Об образовании избирательных участков
Постановление Кармакшинского районного акимата Кызылординской области от 12 ноября 2015 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 ноября 2015 года № 5225.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года аким Кармакшинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Кармакшинскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима Кармакшинского района Накипова Б.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Акима Кармакшинского района С. Макашов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Кармакшинской
районный территориальный
избирательной комиссии
____________А. Кулдуйсенов
"12" ноября 2015 года
Приложение к решению
акима Кармакшинского района
Кызылординской области
от 12 ноября 2015 года № 25
Избирательные участки по Кармакшинскому району
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Кармакшинского района Кызылординской области от 29.12.2022 № 13 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№94
поселок Жосалы, улица А.Омиров, здание 27В, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №26 имени Шокана Уалиханова" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица А.Омиров дома с №1 по №78;
улица Акмаржан дома с №1 по №30;
улица Нурадин Байзаков дома №1,2,4,6,8,10,12;
улица Т.Комекбаев дома с №1 по №55 на нечетной стороне, дома с №2 по №20 на четной стороне;
улица Ердильда Крекесов дома с №1 по №38;
улица Қудабаев Маденбай дома с №1 по №53;
улица Сәбит Жаңабаев дома с №1 по №17 на нечетной стороне, дома с №2 по №8 на четной стороне;
улица Абай Кунанбаев дома с №38 по №110;
улица Кошеней Рустембеков дома с №1 по №94;
улица Н.Сералиев дома с №1 по №42;
улица Т.Сегизов дома с №1 по №62;
улица Теміржол дома с №1 по №88;
улица Тоганас батыр дома с №1 по №25 на нечетной стороне, с №2 по №6 на четной стороне;
улица Торебай Би дома с №1 по №38;
улица Турмагамбет Изтилеуов дома с №1 по №6, с №8 по №117;
улица Ибаш Жырау дома с №1 по №35;
Станция Диирментобе;
Станция Коркыт;
Разъезд Ордазы;
Разъезд Сарытогай.
2
№95
поселок Жосалы, улица Амангельди Иманов, здание 2А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 27 имени С.Ескараева" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № 25 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада N 5225 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қармақшы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қармақшы ауданы бойынша сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қармақшы ауданы әкімінің орынбасары Б. Накиповқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы ауданының әкімі С. Мақашов
КЕЛІСІЛДІ:
Қармақшы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
____________Ә. Құлдүйсенов
"12" қараша 2015 жыл
Қызылорда облысы
Қармақшы ауданы әкімінің
2015 жылғы 12 қарашадағы
№ 25 шешіміне қосымша
Қармақшы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы ауданы әкімінің 29.12.2022 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сайлау учаскесi
Орналасқан жерi
Сайлау учаскелерiнiң шекаралары
1
№94
Жосалы кентi, Ә.Өмiров көшесi, ғимарат 27В, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Шоқан Уәлиханов атындағы №26 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ә.Өміров көшесі №1-ден №78 үйлер;
Ақмаржан көшесі №1-ден №30 үйлер;
Нұрадин Байзақов көшесі №1,2,4,6,8,10,12 үйлер;
Т.Көмекбаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №55 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №20 үйлер;
Ерділда Крекесов көшесі №1-ден №38 үйлер;
Құдабаев Мәденбай көшесі №1-ден №53 үйлер;
Сәбит Жаңабаев көшесі тақ жағындағы №1-ден 17 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №8 үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі №38-ден №110 үйлер;
Көшеней Рүстембеков көшесі №1-ден №94 үйлер;
Н.Сералиев көшесі №1-ден №42 үйлер;
Т.Сегізов көшесі №1-ден №62 үйлер;
Теміржол көшесі №1-ден №88 үйлер;
Тоғанас батыр көшесі тақ жағындағы №1-ден №25 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №6 үйлер;
Төребай би көшесі №1-ден №38 үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №1-ден №6 , №8-ден №117 үйлер;
Ібаш жырау көшесі №1-ден №35 үйлер;
Диірментөбе стансасы;
Қорқыт стансасы;
Ордазы разъезі;
Сарытоғай разъезі.
2
№95
Жосалы кенті, Аманкелді Иманов көшесі, ғимарат 2А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Есқараев атындағы № 27 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

улица Береке дома с №1 по №29;
улица Абдулла Сырғабаев дома с №1 по №13;
улица Амангельди Иманов дома с №1 по №37 на нечетной стороне, дома с №2 по №26 на четной стороне;
улица Коркыт Ата дома с №3 по №33 на нечетной, дома с №6 по №40 на четной стороне;
улица Алкуат Кайнарбаев дома с №1 по №37;
улица Абай Кунанбаев дома с №1 по №63 на нечетной стороне, дома с №2 по №36 на четной стороне;
улица Ардақ Қазиев дома с №1 по №10;
улица Боканбай Медешов дома с №1 по №6;
улица Нуртай Жайсанов дома с №1 по №56;
улица Ораз ахун дома с №1 по №51 на нечетной стороне, дома с №2 по №66 на четной стороне;
улица Турар Рыскулов дома с №1 по №35 на нечетной стороне, дома с №2 по №60 на четной стороне;
улица Ерназар Сексенбаев дома с №1 по №47;
улица Султан Сулейменов дома с №2 по №30 на четной стороне;
улица Т.Токтаров дома с №1 по №25;
улица Сортобе дома с №1 по №7;
улица Сейхун дома с №1 по №10;
улица Токмамбетов Бектибай дома с №1 по №25 на нечетной стороне, дома с №2 по №32 на четной стороне;
улица Жаксан Шуленов дома с №1 по №4;
улица Турмагамбет Изтилеуов дом №7.
3
№96
поселок Жосалы, улица Гани Муратбаев, здание 2, коммунальное государственное казенное предприятие "Кармакшинский аграрно-технический колледж" Управления образования Кызылординской области"
улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по №88;
улица Акмешит дома с №1 по №18;
улица Жумагуль Адилова дома с №1 по №15;
улица Аяган Боханов дома с №1 по №14;
улица Нурадин Байзаков дома с №3 по №15 на нечетной стороне, дома с №14 по №32 на четной стороне;
улица Батыс дома с №1 по №12;
улица Ж.Есетулы дома с №1 по №20;
улица Абилахат Жанадилов дома с №1 по №17;
улица Жетиасар дома с №1 по №10;
улица Куандык Жолдыбаев дома с №1 по 6;
улица Кармакши дома с №19 по 31 на нечетной стороне, дома с №26 по №30 на четной стороне;
улица Таки Кулмуратов дома с №11 по №13 на нечетной стороне, дома с №12 по №20 на четной стороне;
улица Кенесбай Тауекелов дома с №1 по №8;
улица Т.Комекбаев дома с №57 по 73 на нечетной стороне, дома с №24 по №82 на четной стороне;
улица Елеу Кошербаев дома с №41 по №125 на нечетной стороне, дома с №40 по №82 на четной стороне;
улица Сахи Кшенов дома с №1 по №10;
улица Абай Кунанбаев дома с № 65 по №113 на нечетной стороне;
улица Меней батыр дома с №1 по №32;
улица Гани Муратбаев дома с №1 по №51;
улица Бауыржан Момышулы дома с №39 по №137 на нечетной стороне, дома с №32 по №136 на четной стороне;
улица Абен Ниетбай дома с №1 по №25;
улица Ораз ахун дома с №53 по №103 на нечетной стороне, дома с №68 по №104 на четной стороне;
переулок Ораз ахун дома с №1 по №12;

Береке көшесі №1-ден №29 үйлер;
Абдулла Сырғабаев көшесі №1-ден №13 үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі тақ жағындағы №1-ден №37 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №26 үйлер;
Қорқыт Ата көшесі тақ жағындағы №3-ден №33 үйлер, жұп жағындағы №6-дан №40 үйлер;
Әлқуат Қайнарбаев көшесі №1-ден №37 үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №63 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №36 үйлер;
Ардақ Қазиев көшесі №1-ден №10 үйлер;
Боқанбай Медешов көшесі №1-ден №6 үйлер;
Нұртай Жайсанов көшесі №1-ден №56 үйлер;
Ораз ахун көшесі тақ жағындағы №1-ден №51 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №66 үйлер;
Тұрар Рысқұлов көшесі тақ жағындағы №1-ден №35 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №60 үйлер;
Ерназар Сексенбаев көшесі №1-ден №47 үйлер;
Султан Сүлейменов көшесі жұп жағындағы №2-ден №30 үйлер;
Т.Тоқтаров көшесі №1-ден №25 үйлер;
Сортөбе көшесі №1-ден №7 үйлер;
Сейхун көшесі №1-ден №10 үйлер;
Тоқмамбетов Бектібай көшесі тақ жағындағы №1-ден №25 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №32 үйлер;
Жақсан Шуленов көшесі №1-ден №4 үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №7 үй.
3
№96
Жосалы кентi, Ғани Мұратбаев көшесi, ғимарат 2, "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қармақшы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №88 үйлер;
Ақмешіт көшесі №1-ден №18 үйлер;
Жумагүл Әділова көшесі №1-ден №15 үйлер;
Аяған Боханов көшесі №1-ден №14 үйлер;
Нұрадин Байзақов көшесі тақ жағындағы №3-ден №15 үйлер, жұп жағындағы №14-ден №32 үйлер;
Батыс көшесі №1-ден №12 үйлер;
Ж.Есетұлы көшесі №1-ден №20 үйлер;
Әбілахат Жанәділов көшесі №1-ден №17 үйлер;
Жетіасар көшесі №1-ден №10 үйлер;
Қуаңдық Жолдыбаев көшесі №1-ден №6 үйлер;
Қармақшы көшесі тақ жағындағы №19-дан №31 үйлер, жұп жағындағы №26-дан №30 үйлер;
Тәки Құлмұратов көшесі тақ жағындағы №11-ден №13 үйлер, жұп жағындағы №12-ден №20 үйлер;
Кеңесбай Тәуекелов көшесі №1-ден №8 үйлер;
Т.Көмекбаев көшесі тақ жағындағы №57-ден №73 үйлер, жұп жағындағы №24-тен №82 үйлер;
Елеу Көшербаев көшесі тақ жағындағы №41-ден №125 үйлер, жұп жағындағы №40-тан №82 үйлер;
Сахи Кшенов көшесі №1-ден №10 үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі тақ жағындағы № 65-тен №113 үйлер;
Меңей батыр көшесі №1-ден №32 үйлер;
Ғани Мұратбаев көшесі №1-ден №51 үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі тақ жағындағы №39-дан №137 үйлер, жұп жағындағы №32-ден №136 үйлер;
Әбен Ниетбай көшесі №1-ден №25 үйлер;
Ораз ахун көшесі тақ жағындағы №53-тен №103 үйлер, №68-ден №104 жұп жағындағы үйлер;
Ораз ахун тұйығы №1-ден №12 үйлер;

улица Сырлытам дома с №1 по №33;
улица Каныш Сатбаев дома с №1 по №39;
улица Сырдария дома с №1 по №24;
улица Ж.Тырнакбаев дома с №1 по №36;
улица Тоганас батыр дома с №27 по №45 на нечетной стороне, дома с №8 по №34 на четной стороне,;
улица Токмамбетов Бектибай дома с №27 по №37 на нечетной стороне, дома №34,36 на четной стороне.
4
№97
поселок Жосалы, улица Коркыт Ата, здание 62А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №121 отдела образования по Кармакшинскому району" Управления образования Кызылординской области"
улица Самалбек Ахметулы дома с №1 по №47;
улица А.Егизбаев дома с №1 по №32;
улица Амангельди Иманов дома №28,30,32,34,36, с №38 по №84;
улица Елеу Кошербаев дома с №1 по №37;
улица Алкуат Кайнарбаев дома с №38 по №81;
улица Коркыт Ата дома с №35 по №41 на нечетной стороне, дома с №42 по №86 на четной стороне;
улица Кармакши дома с №1 по №17 на нечетной стороне, дома с №2 по №24 на четной стороне;
улица Таки Кулмуратов дома с №1 по 9 на нечетной стороне, дома с №2 по 10 на четной стороне;
улица Дамегуль Мырзагалиева дома с №1 по №86;
улица Бауыржан Момышулы дома с №1 по №37 на нечетной стороне, дома с №2 по №30 на четной стороне;
улица Боканбай Медешов дома с №7 по №37;
улица Турар Рыскулов дома с №37 по №97 на нечетной стороне, дома с №62 по №96 на четной стороне;
улица Султан Сулейменов дома с №1 по №39 на нечетной стороне;
улица Т.Токтаров дома с №26 по №36;
улица Кенесбай Тауекелов дома с №1 по №27;
улица Жаксан Шуленов дома с №5 по №10.
5
№98
поселок Жосалы, улица Хамза Жомартов, здание 5, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №105 имени А.Жанпейсова" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Н.Айсаутов дома с №1 по №52;
улица Алимбай Алиаскаров дома №3,4,7;
улица Алибай ахун дома с №1 по №38;
улица Мухтар Ауезов дома с №1 по №63;
улица Қабибулла Асанов дома с №1 по №27;
улица Балкы Базар дома с №21 по №75;
улица Жастар дома с №1 по №64;
улица Хамза Жомартов дома с №1 по №38;
улица Жанкент дома с №2 по №10;
улица Карим Кобеев дома с №1 по №28;
улица Комекбай Каракозов дома с №1 по №71;
улица Калкай Ишан дома с №1 по №107;
улица Еримбет Койшыбаев дома с №1 по №149;
улица Әбдуали Спанов дома с №1 по №12;
улица Кызылкум дома с №1 по №17;
улица Баскынбай Кайырбеков дома с №41 по №47 на нечетной стороне, дома дома с №38 по 46 на четной стороне;
улица Алия Молдагулова дома с №1 по №28;
улица Мадираим Ишан дома с №1 по №68;
улица Изтилеу Мусирбаев дома с № 2 по №106 на четной стороне;
улица Нуржигит Накипов дома с №1 по №84;

Сырлытам көшесі №1-ден №33 үйлер;
Қаныш Сәтбаев көшесі №1-ден №39 үйлер;
Сырдария көшесі №1-ден №24 үйлер;
Ж.Тырнақбаев көшесі №1-ден №36 үйлер;
Тоғанас батыр көшесі тақ жағындағы №27-ден №45 үйлер, жұп жағындағы №8-ден №40 үйлер;
Тоқмамбетов Бектібай көшесі тақ жағындағы №27-ден №37 үйлер, жұп жағындағы №34,36 үйлер.
4
№97
Жосалы кенті, Қорқыт Ата көшесі, ғимарат 62А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің №121 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Самалбек Ахметұлы көшесі №1-ден №47 үйлер;
Ә.Егізбаев көшесі №1-ден №32 үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №28,30,32,34,36,
№38-ден №84 үйлер.
Елеу Көшербаев көшесі №1-ден №37 үйлер;
Әлқуат Қайнарбаев көшесі №38-ден №81 үйлер;
Қорқыт Ата көшесі тақ жағындағы №35-тен №41 үйлер, жұп жағындағы №42-ден №86 үйлер;
Қармақшы көшесі тақ жағындағы №1-ден №17 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №24 үйлер;
Тәки Құлмұратов көшесі тақ жағындағы №1-ден №9 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №10 үйлер;
Дәмегүл Мырзағалиева көшесі №1-ден №86 үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі тақ жағындағы №1-ден №37 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №30 үйлер;
Боқанбай Медешов көшесі №7-ден №37 үйлер;
Тұрар Рысқұлов көшесі тақ жағындағы №37-ден №97 үйлер, жұп жағындағы №62-ден №96 үйлер;
Султан Сүлейменов көшесі тақ жағындағы №1-ден №39 үйлер;
Т.Тоқтаров көшесі №26-ден №36 үйлер;
Кеңесбай Тәуекелов көшесі №1-ден №27 үйлер;
Жақсан Шуленов көшесі №5-ден №10 үйлер.
5
№98
Жосалы кенті, Хамза Жомартов көшесі, ғимарат 5, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "А.Жанпейісов атындағы №105 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Н.Айсауытов көшесі №1-ден №52 үйлер;
Әлімбай Әлиасқаров көшесі №3,4,7 үйлер;
Әлібай ахун көшесі №1-ден 38 үйлер;
Мұхтар Әуезов көшесі №1-ден №63 үйлер;
Қабибулла Асанов көшесі №1-ден №27 үйлер;
Балқы Базар көшесі №21-ден №75 үйлер;
Жастар көшесі №1-ден №64 үйлер;
Хамза Жомартов көшесі №1-ден №38 үйлер;
Жанкент көшесі №2-ден №10 үйлер;
Кәрім Көбеев көшесі №1-ден №28 үйлер;
Көмекбай Қаракөзов көшесі №1-ден №71 үйлер;
Қалқай Ишан көшесі №1-ден №107 үйлер;
Ерімбет Қойшыбаев көшесі №1-ден №149 үйлер;
Әбдуали Спанов көшесі №1-ден №12 үйлер;
Қызылқұм көшесі №1-ден №17 үйлер;
Басқынбай Қайырбеков көшесі тақ жағындағы №41-ден №47 үйлер, жұп жағындағы №38-ден №46 үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі №1-ден №28 үйлер;
Мәдірайым Ишан көшесі №1-ден №68 үйлер;
Ізтілеу Мүсірбаев көшесі жұп жағындағы № 2-ден №106 үйлер;
Нұржігіт Нақыпов көшесі №1-ден 84 үйлер;

