О внесений изменений в решение XXIV сессии Улытауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение XХVI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 10 августа 2015 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 августа 2015 года № 3390
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV сессии Улытауского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 210 "О бюджете района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2927 и опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 25 января 2015 года № 3-4 (5975)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 3772118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3560591 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1676 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 209697 тысяч тенге;
2) затраты – 4291247 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 14193 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 20811 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6618 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 533322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533322 тысяч тенге;
поступление займов – 20811 тысяч тенге;
погашение займов – 6618 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519129 тысяч тенге.";
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
С. Казангапов
Секретарь Улытауского
районного маслихата
Т. Сейтжанов
Приложение 1
к решению XХVІ сессии
Улытауского районного маслихата
от 10 августа 2015 года № 242
Приложение 1
к решению XХІV сессии
Улытауского районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 210
Бюджет района на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХІV сессиясының № 210 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы XХVI сессиясының № 242 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда № 3390 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХIV сессиясының № 210 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2927 болып тіркелген және 2015 жылғы 25 қаңтардағы № 3-4 (5975) "Ұлытау өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3772118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3560591 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1676 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -154 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 209697 мың теңге;
2) шығындар – 4291247 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 14193 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 20811 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6618 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 533322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 20811 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6618 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 519129 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 14, 56-қосымшалары осы шешімге 123,  4-қосымшаларғасәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Қазанғапов
Ұлытау аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Сейтжанов
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХХVI сессиясының
2015 жылғы 10 тамыздағы
№ 242 шешіміне 1 қосымша
Ұлытау аудандық мәслихатының
ХХІV сессиясының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 210 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР