Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Решение акима Талгарского района Алматинской области от 30 января 2015 года № 01-04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 16 февраля 2015 года № 3055. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 29 апреля 2015 года № 04-12
Сноска. Утратило силу решением акима Талгарского района Алматинской области от 29.04.2015 № 04-12.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Талгарского района РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать в Талгарском районе избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Кыдырбек-ұлы Дарменияра Алгатбекұлы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р. Садыкова
Приложение к решению акима Талгарского района от "30" января 2015 года № 01-04 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе"
Избирательные участки образованные для проведения голосования и подсчета голосов в Талгарском районе
Избирательный участок № 726.
Центр: город Талгар, улица Гагарина № 31, специализированная гимназия № 8 имени Ю. Гагарина для одаренных детей с обучением на трех языках с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 1 по 36, Айвазовского с № 1 по 75, Амангельды с № 1 по 33, Бекбаева-Крутенко с № 1 по 30, Ескелды би с № 1 по 5, Береговая с № 1 по 52б, Ботаническая с № 1 по 27, Бульварная с № 1 по 8, Гагарина с № 1 по 44, Глинки с № 1 по 102, Грибоедова с № 1 по 23, Державина с № 1 по 13, Достоевского с № 1 по 12, Дружбы с № 1 по 43, Есенина с № 1 по 8, Заречная с № 1 по 35а, Байжанова с № 1 по 84, Киевская с № 1 по 14, Клеверная с № 1 по 9, Колхозная с № 1 по 11, Ыкылас с № 1 по 86, Крылова с № 1 по 44а, Левитана с № 1 по 57, Лесная с № 1 по 21 (нечетная сторона), Маяковского с № 1 по 9, Мечникова с № 1 по 26б, Макатаева с № 1 по 52, Островского с № 1 по 17, О. Бокеева с № 1 по 25а, Тауке хана с № 1 по 23, Пятигорская с № 1 по 14, Райымбека с № 1 по 26, Рыскулова с № 1 по 27, И. Байзакова с № 1 по 16, Тимирязева с № 1 по 41, Токаева с № 1 по 97б, Толстого с № 1 по 9, Торайгырова с № 1 по 67, Д. Нурпеисовой с № 1 по 23, Щусева с № 1 по 17, Кабанбай батыра с № 2 по 76 (четная сторона), Шакарима с № 1 по 58, Пархоменко № 7а; переулок Рыскулова с № 1 по 35; садоводческое общество "Горный ветерок".
Избирательный участок № 727.

Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 01-04 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 3055 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 04-12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Талғар ауданы әкімінің 29.04.2015 № 04-12 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Талғар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қыдырбек-ұлы Дәрменияр Алғатбекұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Садыкова
Талғар ауданы әкімінің 2015 жылғы "30" қаңтардағы "Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелерін құру туралы" № 01-04 шешіміне қосымша
Талғар ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
№ 726 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 31, мектепке дейінгі шағын орталығы бар Ю. Гагарин атындағы № 8 дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын арнаулы гимназия.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 1-ден 36-ға дейін, Айвазовский № 1-ден 75-ке дейін, Амангелді № 1-ден 33-ке дейін, Бекбаева-Крутенко № 1-ден 30-ға дейін, Ескелді би № 1-ден 5-ке дейін, Береговая № 1-ден 52б-ға дейін, Ботаническая № 1-ден 27-ге дейін, Бульварная № 1-ден 8-ге дейін, Гагарин № 1-ден 44-ке дейін, Глинка №1-ден 102-ге дейін, Грибоедов № 1-ден 23-ке дейін, Державин № 1-ден 13-ке дейін, Достоевский № 1-ден 12-ге дейін, Дружба № 1-ден 43-ке дейін, Есенин № 1-ден 8-ге дейін, Заречная № 1-ден 35а-ға дейін, Байжанов № 1-ден 84-ке дейін, Киевский № 1-ден 14-ке дейін, Клеверная № 1-ден 9-ға дейін, Колхозная № 1-ден 11-ге дейін, Ықылас № 1-ден 86-ға дейін, Крылов № 1-ден 44а-ға дейін, Левитан № 1-ден 57-ге дейін, Лесная № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Маяковский № 1-ден 9-ға дейін, Мечников № 1-ден 26б-ға дейін, Мақатаев № 1-ден 52-ге дейін, Островский № 1-ден 17-ге дейін, О. Бөкеев № 1-ден 25а-ға дейін, Тәуке хан № 1-ден 23-ке дейін, Пятигорская № 1-ден 14-ке дейін, Райымбек № 1-ден 26-ға дейін, Рысқұлов № 1-ден 27-ге дейін, И. Байзақов № 1-ден 16-ға дейін, Тимирязев № 1-ден 41-ге дейін, Тоқаев № 1-ден 97б-ға дейін, Толстой № 1-ден 9-ға дейін, Торайғыров № 1-ден 67-ге дейін, Д. Нұрпейісова № 1-ден 23-ке дейін, Щусев № 1-ден 17-ге дейін, Қабанбай батыр № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), Шәкәрім № 1-ден 58-ге дейін, Пархоменко № 7а; тұйық көше Рысқұлов № 1-ден 35-ке дейін; "Горный ветерок" бағбандық қоғамдастығы.
№ 727 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Гагарина № 59, общеобразовательная средняя школа № 9 имени Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Кунаева с № 1 по 61 (нечетная сторона), Леонова с № 1 по 80, Райымбека с № 27 по 78, Кабанбай батыра с № 1 по 87 (нечетная сторона), Амангельды с № 34 по 88, Гоголя с № 1 по 90а, Мира с № 1 по 68а, Аль-Фараби с № 1 по 104, Рыскулова с № 29 по 73 (нечетная сторона), с № 28 по 64 (четная сторона), Тимирязева с № 40 по 51, Клеверная с № 10 по 26, Восточная с № 1 по 24, Одесская с № 1 по 15 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), Бетховена с № 1 по 19, Д. Нурпеисовой с № 25 по 42б, Шишкина с № 1 по 9, Л. Хамиди с № 1 по 97, Крымская с № 1 по 18а, Жастар с № 1 по 14, Кузнецова с № 1 по 12, Гагарина с № 46 по 71, Тлендиева с № 1 по 90, Бекбаева-Крутенко с № 31 по 80, Курмангазы с № 1 по 70, Береговая с № 53 по 86, Абылай хана с № 37 по 80, Тауке хана с № 25 по 62, Достоевского с № 14 по 26.
Избирательный участок № 728.
Центр: город Талгар, улица Пушкина № 28, общеобразовательная средняя школа № 1 имени И. Ф. Халипова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Одесская с № 17 по 39 (нечетная сторона), с № 26 по 46 (четная сторона), Казангап с № 1 по 48, Торе Миразулы с № 1 по 28, Яблочная с № 1 по 20, Чернышевского с № 1 по 16, Амангельды с № 89 по 109 (нечетная сторона), с № 90 по 128 (четная сторона), Бекбаева-Крутенко с № 81 по 114, Абылай хана с № 81 по 97, Гагарина № 102, с № 104 по 128, Рыскулова с № 66 по 72 (четная сторона), Кунаева с № 2 по 64 (четная сторона), А. Тажибаева с № 3 по 46, Пушкина с № 1 по 73, Богенбай батыра с № 1 по 65, Айтеке би с № 2 по 68 (четная сторона), Рылеева с № 1 по 17; переулок Горный с № 1 по 37.
Избирательный участок № 729.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 68, административное здание сельскохозяйственного колледжа агробизнеса и менеджмента имени М. Бейсебаева.
В границах: город Талгар, улицы: Абылай хана с № 110 по 152, Акан сери с № 1 по 83, Амангельды с № 110 по 152, Бекбаева-Крутенко с № 115 по 140, Береговая с № 87 по 103, Гагарина с № 129 по 148, Айтеке би с № 1 по 61, Ер Ажибай с № 1 по 73, Торе Миразулы с № 29 по 47 (нечетная сторона), с № 30 по 84 (четная сторона), Касым хана с № 4 по 59, Райымбека с № 79 по 108, Рыскулова с № 82 по 113, Т. Туякбаева с № 2 по 84 (четная сторона), Чернышевского с № 17 по 52, Яблочная с № 21 по 68; переулки: Тюленина с № 1 по 7, Пионерский № 1 по 9.
Избирательный участок № 730.

Орталығы: Талғар қаласы, Гагарин көшесі № 59, Т. Рысқұлов атындағы № 9 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қонаев № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), Леонов № 1-ден 80-ге дейін, Райымбек № 27-ден 78-ге дейін, Қабанбай батыр № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Амангелді № 34-тен 88-ге дейін, Гоголь № 1-ден 90а-ға дейін, Мира № 1-ден 68а-ға дейін, Әл-Фараби № 1-ден 104-ке дейін, Рысқұлов № 29-дан 73-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Тимирязев № 40-тан 51-ге дейін, Клеверная № 10-нан 26-ға дейін, Восточная № 1-ден 24-ке дейін, Одесская № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), Бетховен № 1-ден 19-ға дейін, Д. Нұрпеисова № 25-тен 42б-ға дейін, Шишкин № 1-ден 9-ға дейін, Л. Хамиди № 1-ден 97-ге дейін, Крымская № 1-ден 18а-ға дейін, Жастар № 1-ден 14-ке дейін, Кузнецов № 1-ден 12-ге дейін, Гагарин № 46-дан 71-ге дейін, Тілендиев № 1-ден 90-ға дейін, Бекбаева-Крутенко № 31-ден 80-ге дейін, Құрманғазы № 1-ден 70-ке дейін, Береговая № 53-тен 86-ға дейін, Абылай хан № 37-ден 80-ге дейін, Тәуке хан № 25-тен 62-ге дейін, Достоевский № 14-тен 26-ға дейін.
№ 728 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Пушкин көшесі № 28, И. Ф. Халипов атындағы №1 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Одесская № 17-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), Қазанғап № 1-ден 48-ге дейін, Төре Миразұлы № 1-ден 28-ге дейін, Яблочная № 1-ден 20-ға дейін, Чернышевский № 1-ден 16-ға дейін, Амангелді № 89-дан 109-ға дейін (тақ жағы), № 90-нан 128-ге дейін (жұп жағы), Бекбаева-Крутенко № 81-ден 114-ке дейін, Абылай хан № 81-ден 97-ге дейін, Гагарин № 102, № 104-тен 128-ге дейін, Рысқұлов № 66-дан 72-ге дейін (жұп жағы), Қонаев № 2-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Ә. Тәжібаев № 3-тен 46-ға дейін, Пушкин № 1-ден 73-ке дейін, Бөгенбай батыр № 1-ден 65-ке дейін, Әйтеке би № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Рылеев № 1-ден 17-ге дейін; тұйық көше Горный № 1-ден 37-ге дейін.
№ 729 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 68, М. Бейсебаев атындағы ауылшаруашылық, агробизнес және менеджмент колледжінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абылай хан № 110-нан 152-ге дейін, Ақан сері № 1-ден 83-ке дейін, Амангелді № 110-нан 152-ге дейін, Бекбаева-Крутенко № 115-тен 140-қа дейін, Береговая № 87-ден 103-ке дейін, Гагарин № 129-дан 148-ге дейін, Әйтеке би № 1-ден 61-ге дейін, Ер Әжібай № 1-ден 73-ке дейін, Төре Миразұлы № 29-дан 47-ге дейін (тақ жағы), № 30-дан 84-ге дейін (жұп жағы), Қасым хан № 4-тен 59-ға дейін, Райымбек № 79-дан 108-ге дейін, Рысқұлов № 82-ден 113-ке дейін, Т. Тұяқбаев № 2-ден 84-ке дейін (жұп жағы), Чернышевсий № 17-ден 52-ге дейін, Яблочная № 21-ден 68-ге дейін; тұйық көшелер: Тюленин № 1-ден 7-ге дейін, Пионерский № 1-ден 9-ға дейін.
№ 730 сайлау учаскесі.

Центр: город Талгар, улица Севастопольская № 2, общеобразовательная средняя школа № 5 имени М. Ауезова с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Ленинградская с № 4 по 43, Рыскулова с № 114 по 196 (четная сторона), Некрасова с № 2 по 28 (четная сторона), Т. Туякбаева с № 1 по 91а (нечетная сторона), Береговая с № 104 по 185, Гагарина с № 149 по 182, Абылай хана с № 153 по 219, Бекбаева-Крутенко с № 141 по 188, Кутузова с № 2а по 34, Карасакал Еримбет с № 2 по 28а, Макаренко с № 1 по 35, Р. Люксембург с № 1 по 25, Биржан сал с № 3 по 31, Папанина с № 2 по 33, Жубанова с № 1 по 37, Б. Шолак с № 2 по 38, Т. Жарокова с № 2а по 29, Ауэзова с № 1 по 24, Солнечная с № 2 по 12, Торе Миразулы с № 48 по 82, Правды с № 1 по 11а, Пирогова с № 1 по 14, Толе би с № 1 по 20, Сурикова с № 1 по 16, Панфилова с № 2 по 60а; переулки: Балхашский с № 1 по 9, Цветочный с № 1 по 10. Дачи, улицы: Клубничная с № 1 по 12, Сиреневая с № 1 по 16, Тюльпанная с № 1 по 17, Виноградная с № 1 по 16, Черешневая с № 1 по 14, Яблоневая с № 1 по 20, Грушовая с № 1 по 20, Центральная с № 1 по 45, Цветочная с № 1 по 12, Новостройка с № 1 по 7.
Избирательный участок № 731.
Центр: город Талгар, улица Рыскулова № 183б, общеобразовательная средняя школа № 49 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Е. Брусиловского с № 1 по 21, Чайковского с № 2 по 26, Таттимбет с № 1 по 35, Некрасова с № 1 по 27, Байсеитовой с № 1 по 27, Клочкова с № 1 по 29, Дунаевского с № 2 по 25, Казыбек би с № 1 по 12, М. Тынышбаева с № 1 по 22, С. Ковалевской с № 2 по 18, Капчагайская с № 1 по 9, Б. Майлина с № 1 по 19, Сатпаева с № 1а по 37, Рыскулова № 189, № 218а, № 222а, с № 200 по 234 (четная сторона), Абылай хана с № 220 по 248, Байкальская с № 1 по 6, Бестужева с № 1 по 56, Баумана с № 1 по 8, С. Перовской с № 2 по 10.
Избирательный участок № 732.
Центр: город Талгар, улица Шевцова № 8а, общеобразовательная средняя школа-лицей № 4 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Азизбекова с № 1 по 11а, Байкальская с № 7 по 46, Вавилова с № 1 по 14, Громовой с № 1 по 29б, Декабристов с № 1 по 19, Джалиля с № 1 по 10, Егорова с № 1 по 17, Иссыкская с № 1 по 25, Комарова с № 2 по 18, Мате-Залки с № 2 по 18, Муканова с № 1 по 18, Нариманова с № 1 по 14, Овчарова с № 1 по 24а, Пастера с № 1 по 31, О. Аубакирова с № 1 по 12а, Полбина с № 1 по 27, Рыскулова с № 235 по 340 (четная сторона), Т. Токтарова с № 1 по 16, Спартака с № 1 по 16, Стрельникова с № 1 по 27, Суворова с № 1 по 68а, Тургенева с № 1 по 19а, Ш. Жиенкуловой с №1 по 21/2, Чкалова с № 2 по 14, Ахметова с № 1/1 по 7б/2, Шевцова с № 1 по 25а, Шолохова с № 1 по 39; переулки: Фабричный с № 1 по 12, Армянский с № 3 по 9, Ашхабадский с № 1 по 19, Байкальский с № 3 по 34, Бакинский с № 3 по 5, Киргизский № 4, Бугыбаева с № 1 по 7, Рудаки с № 1 по 5.
Избирательный участок №733.
Центр: город Талгар, улица Карасай батыра без номера, общеобразовательная средняя школа № 6 имени Жамбыла Жабаева с дошкольным мини-центром.