улица Наурыз дома с №1 по №39;
улица Айтмағамбет Ойнарбаев дома с №3 по №17 на нечетной стороне, дома с №2 по №6 на четной стороне;
улица Сарке батыр дома с №1 по №38;
улица Сейтжан Акын дома с №1 по №80;
улица Сакен Сейфуллин дома с №1 по №45;
улица Тайшык би дома с №1 по №111;
улица У.Томанов дома с №63, 70А. 70, 72, 74;
улица Идирис Турмагамбетов дома с №1 по 100;
улица Шаймерден Шегебаев дома с №1 по №8;
улица Мукамбеткали Шынгысов дома с №1 по №75;
улица Марал Ишан дома с №27 по№ 39 на нечетной стороне, дома с №34 по №46 на четной стороне.;
улица К.Наметшаев дома с №31 по№ 49 на нечетной стороне, дома с №28 по №46 на четной стороне.
6
№99
поселок Жосалы, улица Балкы Базар, здание 19А, коммунальное государственное учреждение "школа-лицей №250 имени Таимбета Комекбаева отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
улица Алтынасар дома с №1 по №52;
улица Тилеген Абдикешов дома с №1 по №49;
улица Балкы Базар дома с №1 по №19;
улица Бестам дома №1,2;
улица Абдуали Жаназаров дома с №1 по 63;
улица Иманали дома с №1 по 18;
улица Конысбек Казантаев дома с №1 по №95;
улица Караозек дома с №1 по №37;
улица Косколь дома №1,2,3,7;
улица Конырбай Мусиркегенов дома с №1 по №43;
улица Баскынбай Кайырбеков дома с №1 по №39 на нечетной стороне, дома с №2 по №36 на четной стороне;
улица Марал Ишан дома с №1 по №25 на нечетной стороне, дома №2 по 32 на четной стороне;
улица К.Наметшаев дома с №1 по 29 на нечетной стороне, дома с №2 по 26 на четной стороне;
улица У.Томанов дома с №1 по 61 на нечетной стороне, дома с №2 по №68 на четной стороне;
улица Жосалы дома с №1 по №4;
улица Мустафа Шокай дома с №1 по №64;
улица Абдиразак Шегебайулы дома №1,2,3,4.
7
№100
поселок Жосалы, улица Маншук Маметова, здание 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №30 имени О.Шораякулы отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Садибек Айекенов дома с №1 по №236;
улица Болашак дома с №1 по №24;
улица Алихан Байтереков дома с №1 по №24;
улица Гарыш дома №1,3,4,6,7,8,10;
улица Достык дома с №1 по №48;
улица У.Томанов дома с №65 по 73 на нечетной стороне, дома с №76 по №98 на четной стороне;
улица Баскынбай Кайырбеков дома с №49 по №67 на нечетной стороне, дома с №48 по №60 на четной стороне;
улица Сулеймен Ескараев дома с №1 по №67;
улица А.Жангельдин дома с №1 по № 41;
улица Жамбыл Жабаев дома с №1 по №58;
улица Келмембет батыр дома с №1 по №117;
улица Кабылан Батыр дома с №1 по №97;
улица Ширик Рабат дома с №1 по №38;
улица Ибрагим Касымов дома с №1 по №108;

Наурыз көшесі №1-ден №39 үйлер;
Айтмағамбет Ойнарбаев көшесі тақ жағындағы №3-тен №17 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №6 үйлер;
Сәрке батыр көшесі №1-ден №38 үйлер;
Сейтжан Ақын көшесі №1-ден №80 үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесі №1-ден №45 үйлер;
Тайшық Би көшесі №1-ден №111 үйлер;
Ү.Томанов көшес тақ жағындағы №63, 70А, 70, 72, 74 үйлер;
Ідіріс Тұрмағамбетов көшесі №1-ден №100 үйлер;
Шаймерден Шегебаев көшесі №1-ден №8 үйлер;
Мұқамбетқали Шыңғысов көшесі №1-ден №75 үйлер;
Марал Ишан көшесі тақ жағындағы №27-ден №39 үйлер,жұп жағындағы №34-ден №46 үйлер;
Қ.Наметшаев көшесі тақ жағындағы №31-дан №49 үйлер,жұп жағындағы №28-ден №46 үйлер.
6
№99
Жосалы кентi, Балқы Базар көшесi, ғимарат 19А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің Тәйімбет Көмекбаев атындағы №250 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Алтынасар көшесі №1-ден №52 үйлер;
Тілеген Әбдікешов көшесі №1-ден №49 үйлер;
Балқы Базар көшесі №1-ден №19 үйлер;
Бестам көшесі №1,2 үйлер;
Әбдуәли Жаназаров көшесі №1-ден №63 үйлер;
Иманәлі көшесі №1-ден №18 үйлер;
Қонысбек Қазантаев көшесі №1-ден №95 үйлер;
Қараөзек көшесі №1-ден №37 үйлер;
Қоскөл көшесі №1,2,3,7 үйлер;
Қоңырбай Мүсіркегенов көшесі №1-ден №43 үйлер;
Басқынбай Қайырбеков көшесі тақ жағындағы №1-ден №39 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №36 үйлер;
Марал Ишан көшесі тақ жағындағы №1-ден №25 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №32 үйлер;
Қ.Наметшаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №29 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №26 үйлер;
Ү.Томанов көшесі тақ жағындағы №1-ден №61 үйлер, жұп жағындағы №2-ден №68 үйлер;
Жосалы көшесі №1-ден №4 үйлер;
Мұстафа Шоқай көшесі №1-ден №64 үйлер;
Әбдіразақ Шегебайұлы көшесі №1,2,3,4 үйлер.
7
№100
Жосалы кенті, Мәншүк Мәметова көшесі, ғимарат 25, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "О.Шораяқұлы атындағы №30 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сәдібек Айекенов көшесі №1-ден №236 үйлер;
Болашақ көшесі №1-ден №24 үйлер;
Әлихан Бәйтереков көшесі №1-ден №24 үйлер;
Ғарыш көшесі №1,3,4,6,7,8,10 үйлер;
Достық көшесі №1-ден №48 үйлер;
Ү.Томанов көшесі тақ жағындағы №65-тен №73 үйлер, жұп жағындағы №76-дан №98 үйлер;
Басқынбай Қайырбеков көшесі тақ жағындағы №49-дан №67 үйлер, жұп жағындағы №48-ден №60 үйлер;
Сулеймен Есқараев көшесі №1-ден №67 үйлер;
Ә.Жангелдин көшесі №1-ден №41 үйлер;
Жамбыл Жабаев көшесі №1-ден №58 үйлер;
Келмембет батыр көшесі №1-ден №117 үйлер;
Қабылан батыр көшесі №1-ден №97 үйлер;
Шірік Рабат көшесі №1-ден №38 үйлер;
Ыбрагім Қасымов көшесі №1-ден №108 үйлер;

