Об образовании избирательных участков
Решение акима города Балхаш Карагандинской области от 26 февраля 2015 года № 02-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 марта 2015 года № 3009. Утратило силу решением акима города Балхаша Карагандинской области от 28 декабря 2018 года № 01-ш
Сноска. Утратило силу решением акима города Балхаша Карагандинской области от 28.12.2018 № 01-ш (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким города Балхаш РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Балхаш согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Балхаш от 16 ноября 2011 года № 12 "Об образовании избирательных участков по проведению выборов Президента, депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан" (регистрационный номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8-4-251, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" № 134 (11802) и "Северное Прибалхашье" № 131 (840) от 23 ноября 2011 года).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Балхаш Асылбекову Сандугаш Сабетовну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Балхаш
А. Райымбеков
Приложение
к решению акима города Балхаш
№ 02-р от 26 февраля 2015 года
Избирательные участки по городу Балхаш
Сноска. Приложение - в редакции решения акима города Балхаш Карагандинской области от 06.11.2015 № 06-р (вводится в действие со дня официального опубликования).
Избирательный участок № 597
Центр – коммунальное государственное учреждение "Балхашский колледж сервиса", улица Алимжанова, 9
В границах:
улица Алимжанова, дома № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А;
переулок Калмыкова, дома № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5;
улица Бокейханова, дома № 7, 7А.
Избирательный участок № 598
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 города Балхаш", улица Желтоксан, 4
В границах:
улица Алимжанова, дом № 3;
улица Бокейханова, дома № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 10, 12, 16;
улица Желтоксан, дома № 1, 2, 3, 5.
Избирательный участок № 599
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 9 имени С. Кирова города Балхаш", улица Сейфуллина, 5
В границах:
улица Алимжанова, дом № 12;

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 02-ш шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 наурызда № 3009 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 01-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімінің 28.12.2018 № 01-ш (алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес, Балқаш қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Балқаш қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Балқаш қаласы әкімінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 12 "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент Мәжілісінің және мәслихаттар депутаттарының сайлауларын өткізу жөніндегі сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміндегі тіркеу нөмірі № 8-4-251, 2011 жылғы 23 қарашадағы № 134 (11802) "Балқаш өңірі" және № 131 (840) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімі аппаратының басшысы Сандугаш Сабетовна Асылбековаға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі
А. Райымбеков
Балқаш қаласы әкімінің
2015 жылғы 28 ақпандағы
№ 02-ш шешіміне қосымша
Балқаш қаласы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімінің 06.11.2015 N 06-ш (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.) шешімімен.
№ 597 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әлімжанов көшесі, 9
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі № 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12А үйлері; Калмыков тұйық көшесі № 1/1, 1/2, 1/3, 3, 4, 4А, 4Б, 5 үйлері; Бөкейханов көшесі № 7, 7А үйлері.
№ 598 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының жалпы бiлiм беретiн № 10 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 4
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі № 3 үйі;
Бөкейханов көшесі № 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 10, 12, 16 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 5 үйлері.
№ 599 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының С. Киров атындағы жалпы бiлiм беретiн № 9 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сейфуллин көшесі, 5
Шекаралары:
Әлімжанов көшесі № 12 үйі;

улица Ленина, дома № 10, 12, 14;
улица Сейфуллина, дома № 2, 4, 4А, 7, 9, 13, 15;
улица Бокейханова, дома № 9, 11, 16, 18.
Избирательный участок № 600
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8 города Балхаш", улица Бокейханова, 17
В границах:
улица Бокейханова, дома № 15, 19, 21, 27, 31, 33;
улица Ленина, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Островского, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Алимжанова, дома № 14, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Прокатчиков, дома № 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
изолятор временного содержания городского отдела внутренних дел.
Избирательный участок № 601
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 15 города Балхаш", микрорайон Шашубая, 11А
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 18, 20, 22, 24;
улица Караменде би, дома № 1, 2, 4, 6;
улица Уалиханова, дома № 1, 3, 5, 7, 9;
улица Ленина, дома № 31, 33, 35;
улица Томпиева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Байсеитовой, дом № 12;
микрорайон Шашубая, дома № 1, 2, 3, 3Б, 16, 23.
Избирательный участок № 602
Центр – частное учреждение "Политехнический колледж Корпорации Казахмыс", улица Ленина, 36
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14;
улица Ленина, дома № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30;
улица Желтоксан, дом № 7;
улица Байсеитовой, дома № 7, 8;
улица Сейфуллина, дома № 18, 19, 21, 22, 23;
профилакторий производственного объединения "Балхашцветмет".
Избирательный участок № 603
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия города Балхаш", улица Мира, 3
В границах:
улица Молдагуловой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Ленина, дома № 38, 40;
улица Мира, дома № 1, 5, 7 (общежитие);
улица Желтоксан, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица Сейфуллина, дома № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35;
улица Байсеитовой, дома № 3, 4.
Избирательный участок № 604
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени А. Мусина", корпус 1, улица Ленина, 45
В границах:
улица Уалиханова, дома № 2, 4, 6, 8;
улица Караменде би, дома № 8, 10, 16;
улица Мира, дома № 15 (общежитие), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Ленина, дома № 37, 41, 43;
улица Казбековой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13.
Избирательный участок № 605
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 имени М. Горького города Балхаш", улица Ленина, 56
В границах:
улица Братьев Мусиных, дом № 17;

Ленин көшесі № 10, 12, 14 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 2, 4, 4А, 7, 9, 13, 15 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 9, 11, 16, 18 үйлері.
№ 600 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының жалпы бiлiм беретiн № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бөкейханов көшесі, 17
Шекаралары:
Бөкейханов көшесі № 15, 19, 21, 27, 31, 33 үйлері;
Ленин көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27 үйлері;
Островский көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Әлімжанов көшесі № 14, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Прокатчиков көшесі № 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Қалалық ішкі істер бөлімінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 601 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының жалпы білім беретін № 15 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шашубай ықшам ауданы, 11А
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 18, 20, 22, 24 үйлері;
Қараменде би көшесі № 1, 2, 4, 6 үйлері;
Уәлиханов көшесі № 1, 3, 5, 7, 9 үйлері;
Ленин көшесі № 31, 33, 35 үйлері;
Томпиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлері;
Байсейітова көшесі № 12 үйі;
Шашубай ықшам ауданы № 1, 2, 3, 3Б, 16, 23 үйлері.
№ 602 сайлау учаскесі
Орталық – "Қазақмыс Корпорациясының политехникалық колледжі" жеке меншік мекемесі, Ленин көшесі, 36
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері;
Ленин көшесі № 16, 18, 20, 22, 22А, 24, 28, 30 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 7 үйі;
Байсейітова көшесі № 7, 8 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 18, 19, 21, 22, 23 үйлері;
"Балқаштүстімет" өндітістік бірлестігінің профилакторийі.
№ 603 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қалалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 3
Шекаралары:
Молдағұлова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Ленин көшесі № 38, 40 үйлері;
Мир көшесі № 1, 5, 7 (жатақхана) үйлері;
Желтоқсан көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 24, 26, 30, 31, 32, 32А, 33, 35 үйлері;
Байсейітова көшесі № 3, 4 үйлері.
№ 604 сайлау учаскесі
Орталық – "Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 1-ші корпус, Ленин көшесі, 45
Шекаралары:
Уәлиханов көшесі № 2, 4, 6, 8, үйлері;
Қараменде би көшесі № 8, 10, 16 үйлері;
Мир көшесі № 15 (жатақхана), 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
Ленин көшесі № 37, 41, 43 үйлері;
Қазбекова көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13 үйлері.
№ 605 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының М. Горький атындағы жалпы бiлiм беретiн № 1 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі, 56
Шекаралары:
Ағайынды Мусиндер көшесі № 17 үйі;

