Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе
Постановление акимата Сарканского района Алматинской области от 27 марта 2015 года № 120. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 апреля 2015 года № 3124
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сарканского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сарканской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Возложить на исполняющего объязанности руководителя аппарата акима Сарканского района Адилову Нуржан Толеубаевну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Маманбаеву Галымжан Канатовичу.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Кошанбеков Е.
Приложение 1 к постановлению акимата Сарканского района от 27 марта 2015 года № 120 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Сарканском районе
1. По городскому округу Саркан:
1) город Саркан, улица М. Тынышбаева, № 35б, стенд у здания Сарканского гуманитарного колледжа;
2) город Саркан, улица Абая, № 65, стенд у здания школы-гимназии имени Абая;
3) город Саркан, улица Калиева, 34, стенд у здания школы-лицея имени Н. Островского;
4) город Саркан, стенд на пересечении улиц Конаева и Урманова;
5) город Саркан, стенд на пересечении улиц Урманова и Ауезова;

Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Сарқан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 120 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 06 сәуірде № 3124 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Сарқан аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарқан аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Сарқан ауданы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Нұржан Төлеубайқызы Әділоваға осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Сарқан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалымжан Қанатұлы Маманбаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнненбастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Қошанбеков
Сарқан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 120 қаулысына 1-қосымша
Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Сарқан қалалық округі бойынша:
1) Сарқан каласы, М. Тынышбаев көшесі, № 35б, Сарқан гуманитарлық колледжі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Сарқан қаласы, Абай көшесі, № 65, Абай атындағы мектеп-гимназиясы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Сарқан қаласы, Қалиев көшесі, № 34, Н. Островский атындағы мектеп-лицейі ғимаратының жанындағы стенд;
4) Сарқан қаласы, Қонаев және Урманов көшелерінің қиылысындағы стенд;
5) Сарқан қаласы, Урманов және Әуезов көшелерінің қиылысындағы стенд;

6) город Саркан, стенд на пересечении улиц Богенбай-батыра и Д. Нурпеисовой;
7) село Бирлик, улица Чепрасова, № 57, стенд у здания отделении почты;
2. По сельскому округу Алмалы:
8) село Алмалы, улица Абая, № 3, стенд у здания отделение почты;
9) село Абай, улица Абая, № 12а, стенд у здания медицинского пункта;
3. По сельскому округу Аманбоктер:
10) село Аманбоктер, улица Ы. Алтынсарина, № 12, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
4. По сельскому округу Амангельды:
11) село Пограничник, улица Сатбаева, № 10, стенд у здания центральной библиотеки;
12) село Пограничник, улица Б. Момышулы, № 1, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
13) село Карауылтобе, улица Арына, № 30а, стенд у здания медицинского пункта;
14) село Кокозек, улица Ауезова № 1, стенд у здания медицинского пункта;
5. По сельскому округу Бакалы:
15) село Бакалы, улица М. Кобдикова № 45, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
16) село Таскудык, улица Тоган, № 35, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
6. По сельскому округу Екиаша:
17) село Екиаша, улица К. Аманжолова, № 70а, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
18) село Тополевка, улица Тауелсиздык, № 1, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
7. По сельскому округу Койлык:
19) село Койлык, улица Б. Макетова, № 94а, стенд у здания детского сада "Айдана";
20) село Койлык, улица Б. Макетова, № 45, стенд у здания дом культуры имени К. Казыбаева;
21) село Койлык, улица И. Жансугурова, № 10, стенд у здания отделений почты;
8. По сельскому округу Карабогет:
22) село Карабогет, улица Арына, № 23, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
23) село Карабогет, улица Абайдильданова, № 32, стенд у здания отделений почты;
24) село Еркин, улица Д. Конаева, № 4, стенд у здания медицинского пункта;
9. По сельскому округу Коктерек:
25) село Коктерек, улица Арына, № 12, стенд у здания отделений почты;
10. По сельскому округу Карашыган:
26) село М. Толебаева, улица М. Толебаева, №15а, стенд у здания отделений почты;
27) село М. Толебаева, улица Женис, №1а, стенд у здания сельской врачебный амбулатории;
28) село Улги, улица Байгамытова, № 12а, стенд у здания медицинского пункта;
29) село Шубартубек, улица Жетысу, № 6, стенд у здания медицинского пункта;