улица Маншук Маметова дома с №1 по №63;
улица Молдахмет Дабылулы дома с №1 по №36;
улица Изтилеу Мусирбаев дома с №1 по №99 на нечетной стороне;
улица Сарке батыр дома с №33 по №64;
улица Текей батыр дома с №1 по №120;
улица Тауелсиздик дома с №1 по №48;
улица Ынтымак дома с №1 по №49;
улица Смагул Искаков дома с №1 по №148;
улица Ф.Энгельс дома с №1 по №10;
улица Абен Тогызбаев дома с №1 по №15;
улица Жұмабек Ташенов дома с №1 по №143;
улица Рабига Шалабаева дом №1;
улица Желтоксан дома с №1 по №159;
улица Сұлтан Сармолдин дома с №1 по №77;
улица Адилбек Кайруллаев дома с №1 по №26.
8
№101
сельский округ Кармакшы, село Кармакшы, улица Ешмурат Жаналиев, здание 2, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Қаракөл №113" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Абай дома с №6 по №35/2;
Улица Жамбыл дома с №4 по №19;
Улица Омар Кошманов дома с №1,2;
Улица Алибек дома №3,5;
Улица Сакен Сейфуллин дома с №1/1 по №18;
Улица Кожбанхан дома с №2 по №17;
Улица Ешмурат Жаналиев дома с №3 по №26;
Улица Тобжан Би дома с №3 по №21;
Улица Женис дома с №1 по №33;
Улица Шамшат Баекеев дома с №1 по №27;
Улица Алмаганбет Искаков дома с №1 по №26;
Улица Иирколь дома №1, 5, 8;
Улица Анаколь дома с №2/1 по 2/5.
9
№102
сельский округ Кармакшы, станция Кызылтам, улица Сарыжылуан, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Основная школа №79" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Ескижылуан дома с №1 по №50;
Улица Сарыжылуан дома с №2 по №46.
10
№103
сельский округ Торебай би, село Торебай би, улица Орныккан Казиев строение, 27, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №199" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Женис дома с №1 по №27;
Улица Орныккан Казиев дома с №2 по №23;
Улица Коркыт Ата дома с №2 по №34;
Улица Пахреддин Байшораулы дома с №1 по №38.
11
№104
сельский округ Иркол, село Иркол, улица Коркыт ата, здание 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №106" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
Улица Рахимжан Доспанов дома с №1 по №51;
Улица Есенбек Курманбаев дома с №1 по №27;
Улица Жанатурмыс дома с №3 по №25;
Улица Коркыт Ата дома с №1 по №20;
Улица Казахстан дома с №1 по №20;
Улица Ынтымак дома с №1 по №8;
Улица Тауелсиздик дома с №2 по №10;
Улица Достык дома с №1 по №21.
12
№105
сельский округ Жанажол, село Дур Онгар, улица К.Бексебаев, здание 43, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб сельского округа Жанажол" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Жанажол"

Мәншүк Мәметова көшесі №1-ден №63 үйлер;
Молдахмет Дабылұлы көшесі №1-ден №36 үйлер;
Ізтілеу Мүсірбаев көшесі тақ жағындағы №1-ден №99 үйлер;
Сәрке батыр көшесі №33-тен №64 үйлер;
Текей батыр көшесі №1-ден №120 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №1-ден №48 үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №49 үйлер;
Смағұл Ысқақов көшесі №1-ден №148 үйлер;
Ф.Энгельс көшесі №1-ден №10 үйлер;
Әбен Тоғызбаев көшесі №1-ден №15 үйлер;
Жұмабек Тәшенов көшесі №1-ден №143 үйлер;
Рабиға Шалабаева көшесі №1 үй;
Желтоқсан көшесі №1-ден №159 үйлер;
Сұлтан Сармолдин көшесі №1-ден №77 үйлер;
Әділбек Қайруллаев көшесі №1-ден №26 үйлер.
8
№101
Қармақшы ауылдық округi, Қармақшы ауылы, Ешмұрат Жаналиев көшесi, ғимарат 2, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№113 Қаракөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай көшесі №6-дан №35/2 үйлер;
Жамбыл көшесі №4-тен №19 үйлер;
Омар Қошманов көшесі №1,2 үйлер;
Әлібек көшесі №3,5 үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесі №1/1-ден №18 үйлер;
Қожбанхан көшесі №2-ден №17 үйлер;
Ешмұрат Жаналиев көшесі №3-ден №26 үйлер;
Тобжан Би көшесі №3-тен №21 үйлер;
Жеңіс көшесі №1-ден №33 үйлер;
Шамшат Баекеев көшесі №1-ден №27 үйлер;
Әлмағанбет Ысқақов көшесі №1-ден №26 үйлер;
Иіркөл көшесі №1, 5, 8 үйлер;
Анакөл көшесі №2/1-ден 2/5 үйлер.
9
№102
Қармақшы ауылдық округi, Қызылтам стансасы, Сарыжылуан көшесi, ғимарат 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№79 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ескіжылуан көшесі №1-ден №50 үйлер;
Сарыжылуан көшесі №2-ден №46 үйлер.
10
№103
Жосалы ауылдық округi, Төребай би ауылы, Орныққан Қазиев көшесi құрылыс 27, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№199 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жеңіс көшесі №1-ден №27 үйлер;
Орныққан Қазиев көшесі №2-ден №23 үйлер;
Қорқыт Ата көшесі №2-ден №34 үйлер;
Пахреддин Байшораұлы көшесі №1-ден №38 үйлер.
11
№104
Иiркөл ауылдық округi, Иiркөл ауылы, Қорқыт-Ата көшесi, ғимарат 6, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№106 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Рахымжан Доспанов көшесі №1-ден №51 үйлер;
Есенбек Құрманбаев көшесі №1-ден №27 үйлер;
Жаңатұрмыс көшесі №3-тен №25 үйлер;
Қорқыт-Ата көшесі №1-ден №20 үйлер;
Қазақстан көшесі №1-ден №20 үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №8 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №2-ден №10 үйлер;
Достық көшесі №1-ден №21 үйлер.
12
№105
Жаңажол ауылдық округi, Дүр Оңғар ауылы, Қ.Бексебаев көшесi, ғимарат 43, "Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Жаңажол ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

