Об утверждении регламента государственной услуги
Постановление акимата Кызылординской области от 27 апреля 2015 года № 940. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 июня 2015 года № 5008. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 6 февраля 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 06.02.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 08.09.2015 № 150 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования, но не ранее введения в действие приказа исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10805).
Сноска. Пункт 3 – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 08.09.2015 № 150 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "3" апреля 2015 года № 940
Регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"

Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 940 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 маусымда № 5008 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2020 жылғы 6 ақпандағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 06.02.2020 № 163 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 08.09.2015 № 150 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С. С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығы қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10805 болып тіркелген).
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 08.09.2015 № 150 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы "27" сәуірдегі
№ 940 қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті

Сноска. Регламент – в редакции постановления акимата Кызылординской области от 02.03.2018 № 1063 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: уполномоченные органы в области развития сельских территорий местных исполнительных органов районов и города областного значения (районные и городской отделы сельского хозяйства) (далее – услугодатель)).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказываемой государственной услуги:
1) при обращении к услугодателю: заключение соглашения о предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты (далее – Соглашение) по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги, утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 275 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10805) (далее – стандарт) или письменный мотивированный ответ о постановке на учет и очередность или об отказе в оказании государственной услуги, в случаях и по основаниям, предусмотренным статьей 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах";
2) при обращении в Государственную корпорацию - уведомление о необходимости обращения услугополучателя к услугодателю (с указанием адреса и контактных данных) для заключения Соглашения или письменный мотивированный ответ о постановке на учет и очередность или об отказе в оказании государственной услуги, в случаях и по основаниям, предусмотренным статьей 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" (далее – мотивированный отказ).

Ескерту. Регламент жаңа редакцияда - Қызылорда облысы әкімдігінің 02.03.2018 № 1063 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдарының ауылдық аумақтарды дамыту саласындағы уәкілетті органдары (аудандық, қалалық ауыл шаруашылығы бөлімдері) (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші)).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз жүзінде.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде: "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 275 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10805 нөмірімен тіркелген) бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша ауылдық елдi мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын көрсету туралы келісім (бұдан әрі – Келісім) жасасу немесе "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 19-1 тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту немесе есепке және кезектілікке қою туралы дәлелді жазбаша жауап;
2) Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде – көрсетілетін қызметті алушының көрсетілетін қызметті берушіге (мекенжайы және байланыс деректері көрсетілген) Келісім жасасу үшін жүгінуі қажет екені туралы хабарлама немесе "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 191 тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту немесе есепке және кезектілікке қою туралы дәлелді жазбаша жауап (бұдан әрі - бас тарту туралы дәлелді жауап).

4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: обращение услугополучателя или его представителя по нотариально удостоверенный доверенности (далее – его представитель) к услугодателю либо в Государственную корпорацию с заявлением и пакетом документов согласно пункту 9 стандарта.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет услугодателю документы согласно пункту 9 стандарта.
Результат процедуры (действия): предоставленный пакет документов;
2) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует документы, выдает услугополучателю либо его представителю расписку с указанием фамилии, имени, отчества (при наличии), почтового адреса, номера телефона, даты подачи заявления и с подписью лица, принявшего заявление (далее - расписка) и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут);
в случае предоставления услугополучателем либо его представителем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренных в пункте 9 стандарта, услугодатель отказывает в приеме заявления и выдает услугополучателю либо его представителю расписку по форме согласно приложению 3 к стандарту.
Результат процедуры (действия): регистрация и предоставление документов руководителю услугодателя либо отказ в приеме заявления;
3) руководитель услугодателя рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя (не более одного часа).
Результат процедуры (действия): рассмотрение документов и определение ответственного исполнителя;
4) исполнитель услугодателя рассматривает документы, проверяет достоверность представленных документов, производит расчеты потребности финансовых средств и направляет документы на рассмотрение комиссии;
в случаях предоставления услугополучателем недостоверных данных (сведений), содержащихся в пакете документов, а также несоответствия услугополучателя требованиям пункта 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" (далее – Закон) исполнитель услугодателя отказывает в предоставлении мер социальной поддержки (в течение трех рабочих дней).
Результат процедуры (действия): направление документов на рассмотрение комиссии либо направление услугополучателю либо его представителю письменного отказа в предоставлении мер социальной поддержки с обоснованием;

4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз жүзінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының немесе оның нотариалды сенімхатпен куәландырылған уәкілетті өкілі (бұдан әрі – оның өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге немесе Мемлекеттік корпорацияға өтініш пен құжаттар топтамасымен жүгінуі.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оларды орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі көрсетілетін қызметті берушіге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттар топтамасын ұсыну;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкіліне тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), пошталық мекенжайы, телефон нөмірі, өтініш берген күні көрсетілген және өтінішті қабылдаған адамның қолы қойылған қолхат ұсынады (бұдан әрі – қолхат) және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды).
көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады және стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсыну немесе өтінішті қабылдаудан бас тарту;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды (бір сағаттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды қарау және жауапты орындаушыны анықтау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарайды, ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексереді, қаржы қаражатының қажеттілігін есептеуді жүргізеді және комиссияның қарауына ұсынады;
маман осы Қағидалардың 8-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын және (немесе) оларда қамтылған деректерді (мәліметтерді) дұрыс және (немесе) толық ұсынбаған, сонымен қатар маман "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі N 66 Заңының (бұдан әрі – Заң) 18-бабы 8-тармағының талаптарына сәйкес келмеген жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас тартады (үш жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды комиссия қарауына ұсыну немесе көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкіліне әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуден бас тартылу себептерін көрсете отырып жазбаша бас тартуды жолдау;

