орбұлақ учаскесі.
2. № 561 сайлау учаскесі.
Орталығы: Басқұншы ауылы, Қарабалаев көшесі № 78, Крылов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Басқұншы ауылы.
3. № 562 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пиджим ауылы, Желтоқсан көшесі № 16, А. Розыбакиев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Пиджим ауылы, көшелер: Уәлиханов, Жамбыл, Көншібаев, Мәметова, Машуров, Абай, Белалов, Исмаил Ахун, Лутпулла, Мусаев, Сейфуллин, Желтоқсан, Райымбек, Искандеров, Мухамади, Бейбітшілік, Хамраев.
4. № 563 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төменгі Пенжім ауылы, Алтынсарин көшесі № 31, Төменгі Пенжім орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Төменгі Пенжім ауылы.
5. № 564 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ават ауылы, Саттаров көшесі № 3, Ават орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ават ауылы.

6. Избирательный участок № 565.
Центр: село Хоргос, улица Мектеп № 36, Коргасская средняя школа с дошкольным мини центром.
В границах: село Хоргос.
7. Избирательный участок № 566.
Центр: село Чежин, улица Абилхан № 12, Шежинская средняя школа.
В границах: село Чежин.
8. Избирательный участок № 567.
Центр: село Надек, улица Ходжамьярова № 26, Надекая средняя школа.
В границах: село Надек.
9. Избирательный участок № 568.
Центр: село Алтыуй, улица Желтоксан № 23, детская и юношеская спортивная школа Панфиловского района.
В границах: село Алтыуй.
10. Избирательный участок № 569.
Центр: село Суптай, улица Байтурсынова № 20, Суптайская средняя школа.
В границах: село Суптай.
11. Избирательный участок № 570.
Центр: село Чулакай, улица Мектеп № 7, средняя школа имени Ж. Бусакова с дошкольным мини центром.
В границах: села Чулакай, Жидели.
12. Избирательный участок № 571.
Центр: село Диханкайрат, улица Азимбаева № 7, средняя школа села Дихан-Кайрат.
В границах: село Диханкайрат.
13. Избирательный участок № 572.
Центр: село Улкен Шыган, улица Жибек жолы № 47/2, Улкен Шыганская средняя школа.
В границах: село Улкен Шыган, улицы: 8 Марта, Тумакбаева, Розыбакиева, Жамбыла, Мухамади, Курбанова, Момышулы, Халилова, Жана курылыс-1, Жана курылыс-2, Сатай батыр с № 1 по 65 (нечетная сторона), Маметовой с № 11 по 37 (нечетная сторона), Музапаровой с № 35 по 58, Жибек жолы с № 28 по 55, Абая с № 27 по 42, Алтынсарина с № 31 по 55, Мунайтпасова с № 28 по 47, жилой массив в восточной части.
14. Избирательный участок № 573.
Центр: село Киши Шыган, улица Бегимбетова № 53, средняя школа Кишишыган с дошкольным мини центром.
В границах: село Киши Шыган, отгонный участок Жаркудык.
15. Избирательный участок № 574.
Центр: село Кырыккудык, улица Багай батыр № 31, Жаркентская средняя школа.
В границах: село Кырыккудык.
16. Избирательный участок № 575.
Центр: село Аккент, улица Аккент № 1, Жаркентская средняя школа.
В границах: село Аккент.
17. Избирательный участок № 576.
Центр: село Лесновка, улица Жунисова № 67, сельский Дом культуры.
В границах: село Лесновка, отгонные участки Кардон, Сарытау, Карадала.
18. Избирательный участок № 577.
Центр: село Нагарачи, улица Момышулы № 3, Нагарашинская средняя школа.
В границах: село Нагарачи, отгонные участки Бабилян, Кундызды.
19. Избирательный участок № 578.
Центр: село Енбекши, улица Сыпатаева № 27, средняя школа имени Е. Сыпатаева с дошкольным мини-центром.
В границах: село Енбекши.
20. Избирательный участок № 579.
Центр: село Сарыбел, улица Кобикова № 32, средняя школа имени Х. Кобикова с дошкольным мини центром.
В границах: село Сарыбел.

6. № 565 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қорғас ауылы, Мектеп көшесі № 36, Қорғас орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Қорғас ауылы.
7. № 566 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шежін ауылы, Әбілхан көшесі № 12, Шежін орта мектебі.
Шекарасы: Шежін ауылы.
8. № 567 сайлау учаскесі.
Орталығы: Надек ауылы, Ходжамьяров көшесі № 26, Надек орта мектебі.
Шекарасы: Надек ауылы.
9. № 568 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алтыүй ауылы, Желтоқсан көшесі № 23, Панфилов ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі.
Шекарасы: Алтыүй ауылы.
10. № 569 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сұптай ауылы, Байтұрсынов көшесі № 20, Сұптай орта мектебі.
Шекарасы: Сұптай ауылы.
11. № 570 сайлау учаскесі
Орталығы: Шолақай ауылы, Мектеп көшесі № 7, Ж. Бусаков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Шолақай, Жиделі ауылдары.
12. № 571 сайлау учаскесі.
Орталығы: Диқанқайрат ауылы, Әзімбаев көшесі № 7, Дихан-Қайрат орта мектебі.
Шекарасы: Диқанқайрат ауылы.
13. № 572 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Жібек жолы көшесі № 47/2, Үлкеншыған орта мектебі.
Шекарасы: Үлкен Шыған ауылы, көшелер: 8 Март, Тұмақбаев, Розыбакиев, Жамбыл, Мухамади, Курбанов, Момышұлы, Халилов, Жаңа құрылыс-1, Жаңа құрылыс-2, Сатай батыр № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Маметова № 11-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Мұзапарова № 35-тен 58-ге дейін, Жібек жолы № 28-ден 55-ке дейін, Абай № 27-ден 42-ге дейін, Алтынсарин № 31-ден 55-ке дейін, Мұңайтпасов № 28-ден 47-ге дейін, шығыс бөлігіндегі тұрғын үй алабы.
14. № 573 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Шыған ауылы, Бегімбетов көшесі № 53, Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Кіші Шыған ауылы, Жарқұдық мал жайылым учаскесі.
15. № 574 сайлау учаскесі
Орталығы: Қырыққұдық ауылы, Бағай батыр көшесі № 31, Жаркент орта мектебі.
Шекарасы: Қырыққұдық ауылы.
16. № 575 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақкент ауылы, Ақкент көшесі № 1, Жаркент орта мектебі.
Шекарасы: Ақкент ауылы.
17. № 576 сайлау учаскесі
Орталығы: Лесновка ауылы, Жүнісов көшесі № 67, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Лесновка ауылы, Кардон, Сарытау, Қарадала, мал жайылым учаскелері.
18. № 577 сайлау учаскесі.
Орталығы: Нағарашы ауылы, Момышұлы көшесі № 3, Нағарашы орта мектебі.
Шекарасы: Нағарашы ауылы, Бабилян, Құндызды мал жайылым учаскелері.
19. № 578 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, Сыпатаев көшесі № 27, Е. Сыпатаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Еңбекші ауылы.
20. № 579 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарыбел ауылы, Көбіков көшесі № 32, Х. Көбіков атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Сарыбел ауылы.