улица Караменде би, дома № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70;
улица Сейфуллина, дома № 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б;
улица Ленина, дома № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 85, 86, 87, 90, 92;
переулок Подсадника, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54;
переулок Макаренко, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12;
улица Амангельды, дома № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21;
улица Пушкина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица Казбековой, дома № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59;
улица Некрасова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Шашубая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13;
переулок Чайковского, дома № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22.
Избирательный участок № 606
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 5 имени Ф. Дзержинского города Балхаш", улица Желтоксан, 17
В границах:
улица Мира, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улица Ленина, дома № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62;
улица Амангельды, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10;
улица Желтоксан, дома № 15, 16, 18;
улица Сейфуллина, дома № 34 (общежитие), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55;
квартал Ветеранов, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
квартал Геофизиков;
квартал Техснаб, Ботсад.
Избирательный участок № 607
Центр – коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Балхаш", улица Желтоксан
В границах:
Больничный городок.
Избирательный участок № 608
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинский колледж города Балхаш", улица Желтоксан, 23
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9;
улица Желтоксан, дом № 23 (общежитие медицинского колледжа);
97 квартал, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Спицына, дома № 1, 3, 7, 9;
переулок Индустриальный, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13;
переулок Миллера, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
8 микрорайон;
9 микрорайон;

Қараменде би көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 42, 44, 46, 48, 57, 58, 59, 61, 63, 63А, 65, 65А, 65Б үйлері;
Ленин көшесі № 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70А, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78А, 79, 80, 81, 82А, 83, 85, 86, 87, 90, 92 үйлері;
Подсадник тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 54 үйлері;
Макаренко тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12 үйлері;
Амангелді көшесі № 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Пушкин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Қазбекова көшесі № 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59 үйлері;
Некрасов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Шашубай тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13 үйлері;
Чайковский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 3А, 3Б, 4, 4А, 5, 5А, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 22 үйлері.
№ 606 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының Ф. Дзержинский атындағы жалпы бiлiм беретiн № 5 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі, 17
Шекаралары:
Мир көшесі № 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлері;
Ленин көшесі № 46, 48, 50, 52, 58, 60, 62 үйлері;
Амангелді көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 15, 16, 18 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 34 (жатақхана), 36, 36А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55 үйлері;
Ардагерлер орамы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері;
Геофизиктер орамы;
Техснаб, Ботсад орамдары.
№ 607 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Желтоқсан көшесі
Шекаралары:
Аурухана қалашығы.
№ 608 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Желтоқсан көшесі, 23
Шекаралары:
Ағайынды Мусиндер көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9 үйлері;
Желтоқсан көшесі № 23 үйі (медицина колледжінің жатақханасы);
97 орамы № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
Спицын көшесі № 1, 3, 7, 9 үйлері;
Индустриальный тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлері;
Миллер тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері;
8 ықшам аудан;
9 ықшам аудан;

10 микрорайон, дома № 22, 23;
11 микрорайон;
12 микрорайон, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
переулок Южный, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 609
Центр – коммунальное государственное учреждение "Детская юношеская спортивная школа города Балхаш" переулок Чайковского, 16
В границах:
улица Братьев Мусиных, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24;
улица Сатпаева, дома № 6, 7, 8, 9;
улица Ленина, дома № 91А, 91Б, 94, 96, 100;
микрорайон Русакова, дома № 1, 2;
переулок Подсадника, дома № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29;
улица Сейфуллина, дома № 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 610
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени С. Сейфуллина города Балхаш", микрорайон Сатпаева, 1
В границах:
улица Иванова, дома № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
90 квартал;
улица Караменде би, дома № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77;
переулок Сармантайулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Орманбетулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
переулок Толендинова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Братьев Мусиных, дома № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
поселок Рембаза;
переулок Цветочный, дома № 1, 3, 5, 6, 9.
Избирательный участок № 611
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 7 имени С. Сейфуллина города Балхаш", микрорайон Сатпаева, 1
В границах:
микрорайон Сатпаева, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А.
Избирательный участок № 612
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная санаторная школа-интернат № 2 имени М. Русакова города Балхаш", улица Сатпаева, 5
В границах:
микрорайон имени Русакова, дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
10 микрорайон, дома № 1А, 2, 12Б, 12В, 12Г, 13А, 14;
7 микрорайон, дома № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64;
6 микрорайон, дом № 1;
улица Сатпаева, дома № 3, 5 (общежитие).
Избирательный участок № 613
Центр – коммунальное государственное учреждение "Лицей № 2 имени Абая города Балхаш", квартал Сванкулова, 20
В границах:
квартал Сванкулова, дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Агыбай батыра, дома № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А;
переулок Лазо, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

