О городском бюджете на 2016 - 2018 годы
Решение XLI сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2015 года № 1218/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2016 года № 3598. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 689 308 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 177 895 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24 089 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 63 960 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 423 364 тысяч тенге;
2) затраты – 3 866 132 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 176 824 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176 824 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 824 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 1359/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2016 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 70 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, что на 2016 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск – 1 024 646 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ на 2016 год согласно приложению 5.
6. Учесть, что в составе расходов городского бюджета на 2016 год предусмотрены расходы по бюджетным программам поселков Шахан (приложение 6), Долинка (приложение 7), Новодолинский (приложение 8).

2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы V шақырылған XLI сессиясының № 1218/41 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3598 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 689 308 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 177 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24 089 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 63 960 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2 423 364 мың теңге;
2) шығындар – 3 866 132 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 176 824 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 176 824 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 176 824 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 1359/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. Шахтинск қаласының бюджетіне 2016 жылға арналған облыстық бюджетке табыстарды нормативтік бөлу келесі көлемдерде бекітілгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 70 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.
4. 2016 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 1 024 646 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2016 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2016 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Шахан кенті (6 қосымша), Долинка кенті (7 қосымша), Новодолинский кенті (8 қосымша) кенттер бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындар қарастырылғаны ескерілсін.

7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2016 год согласно приложению 9.
8. Утвердить резерв акимата города на 2016 год в сумме 4614 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 1359/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Степанович
Секретарь городского
маслихата
А. Сатова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
Л. Буравко

7. 2016 жылға арналған қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарлама тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2016 жылға қала әкімдігінің резерві 4 614 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 1359/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Степанович
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ә. Сатова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
Л. Буравко

30477
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
689
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75677
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58841
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
360
464
Отдел образования района (города областного значения)
3407
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3407
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41644
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41644
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37348
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
352
021
Капитальные расходы государственного органа
79
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
3865
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
654310
1
Жилищное хозяйство
8439
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2775
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2775
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3335
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3335
467
Отдел строительства района (города областного значения)
754
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
754
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1575
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1575
2
Коммунальное хозяйство
578063
467
Отдел строительства района (города областного значения)
100
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

30477
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
689
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
75677
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58841
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
360
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3407
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3407
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41644
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41644
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
37348
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
352
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
79
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3865
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
654310
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8439
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2775
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2775
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3335
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3335
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
754
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
754
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1575
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1575
2
Коммуналдық шаруашылық
578063
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
100
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
100
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

13416
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
30300
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
458
012
Капитальные расходы государственного органа
300
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
45872
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
957
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
62920
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
691
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
208318
1
Социальное обеспечение
6830
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6830
005
Государственная адресная социальная помощь
4288
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2542
2
Социальная помощь
163024
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
159524
002
Программа занятости
13709
006
Оказание жилищной помощи
10596
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29702
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1336
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
45142
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58539
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
3500
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3500
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38464
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38464
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33004
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

13416
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
30300
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
458
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
45872
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
957
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
62920
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамыз ету
691
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
208318
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6830
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6830
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4288
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2542
2
Әлеуметтiк көмек
163024
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
159524
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
13709
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10596
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29702
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1336
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
45142
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58539
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3500
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3500
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38464
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38464
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
33004
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

539104
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
534596
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3609
На текущий и средний ремонты инфраструктуры, жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
899
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
63527
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На обеспечение функционирования автомобильных дорог (ремонт дорог)
10000
На текущий и средний ремонты инфраструктуры, жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках программы "Дорожная карта занятости 2020"
1076
Управление культуры, архивов и документации области
3335
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 (на ремонт объектов культуры)
3335
Управление ветеринарии области
7217
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7217
Управление экономики и финансов области
623680
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
46150
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
554687
На компенсацию потерь местных бюджетов и экономической стабильности региона
22843
Управление координации занятости и социальных программ области
11671
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
11671
Аппарат акима Карагандинской области
1177
На содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1177
Управление физической культуры и спорта области
17795
На обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
17795
Управление архитектуры и градостроительства области
769
На создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов
769
Целевые трансферты на развитие:
7427
в том числе:
Управление строительства области

539104
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығын дамытуға
534596
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3609
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеулерге, абаттандыруға
899
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
63527
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10000
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеулерге, абаттандыруға
1076
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3335
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту (мәдениет нысандарын жөндеуге)
3335
Облыстың ветеринария басқармасы
7217
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
7217
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
623680
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
46150
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
554687
Аймақтың экономикалық тұрақтылығын және жергілікті бюджеттердің шығындарын қайтаруға (елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға)
22843
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11671
2012-2018 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға
11671
Қарағанды облысының әкім аппараты
1177
Азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1177
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
17795
Аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің қызметің қамтамасыз етуге
17795
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
769
Елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға
769
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
7427
оның ішінде:
Облыстың (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс басқармасы

7327
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
7327
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
100
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей города Шахтинск, вторая очередь
100
Приложение 5
к решению XLI сессии Шахтинского городского
маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2016 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 1359/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1398718
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1391291
Целевые трансферты на развитие
7427
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1391291
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
569968
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
125916
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1819
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
442233
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
629982
На жилищно-коммунальное хозяйство
534596
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
52451
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
3609
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3025
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
3458
На обеспечение функционирования автомобильных дорог (ремонт дорог)
10000
На компенсацию потерь местных бюджетов и экономической стабильности региона (освещение улиц населенных пунктов)
22843
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
8623
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7324
На новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

7327
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
7327
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
100
Шахтинск қаласы екінші кезеңінде су құбырының желісін қайта жаңартуға жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
100
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
23 желтоқсандағы XLI сессиясының
№ 1218/41 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 1359/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
1
2
Барлығы
1398718
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1391291
Нысаналы даму трансферттері
7427
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1391291
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
569968
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
125916
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1819
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
442233
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
629982
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
534596
Әлеуметтiк маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
52451
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
3609
Әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3025
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
3458
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10000
Аймақтың экономикалық тұрақтылығын және жергілікті бюджеттердің шығындарын қайтаруға (елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға)
22843
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
8623
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
7324
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2050
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2050
Приложение 8
к решению XLI сессии Шахтинского городского
маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41
Расходы по бюджетным программам, реализуемые в поселке Новодолинский
на 2016 год
Сноска. Приложение 8 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 12.12.2016 № 1359/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2050
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2050
Шахтинск қалалық мәслихаттың 2015 жылғы
23 желтоқсандағы XLI сессиясының
№ 1218/41 шешіміне
8 қосымша
2016 жылға арналған Новодолинский кентінде іске асырылатын бюджеттік бағдарламалар бойынша шығындар
Ескерту. 8-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 12.12.2016 № 1359/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ШЫҒЫСТАР