Орталығы: Талғар қаласы, Севастопольская көшесі № 2, М. Әуезов атындағы № 5 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Ленинградская № 4-тен 43-ке дейін, Рысқұлов № 114-тен 196-ға дейін (жұп жағы), Некрасов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Т. Тұяқбаев № 1-ден 91а-ға дейін (тақ жағы), Береговая № 104-тен 185-ке дейін, Гагарин № 149-дан 182-ге дейін, Абылай хан № 153-тен 219-ға дейін, Бекбаева-Крутенко № 141-ден 188-ге дейін, Кутузов № 2а-дан 34-ке дейін, Қарасақал Ерімбет № 2-ден 28а-ға дейін, Макаренко № 1-ден 35-ке дейін, Р. Люксембург № 1-ден 25-ке дейін, Біржан сал № 3-тен 31-ге дейін, Папанин № 2-ден 33-ке дейін, Жұбанов № 1-ден 37-ге дейін, Б. Шолақ № 2-ден 38-ге дейін, Т. Жароков № 2а-дан 29-ға дейін, Әуезов № 1-ден 24-ке дейін, Солнечная № 2-ден 12-ге дейін, Төре Миразұлы № 48-ден 82-ге дейін, Правда № 1-ден 11а-ға дейін, Пирогов № 1-ден 14-ке дейін, Төле би № 1-ден 20-ға дейін, Суриков № 1-ден 16-ға дейін, Панфилов № 2-ден 60а-ға дейін; тұйық көшелер: Балхашский № 1-ден 9-ға дейін, Цветочный № 1-ден 10-ға дейін. Саяжайлар, көшелер: Клубничная № 1-ден 12-ге дейін, Сиреневая № 1-ден 16-ға дейін, Тюльпанная № 1-ден 17-ге дейін, Виноградная № 1-ден 16-ға дейін, Черешневая № 1-ден 14-ке дейін, Яблоневая № 1-ден 20-ға дейін, Грушовая № 1-ден 20-ға дейін, Центральная № 1-ден 45-ке дейін, Цветочная № 1-ден 12-ге дейін, Новостройка № 1-ден 7-ге дейін.
№ 731 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Рысқұлов көшесі № 183б, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 49 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Е. Брусиловский № 1-ден 21-ге дейін, Чайковский № 2-ден 26-ға дейін, Тәттімбет № 1-ден 35-ке дейін, Некрасов № 1-ден 27-ге дейін, Байсеитова № 1-ден 27-ге дейін, Клочков № 1-ден 29-ға дейін, Дунаевский № 2-ден 25-ке дейін, Қазыбек би № 1-ден 12-ге дейін, М. Тынышбаев № 1-ден 22-ге дейін, С. Ковалевская № 2-ден 18-ге дейін, Капчагайский № 1-ден 9-ға дейін, Б. Майлин № 1-ден 19-ға дейін, Сәтпаев № 1а-дан 37-ге дейін, Рысқұлов № 189, № 218а, № 222а, № 200-ден 234-ке дейін (жұп жағы), Абылай хан № 220-дан 248-ге дейін, Байкальская № 1-ден 6-ға дейін, Бестужев № 1-ден 56-ға дейін, Бауман № 1-ден 8-ге дейін, С. Перовская № 2-ден 10-ға дейін.
№ 732 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Шевцов көшесі № 8а, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 4 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Азизбеков № 1-ден 11а-ға дейін,
Байкальская № 7-ден 46-ға дейін, Вавилов № 1-ден 14-ке дейін, Громова № 1-ден 29б-ға дейін, Декабристов № 1-ден 19-ға дейін, Джалил № 1-ден 10-ға дейін, Егоров № 1-ден 17-ге дейін, Иссыкская № 1-ден 25-ке дейін, Комаров № 2-ден 18-ге дейін, Мате-Залка № 2-ден 18-ге дейін, Мұқанов № 1-ден 18-ге дейін, Нариманов № 1-ден 14-ке дейін, Овчаров № 1-ден 24а-ға дейін, Пастер № 1-ден 31-ге дейін, О. Әубәкіров № 1-ден 12а-ға дейін, Полбин № 1-ден 27-ге дейін, Рысқұлов № 235-тен 340-қа дейін (жұп жағы), Т. Тоқтаров № 1-ден 16-ға дейін, Спартак № 1-ден 16-ға дейін, Стрельников № 1-ден 27-ге дейін, Суворов № 1-ден 68а-ға дейін, Тургенев № 1-ден 19а-ға дейін, Ш. Жиенқұлова № 1-ден 21/2-ге дейін, Чкалов № 2-ден 14-ке дейін, Ахметов №1/1-ден 7б/2-ге дейін, Шевцов № 1-ден 25а-ға дейін, Шолохов № 1-ден 39-ға дейін; тұйық көшелер: Фабричный № 1-ден 12-ге дейін, Армянский № 3-тен 9-ға дейін, Ашхабадский № 1-ден 19-ға дейін, Байкальский № 3-тен 34-ке дейін, Бакинский № 3-тен 5-ке дейін, Киргизский № 4, Бұғыбаев № 1-ден 7-ге дейін, Рудаки № 1-ден 5-ке дейін.
№ 733 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қарасай батыр көшесі нөмірсіз, Жамбыл Жабаев атындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 6 жалпы білім беретін орта мектебі.

В границах: город Талгар, улицы: Карасай батыра с № 1 по 54б, Менделеева с № 2 по 22, Ш. Руставели с № 2 по 30, Белинского с № 1 по 9, Невского с № 1 по 30, Виноградова с № 1 по 12, Алтынсарина с № 3 по 62, Рабочая с № 2 по 6, Пржевальского с № 1 по 6, Доспанбет жырау с № 1 по 9, М. Маметовой с № 2 по 31, Маршака с № 4 по 6, Черняховского с № 4 по 6, Нахимова с № 1 по 24, Рыскулова с № 193 по 251а (нечетная сторона), Светлова с № 2 по 11, Циолковского с № 1 по 41, Спартака с № 17 по 33, Ногайбаева с № 2 по 38, Покрышкина с № 5 по 22, Жандосова с № 1 по 54, Сыргабекова с № 2 по 11, Поповича с № 1 по 20, Мате-Залки с № 1 по 39, Б. Саттарханова с № 1 по 26, Физкультурная с № 1 по 6, Овчарова с № 1 по 40, Ахметова с № 1 по 7, с № 31 по 40; переулок Шалкиз жырау с № 1 по 6; садоводческие общества: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достык, Жетысу.
Избирательный участок № 734.
Центр: город Талгар, улица Асфендиярова № 20, детский сад № 8.
В границах: город Талгар, улицы: Асан Кайгы с № 1 по 66, Дома Московской экспедиции с № 8а по 18а (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Абая с № 2а по 52 (четная сторона), Асфендиярова с № 1 по 44, Кунаева с № 91 по 137, Украинская с № 2 по 18 (четная сторона), Избакиева с № 1 по 16, Талгарская с № 1 по 19 (нечетная сторона), Минская с № 1 по 3 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Сенная с № 2 по 8 (четная сторона), Бухар Жырау с № 1 по 31, Плодовая с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 16 (четная сторона), Веселая с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Скворцова с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 12 (четная сторона), Арычная с № 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 4 (четная сторона), Озерная с № 1 по 9 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Илийская с № 1 по 15, Столетова с № 1 по 7, Рижская с № 1 по 7, Медицинская с № 1 по 31, А. Карсакбаева с № 1 по 29, Васнецова с № 3 по 6; переулки: Парковый, Г. Мустафина, Яблочкова, Курганный.
Избирательный участок №735.
Центр: город Талгар, микрорайон Акку, административное здание Алматинского природного Государственного заповедника.
В границах: город Талгар, микрорайон Акку; дом №1 бассейна суточного регулирования "Мелиоратор"; 7 домов гидро-электрической станции; садоводческие общества: Ардагер, Медик, Радуга; дом контрольно-пропускного пункта Лесного хозяйства.
Избирательный участок № 736.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 201а, административное здание колледжа Университета имени Д. Кунаева города Талгар