10 ықшам аудан № 22, 23 үйлері;
11 ықшам аудан;
12 ықшам аудан № 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлері;
Южный тұйық көшесі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлері.
№ 609 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының балалар-жасөспірімдер мен жеткіншектер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чайковский тұйық көшесі, 16
Шекаралары:
Ағайынды Мусиндер көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 18, 20, 22, 24 үйлері;
Сәтпаев көшесі № 6, 7, 8, 9 үйлері;
Ленин көшесі № 91А, 91Б, 94, 96, 100 үйлері;
Русаков ықшам ауданы № 1, 2 үйлері;
Подсадника тұйық көшесі № 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 үйлері;
Сейфуллин көшесі № 50, 52, 54, 56 үйлері.
№ 610 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының С. Сейфуллин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Иванов көшесі № 1, 2, 4, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлері;
90 орамы;
Қараменде би көшесі № 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47А, 47Б, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 74, 74/1, 74/2, 74/3, 75, 76, 77 үйлері;
Сармантайұлы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Орманбетұлы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері;
Төлендинов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Ағайынды Мусиндер көшесі № 28, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері;
Рембаза кенті;
Цветочная тұйық көшесі № 1, 3, 5, 6, 9 үйлері.
№ 611 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының С. Сейфуллин атындағы № 7 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәтпаев ықшам ауданы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15А үйлері.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының М. Русаков атындағы жалпы бiлiм беретiн № 2 санаторлық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәтпаев көшесі, 5
Шекаралары:
Русаков атындағы ықшам ауданы № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
10 ықшам ауданы № 1А, 2, 12Б, 12В, 12Г, 13А, 14 үйлері;
7 ықшам ауданы № 2, 3, 4, 5, 14, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 44, 45, 47, 64 үйлері;
6 ықшам ауданы № 1 үйі;
Сәтпаев көшесі № 3, 5 (жатақхана) үйлері.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының Абай атындағы № 2 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сванкұлов орамы, 20
Шекаралары:
Сванқұлов атындағы орамы № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлері;
Ағыбай батыр көшесі № 17, 19, 21, 31, 33, 35, 37, 39, 39А үйлері;
Лазо тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері;

улица Токтамысова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица 8 Марта, дома № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
улица Железнодорожников, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ержанова, дома № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 27, 29, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51;
улица Сарсембаева, дома № 10, 11, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70;
улица Металлургов, дома № 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80;
улица Школьная, дома № 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Жамбыла, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 614
Центр – коммунальное государственное учреждение "Лицей № 2 имени Абая города Балхаш", квартал Сванкулова, 20
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2;
улица 8 Марта, дома № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица Жамбыла, дома № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2;
улица Абая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
улица Бокейханова, дома № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96;
улица Гоголя, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50;

Тоқтамысов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
8 март көшесі № 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері;
Железнодорожников көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері;
Ержанов көшесі № 1, 2, 3, 4, 4Б, 5, 7, 9, 9Б, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23Б, 25, 27, 29, 40, 42, 43, 44, 47, 49, 51 үйлері;
Сәрсембаев көшесі № 10, 11, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 32, 34, 46, 48, 53, 55, 56, 58, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 70 үйлері;
Металлургтер көшесі № 15, 15/1, 15/2, 16, 16А, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 80 үйлері;
Школьная көшесі № 10/1, 11, 12, 12А, 13, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Жамбыл көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7 үйлері.
№ 614 сайлау учаскесі
Орталық - "Балқаш қаласының Абай атындағы № 2 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сванкұлов орамы, 20
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 41, 43, 45, 47, 49, 51, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 89/1, 89/2, 91/1, 91/2, 93, 93/1, 93/2, 95, 95/1, 95/2, 97, 97/1, 97/2 үйлері;
8 март көшесі № 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 58/1, 58/2, 59, 60, 60/1, 60/2, 61, 62, 62/1, 62/2, 63, 64, 64/1, 64/2, 65, 67, 69, 71, 73, 75 үйлері;
Жамбыл көшесі № 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/2, 45/1, 45/2, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 51, 51/2 үйлері;
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 71/1, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96 үйлері;
Гоголь көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50 үйлері;