21. Избирательный участок № 580.
Центр: село Садыр, улица Тохтамова № 60, Садырская средняя школа.
В границах: село Садыр.
22. Избирательный участок № 581.
Центр: село Турпан, улица Уалиханова № 2, средняя школа имени Сатай батыра.
В границах: село Турпан.
23. Избирательный участок № 582.
Центр: село Ушарал, улица Жокинбаева № 60, сельский Дом культуры.
В границах: село Ушарал, улицы: Абая, Жокинбаева, Шойынбаева, Тышканбаева, Байгутиева, Ракышова, Момышулы, отгонные участки Кардон (северная часть), Ортабаз, Жинишкеарал, Такыр.
24. Избирательный участок № 583.
Центр: село Акарал, улица Асановой № 4, Ушаралская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: сел Акарал, Кызылжиде, отгонные участки Кисыккопир, Каркаралы.
25. Избирательный участок № 584.
Центр: село Коктал, улица Курмангазы № 30, средняя школа имени Абая.
В границах: село Коктал, улицы: Заводская, Жагыпарова, Сайназарова, Хмылева, Абая, Наурыз, Байбатшаева, Маметовой, Майлина, Жумабаева, Женис, Жастар, Уалиханова с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Ауезова с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Курмангазы с № 1 по № 55 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), Розыбакиева с № 1 по 129 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), Жамбыла с № 1 по 37, 1-ая улица: № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, №107, № 111, № 113, 2-ая улица: № 17, № 22, № 23, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, 3-я улица: № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, 4-ая улица: № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, №102, 5-ая улица: № 18, № 33, № 46.
26. Избирательный участок № 585.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 101 "а", Коктальская средняя школа с дошкольным мини центром.
В границах: село Коктал, улицы: Сулейменова, Уалиханова с № 53 по № 233 (нечетная сторона), с № 60 по 232 (четная сторона), Ауезова с № 43 по 209 (нечетная сторона), с № 56 по 210 (четная сторона), Курмангазы с № 57 по 257 (нечетная сторона), с № 34 по 258 (четная сторона), Розыбакиева с № 131 по 295 (нечетная сторона), с № 84 по 296 (четная сторона), Жамбыла с № 38 по 191, Новостройка № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33, участок Тауык ферма.
27. Избирательный участок № 586.
Центр: село Коктал, улица Уалиханова № 64, сельский Дом культуры.
В границах: село Коктал, улицы: Желтоксан, Абылай хана, Достык, Момышулы, Асановой.

21. № 580 сайлау учаскесі.
Орталығы: Садыр ауылы, Тохтамов көшесі № 60, Садыр орта мектебі.
Шекарасы: Садыр ауылы.
22. № 581 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрпан ауылы, Уәлиханов көшесі № 2, Сатай батыр атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Тұрпан ауылы.
23. № 582 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Жөкінбаев көшесі № 60, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Үшарал ауылы, көшелер: Абай, Жөкінбаев, Шойынбаев, Тышқанбаев, Байгутиев, Рақышев, Момышұлы, Кардон (солтүстік жағы), Ортабаз, Жіңішкеарал, Тақыр мал жайылым учаскелері.
24. № 583 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақарал ауылы, Асанова көшесі № 4, Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақарал, Қызылжиде ауылдары, Қисықкөпір, Қарқаралы мал жайылым учаскелері.
25. № 584 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Құрманғазы көшесі № 30, Абай атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Заводская, Жағыпаров, Сайназаров, Хмылев, Абай, Наурыз, Байбатшаев, Мәметова, Майлин, Жұмабаев, Жеңіс, Жастар,Уәлиханов № 1-ден, 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Әуезов № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ге дейін (жұп жағы), Құрманғазы № 1-ден № 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 1-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 37-ге дейін, 1-ші көше: № 9, № 22, № 23, № 33, № 35, № 50, № 51, № 54, № 63, № 77, № 78, № 81, № 84, № 85, № 86, № 89, № 90, № 91, № 101, № 107, № 111, № 113, 2-ші көше: № 17, № 22, № 23, № 49, № 50, № 51, № 54, № 71, № 78, № 84, № 86, № 88, № 90, № 108, № 112, 3-ші көше: № 19, № 34, № 39, № 41, № 42, № 43, № 53, № 55, № 61, № 89, 4-ші көше: № 17, № 27, № 35, № 39, № 41, № 50, № 61, № 74, № 83, № 102, 5-ші көше: № 18, № 33, № 46.
26. № 585 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 101 "а", Көктал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Сүлейменов, Уәлиханов № 53-тен № 233-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 232-ге дейін (жұп жағы), Әуезов № 43-тен 209-ға дейін (тақ жағы), № 56-дан 210-ға дейін (жұп жағы), Құрманғазы № 57-ден 257-ге дейін (тақ жағы), № 34-тен 258-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 131-ден 295-ке дейін (тақ жағы), № 84-тен 296-ға дейін (жұп жағы), Жамбыл № 38-ден 191-ге дейін, Новостройка № 2, № 3, № 7, № 14, № 16, № 23, № 24, № 25, № 26, № 29, № 33, Тауық фермасы учаскесі.
27. № 586 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал ауылы, Уәлиханов көшесі № 64, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктал ауылы, көшелер: Желтоқсан, Абылай хан, Достық, Момышұлы, Асанова.

28. Избирательный участок № 587.
Центр: село Акжазык, улица Асановой № 11, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: село Акжазык.
29. Избирательный участок № 588.
Центр: село Аккудык, улица Орталык № 24, средняя школа имени Ш. Байбатшаева.
В границах: село Аккудык.
30. Избирательный участок № 589.
Центр: село Аулиеагаш, улица Шанти би № 7, Аулиеагашская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Аулиеагаш.
31. Избирательный участок № 590.
Центр: село Коктал-Арасан, улица Уалиханова № 27, средняя школа Коктал-Арасан пришкольным интернатом на 50 мест.
В границах: села Коктал-Арасан, Жаркент-Арасан.
32. Избирательный участок № 591.
Центр: село Айдарлы, улица Женис № 2, средняя школа Айдарлы с дошкольным мини-центром.
В границах: село Айдарлы, отгонные участки Кызылкия, Бесмая, Коктерек.
33. Избирательный участок № 592.
Центр: село Дарбазакум, улица Муратбаева № 8, Дарбазакумская основная школа.
В границах: село Дарбазакум, участки Нефтебаза, Пристань.
34. Избирательный участок № 593.
Центр: село Сарпылдак, улица Достык № 1, Дарбазакумская основная школа.
В границах: село Сарпылдак.
35. Избирательный участок № 594.
Центр: село Коныролен, улица Кожбанбет би № 40, сельский Дом культуры.
В границах: село Коныролен, отгонные участки Улкентау, Кату.
36. Избирательный участок № 595.
Центр: село Ынталы, улица Кожбанбет би № 31, средняя школа имени Аманбайулы с дошкольным мини центром.
В границах: село Ынталы.
37. Избирательный участок № 596.
Центр: село Борибай би, улица Затбек № 42, Соцжольская средняя школа.
В границах: село Борибай би.
38. Избирательный участок № 597.
Центр: село Сарытобе, улица Конаева № 3, Сарытобинская средняя школа.
В границах: село Сарытобе.
39. Избирательный участок № 598.
Центр: село Керимагаш, улица Жастар № 1, средняя школа Керимагаш-Арасан.
В границах: село Керимагаш.
40. Избирательный участок № 599.
Центр: город Жаркент, улица Казсельхозтехника № 17, "Онер мектеби" города Жаркент.
В границах: город Жаркент, 1-ый микрорайон улицы: Касенова, Абая с № 1/1 по 1/67, Билал Назыма с № 1/1 по 1/83 (нечетная сторона), № 2/2 по 2/108 (четная сторона), Табынбаева с № 125 по 191 (нечетная сторона), Алиева с № 1 по 135 (нечетная сторона), с № 2 по 108 (четная сторона), Самади с № 1 по 103 (нечетная сторона), с № 2 по 124 (четная сторона), Ракышева № 19 по 121 (нечетная сторона), с № 20 по 120 (четная сторона), Сапиева с № 19 по 128, Касымбекова с № 11 по 103 (нечетная сторона), с № 10 по 112 (четная сторона), 1-ая улица: с № 1 по 75 (нечетная сторона), с № 2 по 110 (четная сторона), 2-ая улица: с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 88 (четная сторона), 6-ая улица: № 1, № 3 "а", № 3 "б", № 3 "в", № 3 "г", № 3 "д", с № 2 по 30 (четная сторона), 7-ая улица: с № 2 по 20, 8-ая улица: с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), 9-ая улица: с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), 10-ая улица: с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), 11-ая улица: № 1 по 51 (нечетная сторона), № 2 по 62 (четная сторона), 12-ая улица: с № 1 по 64, 13-ая улица: с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), 14-ая улица: с № 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), 15-ая улица: с № 1 по 72, 16-ая улица: с № 1 по 72, 17-ая улица: с № 1 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона), 18-ая улица: с № 1 по 81 (нечетная сторона), № 2 по 92 (четная сторона), территория Казсельхозтехники, улица на северо-восточной части с № 2 по 32, Абая с № 1 по 49 (нечетная сторона), Шекарашылар с № 141 по 165 (нечетная сторона), с № 90 по 102 (четная сторона), Зульярова с № 163 по 197 (нечетная сторона), с № 136 по 148 (четная сторона), Талгарова с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Билал Назыма № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е", с № 2 по 46 (четная сторона).

28. № 587 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақжазық ауылы, Асанова көшесі № 11, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ақжазық ауылы.
29. № 588 сайлау учаскесі.
Орталығы: Аққұдық ауылы, Орталық көшесі № 24, Ш. Байбатшаев атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Аққұдық ауылы.
30. № 589 сайлау учаскесі.
Орталығы: Әулиеағаш ауылы, Шәнті би көшесі № 7, Әулиеағаш орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Әулиеағаш ауылы.
31. № 590 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көктал-Арасан ауылы, Уәлиханов көшесі № 27, Көктал-Арасан орта мектебі 50 орынды интернатымен.
Шекарасы: Көктал-Арасан, Жаркент-Арасан ауылдары.
32. № 591 сайлау учаскесі.
Орталығы: Айдарлы ауылы, Жеңіс көшесі № 2, Айдарлы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Айдарлы ауылы, Қызылқия, Бесмая, Көктерек мал жайылым учаскелері.
33. № 592 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дарбазақұм ауылы, Мұратбаев көшесі № 8, Дарбазақұм негізгі мектебі.
Шекарасы: Дарбазақұм ауылы, Мұнай базасы, Айлақ учаскелері.
34. № 593 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарпылдақ ауылы, Достық көшесі № 1, Дарбазақұм негізгі мектебі.
Шекарасы: Сарпылдақ ауылы.
35. № 594 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қоңырөлең ауылы, Қожбанбет би көшесі № 40, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Қоңырөлең ауылы, Үлкентау, Қату мал жайылым учаскелері.
36. № 595 сайлау учаскесі
Орталығы: Ынталы ауылы, Қожбанбет би көшесі № 31, Аманбайұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Ынталы ауылы.
37. № 596 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөрібай би ауылы, Затбек көшесі № 42, Соцжол орта мектебі.
Шекарасы: Бөрібай би ауылы.
38. № 597 сайлау учаскесі.
Орталығы: Сарытөбе ауылы, Қонаев көшесі № 3, Сарытөбе орта мектебі.
Шекарасы: Сарытөбе ауылы.
39. № 598 сайлау учаскесі.
Орталығы: Керімағаш ауылы, Жастар көшесі № 1, Керімағаш-Арасан ауылындағы орта мектебі.
Шекарасы: Керімағаш ауылы.
40. № 599 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Казсельхозтехника көшесі № 17, Жаркент қаласындағы "Өнер мектебі".
Шекарасы: Жаркент қаласы, 1-ші ықшам аудан, көшелер: Қасенов, Абай № 1/1-ден 1/67-ге дейін, Билал Назым № 1/1-ден 1/83-ке дейін (тақ жағы), № 2/2-ден 2/108-ге дейін (жұп жағы), Табынбаев № 125-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Алиев № 1-ден 135-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 108-ге дейін (жұп жағы), Самади № 1-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 124-ке дейін (жұп жағы), Рақышев № 19-дан 121-ге дейін, № 20-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Сапиев № 19-дан 128-ге дейін, Қасымбеков № 11-ден 103-ке дейін (тақ жағы), № 10-нан 112-ге дейін (жұп жағы), 1-ші көше: № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 110-ға дейін (жұп жағы), 2-ші көше: № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 88-ге дейін (жұп жағы), 6-шы көше: № 1, № 3 "а", № 3 "б", № 3 "в", № 3 "г", № 3 "д", № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), 7-ші көше: № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 8-ші көше: № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), 9-шы көше: № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), 10-шы көше: № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), 11-ші көше: № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), 12-ші көше: № 1-ден 64-ке дейін, 13-ші көше: № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), 14-ші көше: № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), 15-ші көше: № 1-ден 72-ге дейін, 16-шы көше: № 1-ден 72-ге дейін, 17-ші көше: № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), 18-ші көше: № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Казсельхозтехника аумағы, солтүстік шығыс бөлігіндегі көше № 2-ден 32-ге дейін, Абай № 1-ден 49-ге дейін (тақ жағы), Шекарашылар № 141-ден 165-ке дейін (тақ жағы), № 90-нан 102-ге дейін (жұп жағы), Зульяров № 163-тен 197-ге дейін (тақ жағы), № 136-дан 148-ге дейін (жұп жағы), Талғаров № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Билал Назым № 1 "а", № 1 "б", № 1 "в", № 1 "г", № 1 "д", № 1 "е", № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы),