Улица Шегебаева Оразкуль дома с №1 по №61;
Улица Е.Жаманкулов дома с №1 по №94;
Улица К.Бексебаев дома с №1 по №90;
Улица Дур Онгар дома с №1 по №100;
Улица Мыханов Игенбай дома с №1 по №92;
Улица Мажибаев Абсаттар дома с №1 по №7;
Улица Нурлыбаев Кыржыкбай дома №1, 1а,2,3,5;
Улица Нурпейсов Карбоз дома с №1 по №15;
Улица Кошкаров Кенжали дома с №1 по №10.
13
№106
сельский округ III Интернационал, село III Интернационал, улица Астана, здание 3А, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры аула ІІІ Интернационал" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа ІІІ Интернационал"
Улица Коркыт Ата дома с №1 по №58;
Улица Астана дома с №1 по №47;
Улица Цай Ден Хак дома с №1 по №67;
Улица Амангельди Иманов дома с №1 по №43;
Улица Наурыз дома с №1/1 по №42;
Улица Сахи Жарылкасынов дома с №1 по №44;
Улица Кашкансу дома с №1 по №64;
Улица Казах дома с №1 по №51;
Улица Пак Чен Ир дома с №1 по №9;
Улица Тауелсиздик дома с №1 по №14;
Улица Байтерек дома с №1 по №15;
Улица 1 дом №1.
14
№107
сельский округ Актобе, село Актобе, улица Кенсе, здание 15, коммунальное государственное казенное предприятие "Клуб сельского округа Актобе" коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Актобе"
Улица Ы.Сейтенов дома с №2 по №24;
Улица И.Мусирбаев дома с №1 по №55;
Улица Насредин Сералиев дома с №1 по №53;
Улица Амангельди Иманов дома с №1 по №50;
Улица Кенсе дома с №1 по №48;
Улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по №60;
Улица Турымбет Салкынбайулы дома с №1 по №73;
Улица Бисенбай Каскырбаев дома с №1 по №25.
15
№108
сельский округ Акжар, село Акжар, улица К. Изтилеуов, здание 45, коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб имени Сарсенбая Бортебайулы" коммунального государственного учреждения "Аппарата акима сельского округа Акжар"
Улица К.Изтилеуов дома с № 1 по №68;
Улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по №28;
Улица Жамбыл Жабаев дома с №1 по №18/2;
Улица Абай Кунанбаев дома с №2 по №48/2;
Улица Аксай дома с №1 по №9;
Улица Мтс дома с №1 по №17;
Улица Ораз ахун дома с №2/1 по №57;
Улица Маншук Маметова дома с №1/1 по №31;
Улица Алия Молдагулова дома с №1 по №33;
Улица Жаңаконыс дома с №1 по №11;
Улица Амангельди Иманов дома с №1 по №8;
Улица Кошеней Рустембеков дома с №1 по №17;
Улица Шокан Уалиханов дома с №1/1 по №45;
Улица Рустембек Жиенбайулы дома с №1 по №15;
Улица Тишбай Ешмуратов дома с №1 по №13;
Улица А.Болегенов дома с №1 по №12;
Улица Ильяс Жансугиров дома с №1 по №10;
Улица Сакен Сейфуллин дома с №1 по №12;
Улица Беимбет Майлин дом № 1; Улица 1 дома с №1 по №11.
16
№109
сельский округ Даулыколь, село Турмагамбет, улица Турмагамбет Изтилеуова, здание 26, коммунальное государственное казенное предприятие "Сельский клуб имени Куандыка Бурлибаева" государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Дауылкол"

Шегебаева Оразкүл көшесі №1-ден №61 үйлер;
Е.Жаманқұлов көшесі №1-ден №94 үйлер;
Қ.Бексебаев көшесі №1-ден №90 үйлер;
Дүр Оңғар көшесі №1-ден №100 үйлер;
Мыханов Игенбай көшесі №1-ден №92 үйлер;
Мәжібаев Әбсаттар көшесі №1-ден №7 үйлер;
Нұрлыбаев Қыржықбай көшесі №1, 1а,2,3,5 үйлер;
Нұрпейсов Кәрбоз көшесі №1-ден №15 үйлер;
Қошқаров Кенжәлі көшесі №1-ден №10 үйлер.
13
№106
III-Интернационал ауылдық округi, III-Интернационал ауылы, Астана көшесi, ғимарат 3А, "ІІІ Интернационал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "ІІІ Интернационал ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Қорқыт Ата көшесі №1-ден №58 үйлер;
Астана көшесі №1-ден №47 үйлер;
Цай Ден Хак көшесі №1-ден №67 үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №1-ден №43 үйлер;
Наурыз көшесі №1/1-ден №42 үйлер;
Сахи Жарылқасынов көшесі №1-ден №44 үйлер;
Қашқансу көшесі №1-ден №64 үйлер;
Қазақ көшесі №1-ден №51 үйлер;
Пак Чен Ир көшесі №1-ден №9 үйлер
Тәуелсіздік көшесі №1-ден №14 үйлер;
Бәйтерек көшесі №1-ден №15 үйлер;
1 көшесі №1 үй.
14
№107
Ақтөбе ауылдық округi, Ақтөбе ауылы, Кеңсе көшесi, ғимарат 15, "Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Ақтөбе ауылдық округінің клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Ыбырай Сейтенов көшесі №2-ден №24 үйлер;
І.Мүсірбаев көшесі №1-ден №55 үйлер;
Нәсіредин Сералиев көшесі №1-ден №53 үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №1-ден №50 үйлер;
Кеңсе көшесі №1-ден №48 үйлер;
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №60 үйлер;
Тұрымбет Салқынбайұлы көшесі №1-ден №73 үйлер;
Бисенбай Қасқырбаев көшесі №1-ден №25 үйлер.
15
№108
Ақжар ауылдық округi, Ақжар ауылы, Қ.Iзтiлеуов көшесi, ғимарат 45, "Ақжар ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Сәрсенбай Бөртебайұлы атындағы клуб үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қ.Ізтілеуов көшесі № 1-ден №68 үйлер;
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №28 үйлер;
Жамбыл Жабаев көшесі №1-ден №18/2 үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі №2-ден №48/2 үйлер;
Ақсай көшесі №1-ден №9 үйлер;
Мтс көшесі №1-ден №17 үйлер;
Ораз ахун көшесі №2/1-ден №57 үйлер;
Мәншүк Мәметова көшесі №1/1-ден №31 үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі №1-ден №33 үйлер;
Жаңақоныс көшесі №1-ден №11 үйлер;
Аманкелді Иманов көшесі №1-ден №8 үйлер;
Көшеней Рүстембеков көшесі №1-ден №17 үйлер;
Шоқан Уәлиханов көшесі №1/1-ден №45 үйлер;
Рүстембек Жиенбайұлы көшесі №1-ден №15 үйлер;
Тиішбай Ешмұратов көшесі №1-ден №13 үйлер;
Ә.Бөлегенов №1-ден №12 үйлер;
Ілияс Жансүгіров көшесі №1-ден №10 үйлер;
Сәкен Сейфуллин көшесі №1-ден №12 үйлер;
Бейімбет Майлин көшесі № 1 үй;
1 көшесі №1-ден №11 үйлер, №15 үй.
16
№109
Дауылкөл ауылдық округi, Тұрмағамбет ауылы, Тұрмағамбет Iзтiлеуов көшесi, ғимарат 26, "Дауылкөл ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қуандық Бүрлібаев атындағы ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

Улица Ешнияз сал Жонелдикулы дома с №1 по №69 ;
Улица Турмагамбет Изтилеуов дома с №1 по №62;
Улица Кара Кисык дома с №2 по №50;
Улица Есетбай батыр Айбасулы дома с №1 по №50;
Улица Текей батыр Карпыкулы дома с №1 по №51;
Улица Антай Куланбаев дома с №1/1 по №4/2;
Улица Жанаев Нурмагамбет дома с №2 по №25;
Улица Бегимби Сарбасулы дома с №3 по №45;
Улица Байменов Уатай Булакбайулы дома с №1 по №20.
17
№110
сельский округ Алдашбай ахун, село Алдашбай ахун, улица Майлыозек, здание 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №111" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
Улица Майлыозек дома с №4 по №19;
Улица Абзали Егизбаев дома с №1 по №37;
Улица Омар Шораякулы дома с №1/1 по №27;
Улица Ынтымак дома с №1 по №13;
Улица Тупбогет дома с №1 по №15;
Улица Шаймерден Шегебаев дома с №1 по №20;
Улица Тауелсиздик дома с №1 по №23;
Улица Достык дома с №1 по №9.
18
№111
сельский округ Куандария, село Куандария, улица Байтерек, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №186" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
Улица Байтерек дома с №2 по №21;
Улица Бейбитшилик дома с №1 по №22;
Улица И.Мырзакулов дома с №1 по №24;
Улица Еримбет дома с №1 по №15;
Улица Жастар дома с №1 по №19;
Улица Т.Жубандыков дома с №1а по №11;
Улица Болашак дома с №1/1 по №9/2;
Улица Гагарин дома с №1/1 по №7;
Улица Абильда Тортбаев дома с №1 по №16;
Улица Куандария дома с №1 по №39;
Улица Е.Шокеев дома с №1 по №14;
Улица Женистин 40 жылдыгы дома с №1 по №17;
Улица Шалгасқат дома с №1/1 по №27.
19
№112
сельский округ Т.Комекбаев, село Т.Комекбаев, улица Абай Кунанбаева, строение, 38, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №185" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"
Улица Абай Кунанбаев дома с №1 по №37;
Улица У.Аяпов дома с №1 по №23;
Улица Аша дома с №1 по №17;
Улица А.Хайруллаев дома с №1 по №10;
Улица С.Жумабаев дома с №1 по №7;
Улица Кызылкум дома с №1 по №13;
Улица Жанакала дома с №1 по №18/1;
Улица Балкы Базар дома с №1 по №14;
Улица Каратай Куанбаев дома с №1 по №21;
Улица С.Ескараев дома с №1 по №8/1;
Улица Тауелсиздиктин 20 жылдыгы дома с №1/1 по №27/2.
Жилые дома населенных пунктов Шобанказган, Кекрели на территории сельского округа Т.Комекбаев.
Зимовья: Карамадин, Косжеген, Кантай, Сулыкаска, Жабыкбай, Мырзалы 1, Мырзалы 2, Мунаралы, Ыстык булак, Уш булак.
20
№113
поселок Торетам, улица Ибрай Жахаев, здание 25А, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №80 имени Темирбека Жургенова" отдела образования по Кармакшинскому району управления образования Кызылординской области"

