Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Кармакшинского района
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 05 марта 2015 года N 668. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 16 марта 2015 года N 4916.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 26.04.2022 № 23 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Кармакшинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Кармакшинской районной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Кармакшинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 26.04.2022 № 23 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Акимам поселков Жосалы, Торетам и сельских округов оснастить места размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кармакшинского района Каржаубаева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района А.Кошалаков
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Кармакшинской
районной территориальной
избирательной комиссии
____________________А.Кулдуйсенов
"05" марта 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Кармакшинского района
Кызылординской области
от 5 марта 2015 года № 668
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов Кармакшинского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 26.04.2022 № 23 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Жосалы
улица Абай Кунанбаев, напротив парка "Этноауыл"
2
поселок Жосалы
на перекрестке улиц Изтилеу Мусирбаев и Н.Айсаутов
3
поселок Жосалы
на перекрестке улиц Балкы Базар и Мустафа Шокай
4
поселок Жосалы
на перекрестке улиц Коркыт Ата и Елеу Кошербаев
5
поселок Жосалы
улица Турар Рыскулов, строение 2А
6
поселок Торетам
улица Ибрай Жахаев, здание 25А
7
поселок Торетам
улица Жанкожа Батыр, дом 33
8
поселок Торетам
улица Гани Муратбаев, здание 16
9
сельский округ Кармакшы,
село Кармакшы
улица Омар Кошманов, здание 3
10
сельский округ Кармакшы,
село Кармакшы
улица Ешмурат Жаналиев, здание 8
11
сельский округ Кармакшы,
станция Кызылтам
улица Сарыжылуан, здание 1
12
сельский округ Акай, село Акай
улица Абай, дом 72
13
сельский округ Акай, село Акай
улица Гарышкерлер, дом 11
14
сельский округ Жосалы,
село Торебай би
улица Орныккан Казиев, дом 11
15
сельский округ Жосалы,
село Торебай би
улица Орныккан Казиев, дом 8А
16
сельский округ Иркол,
село Иркол
улица Коркыт-Ата, здание 6
17
сельский округ Иркол,
село Иркол
улица Есенбек Курманбаев, дом 9 (возле мечети "Оспан молда")
18
сельский округ Жанажол,
село Дур Онгар
улица К.Бексебаев, дом 43
19
сельский округ Жанажол,
село Дур Онгар
улица К.Бексебаев, дом 37
20
сельский округ ІІІ Интернационал,
село ІІІ Интернационал
улица Астана, дом 4А
21
сельский округ ІІІ Интернационал,
село ІІІ Интернационал
улица Астана, дом 1
22
сельский округ Актобе,
село Актобе
улица Насредин Сералиев, дом 2
23
сельский округ Актобе,
село Актобе
улица Кенсе, здание 13А
24
сельский округ Акжар,
село Акжар
улица К.Изтилеуов, здание 45
25
сельский округ Акжар,
село Акжар
улица К.Изтилеуов, здание 29 (возле мечети "Акжар")
26
сельский округ Дауылкол,
село Турмагамбет
улица Ешнияз Сал Жонелдикулы, дом 12
27
сельский округ Дауылкол,
село Турмагамбет
улица Ешнияз Сал Жонелдикулы, дом 33 (возле ресторана "Бакыт")
28
сельский округ Алдашбай ахун,
село Алдашбай ахун
на перекрестке улиц Омар Шораякулы и Абзали Егизбаев
29
сельский округ Куандария,
село Куандария
улица Байтерек, дом 9
30
сельский округ Куандария,
село Куандария
улица Т.Жубандыков, дом 1
31
сельский округ Т.Комекбаев,
село Т.Комекбаев
улица Абай Кунанбаев, дом 27
32
сельский округ Т.Комекбаев,
село Т.Комекбаев
улица Абай Кунанбаев, дом 23
33
город Байконур
проспект Абая, напротив дома 23
34
город Байконур
проспект Абая, дом 25
35
город Байконур

