Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Талгарском районе
Постановление акимата Талгарского района Алматинской области от 09 апреля 2015 года № 04-252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 апреля 2015 года № 3144. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 27 апреля 2015 года № 04-301
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Талгарского района Алматинской области от 27.04.2015 № 04-301.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Талгарской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя аппарата акима района Маманова Чингизхана Маратовича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет–ресурсе акимата района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кыдырбек-улы Дарменияр Алгатбековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Садыкова
Приложение к постановлению акимата Талгарского района от "09" 04 2015 года № 04-252 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в Талгарском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места размещения
Адрес
1
2
3
4
по городу Талгар
1
город Талгар
щит перед зданием центральной районной больницы
улица Павлова,
№ 5а
2
город Талгар
щит перед зданием налогового комитета
улица Малькеева,
№ 59
По Алатаускому сельскому округу
3
село Кызыл-Кайрат
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Малькеева,
№ 47а
По Бельбулакский сельскому округу
4
село Бельбулак
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Алтынсарина, № 42
По Бескайнарскому сельскому округу
5
село Бескайнар
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Джамбула,
№ 19
По Бесагашскому сельскому округу
6
село Бесагаш
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Джумабаева,
№ 23
По Гульдалинскому сельскому округу
7
село Гульдала
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Кичикова,
№ 86 а
По Кендалинскому сельскому округу
8
село Кендала
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Макатаева,
№ 9
По Кайнарскому сельскому округу
9
Село Жаналык
щит перед зданием сельского фельдшерского пункта
улица Джандосова,
№ 18
По Нуринскому сельскому округу
10
село Нура
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Беккула,
без номера
По Панфиловскому сельскому округу
11
село Панфилов
щит перед зданием центральной больницы
улица Кульджинская, № 97
По Туздыбастаускому сельскому округу
12
село Туздыбастау
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
улица Бердикулова,
№ 22

Талғар ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 сәуірдегі № 04-252 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 21 сәуірде № 3144 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 04-301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Талғар ауданы әкімдігінің 27.04.2015 № 04-301 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Талғар аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы Маманов Шыңғысхан Маратұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қыдырбек-ұлы Дәрменияр Алғатбекұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Садықова
Талғар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "09" 04 "Талғар ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 04-252 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Р/с
Елді мекен
атаулары
Орналастыру орындары
Мекен-жайы
1
2
3
4
Талғар қаласы бойынша
1
Талғар қаласы
аудандық орталық ауруханасы ғимаратының алдындағы тақта
Павлов көшесі,
№ 5а
2
Талғар қаласы
салық комитеті ғимаратының
алдындағы тақта
Малькеев көшесі,
№ 59
Алатау ауылдық округі бойынша
3
Қызыл-Қайрат ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Малькеев көшесі,
№ 47а
Белбұлақ ауылдық округі бойынша
4
Белбұлақ ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Алтынсарин көшесі, № 42
Бесқайнар ауылдық округі бойынша
5
Бесқайнар ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жамбыл көшесі,
№ 19
Бесағаш ауылдық округі бойынша
6
Бесағаш ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Жұмабаев көшесі,
№ 23
Гүлдала ауылдық округі бойынша
7
Гүлдала ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Кичиков көшесі,
№ 86 а
Кеңдала ауылдық округі бойынша
8
Кеңдала ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Макатаев көшесі,
№ 9
Қайнар ауылдық округі бойынша
9
Жаңалық ауылы
ауылдық фельдшерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жандосов көшесі,
№ 18
Нұра ауылдық округі бойынша
10
Нұра ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Бекқұл көшесі,
нөмірі жоқ
Панфилов ауылдық округі бойынша
11
Панфилов ауылы
орталық аурухана ғимаратының алдындағы тақта
Құлжа көшесі,
№ 97
Тұздыбастау ауылдық округі бойынша
12
Тұздыбастау ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Бердіғұлов көшесі,
№ 22