Ешнияз сал Жөнелдікұлы көшесі №1-ден №69 үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №1-ден №62 үйлер;
Қара Қисық көшесі №2-ден №50 үйлер;
Есетбай батыр Айбасұлы көшесі №1-ден №50 үйлер;
Текей батыр Қарпықұлы көшесі №1-ден №51 үйлер;
Әнтай Құланбаев көшесі №1/1-ден №4/2 үйлер;
Жанаев Нұрмағамбет көшесі №2-ден №25 үйлер;
Бегімби Сарбасұлы көшесі №3-тен №45 үйлер;
Бәйменов Уатай Бұлақбайұлы көшесі-№1-ден №20 үйлер.
17
№110
Алдашбай ахун ауылдық округi, Алдашбай ахун ауылы, Майлыөзек көшесi, ғимарат 7, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "111 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Майлыөзек көшесі №4-тен №19 үйлер;
Әбзәли Егізбаев көшесі №1-ден №37 үйлер;
Омар Шораяқұлы көшесі №1/1-ден №27 үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №13 үйлер;
Түпбөгет көшесі №1-ден №15 үйлер;
Шәймерден Шегебаев көшесі №1-ден №20 үйлер;
Тәуелсіздік көшесі №1-ден №23 үйлер;
Достық көшесі №1-ден №9 үйлер.
18
№111
Қуаңдария ауылдық округi, Қуандария ауылы, Бәйтерек көшесi, ғимарат 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№186 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бәйтерек көшесі №2-ден №21 үйлер;
Бейбітшілік көшесі №1-ден №22 үйлер;
І.Мырзақұлов көшесі №1-ден №24 үйлер;
Ерімбет көшесі №1-ден №15 үйлер;
Жастар көшесі №1-ден №19 үйлер;
Т.Жұбандықов көшесі №1а-дан №11 үйлер;
Болашақ көшесі №1/1-ден №9/2 үйлер;
Гагарин көшесі №1/1-ден №7 үйлер;
Әбілда Төртбаев көшесі №1-ден №16 үйлер;
Қуаңдария көшесі №1-ден №39 үйлер;
Е.Шөкеев көшесі №1-ден №14 үйлер;
Жеңістің 40 жылдығы көшесі №1-ден №17 үйлер;
Шалғасқат көшесі №1/1-ден №27 үйлер.
19
№112
Т.Көмекбаев ауылдық округi, Т.Көмекбаев ауылы, Абай Құнанбаев көшесі, құрылыс 38, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№185 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай Құнанбаев көшесі №1-ден №37 үйлер;
Ү.Аяпов көшесі №1-ден №23 үйлер;
Аша көшесі №1-ден №17 үйлер;
Ә.Хайруллаев көшесі №1-ден №10 үйлер;
С.Жұмабаев көшесі №1-ден №7 үйлер;
Қызылқұм көшесі №1-ден №13 үйлер;
Жаңақала көшесі №1-ден №18/1 үйлер;
Балқы Базар көшесі №1-ден №14 үйлер;
Қаратай Қуанбаев көшесі №1-ден №21 үйлер;
С.Есқараев көшесі №1-ден №8/1 үйлер;
Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесі №1/1-ден №27/2 үйлер;
Т.Көмекбаев ауылдық округтің аумағындағы Кекірелі, Шобанқазған елді мекендердегі үйлер.
Қыстаулар: Карамадин, Қосжеген, Қантай, Сулықасқа, Жабықбай, Мырзалы 1, Мырзалы 2, Мұнаралы, Ыстық бұлақ, Үш бұлақ.
20
№113
Төретам кентi, Ыбырай Жахаев көшесi, ғимарат 25А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Темірбек Жүргенов атындағы №80 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

улица Омаров дома с №1 по №95;
улица Туктибаев дома с № 1 по №77;
улица Алия Молдагулова дома с №1 по №35;
улица Сабит Муканов дома с №1 по №55;
улица Гагарин дома с №1 по №20;
улица Жамбыл Жабаев дома с №1 по №19;
улица Ибрай Жахаев дома с №1 по №63;
улица Маншук Маметова дома с №1 по №57 ;
улица Зейнолла Шукиров дома с №1 по 28;
улица Куляш Байсеитова дома с №1 по №105;
улица Жанакурылыс дома с №1 по №127;
улица Нартай Бекежанов дома с №1 по №22;
21
№114
поселок Торетам, улица Гани Муратбаев, здание 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №85" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Ибрай Алтынсарин дома с №1 по 84;
улица Абай Кунанбаев дома с №1 по 98;
улица Кулкашев дома с №1 по 152;
улица Бауыржан Момышулы дома с №1 по 141;
улица Гани Муратбаев дома с №26 по 94;
улица и переулок Амангельди дома с №1 по 49;
улица К.Рыскулбеков дома с №1а по 16;
переулок Г.Муратбаев дома с №2 по 10;
улица Ынтымак - дома с №1 по 19.
22
№115
поселок Торетам, улица Жанкожа батыр, здание 43А, коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад №4 "Күн нұры" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Култасов дома с №1 по №142;
улица Куляш Байсеитова дома с №50 по №105;
улица Нуртуган Жырау дома с №2 по 35;
улица Т.Аубакиров дома с №1 по №49 ;
улица Т.Мусабаев дома с №2 по №49;
улица Жанкожа батыр дома с 1 по 62;
переулок Жанкожа батыр дома с №1 по 20;
улица С.Уйреков дома с №1 по №19Б;
улица Бирлик дома с №1 по №39 ;
улица Байконыр дома с №1 по №16;
улица Гани Муратбаев дома с №1 по №25;
улица Бауыржан Момышулы дома с №1 по №25;
улица 1 Мамыр дома с №3 по №29 ;
улица Коркыт Ата дома с №1 по 28;
переулок Коркыт ата дома с №1 по 16;
23
№116
сельский округ Акай, село Акай, улица Абай, здание 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №99" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Абай дома с №2 по №68;
улица М.Ауезов дома с №1 по №67;
улица Д.Конаев дома с №2 по №78;
улица Гарышкерлер дома с №2 по №16;
улица К.Сатбаев дома с №1 по №20;
улица Казыбек Би дома с №1 по №24;
улица Толе би дома с №1 по №25;
улица Айтеке Би дома с №1 по №11/3;
улица Ш.Кудайбергенов дома с №1А по №23;
улица Коркыт Ата дома с №1 по №34;
переулок Коркыт Ата дома с № 5,5А,7,11,15,17,19;
улица Баймаканов Емберген дома с № 1/1 по №29/2;
улица Айдарбай Наурызбайулы Балгынбаев дома с № 1/1 по №19;
переулок Балгынбаев дома с №4 по №33;
улица Жанкожа батыр дома с №1А по №19/2;