41. Избирательный участок № 600.
Центр: город Жаркент, улица Головацкого № 3, средняя школа имени Ш. Уалиханова.
В границах: город Жаркент, улицы: Жастар, Болашак, Зульярова с № 19 по 161 (нечетная сторона), Конаева с № 1 по 19 (нечетная сторона), Шекарашылар с № 1 по 75 (нечетная сторона), с № 26 по 88 (нечетная сторона), Головацкого с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Жансугурова с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 54 (четная сторона), Абая с № 2 по 20 (четная сторона), с № 2/1 по 2/8, Шынтаева с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Амриева с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), Сапиева с № 1 по 18, Ракышева с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Касымбекова с № 2 по 10 (четная сторона), Головацкого с № 2/1 по № 2/11, участок Акбулак.
42. Избирательный участок № 601.
Центр: город Жаркент, улица Табынбаева № 2, средняя школа интернат № 6.
В границах: город Жаркент, улицы: Сыпатаева с № 2 по 36 (четная сторона), Мухамади с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 4 по 78 (четная сторона), Слабодка с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Ляна с № 1 по 95 (нечетная сторона), с № 2 по 116 (четная сторона), Каратальская с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 98 (четная сторона), Интернациональная с № 1 по 67 (нечетная сторона), с № 2 по 84 (четная сторона), Алматинская с № 1 по 53, Набережная с № 23 по 43 (нечетная сторона), Заводская с № 41 по 145 (нечетная сторона), с № 2 по 28 (четная сторона), Строительная с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 36 (четная сторона), Табынбаева с № 1 по 5 (нечетная сторона), Достык с № 1 по 19, Бейбитшилик с № 2 по 27, Орталык с № 1 по 59, Тышканбаева с № 15 по 34, Уалиханова № 1/1.
43. Избирательный участок № 602.
Центр: город Жаркент, улица Иванова № 25, административное здание государственного коммунального предприятия "Жаркент су кубыры".
В границах: город Жаркент, улицы: Сыпатаева с № 1 по 107 (нечетная сторона), с № 38 по 104 (четная сторона), Табынбаева с № 2 по 14 (четная сторона), Уалиханова с № 71 по 137 (нечетная сторона), с № 2 по 130 (четная сторона), Мухамади с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 80 по 106 (четная сторона), Белалова с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Конаева с № 82 по 196 (четная сторона), Иванова с № 1 по 29 (нечетная сторона),с № 2 по 38 (четная сторона), Пушкина с № 1 по 49 (нечетная сторона), Набережная с № 1 по 21 "а" (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Абдуллина с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 20 "а" (нечетная сторона), Заводская с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 30 по 86 (четная сторона), Западная с № 1 по 51 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Строительная с № 37 по 75 (нечетная сторона), с № 38 по 86 (четная сторона).

41. № 600 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Головацкий көшесі № 3, Ш. Уәлиханов атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жастар, Болашақ, Зульяров № 19-дан 161-ге дейін (тақ жағы), Қонаев № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Шекарашылар № 1-ден 75-ге дейін (тақ жағы), № 26-дан 88-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Абай № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 2/1-ден 2/8-ге дейін, Шынтаев № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Амриев № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), Сапиев № 1-ден 18-ге дейін, Рақышев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ге дейін (жұп жағы), Қасымбеков № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Головацкий № 2/1-ден 2/11-ге дейін, Ақбұлақ учаскесі.
42. № 601 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Табынбаев көшесі № 2, № 6 орта мектеп интернаты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Сыпатаев № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 4-тен 78-ге дейін (жұп жағы), Слабодка № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Лян № 1-тен 95-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Каратальская № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Интернациональная № 1-тен 67-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 84-ге дейін (жұп жағы), Алматинская № 1-ден 53-ке дейін, Набережная № 23-тен 43-ке дейін (тақ жағы), Заводская № 41-ден 145-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Строительная № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), Табынбаев № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), Достық № 1-ден 19-ға дейін, Бейбітшілік № 2-ден 27-ге дейін, Орталық № 1-ден 59-ға дейін, Тышқанбаев № 15-тен 34-ке дейін, Уәлиханов № 1/1.
43. № 602 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Иванов көшесі № 25, "Жаркент су құбыры" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Сыпатаев № 1-ден 107-ге дейін (тақ жағы), № 38-ден 104-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 71-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 130-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 80-нен 106-ға дейін (жұп жағы), Белалов № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 82-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Иванов № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), Набережная № 1-ден 21 "а"-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Абдуллин № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20 "а"-ға дейін (жұп жағы), Заводская № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 30-дан 86-ға дейін (жұп жағы), Западная № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Строительная № 37-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 38-ден 86-ға дейін (жұп жағы),

44. Избирательный участок № 603.
Центр: город Жаркент, улица Белалова № 47 "а", административное здание Жаркентского государственного учреждения лесного хозяйства.
В границах: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Табынбаева с № 7 по 67 (нечетная сторона), с № 16 по 78 (четная сторона), Мухамади с № 33 по 77 (нечетная сторона), с № 108 по 128 (четная сторона), Иванова с № 31 по 55 (нечетная сторона), Уалиханова с № 1 по 69 (нечетная сторона), Конаева с № 21 по 125 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Белалова с № 47 по 79 (нечетная сторона), с № 54 по 74 (четная сторона), Головацкого с № 14 по 120 (четная сторона), Шекарашылар с № 2 по 24 (четная сторона).
45. Избирательный участок № 604.
Центр: город Жаркент, улица Ыбраймолдаева № 78, Жаркентский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Жаркент, улицы: Зульярова с № 36 по 134 (нечетная сторона), Табынбаева с № 69 по 123 (нечетная сторона), с № 80 по 96 (четная сторона), Мухамади с № 79 по 127 (нечетная сторона), с № 130 по 144 (четная сторона), Белалов с № 81 по 129 (нечетная сторона), с № 76 по 122 (четная сторона), Иванова с № 57 по 145 (нечетная сторона), Головацкого с № 41 по 105 (нечетная сторона), Жансугурова с № 63 по 115 (нечетная сторона), с № 24 по 74 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 25 с 153 (нечетная сторона), с № 56 по 102 (четная сторона), Абая с № 51 по 95 (нечетная сторона), № 22 по 206 (четная сторона),
46. Избирательный участок № 605.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, средняя школа-гимназия имени А. В. Луначарского с дошкольным мини центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Иванова с № 40 по 82 (четная сторона), Головацкого с № 122 по 142 (четная сторона), Юлдашева с № 2 по 28 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по 53 (нечетная сторона), Усекский мост с №1 по 9 (нечетная сторона), Набережная с № 63 по 83 (четная сторона), Сыпатаева с № 109 по 153 (нечетная сторона), с № 106 по 160 (четная сторона), Пушкина с № 51 по 71 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Туркебаева с № 1 по 47 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Жмутского с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 44 (четная сторона), Лутфуллина с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Нусупбековой с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), Конаева с № 127 по 179 (нечетная сторона), с № 198 по 218 (четная сторона), Уалиханова с № 139 по 155 (нечетная сторона), с № 132 по 154 (четная сторона), Асановой с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), западная часть города Жаркент участок Кардон.

44. № 603 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Белалов көшесі № 47 "а" Жаркент орман шаруашылығы мемлекеттік мекемесінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Зульяров № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 7-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 16-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 33-тен 77-ге дейін (тақ жағы), № 108-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 31-ден 55-ке дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Қонаев № 21-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Белалов № 47-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Головацкий № 14-тен 120-ға дейін (жұп жағы), Шекарашылар № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы).
45. № 604 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Ыбраймолдаев көшесі № 78, Жаркент гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Зульярова № 36-дан 134-ке дейін (жұп жағы), Табынбаев № 69-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 80-нен 96-ға дейін (жұп жағы), Мухамади № 79-дан 127-ге дейін (тақ жағы), № 130-дан 144-ке дейін (жұп жағы), Белалов № 81-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 122-ге дейін (жұп жағы), Иванов № 57-ден 145-ке дейін (тақ жағы), Головацкий № 41-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Жансүгіров № 63-тен 115-ке дейін (тақ жағы), № 24-тен 74-ке дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 25-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 56-дан 102-ге дейін (жұп жағы), Абай № 51-ден 95-ке дейін (тақ жағы), 22-ден 206-ға дейін (жұп жағы),
46. № 605 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, А. В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Иванов № 40-тан 82-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 122-ден 142-ге дейін (жұп жағы), Юлдашев № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), Усекский мост № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), Набережная № 63-тен 83-ке дейін (тақ жағы), Сыпатаев № 109-дан 153-ке дейін (тақ жағы), № 106-дан 160-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 51-ден 71-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Түркебаев № 1-ден 47-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Жмутский № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 44-ке дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), Қонаев № 127-ден 179-ға дейін (тақ жағы), № 198-ден 218-ге дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 139-дан 155-ке дейін (тақ жағы), № 132-ден 154-ке дейін (жұп жағы), Асанова № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Жаркент қаласының батыс жағы Кардон учаскесі.

47. Избирательный участок № 606.
Центр: город Жаркент, улица Розыбакиева № 22, районный Дом культуры акимата Панфиловского района.
В границах: город Жаркент, улицы: Иванова с № 84 по 160 (четная сторона), Жибек жолы с № 55 по 135 (нечетная сторона), Юлдашева с № 1 по 17 (нечетная сторона), Головацкого с № 107 по 137 (нечетная сторона), с № 144 по 158 (четная сторона), Пушкина с № 73 по 145 (нечетная сторона), с № 28 по 52 (четная сторона), Туркебаева с № 49 по 91 (нечетная сторона), с № 42 по 78 (четная сторона), Жмутского с № 25 по 67 (нечетная сторона), с № 46 по 142 (четная сторона), Лутфуллина с № 11 по 65 (нечетная сторона), с № 14 по 56 (четная сторона), Жансугурова с № 117 по 163 (нечетная сторона), с № 76 по 102 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 153 по 195 (нечетная сторона), с № 104 по 128 (четная сторона), Кастеева с № 3 по 25 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Кобикова с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Розыбакиева с № 1 по 22, Талгарова с № 79 по 103 (нечетная сторона), с № 82 по 100 (четная сторона), Билал Назыма с № 69 по 79 (нечетная сторона), с № 134 по 146 (четная сторона), Ниязовой с № 41 по 79 (нечетная сторона), с № 52 по 76 (четная сторона), Илахуновой с № 64 по 90 (четная сторона), Абая с № 97 по 147 (нечетная сторона), с № 208 по 254 (четная сторона).
48. Избирательный участок № 607.
Центр: город Жаркент, улица Кастеева № 12, средняя школа имени Ы. Алтынсарина.
В границах: город Жаркент, улицы: Головацкого с № 139 по 197 (нечетная сторона), Розыбакиева с № 23 по 55 (нечетная сторона), с № 24 по 46 (четная сторона), Жансугурова с № 165 по 253 (нечетная сторона), с № 104 по 196 (четная сторона), Кобикова с № 23 по 53 (нечетная сторона), с № 22 по 70 (четная сторона), Ыбраймолдаева с № 197 по 275 (нечетная сторона), с № 130 по 206 (четная сторона), Кастеева с № 27 по 69 (нечетная сторона), с № 20 по 58 (четная сторона), Абая с № 256 по 316 (четная сторона), Жибек жолы с № 34 по 72 (четная сторона), Пащенко с № 35 по 69 (нечетная сторона), с № 42 по 54 (четная сторона), Гаппарова с № 35 по 47 (нечетная сторона), с № 32 по 40 (четная сторона), Масанчи с № 21 по 33 (нечетная сторона), с № 54 по 88 (четная сторона), Ходжамьярова с № 47 по 81 (нечетная сторона), с № 100 по 160 (четная сторона), Журавлева с № 75 по 119 (нечетная сторона), с № 120 по 216 (четная сторона), Бусакова с № 173 по 191 (нечетная сторона).
49. Избирательный участок № 608.
Центр: город Жаркент, улица Масанчи № 17, отдел занятости и социальных программ Панфиловского района.