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Қарасай батыр № 1-ден 54б-ға дейін, Менделеев № 2-ден 22-ге дейін, Ш. Руставели № 2-ден 30-ға дейін, Белинский № 1-ден 9-ға дейін, Невский № 1-ден 30-ға дейін, Виноградов № 1-ден 12-ге дейін, Алтынсарин № 3-тен 62-ге дейін, Рабочая № 2-ден 6-ға дейін, Пржевальский № 1-ден 6-ға дейін, Доспанбет жырау № 1-ден 9-ға дейін, М. Мәметова № 2-ден 31-ге дейін, Маршак № 4-тен 6-ға дейін, Черняховский № 4-тен 6-ға дейін, Нахимов № 1-ден 24-ке дейін, Рысқұлов № 193-тен 251а-ға дейін (тақ жағы), Светлов № 2-ден 11-ге дейін, Циолковский №1-ден 41-ге дейін, Спартак № 17-ден 33-ке дейін, Ноғайбаев № 2-ден 38-ге дейін, Покрышкин № 5-тен 22-ге дейін, Жандосов № 1-ден 54-ке дейін, Сырғабеков № 2-ден 11-ге дейін, Попович № 1-ден 20-ға дейін, Мате-Залка № 1-ден 39-ға дейін, Б. Саттарханов № 1-ден 26-ға дейін, Физкультурная № 1-ден 6-ға дейін, Овчаров № 1-ден 40-қа дейін, Ахметов № 1-ден 7-ге дейін, № 31-ден 40-қа дейін; Шалкиіз жырау тұйық көшесі № 1-ден 6-ға дейін; бағбандық қоғамдастықтар: Садовод, Энергетик, Мичуринец, Достық, Жетісу.
№ 734 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Асфендияров көшесі № 20, балабақша № 8.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Асан Қайғы № 1-ден 66-ға дейін, Дома Московской экспедиции № 8а-дан № 18а-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Абай № 2а-дан 52-ге дейін (жұп жағы), Асфендияров № 1-ден 44-ке дейін, Қонаев № 91-ден 137-ге дейін, Украинская № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Избакиев № 1-ден 16-ға дейін, Талгарская № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), Минская № 1-ден 3-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Сенная № 2-ден 8-ге дейін (жұп жағы), Бұқар Жырау № 1-ден 31-ге дейін, Плодовая № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 16-ға дейін (жұп жағы), Веселая № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Скворцов № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), Арычная № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 4-ке дейін (жұп жағы), Озерная № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Илийская № 1-ден 15-ке дейін, Столетов № 1-ден 7-ге дейін, Рижская № 1-ден 7-ге дейін, Медицинская № 1-ден 31-ге дейін, А. Қарсақбаев № 1-ден 29-ға дейін, Васнецов № 3-тен 6-ға дейін; тұйық көшелер: Парковый, Ғ. Мұстафин, Яблочков, Курганный.
№ 735 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Аққу ықшам ауданы, Алматы мемлекеттік табиғи қорығының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, Аққу ықшам ауданы; "Мелиоратор" тәуліктік реттеу бассейінінің № 1 үйі, гидро-электр станциясының 7 үйі; бағбандық қоғамдастықтар: Ардагер, Медик, Радуга; Орман шаруашылығының бақылау-өткізу бекетінің үйі.
№ 736 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 201а, Д. Қонаев атындағы университеттің Талғар қаласындағы колледжінің әкімшілік ғимараты.

В границах: город Талгар, улицы: Абая с № 1 по 69 (нечетная сторона), Емелева № 9, № 10, № 16, Избакиева с № 17 по 44, Илийская с № 17 по 21, А. Маргулан с № 3 по 40, Кунаева с № 143 по 209 (нечетная сторона), М. Кашкари № 3, № 6, № 16, Минская с № 5 по 64, Бухар Жырау с № 33 по 77, Орджоникидзе с № 1 по 12, Репина с № 1 по 24, Сейфуллина с № 3 по 18, Суюнбая № 15, № 16, Талгарская с № 21 по 33 (нечетная сторона), с № 6 по 32 (четная сторона), Ташкентская с № 1 по 13, Тянь-Шаньская с № 1 по 18, Кошкарбаева с № 1 по 3, Чехова с № 1 по 19, М. Суртибаева с № 1 по 48а.
Избирательный участок № 737.
Центр: город Талгар, улица Кунаева № 209, административное здание Талгарского политехнического колледжа.
В границах: город Талгар, улицы: Айманова с № 3 по 52, Аманжолова с № 1 по 72, Алатауская с № 5 по 29, Байтурсынова с № 3 по 51, Керей хана с № 1 по 31, Валиханова с № 8а по 42/2, Есенберлина с № 34 по 190, Жангельдина с № 1а по 65, Жансугурова с № 1 по 288, Билге каган с № 1 по 90, Казахская с № 1 по 76, Калдаякова с № 15 по 242, Кунаева с № 224 по 246, Лобачевского с № 1 по 10, Майканова с № 34 по 61, Молдагуловой № 6, № 7б, Момышулы с № 8 по 43, Нажметдинова с № 12 по 45а, Новая № 1, № 1а, Н. Шаяхметова № 85, Пугачева с № 4 по 16а, Сейфуллина с № 1 по 13, Суюнбая с № 11 по 74, Есим хана с № 1 по 128, Терешковой с № 27 по 47а, Тулебаева с № 2 по 70, Хан-Тенгри с № 5 по 43, Челюскина с № 1 по 10, Шевченко с № 2а по 72/2, Шопена с № 5 по 8, Щорса с № 2 по 78; переулки: К. Кожамиярова с № 3 по 9, Алпамыс батыра с № 1 по 13; Алматинский региональный туберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 738.
Центр: город Талгар, улица Абая № 89, общеобразовательная средняя школа № 3 имени Абая с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талгар, улицы: Луговая с № 1 по 21, Карагандинская с № 1 по 50, Н. Шаяхметова с № 43 по 78, Р. Зорге с № 1 по 31, Нажметдинова с № 1 по 11, Красина с № 1 по 7, Бедренко с № 1 по 68, Терешковой с № 1 по 64, Кунаева с № 156 по 210, Абая с № 64 по 87, Нуртазина с № 1 по 21 (нечетная сторона), Лермонтова с № 45 по 47; переулок: Зеленый.
Избирательный участок № 739.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 1, общеобразовательная средняя школа № 2 имени Сакен Сейфуллина с дошкольным мини-центром.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Емелева № 9, № 10, № 16, Избакиев № 17-ден 44-ке дейін, Илийская № 17-ден 21-ге дейін, А. Марғұлан № 3-тен 40-қа дейін, Қонаев № 143-тен 209-ға дейін (тақ жағы), М. Қашқари № 3, № 6, № 16, Минская № 5-тен 64-ке дейін, Бұқар Жырау № 33-тен 77-ге дейін, Орджоникидзе № 1-ден 12-ге дейін, Репин № 1-ден 24-ке дейін, Сейфуллин № 3-тен 18-ге дейін, Сүйінбай № 15, № 16, Талгарская № 21-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 6-дан 32-ге дейін (жұп жағы), Ташкентская № 1-ден 13-ке дейін, Тянь-Шаньская № 1-ден 18-ге дейін, Қошқарбаев № 1-ден 3-ке дейін, Чехов № 1-ден 19-ға дейін, М. Сүртібаев № 1-ден 48а-ға дейін.
№ 737 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Қонаев көшесі № 209, Талғар политехникалық колледжінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Айманов № 3-тен 52-ге дейін, Аманжолов № 1-ден 72-ге дейін, Алатауская № 5-тен 29-ға дейін, Байтұрсынов № 3-тен 51-ге дейін, Керей хан № 1-ден 31-ге дейін, Уәлиханов № 8а-дан 42/2-ге дейін, Есенберлин № 34-тен 190-ға дейін, Жангелдин № 1а-дан 65-ке дейін, Жансүгіров № 1-ден 288-ге дейін, Білге қаған № 1-ден 90-ға дейін, Казахская № 1-ден 76-ға дейін, Қалдаяқов № 15-тен 242-ге дейін, Қонаев № 224-тен 246-ға дейін, Лобачевский № 1-ден 10-ға дейін, Майқанов № 34-тен 61-ге дейін, Молдағұлова № 6, № 7б, Момышұлы № 8-ден 43-ке дейін, Нажметдинов № 12-ден 45а-ға дейін, Новая № 1, № 1а, Н. Шаяхметов № 85, Пугачев № 4-тен 16а-ға дейін, Сейфуллин № 1-ден 13-ке дейін, Сүйінбай № 11-ден 74-ке дейін, Есім хан № 1-ден 128-ге дейін, Терешкова № 27-ден 47а-ға дейін, Төлебаев № 2-ден 70-ке дейін, Хан-Тәңірі № 5-тен 43-ке дейін, Челюскин № 1-ден 10-ға дейін, Шевченко № 2а-дан 72/2-ге дейін, Шопен № 5-тен 8-ге дейін, Щорса № 2-ден 78-ге дейін; тұйық көшелер: Қ. Қожамияров № 3-тен 9-ға дейін, Алпамыс батыр № 1-ден 13-ке дейін; Алматы аймақтық туберкулез диспансері.
№ 738 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Абай көшесі № 89, Абай атындағы № 3 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Луговая № 1-ден 21-ге дейін, Карагандинская № 1-ден 50-ге дейін, Н. Шаяхметов № 43-тен 78-ге дейін, Р. Зорге № 1-ден 31-ге дейін, Нажметдинов № 1-ден 11-ге дейін, Красин № 1-ден 7-ге дейін, Бедренко № 1-ден 68-ге дейін, Терешкова № 1-ден 64-ке дейін, Қонаев № 156-дан 210-ға дейін, Абай № 64-тен 87-ге дейін, Нұртазин № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), Лермонтов № 45-тен 47-ге дейін; тұйық көше: Зеленый.
№ 739 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 1, Сакен Сейфуллин атындағы № 2 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.