Омаров көшесі №1-ден №95 үйлер;
Түктібаев көшесі №1-ден №77 үйлер;
Әлия Молдағұлова көшесі №1-ден №35 үйлер;
Сәбит Мұқанов көшесі №1-ден №55 үйлер;
Гагарин көшесі №1-ден 20 үйлер;
Жамбыл Жабаев №1-ден 19 үйлер;
Ыбырай Жахаев көшесі №1-ден №63 үйлер;
Мәншүк Маметова көшесі №1-ден №57 үйлер;
Зейнолла Шүкіров көшесі №1-ден №28 үйлер;
Күләш Бәйсейітова көшесі №1-ден №105 үйлер;
Жанакұрылыс көшесі №1-ден №127 үйлер;
Нартай Бекежанов көшесі №1-ден №22 үйлер.
21
№114
Төретам кентi, Ғани Мұратбаев көшесі, ғимарат 1, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№85 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-ден №84 үйлер;
Абай Құнанбаев көшесі №1-ден №98 үйлер;
Құлқашев көшесі №1-ден №152 үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі № 1-ден №141 үйлер;
Ғани Мұратбаев көшесі №26-дан №94 үйлер;
Амангелді көшесі тұйығымен қоса №1-ден №49 үйлер;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі №1а-ден №16 үйлер;
Ғани Мұратбаев тұйығы №2-ден №10 үйлер;
Ынтымақ көшесі №1-ден №19 үйлер.
22
№115
Төретам кенті, Жанқожа Батыр көшесі, ғимарат 43А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№4 "Күн нұры" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Кұлтасов көшесі №1-ден №142 үйлер;
Күләш Байсейітова көшесі №50-ден №105 үйлер;
Нұртуған жырау көшесі №2-ден №35 үйлер;
Т.Әубәкіров көшесі №1-ден №49 үйлер;
Т.Мұсабаев көшесі №2-ден 49 үйлер;
Жанқожа батыр көшесі №1-ден №62 үйлер;
Жанқожа батыр тұйығы №1-ден №20 үйлер;
С.Үйреков көшесі №1-ден №19Б үйлер;
Бірлік көшесі №1-ден №39 үйлер;
Байқоңыр көшесі №1-ден №16 үйлер;
Ғани Мұратбаев көшесі №1-ден №25 үйлер;
Бауыржан Момышұлы көшесі №1-ден 25 үйлер;
1 Мамыр көшесі №3-ден №29 үйлер;
Қорқыт ата көшесі №1-ден №28 үйлер;
Қорқыт ата тұйығы №1-ден №16 үйлер.
23
№116
Ақай ауылдық округi, Ақай ауылы, Абай көшесi, ғимарат 25, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 99 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай көшесі №2-ден №68 үйлер;
М.Әуезов көшесі №1-ден №67 үйлер;
Д.Қонаев көшесі №2-ден №78 үйлер;
Ғарышкерлер көшесі №2-ден №16 үйлер;
Қ.Сәтбаев көшесі №1-ден №20 үйлер;
Қазыбек Би көшесі №1-ден №24 үйлер;
Төле Би көшесі №1-ден №25 үйлер;
Әйтеке би көшесі №1-ден №11/3 үйлер;
Ш.Құдайбергенов көшесі №1А-ден №23 үйлер;
Қорқыт Ата көшесі №1-ден №34 үйлер;
Қорқыт Ата тұйығы №5, 5А, 7, 11, 15, 17, 19 үйлер;
Баймақанов Емберген көшесі №1/1-ден №29/2 үйлер;
Айдарбай Наурызбайұлы Балғынбаев көшесі №1/1-ден №19 үйлер;
Балғынбаев тұйығы №4-ден №33 үйлер;
Жаңқожа батыр көшесі №1А-ден №19/2 үйлер;

улица Коптилеу Куншыгарова дома с № 1/1 по №14;
улица Токтар Алиулы дома с №1/1, по №13;
улица Турмагамбет Изтилеуов дома с № 1/1 по №13.
24
№117
Кызылординская область, город Байконыр, улица Шубникова, здание 11, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 272" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица 8 Марта дома №5, 7, 9, 10;
проспект Абая дома №6, 8, 10, 19, 21, 23, 25;
проспект Королева дома №14, 14а, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32;
улица А.Максимова дома №15, 17, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Ниточкина дома №1, 1а, 2, 3, 4, 5;
улица Шубникова дом № 9.
25
№118
Кызылординская область, город Байконыр, улица Мира, здание 6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №274" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Мира дома №5а, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Янгеля дома №12, 14, 15, 15а, 18, 18а, 18б, 19, 21, 21а, 21б, 22б.
26
№119
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 5, здание 11А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №275" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
микрорайон 5 дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
микрорайон 5а дома №9/1, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 14, 17, 18.
27
№120
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 7, здание 22А, жилищно-эксплуатационный участок №5 Государственного унитарного предприятия "Жилищное хозяйство"
микрорайон 7 дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104;
микрорайон 7а дома № 4, 5.
28
№121
Кызылординская область, город Байконыр, улица Горького, здание 23, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №273" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица Глушко дома №5, 5а, 6, 7;
улица Горького дома №36, 40, 42;
проспект Королева дома №23, 25, 27;
улица Мира дома №1, 3, 5;
улица Неделина дома №5а, 5б, 5в, 7, 9, 9а;
улица Янгеля дома №6, 7, 8, 9.
29
№122
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 6А, здание 19, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №277" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
микрорайон 6 дома №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37а, 76;
микрорайон 6а дома №20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 80;
микрорайон 7а дома №1, 2, 3.
30
№123
Кызылординская область, город Байконыр, микрорайон 5, здание 22А, государственное казенное общеобразовательное учреждение "Начальная школа № 15"

Көптілеу Күншығарұлы көшесі №1/1-ден №14 үйлер;
Тоқтар Әлиұлы көшесі №1/1-ден №13 үйлер;
Тұрмағамбет Ізтілеуов көшесі №1/1-ден №13 үйлер.
24
№117
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Шубников көшесi, ғимарат 11, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 272 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 Март көшесі № 5, 7, 9, 10 үйлер;
Абай даңғылы №6, 8, 10, 19, 21, 23, 25 үйлер;
Королев даңғылы №14, 14а, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер;
А.Максимов көшесі №15, 17, 19, 20, 21, 22, 23 үйлер;
Ниточкин көшесі №1, 1а, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Шубников көшесі № 9 үй.
25
№118
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Мир көшесi, ғимарат 6, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№274 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мир көшесі №5а, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Янгель көшесі № 12, 14, 15, 15а, 18, 18а, 18б, 19, 21, 21а, 21б, 22б үйлер.
26
№119
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, шағын ауданы 5, ғимарат 11А, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№275 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5 шағын ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлер;
5А шағын ауданы №9/1, 9/3, 9/4, 11, 12, 13, 14, 17, 18 үйлер.
27
№120
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, шағын ауданы 7, ғимарат 22А "Тұрғын үй шаруашылығы" мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының №5 тұрғын үй пайдалану учаскесі
7 шағын ауданы №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 21, 21б, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 102, 103, 104 үйлер;
7А шағын ауданы № 4, 5 үйлер.
28
№121
Қызылорда облысы, Байқоныр қаласы, Горького көшесi, ғимарат 23, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 273 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Глушко көшесі №5, 5а, 6, 7 үйлер;
Горького көшесі №36, 40, 42 үйлер;
Королев даңғылы №23, 25, 27 үйлер;
Мир көшесі №1, 3, 5 үйлер;
Неделин көшесі №5а, 5б, 5в, 7, 9, 9а үйлер;
Янгель көшесі №6, 7, 8, 9 үйлер.
29
№122
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, шағын ауданы 6А, ғимарат 19, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "№277 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6 шағын ауданы №21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 37, 37а, 76 үйлер;
6А шағын ауданы № 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 79, 80 үйлер;
7а ықшам ауданы №1, 2, 3 үйлер.
30
№123
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, шағын ауданы 5, ғимарат 22А, "№15 бастауыш мектеп" мемлекеттiк қазыналық жалпы білім беру мекемесi

