Об образовании избирательных участков
Решение акима Жалагашского района Кызылординской области от 23 февраля 2015 года N 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 марта 2015 года N 4893. Утратило силу решением акима Жалагашского района Кызылординской области от 28 августа 2017 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Жалагашского района Кызылординской области от 28.08.2017 № 19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года “О выборах в Республике Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” аким Жалагашского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в Жалагашском районе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жалагашского района Ш.Калыбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Жалагашского района А.Дарибаев
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии
____________ С.Алиев
“23” февраля 2015 года
Приложение к решению
акима Жалагашского района
от 23 февраля 2015 года № 8
Избирательные участки Жалагашского района
Избирательный участок № 128
Центр избирательного участка: поселок Жалагаш, улица Желтоксан №7, здание коммунального государственного казенного предприятия “Дома культуры и клубы Жалагашского района” отдела культуры и развития языков Жалагашского района.
Границы избирательного участка: Территория расположенная к югу от улицы Айтеке би, к востоку от улиц Желтоксан, Нефтебаза, к западу от улицы Сарке батыра и к северу от границ села Аксу до железной дороги поселка Жалагаш.
Улицы в составе участка:
улица Айтеке би: нечетная сторона №13-55, четная сторона №12-44;
улица Абая: нечетная сторона №35-59, четная сторона №24-58;
улица А.Иманова: нечетная сторона №1-13, четная сторона №2-20;
улица Бухарбай батыра: нечетная сторона №69-105, четная сторона №74-124;
улица Жамбыла (полностью): №1-10;
улица Желтоксана: нечетная сторона №1-21, четная сторона №2-26;
улица Казбек би: нечетная сторона №45-77, четная сторона №44-56;
улица Толе би: нечетная сторона №1-13, четная сторона №2-26;
улица Т.Уркимбаева: нечетная сторона №31-37, четная сторона №24-30;
улица Автобаза (полностью): №1-19;
улица Лагерь (полностью): №1-44;
улица О.Тунгышбаева (полностью): №1-110;

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2015 жылғы 23 ақпандағы N 8 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 наурызда N 4893 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімінің 28.08.2017 № 19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің аппараты басшысы Ш.Қалыбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданы әкімінің
міндетін атқарушы А.Дәрібаев
“КЕЛІСІЛГЕН”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________ С.Әлиев
“23” ақпан 2015 жыл
Жалағаш ауданы әкімінің
2015 жылғы 23 ақпандағы
№ 8 шешіміне қосымша
Жалағаш ауданының сайлау учаскелері
№ 128 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалағаш кенті, Желтоқсан көшесі №7, Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің “Жалағаш аудандық мәдениет Үйлері мен клубтар” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жалағаш кентінің Әйтеке би көшесінен оңтүстікке қарай, Желтоқсан, Нефтебаза көшелерінен шығысқа қарай, Сәрке батыр көшесінен батысқа қарай және Ақсу ауылы шекарасынан солтүстікке қарай темір жолға дейінгі орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Әйтеке би көшесі: тақ жағы №13- 55, жұп жағы № 12- 44;
Абай көшесі: тақ жағы №35-59, жұп жағы № 24-58;
А.Иманов көшесі: тақ жағы №1-13, жұп жағы№ 2-20;
Бухарбай батыр көшесі: тақ жағы №69-105, жұп жағы № 74-124;
Жамбыл көшесі (түгел): №1-10;
Желтоқсан көшесі: тақ жағы №1-21 , жұп жағы № 2-26;
Қазыбек би көшесі: тақ жағы №45-77, жұп жағы № 44-56;
Төле би көшесі: тақ жағы №1-13, жұп жағы № 2-26;
Т.Үркімбаев көшесі: тақ жағы № 31-37, жұп жағы № 24-30;
Автобаза көшесі (түгел): №1-19;
Лагерь көшесі (түгел): №1-44;
Ө.Тұнғышбаев көшесі (түгел):№1-110;

1-Улица (полностью): №1-48;
2-Улица (полностью): №1-21;
3-Улица (полностью): №1-10 дома.
Изолятор временного содержания государственного учреждения “Отдел внутренних дел Жалагашского района”.
Избирательный участок № 129
Центр избирательного участка: поселок Жалагаш, улица Улы Женистин 50 жылдыгы №20, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №202” отдела образования Жалагашского района.
Границы избирательного участка: территория, расположенная к югу от железной дороги и к западу от улиц Нефтебаза, Лагерь поселка Жалагаш.
Улицы в составе участка:
улица М.Маметовой (полностью): №1-37;
улица Нефтебаза (полностью): №1-37;
улица ПМК-09 (полностью): №1-17;
Т.Абжалиева (бывшая Кооперативная) (полностью): №1-29;
улица С.Сейфуллина (полностью): №1-15;
улица А.Байсопакова (бывшая М.Горького) (полностью): №1-11;
улица Улы Женистин 50 жылдыгы, (полностью): №1-95;
улица Жана (полностью): №1-11;
улица Темир жолы (полностью): №1-17;
улица А.Молдагуловой (полностью): №1-33;
улица А.Казбекова (бывшая 60 лет Казахстана) (полностью): №1-36;
улица Г.Муратбаева (полностью): №1- 20;
улица И.Алтынсарина (полностью): №1-27;
переулок И.Алтынсарина (полностью): №1-19;
улица Мысык би (полностью): №1-92;
улица И.Панфилова (полностью): №1-73;
улица И.Нуркенова (бывшая Менделеева ) (полностью): №1-73;
улица Ш.Уалиханова (полностью): №1-58;
улица Н.Апрезова (полностью): №1-29;
улица Дауймбай (полностью);
улица К.Сатбаева: №1;
улица Конституции (полностью): №1-6.
улица Строительная (полностью): №1-11 дома.
Коммунальное государственное учреждение “Жалагашский районный противо-туберкулезный диспансер”;
Отдел кожно-венерологических заболеваний коммунального государственного предприятия не праве хозяйственного ведения “Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой”.
Избирательный участок № 130
Центр избирательного участка: поселок Жалагаш, улица Казыбек би №40, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №31” отдела образования Жалагашского района.
Границы избирательного участка: территория расположенная к северу от железной дороги и к востоку от улицы Сарке батыр поселка Жалагаш.
Улицы в составе участка:
улица Сарке батыра (полностью): №1-46;
улица Казыбек би: нечетная сторона №1-43, четная сторона №2-42;
улица М.Шаменова: нечетная сторона №1-39, четная сторона №2-48;
улица Нысанбай жырау: нечетная сторона №1-47, четная сторона №2-44;
улица Т.Жургенова: нечетная сторона №1-37, четная сторона №2-48;
улица Шонбай акын (бывшая Бостандык) (полностью): №1-49;
улица Бухарбай батыра: нечетная сторона №1-67, четная сторона №2-72;

1-Көше (түгел): №1-48;
2-Көше (түгел): №1-21;
3-Көше (түгел): №1-10 үйлер.
“Жалағаш аудандық ішкі істер бөлімі” мемлекеттік мекемесінің уақытша ұстау изоляторы.
№ 129 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалағаш кенті, Ұлы Жеңістің 50 жылдығы көшесі №20, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№202 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жалағаш кентінің темір жолдан оңтүстікке қарай және Нефтебаза, Лагерь көшелерінен батысқа қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
М.Мәметова көшесі (түгел): №1-37;
Нефтебаза көшесі (түгел): №1-37;
ПМК-09 көшесі (түгел): №1-17;
Т.Әбжалиев (бұрыңғы Кооперативная) көшесі (түгел): №1-29;
С.Сейфуллин көшесі (түгел): №1-15;
А.Байсопақов (бұрыңғы М.Горький) көшесі (түгел): №1-11;
Ұлы Жеңістің 50 жылдығы көшесі (түгел): №1-95;
Жаңа көшесі (түгел): №1-11;
Темір жол көшесі (түгел): №1-17;
Ә.Молдағұлова көшесі (түгел): №1-33;
А.Қазбеков (бұрыңғы Қазақстанның 60 жылдығы) көшесі (түгел): №1-36;
Ғ.Мұратбаев көшесі (түгел): №1-20;
Ы.Алтынсарин көшесі (түгел): №1-27;
Ы.Алтынсарин тұйығы (түгел): №1-19;
Мысық би көшесі (түгел): №1-92;
И.Панфилов көшесі (түгел): №1-73;
І.Нуркенов (бұрыңғы Менделеев) көшесі (түгел): №1-73;
Ш.Уәлиханов көшесі (түгел): №1-58;
Н.Әпрезов көшесі (түгел): №1-29;
Дәуімбай көшесі (түгел);
Қ.Сәтбаев көшесі: №1;
Конституция көшесі (түгел): №1-6;
Строительная көшесі (түгел): №1-11 үйлер.
“Жалағаш аудандық туберкулезге қарсы диспансері” коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
“Амбулаториялық емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының тері-жіңішке аурулар бөлімі.
№ 130 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалағаш кенті, Қазыбек би көшесі №40, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№31 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жалағаш кентінің темір жолдан солтүстікке және Сәрке батыр көшесінен шығысқа қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Сәрке батыр көшесі (түгел): №1-46;
Қазбек би көшесі: тақ жағы №1-43, жұп жағы № 2-42;
М.Шәменов көшесі: тақ жағы №1-39, жұп жағы № 2-48;
Нысанбай жырау көшесі: тақ жағы №1-47, жұп жағы № 2-44;
Т.Жүргенов көшесі: тақ жағы №1-37, жұп жағы № 2-48;
Шоңбай ақын (бұрыңғы Бостандық) көшесі (түгел): №1-49;
Бухарбай батыр көшесі: тақ жағы №1-67, жұп жағы № 2-72;

улица Абая дома: нечетная сторона №1-33, четная сторона №2-22;
улица Т.Уркимбаева: нечетная сторона №1-29, четная сторона №2-22;
переулок Октября (полностью): №1, 3;
улица М.Байтореева (бывшая 1 Мамыр), (полностью): №1-8;
улица К.Нурпейсова (бывшая Айтек), (полностью): дома №1-38;
улица ДЭУ (ПДУ) (полностью): №1-15;
улица Жастар (полностью): №1-19;
улица А.Изтилеуовой: нечетная сторона №1-27, четная сторона №2-18;
улица Айтеке би: нечетная сторона №1-11, четная сторона №2-10;
улица С.Отарбаева: нечетная сторона №1-9, четная сторона №2-10;
улица Н.Мырзалиева: нечетная сторона №1-19, четная сторона №2-16 дома.
"Завод по выращиванию и переработке солодкового корня” товарищества с ограниченной ответственности “БИС-Групп” в Жалагашском районе.
Избирательный участок № 131
Центр избирательного участка: поселок Жалагаш, улица М. Шаменова №124, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа-лицей №201” отдела образования Жалагашского района.
Границы избирательного участка: территория расположенная к северу от улицы Айтеке би и к западу от улицы Т.Кыстаубаева поселка Жалагаш.
Улицы в составе участка:
улица Т.Жургенова: нечетная сторона №77-167, четная сторона №104-190;
улица Нысанбай жырау: нечетная сторона №111-175, четная сторона №114-184;
улица М.Шаменова: нечетная сторона №95-171, четная сторона №94-164;
улица А.Изтелеуовой: нечетная сторона №55-95, четная сторона №52-104;
улица Н.Мырзалиева: нечетная сторона №57-85, четная сторона №46-110;
улица С.Отарбаева (бывшая Парка): нечетная сторона №31-35;
улица И.Кабылова (полностью): №1-88;
улица С.Калыбаева (полностью): №1-87;
улица А.Абжаппарова (полностью): №1-13;
улица Тоганас батыра: нечетная сторона №27-53, четная сторона №16-38;
улица Омирбай шешен: нечетная сторона №25-45, четная сторона №20-28;
улица Б.Сопбекова: нечетная сторона №5-11, четная сторона №8-12;
улица Н.Алмаганбетова: нечетная сторона №15-19, четная сторона №2-10;
улица А.Бисенова (бывшая Алгабас):нечетная сторона №13-37, четная сторона №18-20;
улица К.Рахимова (полностью);
Переулок Н.Мырзалиева, (полностью): №1-17 дома.