В границах: город Талгар, улицы: Лермонтова с № 1 по 37, Новосельская с № 3 по 17, Белорусская с № 1 по 14, Ломоносова с № 2 по 39, Матросова с № 1 по 55 (нечетная сторона), А. Малькеева с № 3 по 55, О. Кошевого с № 1 по 15а, Космодемьянской с № 2 по 14, Брюллова с № 1 по 13, Н. Шаяхметова с № 5 по 42, Жуковского с № 3 по 24, Асфендиярова № 23, № 52, № 54, № 56, Бокина с № 3 по 28, Гайдара с № 3 по 12б, Нуртазина с № 8 по 25а (четная сторона); переулки: Ер Таргын, Донского, Спутник.
Избирательный участок № 740.
Центр: город Талгар, улица Павлова № 24а, административное здание Талгарского медицинского колледжа.
В границах: город Талгар, улицы: Матросова с № 38 по 98 (четная сторона), Ломоносова с № 32 по 197, Лермонтова с № 2 по 32, Павлова с № 7 по 24, А. Кастеева с № 2 по 10, Г. Мусрепова с № 1 по 43, Субханбердина с № 2 по 36, Кенесары хана с № 1 по 46, Атибеева с № 3 по 34, Алатауская с № 3 по 30, Исатай Тайманулы с № 1 по 10, С. Жангир с № 1 по 33, Курчатова с № 1 по 37, Жамбыла с № 2 по 27, Муратбаева с № 1 по 31, Лахути с № 3 по 20, Весенняя с № 2 по 21, Трудовая с № 3 по 21, Авангардная с № 2 по 22; переулки: Брянский, Заслонова.
Избирательный участок № 741.
Центр: село Панфилова, улица Томаровского № 9, общеобразовательная средняя школа № 17 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Панфилова, улицы: Ш. Калдаякова, Пушкина, Ш. Айманова, Курманова, Шакарим, Томаровского, Панфилова, Докучаева, Г. Мусрепова, С. Муканова, С. Кобеев, Ы. Алтынсарина, Талгарская, Курмангазы, Кунаева, Беспаева, Бокина, Толе би, Дружба, Таттимбет, Суюнбай, Рыскулова, Жетысу, Ыкылас, Лермонтова, Микоян.
Избирательный участок № 742.
Центр: село Панфилова, улица Томаровского № 17, административное здание учебно-тренировочного центра – спортивного клуба Армий спортивного комитета Министерства Обороны Республики Казахстан.
В границах: село Панфилова, улицы: Даулеткерей, Гагарина, Кульджинская с № 77 по 126, Б. Майлина, Ж. Аймауытова, М. Жумабаева, И. Жансугурова, А. Байтурсынова, Жамбыла, Амангельды, К. Аманжолова, С. Донентаева, М. Ауезова, И. Байзакова.
Избирательный участок № 743.
Центр: село Панфилова, улица Валиханова № 8, общеобразовательная средняя школа № 33 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Панфилова, улицы: Коктальская, Сатпаева, Аль-Фараби, А. Кашаубаева, Сейфуллина, Б. Момышулы, Бейбитшилик, Мичурина, Кенесары хан, Абая, Горького, М. Макатаева, Садовая, Кульджинская с № 1 по 76, Л. Хамиди, 8 Марта, Валиханова, Жастар, М. Сералина, Алатау, Казыбек би, Тлендиева, Айтеке би, Абылай хана, Д. Нурпеисовой; села: Аркабай, Тузусай; садоводческое товарищество: Янтарь.
Избирательный участок № 744.

Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Лермонтов № 1-ден 37-ге дейін, Новосельская № 3-тен 17-ге дейін, Белорусская № 1-ден 14-ке дейін, Ломоносов № 2-ден 39-ға дейін, Матросов № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), А. Малькеев №3-тен 55-ке дейін, О. Кошевой № 1-ден 15а-ға дейін, Космодемьянская № 2-ден 14-ке дейін, Брюллов № 1-ден 13-ке дейін, Н. Шаяхметов № 5-тен 42-ге дейін, Жуковский № 3-тен 24-ке дейін, Асфендияров № 23, № 52, № 54, № 56, Бокин № 3-тен 28-ге дейін, Гайдар № 3-тен 12б-ға дейін, Нұртазин № 8-ден 25а-ға дейін (жұп жағы); тұйық көшелер: Ер Тарғын, Донской, Спутник.
№ 740 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талғар қаласы, Павлов көшесі № 24а, Талғар медициналық колледждің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Талғар қаласы, көшелер: Матросов № 38-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Ломоносов № 32-ден 197-ге дейін, Лермонтов № 2-ден 32-ге дейін, Павлов № 7-ден 24-ке дейін, А. Қастеев № 2-ден 10-ға дейін, Ғ. Мүсірепов № 1-ден 43-дейін, Субханбердин № 2-ден 36-ға дейін, Кенесары хан № 1-ден 46-ға дейін, Атибеев № 3-тен 34-ке дейін, Алатауская № 3-тен 30-ға дейін, Исатай Тайманұлы № 1-ден 10-ға дейін, Салқам Жәңгір № 1-ден 33-ке дейін, Курчатов № 1-ден 37-ге дейін, Жамбыл № 2-ден 27-ге дейін, Мұратбаев № 1-ден 31-ге дейін, Лахути № 3-тен 20-ға дейін, Весенняя № 2-ден 21-ге дейін, Трудовая № 3-тен 21-ге дейін, Авангардная № 2-ден 22-ге дейін; тұйық көшелер: Брянский, Заслонов.
№ 741 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 9, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 17 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Ш. Қалдаяқов, Пушкин, Ш. Айманов, Құрманов, Шәкәрім, Томаровский, Панфилов, Докучаев, Ғ. Мүсірепов, С. Мұқанов, С. Көбеев, Ы. Алтынсарин, Талгарская, Құрманғазы, Қонаев, Беспаев, Бокин, Төле би, Дружба, Тәттімбет, Сүйінбай, Рысқұлов, Жетісу, Ықылас, Лермонтов, Микоян.
№ 742 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Томаровский көшесі № 17, Қазақстан Респубикасы Қорғаныс Министірлігі спорт комитетінің - Армия спорт клубының оқу-жаттығу орталығының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Дәулеткерей, Гагарин, Кульджинская № 77-ден 126-ға дейін, Б. Майлин, Ж. Аймауытов, М. Жұмабаев, І. Жансүгіров, А. Байтұрсынов, Жамбыл, Амангелді, Қ. Аманжолов, С. Дөнентаев, М. Әуезов, И. Байзақов.
№ 743 сайлау учаскесі.
Орталығы: Панфилов ауылы, Уәлиханов көшесі №8, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 33 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Панфилов ауылы, көшелер: Көктал, Сәтпаев, Әл-Фараби, Ә. Қашаубаев, Сейфуллин, Б. Момышұлы, Бейбітшілік, Мичурин, Кенесары хан, Абай, Горький, М. Мақатаев, Садовая, Кульджинская № 1-ден 76-ға дейін, Л. Хамиди, 8 Март, Уәлиханов, Жастар, М. Сералин, Алатау, Қазыбек би, Тілендиев, Әйтеке би, Абылай хан, Д. Нұрпейісова; ауылдар: Арқабай, Түзусай; "Янтарь" бағбандық серіктестігі.
№ 744 сайлау учаскесі.