5) комиссия рассматривает документы и рекомендует услугодателю о предоставлении либо об отказе в предоставлении мер социальной поддержки (в течение семи рабочих дней);
Результат процедуры (действия): направление рекомендации услугодателю;
6) в случае предоставления комиссией рекомендации об отказе мер социальной поддержки исполнитель услугодателя направляет услугополучателю мотивированный отказ (в течение трех рабочих дней);
в случае предоставлении комиссией рекомендации о предоставлении мер социальной поддержки исполнитель услугополучателя обеспечивает принятие постановления о предоставлении мер социальной поддержки и/или постановке на учет и очередность на получение мер социальной поддержки при недостатке бюджетных средств для оказания мер социальной поддержки (далее – постановление) (в течение семи рабочих дней).
Результат процедуры (действия): принятие постановления и направление услугополучателю либо его представителю копии постановления либо мотивированного отказа;
7) после принятия постановления между услугодателем, услугополучателем и поверенным (Агентом) заключается Соглашение (в течение пяти рабочих дней).
Результат процедуры (действия): заключение Соглашения между услугодателем, услугополучателем и поверенным (Агентом);
8) после заключения Соглашения услугодатель перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет услугополучателя (в течение пяти рабочих дней).
Результат процедуры (действия): перечисление суммы подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет услугополучателя;
9) поверенный (Агент) предоставляет услугополучателю кредит на приобретение или строительство жилья (в течение двадцати пяти рабочих дней).
Результат процедуры (действия): предоставление кредита услугополучателю на приобретение или строительство жилья;
3. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями в процессе оказания государственной услуги
7. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя, а также описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет в Государственную корпорацию документы согласно пункту 9 стандарта. Результат процедуры (действия): предоставление пакета документов;

5) комиссия құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызметті берушіге әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға немесе бас тартуға ұсыным жасайды (жеті жұмыс күні ішінде);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: ұсынымды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау;
6) комиссиямен әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде шешім қабылданған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыға немесе оның өкіліне бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
комиссия әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге ұсыным жасаған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге және/немесе әлеуметтік қолдау шараларын көрсету үшін бюджет қаражаты жетіспеген жағдайда мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын алуға есепке және кезеккке қою туралы қаулы қабылдайды (бұдан әрі – қаулы) (жеті жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: қаулы қабылдау және көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкіліне қаулы көшірмесін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдау;
7) қаулы қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті беруші, сенім білдірілген өкіл (агент) және көрсетілетін қызметті алушы арасында келісім жасалады (бес жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті беруші, сенім білдірілген өкіл (агент) және көрсетілетін қызметті алушы арасында келісім жасау;
8) келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті беруші көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шотына аударады (бес жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шотына аудару;
9) Сенім білдірілген өкіл (Агент) көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит ұсынады (жиырма бес жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит ұсыну;
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл сипаттамасы
7. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеудің ұзақтығы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорациясы арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттар топтамасын ұсыну;

2) работник Государственной корпорации регистрирует документы, выдает услугополучателю либо его представителю расписку о приеме соответствующих документов, в случае предоставления услугополучателем либо его представителем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме, согласно приложению 3 к стандарту (не более двадцати минут).
Результат процедуры (действия): выдача услугополучателю либо его представителю расписки о приеме либо об отказе в приеме документов;
3) работник накопительного отдела Государственной корпорации направляет документы услугодателю (в течение одного рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги).
Результат процедуры (действия): направление документов услугодателю;
4) сотрудник канцелярии услугодателя регистрирует и предоставляет документы руководителю услугодателя (не более тридцати минут).
Результат процедуры (действия): регистрация и предоставление документов руководителю услугодателя;
5) руководитель услугодателя рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя (не более одного часа).
Результат процедуры (действия): направление документов исполнителю услугодателя;
6) исполнитель услугодателя рассматривает документы, проверяет достоверность представленных документов, производит расчеты потребности финансовых средств и направляет документы на рассмотрение комиссии;
в случаях предоставления услугополучателем недостоверных данных (сведений), содержащихся в пакете документов, а также несоответствия услугополучателя требованиям пункта 8 статьи 18 Закона исполнитель услугодателя отказывает в предоставлении мер социальной поддержки (в течение трех рабочих дней);
Результат процедуры (действия): направление документов на рассмотрение комиссии либо направление услугополучателю либо его представителю через Государственную корпорацию письменного отказа в предоставлении мер социальной поддержки с обоснованием;
7) комиссия рассматривает документы и рекомендует услугодателю о предоставлении либо об отказе в предоставлении мер социальной поддержки (в течение семи рабочих дней).
Результат процедуры (действия): направление рекомендации услугодателю;
8) в случае предоставления комиссией рекомендации об отказе мер социальной поддержки исполнитель услугодателя направляет услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ (в течение трех рабочих дней);
в случае предоставлении комиссией рекомендации о предоставлении мер социальной поддержки исполнитель услугополучателя обеспечивает принятие постановления (в течение семи рабочих дней).
Результат процедуры (действия): принятие постановления и направление услугополучателю либо его представителю копии постановления либо мотивированного отказа через Государственную корпорацию;

2) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға немесе өкіліне тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді, Мемлекеттік корпорация қызметкері көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі стандарттың 9тармағында қаралған құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, өтінішті қабылдаудан бас тартады, стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді (жиырма минуттан аспайды);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды қабылдау немесе қабылдаудан бас тарту туралы қолхатты көрсетілетін қызметті алушыға немесе оның өкіліне беру;
3) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады (отыз минуттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды тіркеу және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсыну;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарайды және жауапты орындаушыны анықтайды (бір сағаттан аспайды).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысына жолдау;
6) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарайды, ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексереді, қаржы қаражатының қажеттілігін есептеуді жүргізеді және комиссияның қарауына ұсынады.
маман осы Қағидалардың 8-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын және (немесе) оларда қамтылған деректерді (мәліметтерді) дұрыс және (немесе) толық ұсынбаған, сонымен қатар маман Заңның 18-бабы 8-тармағының талаптарына сәйкес келмеген жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы әлеуметтік қолдау шараларын ұсынудан бас тартады (үш жұмыс күні ішінде);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: құжаттарды комиссия қарауына ұсыну немесе көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкіліне әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуден бас тартылу себептерін көрсете отырып жазбаша бас тартуды Мемлекеттік корпорация арқылы ұсыну;
7) комиссия құжаттарды қарайды, көрсетілетін қызметті берушіге әлеуметтік қолдау шараларын ұсынуға немесе бас тартуға ұсыным жасайды (жеті жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: ұсынымды көрсетілетін қызметті берушіге жолдау;
8) комиссиямен әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуден бас тарту жөнінде шешім қабылданған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыға немесе оның өкіліне бас тарту туралы дәлелді жауапты жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
комиссия әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуге ұсыным жасаған жағдайда, көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы қаулы қабылдайды (жеті жұмыс күні ішінде);
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: қаулы қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға немесе оның өкіліне қаулы көшірмесін немесе бас тарту туралы дәлелді жауапты Мемлекеттік корпорация арқылы жолдау;

9) после принятия постановления между услугодателем, услугополучателем и поверенным (Агентом) заключается Соглашение (в течение пяти рабочих дней).
Результат процедуры (действия): заключение Соглашения между услугодателем, услугополучателем и поверенным (Агентом);
10) после заключения Соглашения услугодатель перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет услугополучателя (в течение пяти рабочих дней).
Результат процедуры (действия): перечисление суммы подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет услугополучателя;
11) поверенный (Агент) предоставляет услугополучателю кредит на приобретение или строительство жилья (в течение двадцати пяти рабочих дней).
Результат процедуры (действия): предоставление кредита услугополучателю на приобретение или строительство жилья.
4. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник Государственной корпорации;
2) работник накопительного отдела Государственной корпорации;
3) сотрудник канцелярии услугодателя;
4) руководитель услугодателя;
5) исполнитель услугодателя;
6) комиссия.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с другими услугодателями и (или) Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
Приложение к регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
При обращении услугополучателя либо его представителя к услугодателю:
Продолжение таблицы
Приложение к регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
При обращении услугополучателя либо его представителя к Государственную корпорацию:
Продолжение таблицы

9) қаулы қабылданғаннан кейін көрсетілетін қызметті беруші, сенім білдірілген өкіл (агент) және көрсетілетін қызметті алушы арасында келісім жасалады (бес жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көрсетілетін қызметті беруші, сенім білдірілген өкіл (агент) және көрсетілетін қызметті алушы арасында келісім жасау;
10) келісім жасалғаннан кейін көрсетілетін қызметті беруші көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шотына аударады (бес жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: көтерме жәрдемақы сомасын көрсетілетін қызметті алушының жеке есеп шотына аудару;
11) Сенім білдірілген өкіл (Агент) көрсетілетін қызметті алушыға тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит ұсынады (жиырма бес жұмыс күні ішінде).
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі: тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттік кредит ұсыну;
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың тізбесі:
1) Мемлекеттік корпорация қызметкері;
2) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері;
3) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) көрсетілетін қызметті берушінің орындаушысы;
6) комиссия.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимыл тәртібі реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге де көрсетілетін қызметті берушілер және (немесе) Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықталығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің және Қызылорда қаласы мен аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті беруші жүгінген кезде:
Кестенің жалғасы
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсету" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
Кестенің жалғасы