6) Сарқан қаласы, Бөгенбай-батыр және Д. Нұрпейісова көшелерінің қиылысындағы стенд;
7) Бірлік ауылы, Чепрасов көшесі, № 57, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
2. Алмалы ауылдық округі бойынша:
8) Алмалы ауылы, Абай көшесі, № 3, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
9) Абай ауылы, Абай көшесі, № 12а, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3. Аманбөктер ауылдық округі бойынша:
10) Аманбөктер ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі, № 12, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4. Амангелді ауылдық округі бойынша:
11) Пограничник ауылы, Сәтбаев көшесі, № 10, орталық кітапхана ғимаратының жанындағы стенд;
12) Пограничник ауылы, Б. Момышұлы көшесі, № 1, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
13) Қарауылтөбе ауылы, Арын көшесі, № 30а, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
14) Көкөзек ауылы, Әуезов көшесі, № 1, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
5. Бақалы ауылдық округі бойынша:
15) Бақалы ауылы, М. Көбдіков көшесі, № 45, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
16) Тасқұдық ауылы, Тоған көшесі, № 35, фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
6. Екіаша ауылдық округі бойынша:
17) Екіаша ауылы, Қ. Аманжолов көшесі, № 70а, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
18) Тополевка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 1, фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
7. Қойлық ауылдық округі бойынша:
19) Қойлық ауылы, Б. Макетов көшесі, № 94а, "Айдана" бала бақшасы ғимаратының жанындағы стенд;
20) Қойлық ауылы, Б. Макетов көшесі, № 45, К. Қазыбаев мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
21) Қойлық ауылы, І. Жансүгіров көшесі, № 10, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
8. Қарабөгет ауылдық округі бойынша:
22) Қарабөгет ауылы, Арын көшесі, № 23, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
23) Қарабөгет ауылы, Абайділданов көшесі, № 32, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
24) Еркін ауылы, Д. Қонаев көшесі, № 4, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
9. Көктерек ауылдық округі бойынша:
25) Көктерек ауылы, Арын көшесі, № 12, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
10. Қарашыған ауылдық округі бойынша:
26) М. Төлебаев ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 15а, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
27) М. Төлебаев ауылы, Жеңіс көшесі, № 1а, ауылдық дәрігерік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
28) Үлгі ауылы, Байғамытов көшесі, № 12а, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
29) Шұбартүбек ауылы, Жетісу көшесі, № 6, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;

