Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление акимата Карагандинской области от 14 мая 2015 года № 23/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 июня 2015 года № 3237. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18 марта 2016 года № 16/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 18.03.2016 № 16/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10190) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые минимальные нормы приобретения (использования) в 2015 году семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Абдибеков
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
_______ А. Мамытбеков
" " ____________ 2015 года
Утверждены
постановлением акимата
Карагандинской области
от 14 мая 2015 года № 23/03
Минимальные нормы приобретения (использования) в 2015 году семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Культура
Зоны
Сухостепная
Полупустынная
Минимальные нормы приобретения (использования) в 2015 году семян первой репродукции и гибридов первого поколения на 1 гектар, килограмм
Пшеница

Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 23/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 маусымда № 3237 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 наурыздағы № 16/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 18.03.2016 № 16/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 8 ақпандағы "Тұқым шаруашылығы туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10190 болып тіркелген) сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылы бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Әбдібеков
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
" " __________ 2015 жыл
Қарағанды облысы әкімдігінің
2015 жылғы 14 мамырдағы
№ 23/03 қаулысымен бекітілген
2015 жылы бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде
Дақыл
Аймақтар
Құрғақ далалы
Шөлейтті
Бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын 1 гектарға тұтынудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары, килограмм
Бидай