О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года " О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" № 47-234
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 27 мая 2015 года № 54-278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 10 июня 2015 года № 3213. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 19 января 2016 года № 64-333
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области 19.01.2016 № 64-333.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" № 47-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2976, опубликованного в районной газете "Саркан" № 2 (9098) от 10 января и № 3 (9099) от 17 января 2015 года), в решение Сарканского районного маслихата от 09 февраля 2015 года № 49-245 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-234 "О бюджете Сарканского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3060, опубликованного в районной газете "Саркан" № 9 (90105) от 28 февраля 2015 года, следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5029714 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления 202909 тысяч тенге;
неналоговые поступления 96161 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 39219 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4691425 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 947196 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1496403 тысяч тенге;
субвенции 2247826 тысяч тенге;
2) затраты 5095199 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 20744 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 30168тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9424 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 54-278 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 10 маусымда № 3213 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 64-333 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 64-333 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне (2014 жылғы 26 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2976 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (9098) және 17 қаңтардағы № 3 (9099) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 09 ақпандағы "Сарқан ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 47-234 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-245 шешіміне (2015 жылғы 17 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3060 тіркелген, 2015 жылғы 28 ақпандағы № 9 (90105) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5029714 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 202909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 96161 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 39219 мың теңге;
трансферттер түсімі 4691425 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 947196 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 1496403 мың теңге;
субвенциялар 2247826 мың теңге;
2) шығындар 5095199 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 20744 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 30168 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9424 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 86229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 86229 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Возложить на руководителя отдела (по согласованию Аязбаева Т.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 86229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 86229 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Бөлім басшысына (келісім бойынша Аязбаев Т.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам "Экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель вне очередной
54 сессии районного маслихата: Б. Нурахметов
Секретарь Сарканского
районного маслихата: К. Абдрахманов

4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 54 сессисының төрағасы: Б. Нұрахметов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы: Қ. Абдрахманов