Центр: село Карабулак, улица Н. Тлендиева № 1, общеобразовательная средняя школа № 22 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Карабулак.
Избирательный участок № 745.
Центр: село Тонкерис, улица М. Макатаева № 30, общеобразовательная средняя школа № 23 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Тонкерис, Каменное Плато.
Избирательный участок № 746.
Центр: село Кызыл-Ту-4, улица К. Тарпанова № 21, общеобразовательная средняя школа № 24 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кызыл-Ту-4.
Избирательный участок № 747.
Центр: село Киши-Байсерке, улица Жамбыла № 4а, общеобразовательная начальная школа № 40.
В границах: село Киши-Байсерке.
Избирательный участок № 748.
Центр: село Гулдала, улица Кичикова № 46, общеобразовательная средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Гулдала, улицы: Касым хана, Акын Сара, Жарокова, Бейбарыс, И. Байзакова, Ыкылас, Валиханова, А. Байтурсынова, Наурызбай батыра, Жамбыла, Толе би, Тлендиева, Жансугурова, Сейфуллина, Б. Майлина, Ауэзова, Кожа Ахмет Яссауи, Бейбитшилик, Жибек Жолы с № 20 по 36, Макатаева, Кунаева с № 1 по 97 (нечетная сторона), Кичикова с № 51 по 129 (нечетная сторона), с № 70 по 130 (четная сторона), Аль-Фараби с № 63 по 129 (нечетная сторона), с № 54 по 130 (четная сторона).
Избирательный участок № 749.
Центр: село Гулдала, улица Жибек Жолы № 1, административное здание акционерного общества "Элеватормельстрой".
В границах: село Гулдала, улицы: Кунаева с № 2 по 74 (четная сторона), Кичикова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 68 (четная сторона), Аль-Фараби с № 1 по 61 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Жибек Жолы с № 2 по 19, Дитковского, Курмангазы, Алтынсарина, Казыбек би, Маметовой, Абылай хана, Алатауская, Карасай батыра, Панфилова, Суюнбая, Абая, Айтеке би, Кобланды батыра, Райымбек батыра, Молдагуловой, Менделеева, Момышулы.
Избирательный участок № 750.
Центр: село Белбулак, улица Ы. Алтынсарина № 16, общеобразовательная средняя школа № 10 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Белбулак, улицы: Грушовая, Яблочная, Садовая, К. Абдыгулова, Рябича, Арифова, Жибек жолы с № 1 по 20, с № 22 по 26, К. Азербаева с № 1 по 44, Манько с № 2 по 68, № 4н, с № 8н по 13н, Тораманова с № 1 по 69, с № 29н по 47н, Ы. Алтынсарина с № 1 по 56, № 58, № 3н, № 4н, № 7н, № 8н, № 10н, № 23н, № 25н, Речная, Сосновая с № 1 по 6, с № 40н по 130н, № 147н, Вишневая с № 1 по 10, с № 60 по 212, с № 125н по 211н, Заводская с № 1 по 6, № 8, с № 227н по 232н, Курмангазы, Валиханова, Абылай хана, Сейфуллина, Чайковского, Г. Муратбаева, Райымбек батыра, А. Бейсеуова, Ш. Айманова, К. Рыскулбекова, Даулеткерей, Бухар жырау.
Избирательный участок № 751.

Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Н. Тілендиев көшесі № 1, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 22 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 745 сайлау учаскесі.
Орталығы: Төңкеріс ауылы, М. Мақатаев көшесі № 30, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 23 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Төңкеріс, Каменное плато.
№ 746 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл Ту-4 ауылы, К. Тарпанов көшесі № 21, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 24 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Қызыл Ту-4 ауылы.
№ 747 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші-Байсерке ауылы, Жамбыл көшесі № 4а, жалпы білім беретін № 40 бастауыш мектебі.
Шекарасы: Кіші-Байсерке ауылы.
№ 748 сайлау учаскесі
Орталығы: Гүлдала ауылы, Кичиков көшесі № 46, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Қасым хан, Ақын Сара, Жароков, Бейбарыс, И. Байзақов, Ықылас, Уәлиханов, А. Байтұрсынов, Наурызбай батыр, Жамбыл, Төле би, Тілендиев, Жансүгіров, Сейфуллин, Б. Майлин, Әуезов, Қожа Ахмет Яссауи, Бейбітшілік, Жібек Жолы № 20-дан, 36-ға дейін, Мақатаев, Қонаев № 1-ден 97-ге дейін (тақ жағы), Кичиков № 51-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 70-тен 130-ға дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 63-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 54-тен 130-ға дейін (жұп жағы).
№ 749 сайлау учаскесі.
Орталығы: Гүлдала ауылы, Жібек Жолы көшесі № 1, "Элеватормельстрой" акционерлік қоғамының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Гүлдала ауылы, көшелер: Қонаев № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Кичиков № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 68-ге дейін (жұп жағы), Әл-Фараби № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Жібек Жолы № 2-ден 19-ға дейін, Дитковский, Құрманғазы, Алтынсарин, Қазыбек би, Мәметова, Абылай хан, Алатауская, Қарасай батыр, Панфилов, Сүйінбай, Абай, Әйтеке би, Қобыланды батыр, Райымбек батыр, Молдағұлова, Менделеев, Момышұлы.
№ 750 сайлау учаскесі.
Орталығы: Белбұлақ ауылы, Ы. Алтынсарин көшесі № 16, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 10 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Грушовая, Яблочная, Садовая, Қ. Әбдіғұлов, Рябич, Арифов, Жібек Жолы № 1-ден 20-ға дейін, № 22-ден 26-ға дейін, К. Әзірбаев № 1-ден 44-ке дейін, Манько № 2-ден 68-ке дейін, № 4н, № 8н-ден 13н-ға дейін, Тораманов № 1-ден 69-ға дейін, № 29н-нан 47н-ға дейін, Ы. Алтынсарин № 1-ден 56-ға дейін, № 58, № 3н, № 4н, № 7н, № 8н, № 10н, № 23н, № 25н, Речная, Сосновая № 1-ден 6-ға дейін, № 40н-нан 130н-ға дейін, № 147н, Вишневая № 1-ден 10-ға дейін, № 60-тан 212-ге дейін, № 125н-нан 211н-ға дейін, Заводская № 1-ден 6-ға дейін, № 8, № 227н-нан 232н-ға дейін, Құрманғазы, Уәлиханов, Абылай хан, Сейфуллин, Чайковский, Ғ. Мұратбаев, Райымбек батыр, Ә. Бейсеуов, Ш. Айманов, Қ. Рысқұлбеков, Дәулеткерей, Бұқар Жырау.
№ 751 сайлау учаскесі.

Центр: село Белбулак, улица Алиева № 54, общеобразовательная средняя школа № 32 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Белбулак, улицы: Алиева, Шевченко, Абая, М. Горького, Пушкина, Жибек жолы с № 28 по 52, К. Азербаева с № 46 по 56, Манько с № 69 по 70, Тораманова с № 71 по 88, Ы. Алтынсарина с № 60а по 88, Сосновая № 7, № 8, Вишневая с № 7 по 12, Заводская № 3/1, № 5/1, № 7, с № 9 по 13, Комарова, Молдабекова, Полевая, Биржан сал, Шакарима, Акан сери, А. Байтурсынова, Керей хана.
Избирательный участок № 752.
Центр: село Талдыбулак, улица М. Маметовой № 1, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 34 имени К. Абдыгулова с дошкольным мини-центром.
В границах: село Талдыбулак.
Избирательный участок № 753.
Центр: село Бирлик, улица М. Маметовой № 2, общеобразовательная средняя школа-гимназия № 35 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бирлик.
Избирательный участок № 754.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица М. Ниязова № 2, общеобразовательная средняя школа № 19 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева с № 1 по 117 (нечетная сторона), Ж. Муналбаева, М. Жаханова с № 27 по 36, М. Маметовой, К. Тазабекова, М. Тулебаева, Б. Момышулы, С. Кокымбаева, У. Газиева, Н. Кельменбетовой, Н. Тлендиева, Ж. Хасанова с № 12 по 26, Жамбыла с № 12 по 20, М. Ниязова, Турдиева.
Избирательный участок № 755.
Центр: село Кызыл-Кайрат, улица А. Малькеева № 35, филиал Талгарского районного дома культуры.
В границах: село Кызыл-Кайрат, улицы: А. Малькеева с № 2 по 184 (четная сторона), М. Жаханова с № 1 по 26, Абая, М. Ауэзова, Д. Кунаева, М. Макатаева, Ш. Калдаякова, А. Молдагуловой, Т. Тохтарова, К. Байсеитовой, Ж. Хасанова с № 1 по 11, Жамбыла с № 1 по 11, Тихая, Темирова, С. Адамбаева, С. Сейфуллина, Розыбакиева, О. Жандосова, К. Аманжолова, Алатау.
Избирательный участок № 756.
Центр: село Алмалык, улица Набережная № 2, административное здание товарищества с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт "Плодоводства и виноградарства".
В границах: села: Алмалык, Амангельды, Шымбулак, Байбулак, Алтын Дан; санатории: Ак Булак, Березка; Алматинский региональный противотуберкулезный диспансер.
Избирательный участок № 757.
Центр: село Рыскулова, улица Бокина № 2, общеобразовательная средняя школа № 16 имени Т. Рыскулова с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Рыскулова, Орман, Береке; 33 дома без номера молочно-товарной фермы № 1; 4 дома без номера молочно-товарной фермы № 2; шестой кордон Государственного Национального парка; 9 домов без номера садоводческого товарищества "Элерон".
Избирательный участок № 758.