11. По сельскому округу Лепсы:
30) село Лепсы, улица Айша Биби, № 3, стенд у здания сельской больницы;
31) село Лепсы, улица М. Толебаева, № 21, стенд у здания дом культуры;
32) село Кокжиде, улица Толебай-батыра, № 2, стенд у здания медицинского пункта;
12. По сельскому округу Черкасск:
33) село Черкасск, улица М. Тынышбаева, № 100, стенд у здания сельской врачебной амбулатории;
34) село Каргалы, улица Абилькайырхана, № 2, стенд у здания медицинского пункта;
35) село Петропавловка, улица М. Тынышбаева, № 97, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
36) село Аккайын, улица М. Тынышбаева, № 54, стенд у здания медицинского пункта;
13. По сельскому округу Шатырбай:
37) село Шатырбай, улица Абылайхана, № 6, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
38) село Шатырбай, улица Нугманова, № 31, стенд у здания отделении почты;
Приложение 2 к постановлению акимата Сарканского района от 27 марта 2015 года № 120 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Сарканском районе"
Помещения, предоставляемых кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Сарканском районе
1. По Сарканскому городскому округу:
1) город Саркан, улица Чепрасова, № 18, актовый зал дом культуры;
2) город Саркан, улица М. Тынышбаева, № 35б, актовый зал Сарканского гуманитарного колледжа;
3) село Бирлик, улица Чепрасова, № 3, актовый зал основной средней школы Бирлик;
2. По Алмалинскому сельскому округу:
4) село Алмалы, улица Абишева, № 3 актовый зал средней школы Новопокровка;
5) село Абай, улица Абая, № 38, актовый зал средней школы Тасарык;
3. По Аманбоктерскому сельскому округу:
6) село Аманбоктер, улица Смагула, № 6, актовый зал средней школы Аманбоктер;
4. По Амангельдинскому сельскому округу:
7) село Пограничник, улица Сатбаева, № 8, актовый зал средней школы Пограничник;
8) село Карауылтобе, улица Бейбитшилик, № 8, актовый зал средней школы Карауылтобе;
9) село Кокозек, улица Фестивальная, № 5, актовый зал средней школы Кокозек;
5. По Бакалинскому сельскому округу:
10) село Бакалы, улица Кобдикова, № 44, актовый зал средней школы имени К. Казыбаева;
11) село К. Казыбаева, улица Жанакурылыс, № 1, актовый зал средней школы Агарту;
12) село Таскудык, улица Кирова, № 1, актовый зал начальной школы Таскудык;
6. По Екиашинскому сельскому округу:
13) село Екиаша, улица К. Аманжолова, № 80, актовый зал дом культуры;
14) село Тополевка, улица Тауелсиздик, № 20, актовый зал средней школы Тополевка;

11. Лепсі ауылдық округі бойынша:
30) Лепсі ауылы, Айша Бибі көшесі, № 3, ауылдық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
31) Лепсі ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 21, мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
32) Көкжиде ауылы, Төлебай-батыр көшесі, № 2, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
12.Черкасск ауылдық округі бойынша:
33) Черкасск ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 100, ауылдық дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
34) Қарғалы ауылы, Әбілқайырхан көшесі, № 2, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
35) Петропавловка ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 97, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
36) Аққайың ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 54, медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд;
13. Шатырбай ауылдық округі бойынша:
37) Шатырбай ауылы, Абылайхан көшесі, № 6, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
38) Шатырбай ауылы, Нұғманов көшесі, № 31, почта бөлімшесі ғимаратының жанындағы стенд;
Сарқан ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы "Сарқан ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" № 120 қаулысына 2-қосымша
Сарқан ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарт негізінде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Сарқан қалалық округі бойынша:
1) Сарқан қаласы, Чепрасов көшесі, № 18, мәдениет үйінің акті залы;
2) Сарқан қаласы, М. Тынышбаев көшесі, № 35б, Сарқан гуманитарлық колледжінің акті залы;
3) Бірлік ауылы, Чепрасов көшесі, № 3, Бірлік негізгі орта мектебінің акті залы;
2. Алмалы ауылдық округі бойынша:
4) Алмалы ауылы, Әбішов көшесі, № 3, Новопокровка орта мектебінің акті залы;
5) Абай ауылы, Абай көшесі, № 38, Тасарық орта мектебінің акті залы;
3. Аманбөктер ауылдық округі бойынша:
6) Аманбөктер ауылы, Смағұл көшесі, № 6, Аманбөктер орта мектебінің акті залы;
4. Амангелді ауылдық округі бойынша:
7) Пограничник ауылы, Сәтбаев көшесі, № 8, Пограничник орта мектебінің акті залы
8) Қарауылтөбе ауылы, Бейбітшілік көшесі, № 8, Қарауылтөбе орта мектебінің акті залы;
9) Көкөзек ауылы, Фестивальная көшесі, № 5, Көкөзек орта мектебінің акті залы;
5. Бақалы ауылдық округі бойынша:
10) Бақалы ауылы, Көбдіков көшесі, № 44, К. Қазыбаев атындағы орта мектебінің акті залы;
11) К. Қазыбаев ауылы, Жаңақұрылыс көшесі, № 1, Ағарту орта мектебінің акті залы;
12) Тасқұдық ауылы, Киров көшесі, № 1, Тасқұдық бастауыш мектебінің акті залы;
6. Екіаша ауылдық округі бойынша:
13) Екіаша ауылы, Қ. Аманжолов көшесі, № 80, мәдениет үйінің акті залы;
14) Тополевка ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 20, Тополевка орта мектебінің акті залы;