улица Токтамысова, дома № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80;
микрорайон Жидебай батыра, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11;
улица Алимжанова, дома № 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Школьная, дома № 58, 60, 62, 64.
Избирательный участок № 615
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115;
улица Жамбыла, дома № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69;
улица 8 Марта, дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93;
улица Абая, дома № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Бокейханова, дома № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136;
улица Гоголя, дома № 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92;
улица Токтамысова, дома № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
улица Жезказганская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25;
переулок Лермонтова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
переулок Луначарского, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27;
переулок Чехова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17;
улица Железнодорожников, дома № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Ержанова, дома № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98;
улица Металлургов, дома № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140;
улица Сарсембаева, дома № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133;

Тоқтамысов көшесі № 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80 үйлері;
Жидебай батыр ықшам ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11 үйлері;
Әлімжанов көшесі № 28, 29, 30, 31, 36, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47 үйлері;
Школьная көшесі № 58, 60, 62, 64 үйлері.
№ 615 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 үйлері;
Жамбыл көшесі № 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлері;
8 март көшесі № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 91, 93 үйлері;
Абай көшесі № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Бөкейханов көшесі № 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136 үйлері;
Гоголь көшесі № 49, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлері;
Тоқтамысов көшесі № 77, 79, 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 үйлері;
Жезқазған көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25 үйлері;
Лермонтов тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Луначарский тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 14А, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері;
Чехов тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 17 үйлері;
Железнодорожников көшесі № 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері;
Ержанов көшесі № 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 90, 91, 92, 96, 97, 98 үйлері;
Металлургтер көшесі № 79, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 96, 99, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 136, 138, 140 үйлері;
Сәрсембаев көшесі № 70, 70Б, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 105, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 129, 130, 133 үйлері;

улица Алимжанова, дома № 48, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83;
улица Школьная, дома № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87.
Избирательный участок № 616
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17 имени В. Маяковского города Балхаш", микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
улица Агыбай батыра, дома № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82;
улица Жезказганская, дома № 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
переулок Бижанулы, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
улица Уалиханова, дома № 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57;
переулок Маметовой, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
переулок Кошкарбаева, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22;
переулок Асфандьярова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
переулок Достоевского, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
переулок Мичурина, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Сары-Арка, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31;
переулок Щербакова, дома № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28;
поселок Геологов.
Избирательный участок № 617
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17 имени В. Маяковского города Балхаш", микрорайон Жидебай батыра, 13
В границах:
микрорайон Жидебай батыра, дома № 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Избирательный участок № 618
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 лингвистического направления города Балхаш", микрорайон Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон Сабитовой, дома № 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36.
Избирательный участок № 619
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 лингвистического направления города Балхаш", микрорайон Сабитовой, 1
В границах:
микрорайон Сабитовой, дома № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18;
микрорайон Мухамеджанова, дома № 28, 29, 32, 35.
Избирательный участок № 620
Центр – Физкультурно-оздоровительный комплекс, улица Караменде би, 31 Г
В границах:

Әлімжанов көшесі № 48, 50, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83 үйлері;
Школьная көшесі № 57, 59, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 үйлері.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталық –"Балқаш қаласының В. Маяковский атындағы жалпы білім беретін № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр ықшам ауданы, 13
Шекаралары:
Ағыбай батыр көшесі № 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82 үйлері;
Жезқазған көшесі № 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 үйлері;
Бижанұлы тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлері;
Уәлиханов көшесі № 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57 үйлері;
Мәметова тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлері
Қошқарбаев тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22 үйлері;
Асфандьяров тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері;
Достоевский тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері;
Мичурин тұйық көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері;
Сары-Арқа көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлері;
Щербаков тұйық көшесі № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28 үйлері;
Геологтер кенті.
№ 617 сайлау учаскесі
Орталық –"Балқаш қаласының В. Маяковский атындағы жалпы білім беретін № 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жидебай батыр ықшам ауданы, 13
Шекаралары:
Жидебай батыр ықшам ауданы №8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлері.
№ 618 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының лингвистикалық бағытта жұмыс істейтін жалпы білім беретін № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәбитова ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәбитова ықшам ауданы № 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының лингвистикалық бағытта жұмыс істейтін жалпы білім беретін № 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сәбитова ықшам ауданы, 1
Шекаралары:
Сәбитова ықшам ауданы № 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18 үйлері;
Мұхамеджанов ықшам ауданы № 28, 29, 32, 35 үйлері.
№ 620 сайлау учаскесі
Орталық – Денешынықтыру және сауықтыру кешені, Қараменде би көшесі, 31 Г
Шекаралары:

микрорайон Мухамеджанова, дома № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34.
Избирательный участок № 621
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени Н. Крупской города Балхаш", улица Мира, 32
В границах:
микрорайон Мухамеджанова, дома № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А;
улица Караменде би, дом № 25;
войсковые части № № 07044, 53898.
Избирательный участок № 622
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец школьников города Балхаш", улица Агыбай батыра, 32
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 4, 5, 6, 7, 7А, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25.
Избирательный участок № 623
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени А. Мусина", корпус 2, улица Караменде би, 17
В границах:
микрорайон Шашубая, дома № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22;
улица Караменде би, дом № 19.
Избирательный участок № 624
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3", бывший поселок Конырат, улица Алтынсарина, 11
В границах:
улица Садовая, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Степная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Новорудная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34;
улица Русакова, дома № 7, 8, 9, 11, 12, 13;
улица Алтынсарина, дом № 9;
улица Зайцева, дома № 16, 18, 20, 22, 26, 30;
улица Балхашская, дома № 2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31;
5 квартал, дома № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16;
улица Асфандьярова, дома № 2, 5, 7;
улица Горняцкая, дома № 15, 17;
улица Клубная, дом № 16;
микрорайон Шашубая, дом № 18Е;
поселок Шыгыс Конырат.
Избирательный участок № 625
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 25 имени Ы. Алтынсарина", бывший поселок Конырат, улица Русакова, 1А
В границах:
улица Октябрьская, дома № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53;
1 линия, дома № 4, 10, 13;
2 линия, дома № 32, 33;
3 линия, дом № 26;
4 линия, дома № 8, 13;
улица Горняцкая, дома № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66;
улица Больничная, дома № 7, 9, 11, 13, 15, 25;
улица Зайцева, дома № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31;
улица Оранжерея, дом № 1;
улица ПСХ, дома № 1, 2, 3;
улица Русакова, дома № 17, 18, 20, 22;

Мұхамеджанов ықшам ауданы № 1, 2, 3, 4, 20, 21, 22, 22А, 22Б, 24, 25, 26, 27, 30, 34 үйлері.
№ 621 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының Н. Крупская атындағы жалпы білім беретін № 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мир көшесі, 32
Шекаралары:
Мұхамеджанов ықшам ауданы № 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16А, 17, 18, 19, 20А үйлері;
Қараменде би көшесі № 25 үйі;
№ № 07044, 53898 әскери бөлімдері.
№ 622 сайлау учаскесі
Орталық – "Балқаш қаласының оқушылар сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ағыбай батыр көшесі, 32
Шекаралары:
Шашубай ықшам ауданы № 4, 5, 6, 7, 7А, 8А, 8Б, 8В, 8Г, 9, 11, 24, 25 үйлері.
№ 623 сайлау учаскесі
Орталық – "Ә.Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, 2-ші корпус, Қараменде би көшесі, 17
Шекаралары:
Шашубай ықшам ауданы № 12, 13, 14, 15, 18, 20, 21, 22 үйлері;
Қараменде би көшесі № 19 үйі.
№ 624 сайлау учаскесі
Орталық – "Жалпы білім беретін № 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бұрынғы Конырат кенті, Алтынсарин көшесі, 11
Шекаралары:
Садовая көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлері;
Степная көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлері;
Новорудная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34 үйлері;
Русаков көшесі № 7, 8, 9, 11, 12, 13 үйлері;
Алтынсарин көшесі № 9 үйі;
Зайцев көшесі № 16, 18, 20, 22, 26, 30 үйлері;
Балхашская көшесі № 2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлері;
5 орам № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 16 үйлері;
Асфандьяров көшесі № 2, 5, 7 үйлері;
Горняцкая көшесі № 15, 17 үйлері;
Клубная көшесі № 16 үйі;
Шашубай ықшам ауданы № 18Е үйі;
Шығыс Қоңырат кенті.
№ 625 сайлау учаскесі
Орталық – "Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін № 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, бұрынғы Конырат кенті, Русаков көшесі, 1 А
Шекаралары:
Октябрьская көшесі № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 17, 19, 22, 53 үйлері;
1 линия № 4, 10, 13 үйлері;
2 линия № 32, 33 үйлері;
3 линия № 26 үйі;
4 линия № 8, 13 үйлері;
Горняцкая көшесі № 16, 18, 18А, 20А, 22, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 66 үйлері;
Больничная көшесі № 7, 9, 11, 13, 15, 25 үйлері;
Зайцев көшесі № 4, 17, 17А, 19, 19А, 21, 27А, 31 үйлері;
Оранжерея көшесі №1 үйі;
ПСХ көшесі № 1, 2, 3 үйлері;
Русаков көшесі № 17, 18, 20, 22 үйлері;