Қармақшы ауданының барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 05 наурыздағы N 668 қаулысы. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 16 наурызда N 4916 болып тiркелдi.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 26.04.2022 № 23 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қармақшы аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Қармақшы ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 26.04.2022 № 23 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Жосалы, Төретам кенттері және ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жабдықтасын.
3. Қаулының орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары А.Қаржаубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданы әкімінің міндетін атқарушы Ә.Қошалақов
"КЕЛІСІЛДІ":
Қармақшы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________Ә.Құлдүйсенов
"05" наурыз 2015 жыл
Қызылорда облысының
Қармақшы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 5 наурыздағы
№ 668 қаулысына қосымша
Қармақшы ауданының барлық кандидаттары үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 26.04.2022 № 23 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Жосалы кенті
Абай Құнанбаев көшесі, "Этноауыл" паркіне қарама-қарсы
2
Жосалы кенті
Ізтілеу Мүсірбаев және Н.Айсауытов көшелерінің қиылысы
3
Жосалы кенті
Балқы Базар және Мұстафа Шоқай көшелерінің қиылысы
4
Жосалы кенті
Қорқыт Ата және Елеу Көшербаев көшелерінің қиылысы
5
Жосалы кенті
Тұрар Рысқұлов көшесі, құрылыс 2А
6
Төретам кенті
Ыбырай Жахаев көшесі, ғимарат 25А
7
Төретам кенті
Жанқожа Батыр көшесі, 33 үй
8
Төретам кенті
Ғани Мұратбаев көшесі, ғимарат 16
6
Қармақшы ауылдық округі,
Қармақшы ауылы
Омар Қошманов көшесі, ғимарат 3
10
Қармақшы ауылдық округі,
Қармақшы ауылы
Ешмұрат Жаналиев көшесі, ғимарат 8
11
Қармақшы ауылдық округі,
Қызылтам стансасы
Сарыжылуан көшесі, ғимарат 1
12
Ақай ауылдық округі,
Ақай ауылы
Абай көшесі, 72 үй
13
Ақай ауылдық округі,
Ақай ауылы
Ғарышкерлер көшесі, 11 үй
14
Жосалы ауылдық округі,
Төребай би ауылы
Орныққан Қазиев көшесі, 11 үй
15
Жосалы ауылдық округі,
Төребай би ауылы
Орныққан Қазиев көшесі, 8А үй
16
Иіркөл ауылдық округі,
Иіркөл ауылы
Қорқыт-Ата көшесі, ғимарат 6
17
Иіркөл ауылдық округі,
Иіркөл ауылы
Есенбек Құрманбаев көшесі, 9 үй ("Оспан молда" мешітінің маңы)
18
Жаңажол ауылдық округі,
Дүр Оңғар ауылы
Қ.Бексебаев көшесі, 43 үй
19
Жаңажол ауылдық округі,
Дүр Оңғар ауылы
Қ.Бексебаев көшесі, 37 үй
20
ІІІ Интернационал ауылдық округі,
ІІІ Интернационал ауылы
Астана көшесі, ғимарат 4А
21
ІІІ Интернационал ауылдық округі,
ІІІ Интернационал ауылы
Астана көшесі, 1 үй
22
Ақтөбе ауылдық округі,
Ақтөбе ауылы
Нәсіредин Сералиев көшесі, 2 үй
23
Ақтөбе ауылдық округі,
Ақтөбе ауылы
Кеңсе көшесі, 13А үй
24
Ақжар ауылдық округі,
Ақжар ауылы
Қ.Ізтілеуов көшесі, 45 үй
25
Ақжар ауылдық округі,
Ақжар ауылы
Қ.Ізтілеуов көшесі, 29 үй ("Ақжар" мешітінің маңы)
26
Дауылкөл ауылдық округі,
Тұрмағамбет ауылы
Ешнияз Сал Жөнелдікұлы көшесі, 12 үй
27
Дауылкөл ауылдық округі,
Тұрмағамбет ауылы
Ешнияз Сал Жөнелдікұлы көшесі, 33 үй ("Бақыт" мейрамханасының маңы)
28
Алдашбай ахун ауылдық округі,
Алдашбай ахун ауылы
Омар Шораяқұлы және Әбзәли Егізбаев көшелерінің қиылысы
29
Қуаңдария ауылдық округі,
Қуаңдария ауылы
Бәйтерек көшесі, 9 үй
30
Қуаңдария ауылдық округі,
Қуаңдария ауылы
Т.Жұбандықов көшесі, 1 үй
31
Т.Көмекбаев ауылдық округі,
Көмекбаев ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 27 үй
32
Т.Көмекбаев ауылдық округі,
Көмекбаев ауылы
Абай Құнанбаев көшесі, 23 үй
33
Байқоңыр қаласы
Абай даңғылы, 23 үйге қарама-қарсы
34
Байқоңыр қаласы
Абай даңғылы, 25 үй
35
Байқоңыр қаласы

проспект Королева, напротив домов 39 и 41

Королева даңғылы, 39 және 41 үйлеріне қарама-қарсы