О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области
Решение ХL сессии Карагандинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 января 2016 года № 3613. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 28 апреля 2016 года № 31
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 28.04.2016 № 31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Карагандинской области.
2. Решение XVII сессии Карагандинского областного маслихата от 2 декабря 2005 года № 231 "О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1806, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" 22 декабря 2005 года № 251-252 (19920) и "Индустриальная Караганда" 20 декабря 2005 года №151 (20234)), признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по промышленности, развитию малого и среднего бизнеса, аграрным вопросам и экологии (Борисенко А.В.) и на заместителя акима области (Мамалинов Ш.К.).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
К. Оспанова
Секретарь областного маслихата
Н. Дулатбеков
Утверждены
решением XL сессии
Карагандинского областного маслихата

Қарағанды облысының жер үстi көздерiндегi су ресурстарын пайдаланғаны үшiн төлемақы ставкалары туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы ХL сессиясының № 458 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 қаңтарда № 3613 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № 31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 28.04.2016 № 31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 487-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38 бабының 5) тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды облысының жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы XVII сессиясының "Қарағанды облысы су ресурстарының жер үсті көздерін пайдалану үшін төлемақы ставкалары туралы" № 231 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1806 болып тіркелген, 2005 жылғы 22 желтоқсандағы № 251-252 (19920) "Орталық Қазақстан" және 2005 жылғы 20 желтоқсандағы № 151 (20234) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған), күші жойылған деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың өнеркәсіп, шағын және орта бизнесті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссиясына (А.В. Борисенко) және облыс әкімінің орынбасарына (Ш.Қ. Мамалинов) жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Оспанова
Облыстық мәслихат хатшысы Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
XL сессиясының