47. № 606 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Розыбакиев көшесі № 22, Панфилов ауданы әкімдігінің аудандық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Иванов № 84-тен 160-қа дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 55-тен 135-ке дейін (тақ жағы), Юлдашев № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Головацкий № 107-ден 137-ге дейін (тақ жағы), № 144-тен 158-ге дейін (жұп жағы), Пушкин № 73-тен 145-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Түркебаев № 49-дан 91-ге дейін (тақ жағы), № 42-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Жмутский № 25-тен 67-ге дейін (тақ жағы), № 46-дан 142-ге дейін (жұп жағы), Лутфуллин № 11-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 14-тен 56-ға дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 117-ден 163-ке дейін (тақ жағы), № 76-ден 102-ге дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 153-тен 195-ке дейін (тақ жағы), № 104-тен 128-ге дейін (жұп жағы), Қастеев № 3-тен 25-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Көбіков № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Розыбакиев № 1-ден 22-ге дейін, Талғаров № 79-дан 103-ке дейін (тақ жағы), № 82-ден 100-ге дейін (жұп жағы), Билал Назым № 69-дан 79-ға дейін (тақ жағы), № 134-тен 146-ға дейін (жұп жағы), Ниязова № 41-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Илахунова № 64-тен 90-ға дейін (жұп жағы), Абай № 97-ден 147-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 254-ке дейін (жұп жағы).
48. № 607 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Қастеев көшесі № 12, Ы. Алтынсарин атындағы орта мектеп.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Головацкий № 139-дан 197-ге дейін (тақ жағы), Розыбакиев № 23-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 165-тен 253-ке дейін (тақ жағы), № 104-тен 196-ға дейін (жұп жағы), Көбіков № 23-тен 53-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Ыбраймолдаев № 197-ден 275-ке дейін (тақ жағы), № 130-ден 206-ға дейін (жұп жағы), Қастеев № 27-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 58-ге дейін (жұп жағы), Абай № 256-дан 316-ға дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 34-тен 72-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 35-тен 69-ға дейін (тақ жағы), № 42-ден 54-ке дейін (жұп жағы), Гаппаров № 35-тен 47-ге дейін (тақ жағы), № 32-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Масанчи № 21-ден 33-ге дейін (тақ жағы), № 54-тен 88-ге дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 47-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 100-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Журавлев № 75-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 120-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Босақов № 173-тен 191-ге дейін (тақ жағы).
49. № 608 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Масанчи көшесі № 17, Панфилов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі.

В границах: город Жаркент, улицы: Жибек жолы с № 10 по 32 (четная сторона), Головацкого с № 160 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 59 по 131 (нечетная сторона), Уалиханова с № 157 по 215 (нечетная сторона), Пащенко с № 19 по 31 (нечетная сторона), с № 12 по 40 (четная сторона), Гаппарова с № 13 по 33 (нечетная сторона), с № 22 по 30 (четная сторона), Масанчи с № 15 по 19 (нечетная сторона), с № 24 по 52 (четная сторона), Журавлева с № 39 по 73 (нечетная сторона), с № 58 по 118 (четная сторона), Нусупбековой с № 15 по 55 (нечетная сторона), с № 8 по 40 (четная сторона), Конаева с № 181 по 239 (нечетная сторона), с № 220 по 310 (четная сторона), Юлдашева с № 19 по 39 (нечетная сторона), с № 30 по 68 (четная сторона), Ходжамьярова с № 17 по 45 (нечетная сторона), с № 60 по 98 (четная сторона).
50. Избирательный участок № 609.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 142, здание начальных классов средней школы-гимназии имени А. В. Луначарского с дошкольным мини центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Уалиханова с № 156 по 214 (четная сторона), Бусакова с № 1 по 57 (нечетная сторона), Журавлева с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона), Ходжамьярова с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 58 (четная сторона), Абдуллина с № 33 по 61 (нечетная сторона), с № 22 по 74 (четная сторона), Сыпатаева с № 155 по 227 (нечетная сторона), с № 162 по 240 (четная сторона), Пащенко с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Кузнечный тупик с № 3 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Гаппарова с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Асановой с № 17 по 31 (нечетная сторона), с № 24 по 58 (четная сторона), Масанчи с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), проспект Жибек жолы с № 2 по 8 "а".
51. Избирательный участок № 610.
Центр: город Жаркент, улица Сыпатаева № 240, средняя школа имени Жамбыла с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Шамиева с № 27 по 113 (нечетная сторона), с № 4 по 42 (четная сторона), Абая с № 318 по 326 (четная сторона), Конаева с № 241 по 323 (нечетная сторона), Бусакова с № 64 по 168 (четная сторона), Кошкунова с № 41 по 81 (нечетная сторона), с № 22 по 70 (четная сторона), Лепсинская с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 4 по 38 (четная сторона), Усекская с № 1 по 7 (нечетная сторона), № 2, Ыбраймолдаева с № 277 по 351 (нечетная сторона), с № 208 по 342 (четная сторона), Головацкого с № 199 по 309 (нечетная сторона), с № 216 по 312 (четная сторона), Жансугурова с № 255 по 343 (нечетная сторона), с № 198 по 258 (четная сторона).

Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жібек жолы № 10-ден 32-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 160-тан 214-ке дейін (жұп жағы), Босақов № 59-дан 131-ге дейін (тақ жағы), Уәлиханов № 157-ден 215-ке дейін (тақ жағы), Пащенко № 19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), № 12-ден 40-ге дейін (жұп жағы), Гаппаров № 13-тен 33-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Масанчи № 15-тен 19-ға дейін (тақ жағы), № 24-тен 52-ге дейін (жұп жағы), Журавлев № 39-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Нүсіпбекова № 15-тен 55-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қонаев № 181-ден 239-ға дейін (тақ жағы), № 220-дан 310-ға дейін (жұп жағы), Юлдашев № 19-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 30-дан 68-ге дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 17-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 60-тан 98-ге дейін (жұп жағы).
50. № 609 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 142, А. В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен, бастауыш сыныптар ғимараты.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Уәлиханов № 156-дан 214-ға дейін (жұп жағы), Босақов № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), Журавлев № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), Абдуллин № 33-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Сыпатаев № 155-тен 227-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 240-қа дейін (жұп жағы), Пащенко № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Кузнечный тупик № 3-тен 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Гаппаров № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Асанова № 17-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 24-тен 58-ге дейін (жұп жағы), Масанчи № 1-ден 13-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Жібек жолы даңғылы № 2-ден 8 "а"-ға дейін.
51. № 610 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Сыпатаев № 240, Жамбыл атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Шамиев № 27-ден 113-ке (тақ жағы), № 4-тен 42-ге дейін (жұп жағы), Абая № 318-ден 326-ға (жұп жағы), Қонаев № 241-ден 323-ке дейін (тақ жағы), Босақов № 64-тен 168-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 41-ден 81-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Лепсинская № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 4-тен 38-ге дейін (жұп жағы), Усекская № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2, Ыбраймолдаев № 277-ден 351-ге дейін (тақ жағы), № 208-ден 342-ге дейін (жұп жағы), Головацкий № 199-дан 309-ға дейін (тақ жағы), № 216-дан 312-ге дейін (жұп жағы), Жансүгіров № 255-тен 343-ке дейін (тақ жағы), № 198-ден 258-ге дейін (жұп жағы).

52. Избирательный участок № 611.
Центр: город Жаркент, улица Абдуллина № 76, Жаркентский многопрофильный колледж.
В границах: город Жаркент, улицы: Бусакова с № 2 по 62 (четная сторона), Кошкунова с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Шамиева с № 1 по 25 (нечетная сторона), Абдуллина с № 63 по 113 (нечетная сторона), № 76 по 148 (четная сторона), Усекская № 1 по 3 (нечетная сторона), Сыпатаева с № 229 по 255 (нечетная сторона), с № 242 по № 266 (четная сторона), Уалиханова с № 217 по 247 (нечетная сторона), с № 216 по 258 (четная сторона), Конаева с № 312 по 348 (четная сторона).
53. Избирательный участок № 612.
Центр: город Жаркент, улица Асановой № 12, административное здание центральной районной поликлиники.
В границах: туберкулезная больница, глазная больница, районная больница, кожно-венерологическое отделение районной больницы, родильный дом.
54. Избирательный участок № 613.
Центр: село имени Н. Головацкого, улица Тен Ин Гер № 20, сельский Дом культуры.
В границах: село имени Н. Головацкого.
55. Избирательный участок № 614.
Центр: город Жаркент, улица Абая № 71, средняя школа имени Билал-Назыма с дошкольным мини-центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Талгарова с № 25 по 77 (нечетная сторона), с № 28 по 80 (четная сторона), Билал Назыма с № 1 по 67 (нечетная сторона), с № 48 по 132 (четная сторона), Ниязовой с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Илахуновой с № 1 по 65 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Октябрьская с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 32 "а" (четная сторона), Восточная с № 1 по 11 (нечетная сторона), Табынбаева с 98 по 122 (четная сторона), Мухамади с № 129 по 159 (нечетная сторона), с № 146 по 154 (четная сторона), Белалова с № 131 по 149 (нечетная сторона), с № 124 по 144 (четная сторона), Иванова с № 147 по 181 (нечетная сторона), с № 162 по 196 (четная сторона), Пушкина с № 147 по 185 (нечетная сторона), с № 54 по 76 "а" (четная сторона), Туркебаева № 93 по 119 (нечетная сторона), с № 80 по 140 (четная сторона), 2-й микрорайон: 27-ая улица: с № 2 по 8 (четная сторона), 28-ая улица: с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), 29-ая улица: с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона) 30-ая улица: с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), 31-ая улица: с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), 32-ая улица: с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), 33-я улица: с № 1 по 21, 34-ая улица: с № 1 по 51, 35-ая улица: с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), 36-ая улица: с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона).

52. № 611 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абдуллин көшесі № 76, Жаркент көп салалы колледжі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Босақов № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Кошкунов № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Шамиев № 1-ден 25-ке дейін (тақ жағы), Абдуллин № 63-тен 113-ке дейін (тақ жағы), № 76-дан 148-ге дейін (жұп жағы), Усекская № 1-ден 3-ке дейін, Сыпатаев № 229-дан 255-ке дейін (тақ жағы), № 242-тен 266-ға дейін (жұп жағы), Уәлиханов № 217-дан 247-ге дейін (тақ жағы), № 216-дан 258-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 312-тен 348-ге дейін (жұп жағы).
53. № 612 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Асанова № 12, аудандық орталық емхананың әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: туберкулез ауруханасы, көз ауруханасы, аудандық аурухана, аудандық аурухананың тері-жыныс аурулары бөлімшесі, перзентхана.
54. № 613 сайлау учаскесі.
Орталығы: Н. Головацкий атындағы ауыл, Тен Ин Гер көшесі № 20, ауылдық Мәдениет үйі.
Шекарасы: Н. Головацкий атындағы ауылы.
55. № 614 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Абай көшесі № 71, Билал-Назым атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Талғаров № 25-тен 77-ге дейін (тақ жағы), № 28-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Билал Назым № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), № 48-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Ниязова № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Илахунова № 1-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Октябрьская № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32 "а"-ға дейін (жұп жағы), Восточная № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), Табынбаев № 98-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Мухамади № 129-дан 159-ға дейін (тақ жағы), № 146-дан 154-ке дейін (жұп жағы), Белалов № 131-ден 149-ға дейін (тақ жағы), № 124-тен 144-ке дейін (жұп жағы), Иванов № 147-ден 181-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 196-ға дейін (жұп жағы), Пушкин № 147-ден 185-ке дейін (тақ жағы), № 54-тен 76 "а"-ға дейін (жұп жағы), Түркебаев № 93-тен 119-ға дейін (тақ жағы), № 80-нен 140-қа дейін (жұп жағы), 2-ші ықшам аудан: 27-ші көше: № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), 28-ші көше: № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), 29-шы көше: № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 30-шы көше: № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 31-ші көше: № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), 32-ші көше: № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), 33-ші көше: № 1-ден 21-ге дейін, 34-ші көше: № 1-ден 51-ге дейін, 35-ші көше: № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), 36-шы көше: № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы).

