Об установлении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий
Постановление акимата Карагандинской области от 14 мая 2015 года № 23/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 26 мая 2015 года № 3217. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 декабря 2015 года № 72/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.12.2015 № 72/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 574 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить нижеследующее:
1) виды субсидируемых удобрений согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, реализованных отечественными производителями удобрений согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у поставщика удобрений и (или) иностранных производителей удобрений, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/10 "Об установлении видов субсидируемых удобрений, гербицидов и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2733, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 9 сентября 2014 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 157-158 (21678-21679) от 9 сентября 2014 года и "Орталық Қазақстан" № 171-172 (21806) от сентября 2014 года), постановление акимата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 68/01 "О внесении дополнении в постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/10 "Об установлении видов субсидируемых удобрений, гербицидов и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2894, опубликованное в информационно-правовой системе "Әділет" 8 января 2015 года, в газетах "Индустриальная Караганда" № 2 (21753) от 10 января 2015 года и "Орталық Қазақстан" № 2 (21886) от 10 января 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области
Н. Абдибеков
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
____________________
А. Мамытбеков

Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 23/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 мамырда № 3217 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 72/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 18.12.2015 № 72/01 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 574 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Төмендегі:
1) субсидияланатын тыңайтқыштар түрлері осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес;
2) отандық өндірушілер өткізген тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) субсидиялар нормалары осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес;
3) тыңайтқыштар берушіден және (немесе) шетелдiк тыңайтқыш өндiрушiлерден сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литрiне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
1. "Субсидияланатын тыңайтқыштар, гербицидтердің түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 43/10 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2733 болып тіркелген, 2014 жылғы 8 қыркүйектегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 157-158 (21678-21679) "Индустриальная Караганда" және 2014 жылғы 9 қыркүйектегі № 171-172 (21806) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) қаулысының, "Субсидияланатын тыңайтқыштар, гербицидтердің түрлерін және субсидиялау нормаларын белгілеу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы № 43/10 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 68/01 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2894 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (21753) "Индустриальная Караганда" және 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 2 (21886) "Орталық Қазақстан" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі
Н. Әбдібеков
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________ А. Мамытбеков