микрорайон 5 дома №22, 23, 30;
микрорайон 6 дома № 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
микрорайон 7 дома №9, 10, 11.
31
№124
Кызылординская область, город Байконыр, улица Янгеля, здание 23А, жилищно-эксплуатационный участок № 3 Государственного унитарного предприятия "Жилищное хозяйство"
улица Сейфуллина дома №2, 2а, 4, 4а, 4б, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 10б;
улица Янгеля дома №21в, 21г, 21д, 22, 22в, 23, 24, 25.
32
№125
Кызылординская область, город Байконыр, проспект Абая, здание 11, государственное бюджетное профессиональное образовательное учреждение "Байконурский электрорадиотехнический техникум имени М.И. Неделина"
улица 8 Марта дома №1, 3;
проспект Абая дома №2, 3, 4, 5, 7, 13, 13а,15;
улица Глушко дома №4, 4а, 4б;
улица Горького дома №16а, 22, 24, 26, 26а, 26б, 26в, 28, 30;
проспект Королева дома №11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Неделина дома №1, 2, 3, 4, 5;
улица Янгеля дома №2, 3, 4.
33
№126
Кызылординская область, город Байконыр, улица Титова, здание 2, государственное бюджетное общеобразовательное учреждение "Средняя школа № 1 имени Г.М. Шубникова"
улица 8 Марта дома №2, 4, 6, 8;
улица Горького дома №2, 4, 6, 10, 12;
проспект Королева дома №2, 3, 3а, 4, 6, 9;
улица А.Максимова дом №5;
улица Шубникова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18;
жилые дома по улицам Авиационная, Комарова, Ленина, Набережная, Носова, Октябрьская, Осташева, Первомайская, Пионерская, Титова, Школьная;
переулкам Лесной, Новый.
34
№127
Кызылординская область, город Байконыр, улица Мира, здание 13А, республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Инфракос" аэрокосмического комитета Министерства цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
проспект Королева дома №37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а;
улица Мира дома №12, 12а, 12б, 12в, 13, 14;
улица Сейфуллина дома №12, 12а, 14.
35
№350
сельский округ Акай, село Акай, улица Астана, здание 38, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №279 имени Елеу Кушербаева" отдела образования по Кармакшинскому району Управления образования Кызылординской области"
улица А.Байтурсынов дома с №1 по №68;
улица Абай дом №68;
улица Астана дома №3, 3А, 5,9;
улица Б.Майлин дома с №1 по №44;
улица Байконыр дома №21, 29, 43, 44/2, 49, 77;
улица Айдарбай Наурызбайулы Балгынбаев дом №13;
улица Бейбитшилик дома с №1 по №64А;
улица Байтерек дома №5, 11, 13, 14, 17, 19, 20, 20А, 21, 26;
улица Д.Конаев дома №12, 58, 72;
улица Достык дома № 8, 9, 12, 13,17, 18;
улица Дур Онгар дом № 6;
улица Жанкожа батыр дома №7/1, 15/4;

5 шағын ауданы №22, 23, 30 үйлер;
6 шағын ауданы №5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер;
7 шағын ауданы № 9, 10, 11 үйлер.
31
№124
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Янгель көшесi, ғимарат 23А, "Тұрғын үй шаруашылығы" мемлекеттік унитарлық кәсіпорнының №3 тұрғын үй пайдалану учаскесі
Сейфуллин көшесі №2, 2а, 4, 4а, 4б, 8, 8а, 8б, 10, 10а, 10б үйлер;
Янгель көшесі №21в, 21г, 21д, 22, 22в, 23, 24, 25 үйлер.
32
№125
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Абай даңғылы, ғимарат 11, "М.И.Неделин атындағы Байқоңыр электрорадиотехникалық техникум" мемлекеттік бюджеттік кәсіби білім беру мекемесі
8 Март көшесі №1, 3 үйлер;
Абай даңғылы №2, 3, 4, 5, 7, 13, 13а,15 үйлер;
Глушко көшесі №4, 4а, 4б үйлер;
Горького көшесі №16а, 22, 24, 26, 26а, 26б, 26в, 28, 30 үйлер;
Королев даңғылы №11, 13, 15, 17, 19, 21 үйлер;
Неделин көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлер;
Янгель көшесі №2, 3, 4 үйлер.
33
№126
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Титов көшесі, ғимарат 2, "Г.М.Шубников атындағы №1 орта мектеп" мемлекеттік бюджеттік жалпы білім беру мекемесі
8 Март көшесі №2, 4, 6, 8 үйлер;
Горького көшесі №2, 4, 6, 10, 12 үйлер;
Королев даңғылы № 2, 3, 3а, 4, 6, 9 үйлер;
А.Максимов көшесі № 5 үй;
Шубников көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18 үйлер;
тұрғын үйлер Авиационная, Комаров, Ленина, Набережная, Носов, Октябрь, Осташев, Первомайская, Пионерская, Титов, Школьная көшелері бойынша;
Лесная, Новая тұйықтары бойынша.
34
№127
Қызылорда облысы, Байқоңыр қаласы, Мир көшесi, ғимарат 13А, Қазақстан Республикасы цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі Министрлігі аэроғарыш комитетінің "Инфракос" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Королев даңғылы №37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 43а үйлер;
Мир көшесі №12, 12а, 12б, 12в, 13, 14 үйлер;
Сейфуллин көшесі №12, 12а, 14 үйлер.
35
№350
Ақай ауылдық округi, Ақай ауылы, Астана көшесi, ғимарат 38, "Қызылорда облысының білім басқармасының Қармақшы ауданы бойынша білім бөлімінің "Елеу Көшербаев атындағы №279 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
А.Байтұрсынов көшесі №1-ден №68 үйлер;
Абай көшесі №68 үй;
Астана көшесі №3, 3А, 5,9 үйлер;
Бейімбет Майлин көшесі №1-ден 44 үйлер;
Байқоңыр көшесі №21,29,43,44/2,49,77 үйлер;
Айдарбай Наурызбайұлы Балғынбаев көшесі № 13 үй;
Бейбітшілік көшесі №1-ден 64А үйлер;
Бәйтерек көшесі №5, 11, 13, 14, 17, 19, 20, 20А, 21, 26 үйлер;
Д.Қонаев көшесі №12, 58, 72 үйлер;
Достық көшесі №8, 9, 12, 13,17, 18 үйлер;
Дүр Оңғар көшесі № 6 үй;
Жаңқожа батыр көшесі №7/1,15/4 үйлер;

улица Женис дома №1 по №63;
улица И.Жансугиров дома №1 по №56;
улица Кармакшы дома №5,10, 28, 29, 31, 40, 50;
улица Конысов Сакыпжан дома с №1 по №81;
улица Кызылорда дома №1, 2, 3, 20, 24, 32, 35, 37, 38, 42;
улица М.Ауезов дома №1А, 4;
улица М.Жумабаев дома №2, 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Рустембек Жырау дома №2У, 3, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18, 27;
улица С.Сейфуллин дома с №1 по 42;
улица Сырдария дома № 1У,52;
улица Шамшат Жырау дома с №1 по 47.

Жеңіс көшесі №1-ден №63 үйлер;
І.Жансүгіров көшесі №1-ден №56 үйлер;
Қармақшы көшесі №5,10,28,29,31,40,50 үйлер;
Конысов Сақыпжан көшесі №1-ден №81 үйлер;
Кызылорда көшесі № 1, 2, 3, 20, 24, 32, 35, 37, 38, 42 үйлер;
М.Әуезов көшесі №1А, 4 үйлер;
М.Жұмабаев көшесі №2, 3, 4, 6, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Рүстембек Жырау көшесі-№2У, 3, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 17, 18, 27 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі №1-ден №42 үйлер;
Сырдария көшесі №1У,№52 үйлер;
Шамшат Жырау көшесі №1-ден №47 үйлер.