Орталығы: Белбұлақ ауылы, Әлиев көшесі № 54, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 32 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Белбұлақ ауылы, көшелер: Әлиев, Шевченко, Абай, М. Горький, Пушкин, Жібек Жолы № 28-ден 52-ге дейін, К. Әзірбаев № 46-дан 56-ға дейін, Манько № 69-дан 70-ке дейін, Тораманов № 71-ден 88-ге дейін, Ы. Алтынсарин № 60а-дан 88-ге дейін, Сосновая № 7, № 8, Вишневая № 7-ден 12-ге дейін, Заводская № 3/1, № 5/1, №7, № 9-дан 13-ке дейін, Комаров, Молдабеков, Полевая, Біржан сал, Шәкәрім, Ақан сері, А. Байтұрсынов, Керей хан.
№ 752 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдыбұлақ ауылы, М. Мәметова көшесі № 1, Қ. Әбдіғұлов атындағы № 34 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдыбұлақ ауылы.
№ 753 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бірлік ауылы, М. Мәметова көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 35 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Бірлік ауылы.
№ 754 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, М. Ниязов көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 19 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Малькеев № 1-ден 117-ге дейін (тақ жағы), Ж. Мұналбаев, М. Жаханов № 27-ден 36-ға дейін, М. Мәметова, К. Тазабеков, М. Төлебаев, Б. Момышұлы, С. Қоқымбаев, У. Ғазиев, Н. Келменбетова, Н. Тілендиев, Ж. Хасанов № 12-ден 26-ға дейін, Жамбыл № 12-ден 20-ға дейін, М. Ниязов, Тұрдиев.
№ 755 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қызыл-Қайрат ауылы, А. Малькеев көшесі № 35, Талғар аудандық мәдениет үйінің филиалы.
Шекарасы: Қызыл-Қайрат ауылы, көшелер: А. Малькеев № 2-ден 184-ке дейін (жұп жағы), М. Жаханов № 1-ден 26-ға дейін, Абай, М. Әуезов, Д. Қонаев, М. Мақатаев, Ш. Қалдаяқов, А. Молдағұлова,Т. Тохтаров, К. Байсеитова, Ж. Хасанов № 1-ден 11-ге дейін, Жамбыл № 1-ден 11-ге дейін, Тихая, Теміров, С. Адамбаев, С. Сейфуллин, Розыбакиев, О. Жандосов, Қ. Аманжолов, Алатау.
№ 756 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алмалық ауылы, Набережная көшесі № 2, "Қазақ Ғылыми Зерттеу институты "Плодоводства и виноградарства" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: ауылдар: Алмалық, Амангелді, Шымбұлақ, Байбұлақ, Алтын Дән; Ақ Бұлақ, Березка шипажайлары; Алматы аймақтық туберкулезге қарсы диспансері.
№ 757 сайлау учаскесі.
Орталығы: Рысқұлов ауылы, Бокин көшесі № 2, Т. Рысқұлов атындағы № 16 мектепке дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Рысқұлов, Орман, Береке; № 1 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 33 үйі, № 2 сүт-тауарлы ферманың нөмірі жоқ 4 үйі, Мемлекеттік Ұлттық паркінің алтыншы кордоны; "Элерон" бағбандық серіктестігінің нөмірі жоқ 9 үйі.
№ 758 сайлау учаскесі.

Центр: село Кендала, улица Кабанбай батыра № 2, общеобразовательная средняя школа № 42 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Кендала; овцетоварная ферма сельскохозяйственного производственного кооператива племенного завода "Алматы"; садоводческие объединения: Природа, Вишневый сад.
Избирательный участок № 759.
Центр: село Акдала, административное здание молочно-товарной фермы № 1 сельскохозяйственного производственного кооператива племенного завода
"Алматы".
В границах: село Акдала.
Избирательный участок № 760.
Центр: село Актас, улица без наименования, общеобразовательная средняя школа № 36 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Актас; садоводческое объединение "Восход".
Избирательный участок № 761.
Центр: село Енбекши, улица без наименования, общеобразовательная основная школа № 39.
В границах: село Енбекши.
Избирательный участок № 762.
Центр: село Бескайнар, улица Мичурина № 34, общеобразовательная средняя школа № 20 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Бескайнар, Котырбулак.
Избирательный участок № 763.
Центр: село Бесагаш, улица Байтурсынова № 1а, административное здание общественного фонда "Смол Рок Фаундейшин".
В границах: село Бесагаш, улицы: Карасай батыра, Терешковой, Сатпаева, Жумабаева, Байтурсынова, Дулатова, Жамбасбаева, Момышулы с № 1 по 53, Кашаубаева с № 1 по 68, Ш. Айманова с № 1 по 66, Кудайбердиева с № 1 по 70, Хамраева с № 1 по 80, Нурпеисова, Мира, Лермонтова, Макатаева-1, Макатаева-2, Алматинский комбинат нерудных металлов.
Избирательный участок № 764.
Центр: село Бесагаш, улица Райымбека № 107, общеобразовательная средняя школа № 29 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, улицы: Райымбека, Ауэзова, Сыпатай батыра, Аубакирова, Сейфуллина, Толе би, Гагарина, Молдагуловой, Белбулак, Чехова, Абая, Ломоносова, Пушкина, Курмангазы, Алматинский ремонтный завод, Аль-Фараби, Кожа Ахмет Яссауи, Акан сери, Иса Байзаков; садоводческое общество "Монтажник"; бригады производственного кооператива "Луч Востока"; село Акбулак.
Избирательный участок № 765.
Центр: село Бесагаш, улица Кудайбердиева № 149, общеобразовательная средняя школа № 28 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Бесагаш, улицы: Желтоксан, Кудайбердиева с № 71 по 156, Хамраева с № 81 по 168, Рыскулова, Ш. Айманова с № 67 по 156, Кашаубаева с № 69 по 150, Момышулы с № 54 по 120, Бейбитшилик, Казахстан, Тлендиева, Амангельды, Жамбыла, Байсеитовой, Уалиханова, Кунаева, Айтеке би, Казыбек би, Бухар Жырау, Латифа Хамиди; садоводческие общества: Самал, Луч, Тюльпан, Тау-Булак, Алма-Тау, Восход-2030, Асем.
Избирательный участок № 766.

Орталығы: Кеңдала ауылы, Қабанбай батыр көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 42 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Кеңдала ауылы, "Алматы" асыл тұқымды зауыты ауыл шаруашылық өндірістік кооперативінің қой тауарлы фермасы; бағбандық серіктестіктер: Природа, Вишневый сад.
№ 759 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақдала ауылы, "Алматы" асыл тұқымды зауыты ауыл шаруашылық өндірістік кооперативінің №1 сүт-тауарлы фермасының әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Ақдала ауылы.
№ 760 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтас ауылы, атауы жоқ көше, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 36 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Ақтас ауылы, "Восход" бағбандық серіктестігі.
№ 761 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еңбекші ауылы, атауы жоқ көше, № 39 жалпы білім беретін негізгі мектеп.
Шекарасы: Еңбекші ауылы.
№ 762 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесқайнар ауылы, Мичурин көшесі № 34, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 20 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Бесқайнар, Қотырбұлақ.
№ 763 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Байтұрсынов көшесі № 1а, "Смол Рок Фаундейшин" қоғамдық бірлестігінің әкімшілік ғимараты.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Қарасай батыр, Терешкова, Сәтпаев, Жұмабаев, Байтұрсынов, Дулатов, Жамбасбаев, Момышұлы № 1-ден 53-ке дейін, Қашаубаев № 1-ден 68-ге дейін, Ш. Айманов № 1-ден 66-ға дейін, Құдайбердиев № 1-ден 70-ке дейін, Хамраев № 1-ден 80-ге дейін, Нұрпейісов, Мира, Лермонтов, Мақатаев -1, Мақатаев-2, Алматинский комбинат нерудных металлов.
№ 764 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Райымбек көшесі № 107, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 29 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Райымбек, Әуезов, Сыпатай батыр, Әубәкіров, Сейфуллин, Төле би, Гагарин, Молдағұлова, Белбұлақ, Чехов, Абай, Ломоносов, Пушкин, Құрманғазы, Алматинский ремонтный завод, Әл-Фараби, Қожа Ахмет Яссауи, Ақан сері, Иса Байзақов; "Монтажник" бағбандық қоғамдастығы; "Луч Востока" өндірістік кооператив бригадалары; Ақбұлақ ауылы.
№ 765 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бесағаш ауылы, Құдайбердиев көшесі № 149, мектепке жасына дейінгі шағын орталығы бар № 28 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Бесағаш ауылы, көшелер: Желтоқсан, Құдайбердиев № 71-ден 156-ға дейін, Хамраев № 81-ден 168-ге дейін, Рысқұлов, Ш. Айманов № 67-ден 156-ға дейін, Қашаубаев № 69-дан 150-ге дейін, Момышұлы № 54-тен 120-ға дейін, Бейбітшілік, Қазақстан, Тілендиев, Амангелді, Жамбыл, Байсеитова, Уәлиханов, Қонаев, Әйтеке би, Қазыбек би, Бұқар Жырау, Латиф Хамиди; бағбандық қоғамдастықтар: Самал, Луч, Тюльпан, Тау-Бұлақ, Алма-Тау, Восход-2030, Әсем.
№ 766 сайлау учаскесі.