7. По Койлыкскому сельскому округу:
15) село Койлык, улица Макетова, № 45 актовый зал дом культуры имени К. Казыбаева;
8. По Карабогетскому сельскому округу:
16) село Карабогет, улица Абайдильданова, № 16, актовый зал средней школы имени Аль-Фараби;
17) село Еркин, улица И. Жансугурова, № 13, актовый зал начальный школы Еркин;
9. По Коктерекскому сельскому округу:
18) село Коктерек, улица Арына, № 18, актовый зал средней школы имени М. Маметовой;
10. По Карашыгынскому сельскому округу:
19) село М. Толебаева, улица М.Толебаева, № 15а, актовый зал дом культуры;
11. По Лепсинскому сельскому округу:
20) село Лепсы, улица М. Толебаева, № 8, актовый зал дом культуры.
21) село Кокжиде, улица Толебай батыра, № 18, актовый зал Ериктинской средней школы;
12. По Черкасскому сельскому округу:
22) село Черкасск, улица М. Тынышбаева, № 16, актовый зал средней школы Черкасск;
23) село Аккайын, улица М. Тынышбаева, № 25, актовый зал начальной школы Ленина;
24) село Каргалы, улица М. Тынышбаева, № 16, актовый зал средней школы Каргалы;
25) село Петропавловка, А. Кунанбаева, № 1, актовый зал средней школы Петропавловск;
13. По Шатырбайскому сельскому округу:
26) село Шатырбай, улица Нугманова, № 30, актовый зал дом культуры;

7. Қойлық ауылдық округі бойынша:
15) Қойлық ауылы, Макетов көшесі, № 45, К. Қазыбаев атындағы мәдениет үйінің акті залы ;
8. Қарабөгет ауылдық округі бойынша:
16) Қарабөгет ауылы, Абайділданов көшесі, № 16, Әль-Фараби атындағы орта мектебінің акті залы;
17) Еркін ауылы, І. Жансугіров көшесі, № 13, Еркін бастауыш мектебінің акті залы;
9. Көктерек ауылдық округі бойынша:
18) Көктерек ауылы, Арын көшесі, № . Мәметова атындағы орта мектебінің акті залы;
10. Қарашыған ауылдық округі бойынша:
19) М. Төлебаев ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 15а, М. Төлебаев атындағы мәдениет үйінің акті залы;
11. Лепсі ауылдық округі бойынша:
20) Лепсі ауылы, М. Төлебаев көшесі, № 8, мәдениет үйінің акті залы;
21) Көкжиде ауылы, Төлебай батыр көшесі, № 18, Ерікті орта мектебінің акті залы;
12. Черкасск ауылдық округі бойынша:
22) Черкасск ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 16, Черкасск орта мектебінің акті залы;
23) Аққайың ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 25, Ленин бастауыш мектебінің акті залы;
24) Қарғалы ауылы, М. Тынышбаев көшесі, № 16, Қарғалы орта мектебінің акті залы;
25) Петропавловка ауылы, А. Құанбаев көшесі, № 1, Петропавловск орта мектебінің акті залы;
13. Шатырбай ауылдық округі бойынша:
26) Шатырбай ауылы, Нұғыманов көшесі, № 30, мәдениет үйінің акті залы;