улица Балхашская, дома № 22, 24, 26, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47;
урочище "Бектауата".
Избирательный участок № 626
Центр – клуб "Горняк", поселок Саяк, улица Бульвар Горняков, 48
В границах:
улица Степная, дома № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица Советская, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
улица Школьная, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Западная, дома № 2, 4, 6;
улица Космонавтов, дома № 1, 3, 24;
Бульвар Горняков, дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица МПС, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79;
улица Южная, дома № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19;
улица Юбилейная, дома № 2, 3, 10, 19, 20;
станция Ащиозек.
Избирательный участок № 627
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6", поселок Саяк, улица Школьная, 29
В границах:
улица Геологическая, дома № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица Балхашская, № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 43, 54;
улица Вокзальная, дома № 32, 41, 54, 56, 57, 58, общежитие 1.
Избирательный участок № 628
Центр – Клуб поселка Гулшат, улица Школьная, 6
В границах:
поселок Гулшат и поселок Шубар-Тубек.
Избирательный участок № 629
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24"
В границах:
территория станции Балхаш.
Избирательный участок № 630
Центр – Войсковая часть 6505
В границах:
войсковая часть № 6505.

Балхашская көшесі № 22, 24, 26, 33, 35, 38, 39, 41, 43, 45, 47 үйлері;
"Бектауата" шатқалы.
№ 626 сайлау учаскесі
Орталық – "Горняк" клубы, Саяқ кенті, Бульвар Горняков көшесі, 48
Шекаралары:
Степная көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 үйлері;
Советская көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64 үйлері;
Школьная көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері;
Западная көшесі № 2, 4, 6 үйлері;
Космонавтов көшесі № 1, 3, 24 үйлері;
Горняков Бульвары № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлері;
МПС көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73,74, 75, 76, 77, 78, 79 үйлері;
Южная көшесі № 7, 10, 11, 13, 14, 16, 19 үйлері;
Юбилейная көшесі № 2, 3, 10, 19, 20 үйлері;
Ащыөзек стансасы.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталық – "Жалпы білім беретін № 6 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саяқ кенті, Школьная көшесі, 29
Шекаралары:
Геологическая көшесі № 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері;
Балхашская көшесі № 2, 12, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 43, 54 үйлері;
Вокзальная көшесі № 32, 41, 54, 56, 57, 58 үйлері, 1 жатақхана.
№ 628 сайлау учаскесі
Орталық – Гулшат кентінің клубы, Школьная көшесі, 6
Шекаралары:
Гүлшат кенті және Шұбар-түбек кенті.
№ 629 сайлау учаскесі
Орталық – "Жалпы білім беретін № 24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары:
Балқаш станциясы аймағы.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталық – 6505 Әскери бөлімі
Шекаралары:
№ 6505 әскери бөлімі.