Об установлении предельных цен реализации, подлежащих субсидированию элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда и объемов субсидий по районам
Постановление акимата Жамбылской области от 29 июня 2015 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 6 августа 2015 года № 2720. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 23 октября 2019 года № 235
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 23.10.2019 № 235 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10190, опубликованный 1 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить:
1) предельные цены реализации элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области А. Нуралиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение 1к постановлению
акимата Жамбылской области
от 29 июня 2015 года № 141
Предельные цены реализации элитных саженцев плодово-ягодных культур и винограда

Субсидиялауға жататын жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің шекті сатылу бағаларын және аудандар бойынша cубсидия көлемдерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 141 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 тамызда № 2720 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қазандағы № 235 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 23.10.2019 № 235 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Тұқым шаруашылығы туралы" 2003 жылғы 8 ақпандағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №10190 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық құқықтық-жүйесінде 2015 жылдың 1 сәуірінде жарияланған) сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің шекті сатылу бағасы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес аудандар бойынша субсидиялар көлемі (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай) белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары
А. Нұралиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 141 қаулысына 1-қосымша
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің элиталық көшеттерінің шекті сатылу бағасы

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления Жамбылской области от 22.10.2015 №252 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование культур
Предельная цена реализации одной штуки субсидируемых элитных саженцев, тенге
1.
Саженцы плодово-ягодных культур
350
2.
Саженцы винограда
225
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от 29 июня 2015 года № 141
Объемы субсидий по районам (в зависимости от прогнозной структуры посевных площадей)
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления Жамбылской области от 22.10.2015 №252 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Наименование районов
Сельскохозяйственные культуры
пшеница
ячмень
объем субсидий, тенге
пропорциональный объем субсидий, тенге
посевная площадь, тысяч гектар
минимальные нормы потребления семян первой репродукции, килограм/гектар
объем субсидий, тенге
пропорциональный объем субсидий, тенге
посевная площадь, тысяч гектар
минимальные нормы потребления семян первой репродукции, килограм/гектар
1
Байзакский

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 22.10.2015 № 252 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Дақыл түрі
Субсидиялауға жататын элиталық жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің бір данасын сатудың шекті бағасы, теңге
1.
Жеміс-жидек дақылдарының көшеттері
350
2.
Жүзім көшеттері
225
Жамбыл облысы әкімдігінің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 141 қаулысына 2-қосымша
Аудандар бойынша субсидиялар көлемдері (егіс алқаптарының болжамды құрылымына қарай)
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы әкімдігінің 22.10.2015 № 252 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Аудан атауы
Ауыл шаруашылығы дақылдары
бидай
арпа
субсидия көлемі, теңге
субсидияның пропорционалды көлемі, теңге
Егістік көлемі, мың гектар
бірінші көбейтілген тұқымдарды тұтынудың ең төменгі нормалары, килограм/гектар
субсидия көлемі, теңге
субсидияның пропорционалды көлемі, теңге
Егістік көлемі, мың гектар
бірінші көбейтілген тұқымдарды тұтынудың ең төменгі нормалары, килограм/гектар
1
Байзақ