56. Избирательный участок № 615.
Центр: город Жаркент, улица Бусакова № 51, Енбекшинская средняя школа с дошкольным мини центром.
В границах: город Жаркент, улицы: Жибек жолы с № 74 по 116 (четная сторона), Пащенко с № 71 по 125 (нечетная сторона), с № 56 по 130 (четная сторона), Гаппарова с № 43 по 73 (нечетная сторона), с № 42 по 60 (четная сторона), Масанчи с № 35 по 59 (нечетная сторона), с № 90 по 120 (четная сторона), Ходжамьярова с № 83 по 117 (нечетная сторона), с № 162 по 202 (четная сторона), Журавлева с № 121 по 153 (нечетная сторона), с № 218 по 268 (четная сторона), Бусакова с № 173 по 191 (нечетная сторона), с № 170 по 180 (четная сторона), Абая с № 149 по 219 (нечетная сторона), Талгарова с № 105 по 185 (нечетная сторона), с № 102 по 186 (четная сторона), Билал Назыма с № 81 по 195 (нечетная сторона), с № 148 по 260 (четная сторона), Ниязовой с № 81 по 141 (нечетная сторона), с № 78 по 134 (четная сторона), Илахуновой с № 92 по 148 (четная сторона).
57. Избирательный участок № 617.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: город Жаркент, территория войсковой части 2091.
58. Избирательный участок № 619.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Баскунши.
59. Избирательный участок № 620.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Хоргос.
60. Избирательный участок № 621.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова №1, войсковая часть 2091.
В границах: территтория пограничной заставы Интал.
61. Избирательный участок № 623.
Центр: город Жаркент, улица Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: территория пограничной заставы Каракульдек.
62. Избирательный участок № 625.
Центр: город Жаркент, улица, Уалиханова № 1, войсковая часть 2091.
В границах: территория отделения связи.
63. Избирательный участок № 945.
Центр: село Пиджим, Первая улица, без номера, средняя школа Пиджим.
В границах: юго-восточная часть села Пиджим.
64. Избирательный участок № 955.
Центр: село Улкен Шыган, Сатай батыр, № 8 "а", детский сад "Шугыла" акимата Панфиловского района.
В границах: село Улкен Шыган, улицы: Аубакирова, Болек батыр, Макатаева, Уалиханова, Сейфуллина, Бейбитшилик, Сатбаева, Жастар, Абая, Мунайтпасова, Сатай батыр с № 2 по 52 (четная сторона), Маметовой с № 1 по 9 (нечетная сторона), № 2, № 4, Музапаровой с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), Жибек жолы с № 1 по № 37 "а" (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Алтынсарина с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона).

56. № 615 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Босақов көшесі № 51, Еңбекші орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Жаркент қаласы, көшелер: Жібек жолы № 74-тен 116-ке дейін (жұп жағы), Пащенко № 71-ден 125-ке дейін (тақ жағы), № 56-дан 130-ға дейін (жұп жағы), Гаппаров № 43-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 60-қа дейін (жұп жағы), Масанчи № 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), № 90-нан 120-ға дейін (жұп жағы), Ходжамьяров № 83-тен 117-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 202-ге дейін (жұп жағы), Журавлев № 121-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 218-ден 268-ге дейін (жұп жағы), Босақов № 173-тен 191-ға дейін (тақ жағы), № 170-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Абай № 149-дан 219-ға дейін (тақ жағы), Талғаров № 105-тен 185-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 186-ға дейін (жұп жағы), Билал Назым № 81-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 148-ден 260-қа дейін (жұп жағы), Ниязова № 81-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Илахунова № 92-ден 148-ке дейін (жұп жағы).
57. № 617 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Жаркент қаласы, 2091 әскери бөлімінің аумағы.
58. № 619 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Басқұншы шекара заставасының аумағы.
59. № 620 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қорғас шекара заставасының аумағы.
60. № 621 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Интал шекара заставасының аумағы.
61. № 623 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: Қаракүлдек шекара заставасының аумағы.
62. № 625 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаркент қаласы, Уәлиханов көшесі № 1, № 2091 әскери бөлімі.
Шекарасы: байланыс бөлімшесінің аумағы.
63. № 945 сайлау учаскесі.
Орталығы: Пиджим ауылы, Бірінші көше, нөмірі жоқ, Пенжім орта мектебі.
Шекарасы: Пиджим ауылының оңтүстік шығыс бөлігі.
64.№ 955 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үлкен Шыған ауылы, Сатай батыр көшесі № 8 "а", Панфилов ауданы әкімдігінің "Шұғыла" балабақшасы.
Шекарасы: Үлкен Шыған ауылы, көшелер: Әубәкіров, Бөлек батыр, Мақатаев, Уәлиханов, Сейфуллин, Бейбітшілік, Сәтбаев, Жастар, Абай, Мұңайтпасов, Сатай батыр № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Мәметова № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2, № 4, Мұзапарова № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), Жібек жолы № 1-ден № 37 "а"-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Алтынсарин № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы).

65. Избирательный участок № 956.
Центр: село Ушарал, Кожбанбет би № 3, Ушаралская средняя школа с дошкольным мини-центром.
В границах: село Ушарал, улицы: Асановой, Ауезова, Ушарал колхозынын 60 жылдыгы, Хажиева, Шойнак батыр, Кожбанбет би, Жамбыла, Жана база.

65. № 956 сайлау учаскесі.
Орталығы: Үшарал ауылы, Қожбанбет би көшесі № 3, Үшарал орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Үшарал ауылы, көшелер: Асанова, Әуезов, Үшарал колхозының 60 жылдығы, Хажиев, Шойнақ батыр, Қожбанбет би, Жамбыл, Жаңа база.