О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 09 декабря 2015 года № 5-56-273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 декабря 2015 года № 3622. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01 февраля 2016 года № 5-60-397
Сноска. Утратило силу решением Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 01.02.2016 № 5-60-397.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 26 декабря 2014 года № 2970, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 2 от 10 января 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 6 февраля 2015 года № 5-43-283 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3046, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 9 от 23 февраля 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 5-49-335 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 8 июня 2015 года № 3197, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 25 от 13 июня 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 5-53-360 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 сентября 2015 года № 3409, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 39 от 18 сентября 2015 года), в решение Панфиловского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 5-55-369 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 5-42-274 "О бюджете Панфиловского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 ноября 2015 года № 3567, опубликованного в районной газете "Жаркент онири" № 49 от 27 ноября 2015 года) следующие изменения:

Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 желтоқсандағы № 5-56-273 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 желтоқсанда № 3622 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2016 жылғы 01 ақпандағы № 5-60-397 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 01.02.2016 № 5-60-397 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2970 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-43-283 шешіміне (2015 жылғы 12 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3046 тіркелген, 2015 жылғы 23 ақпандағы № 9 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-49-335 шешіміне (2015 жылғы 08 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3197 тіркелген, 2015 жылғы 13 маусымдағы № 25 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 5-53-360 шешіміне (2015 жылғы 11 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3409 тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 39 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 5-42-274 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 5-55-369 шешіміне (2015 жылғы 18 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3567 тіркелген, 2015 жылғы 27 қарашадағы № 49 аудандық "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 8715408 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1758893 тысяч тенге;
неналоговые поступления 77111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 70637 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6808767 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1954127 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1424745 тысяч тенге;
субвенция 3429895 тысяч тенге;
2) затраты 8885174 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 28825 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 37802 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8977 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4000 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8715408 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1758893 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 77111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 70637 мың теңге;
трансферттер түсімі 6808767 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1954127 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1424745 мың теңге;
субвенциялар 3429895 мың теңге;
2) шығындар 8885174 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 28825 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 37802 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8977 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо 4000 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 202591 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 202591 тысяч тенге.
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 9861 тысяч тенге.".
3. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 202591 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 202591 мың теңге.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2015 жылға арналған резерві 9861 мың теңге сомада бекітілсін.".
3. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования Панфиловского района" (по согласованию С. К. Рамазанова) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного маслихата М. Онласынов
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Т. Оспанов

5. "Панфилов ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша С. Қ. Рамазанова) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және аудандық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
6. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы М. Оңласынов
Панфилов аудандық мәслихаттың
хатшысы Т. Оспанов