Центр: село Туздыбастау, улица Жылкыбая № 153, общеобразовательная средняя школа № 31 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Туздыбастау, улицы: А. Жылкыбая, Розыбакиева, Амангельды, Котырбулак, Улан, Мектеп, Молочная с № 5 по 34, Н. Жакыпа с № 6 по 19, Д. Бекетая с № 5 по 12, Сейдахмета с № 28 по 74, Алдабергенова с № 17 по 20, А. Касымбек с № 21 по 25, Алатау, Момышулы, Б. Майлина, Отау, Жетысу, Абылай хана, С. Бейбарыса, Наурыз, Самал; садоводческие товарищества: Самал, Самал-1.
Избирательный участок № 767.
Центр: село Туздыбастау, улица Жылкибай № 146, филиал Талгарского районного дома культуры.
В границах: село Туздыбастау, улицы: Бердыгулова, Жамбыла, Ауэзова, Абая, Алдабергенова с № 1 по 16, Бокина, М. Байкушикова, Макатаева, Райымбека, Жайлау с № 1 по 31, Сейдахмета с № 1 по 27, Д. Бекетай с № 1 по 4, Н. Жакыпа с № 1 по 5, Молочная с № 1 по 4, А. Касымбек с № 1 по 20, Жибек Жолы, Мажит, Сарыарка, Казыбек би, Толе би; два дома без номера ущелья "Котырбулак".
Избирательный участок № 768.
Центр: село Туздыбастау, улица Казыбек би № 1, общеобразовательная средняя школа № 13 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Туздыбастау, улицы: Тауке хана, Алпамыс батыра, Д. Кунаева, Айтеке би, Ш. Уалиханова, Кабанбай батыра, Даулеткерея, Балуана Шолака, С. Муканова, Г. Мустафина, Т. Мергенова, Г. Муратбаева, Д. Нурпеисовой, М. Озтурук, С. Ашимбаева, О. Бокеева, Актамберды Жырау, Алматы, К. Азербаева, Богенбай батыра, Шакарима, Кенесары хана, Курмангазы, А. Молдагуловой, Н. Канай, К. Елибаева, К. Сатпаева, А. Бектасова, А. Тегенбаева, Д. Баржикбаева, С. Кушикбаева, Темирлана, Ш. Каримова, З. Казиева, К. Нарумова, А. Орымбаева, Монтаева, Н. Имангалиева, Чукубасова, Мермухамедова, Байгарашева, Аманжолова, Макатова, Жайлау с № 1 по 84, Саркеева.
Избирательный участок № 769.
Центр: село Еркин, улица Кирова № 24, общеобразовательная средняя школа № 26 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Еркин, Кайнар, Коктал, Достык; садоводческое товарищество "Бетбурыс".
Избирательный участок № 770.
Центр: село Жаналык, улица Х. Омарова № 13, общеобразовательная средняя школа № 37 имени Ильяса Жансугурова с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Жаналык, Жана-Арна; садоводческие товарищества: Али-1, Али-2, Наурыз, Нур.
Избирательный участок № 771.
Центр: село Даулет, улица Центральная № 34, общеобразовательная средняя школа № 11 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Даулет.
Избирательный участок № 772.
Центр: село Жалгамыс, улица Школьная № 2, общеобразовательная
средняя школа № 15 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Жалгамыс, Теренкара, Еламан, Сактан; садоводческое товарищество "Кок Дала".
Избирательный участок № 773.

Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 153, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 31 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: А. Жылқыбай, Розыбакиев, Амангелді, Қотырбұлақ, Ұлан, Мектеп, Молочная № 5-тен 34-ке дейін, Н. Жақып № 6-дан 19-ға дейін, Д. Бекетай № 5-тен 12-ге дейін, Сейдахмет № 28-ден 74-ке дейін, Алдабергенов № 17-ден 20-ға дейін, А. Қасымбек № 21-ден 25-ке дейін, Алатау, Момышұлы, Б. Майлин, Отау, Жетісу, Абылай хан, С. Бейбарыс, Наурыз, Самал; бағбандық серіктестіктер: Самал, Самал-1.
№ 767 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Жылқыбай көшесі № 146, Талғар аудандық мәдениет үйінің филиалы.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Бердіғұлов, Жамбыл, Әуезов, Абай, Алдабергенов № 1-ден 16-ға дейін, Бокин, М. Байкүшіков, Мақатаев, Райымбек, Жайлау № 1-ден 31-ке дейін, Сейдахмет № 1-ден 27-ге дейін, Д. Бекетай № 1-ден 4-ке дейін, Н. Жақып № 1-ден 5-ке дейін, Молочная № 1-ден 4-ке дейін, А. Қасымбек № 1-ден 20-ға дейін, Жібек Жолы, Мәжіт, Сарыарқа, Қазыбек би, Төле би; "Қотырбұлақ" шатқалының нөмірі жоқ екі үйі.
№ 768 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұздыбастау ауылы, Қазыбек би көшесі № 1, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 13 жалпы білім беретін орта мектеп.
Шекарасы: Тұздыбастау ауылы, көшелер: Тәуке хан, Алпамыс батыр, Д. Қонаев, Әйтеке би, Ш. Уәлиханов, Қабанбай батыр, Дәулеткерей, Балуан Шолақ, С. Мұқанов, Ғ. Мұстафин, Т. Мергенов, Ғ. Мұратбаев, Д. Нұрпейісова, М. Өзтүрік, С. Әшімбаев, О. Бокеев, Ақтамберді Жырау, Алматы, К. Әзірбаев, Бөгенбай батыр, Шәкәрім, Кенесары хан, Құрманғазы, Ә. Молдағұлова, Н. Қанай, К. Елібаев, Қ. Сәтпаев, А. Бектасов, А. Тегенбаев, Д. Баржикбаев, С. Күшікбаев, Темірлан, Ш. Кәрімов, З. Казиев, К. Нарумов, А.Орымбаев, Монтаев, Н. Иманғалиев, Чукубасов, Мермұхамедов, Байғарашев, Аманжолов, Мақатов, Жайлау № 1-ден 84-ке дейін, Саркеев.
№ 769 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Киров көшесі № 24, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 26 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Еркін, Қайнар, Көктал, Достық; "Бетбұрыс" бағбандық серіктестігі.
№ 770 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңалық ауылы, Х. Омаров көшесі № 13, Ілияс Жансүгіров атындағы № 37 мектеп жасына дейінгі шағын орталығы бар жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Жаңалық, Жаңа-Арна; Бағбандық серіктестіктер: Али-1, Али-2, Наурыз, Нұр.
№ 771 сайлау учаскесі.
Орталығы: Дәулет ауылы, Центральная көшесі № 34, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 11 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Дәулет ауылы.
№ 772 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалғамыс ауылы, Школьная көшесі № 2, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 15 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Жалғамыс, Тереңқара, Еламан, Сақтан; "Көк Дала" бағбандық серіктестігі.
№ 773 сайлау учаскесі.

Центр: село Нура, улица Буралкиева № 5, общеобразовательная средняя школа № 12 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Нура, Каратоган, Топай.
Избирательный участок № 774.
Центр: село Туганбай, улица Ш. Чаймерденова № 45, общеобразовательная средняя школа № 30 с дошкольным мини-центром.
В границах: села: Туганбай, Кара-Озек; отгонные участки: "Кербулак", "Шолак".
Избирательный участок № 775.
Центр: село Остемир, улица Ленина № 32, общеобразовательная средняя школа № 14 с дошкольным мини-центром.
В границах: село Остемир; два дома Фазанария; четыре дома без номера Талгарского районного государственного коммунального предприятия водного хозяйства "Талгарирригация".

Орталығы: Нұра ауылы, Бұралкиев көшесі № 5, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 12 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Нұра, Қаратоған, Топай.
№ 774 сайлау учаскесі.
Орталығы: Туғанбай ауылы, Ш. Чаймерденов көшесі № 45, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 30 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: ауылдар: Туғанбай, Қара-Өзек; мал жайылым учаскелер: "Кербұлақ", "Шолақ".
№ 775 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өстемір ауылы, Ленин көшесі № 32, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 14 жалпы білім беретін орта мектебі.
Шекарасы: Өстемір ауылы; Фазанарияның екі үйі; "Талгарирригация" су шаруашылығының Талғар аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының нөмірі жоқ төрт үйі.