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения “Жалагашская центральная районная больница с амбулаторно-поликлинической услугой”.
Избирательный участок № 132
Центр избирательного участка: поселок Жалагаш, улица Абая №61, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №246 имени Шекер Ермаганбетовой” отдела образования Жалагашского района.
Границы избирательного участка: территория расположенная к югу от улицы Айтеке би, к северу от железной дороги, к западу от улицы Т.Кыстаубаева поселка Жалагаш.
Улицы в составе участка:

Абай көшесі: тақ жағы №1-33, жұп жағы №2-22;
Т.Үркімбаев көшесі: тақ жағы № 1-29, жұп жағы № 2-22;
Октябрь тұйығы (түгел): №1,3;
М.Байтөреев (бұрыңғы 1 Мамыр) көшесі (түгел): №1-8;
Қ.Нұрпейсов (бұрыңғы Әйтек) көшесі (түгел): №1-38;
ДЭУ (ПДУ) көшесі (түгел): №1-15;
Жастар көшесі (түгел): №1-19;
А.Ізтілеуова көшесі: тақ жағы № 1-27, жұп жағы № 2-18;
Әйтеке би көшесі: тақ жағы № 1-11, жұп жағы № 2-10;
С.Отарбаев көшесі: тақ жағы № 1-9, жұп жағы № 2-10;
Н.Мырзалиев көшесі: тақ жағы № 1-19, жұп жағы № 2-16 үйлер.
“БИС-Групп” Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Жалағаш ауданындағы “Қызыл мия өсіру және тамырын өңдеу зауыты”.
№ 131 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалағаш кенті, Шәменов көшесі №124, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№201 орта мектеп-лицей” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жалағаш кентінің Әйтеке би көшесі солтүстікке және Т.Қыстаубаев көшесінен батысқа қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Т.Жүргенов көшесі: тақ жағы № 77-167, жұп жағы № 104-190;
Нысанбай жырау көшесі: тақ жағы № 111-175, жұп жағы № 114-184;
М.Шәменов көшесі: тақ жағы №95-171, жұп жағы № 94-164;
А.Ізтілеуова көшесі: тақ жағы № 55-95, жұп жағы № 52-104;
Н.Мырзалиев көшесі: тақ жағы № 57-85, жұп жағы №46-110;
С.Отарбаев (бұрыңғы Парк ) көшесі: тақ жағы № 31-35;
І.Қабылов көшесі (түгел): №1-88;
С.Қалыбаев көшесі (түгел): №1-87;
Ә.Әбжаппаров көшесі (түгел): №1-13;
Тоғанас батыр көшесі: тақ жағы №27-53, жұп жағы № 16-38;
Өмірбай шешен көшесі: тақ жағы №25-45, жұп жағы №20-28;
Б.Сопбеков көшесі: тақ жағы №5-11, жұп жағы №8-12;
Н.Әлмағанбетов көшесі: тақ жағы №15-19, жұп жағы №2-10;
А.Бисенов (бұрыңғы Алғабас) көшесі: тақ жағы №13-37, жұп жағы №18-20;
К.Рахимов көшесі (түгел);
Н.Мырзалиев тұйығы (түгел): №1-17 үйлер.
“Амбулаториялық емханалық қызметі бар Жалағаш аудандық орталық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
№ 132 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалағаш кенті, Абай көшесі №61, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “Шекер Ермағанбетова атындағы №246 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жалағаш кентінің Әйтеке би көшесінен оңтүстікке, темір жолдан солтүстікке, Т.Қыстаубаев көшесінен батысқа қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:

улица Абая: нечетная сторона №61-111, четная сторона №60-150;
переулок Абая (полностью): №1-12;
улица Айтеке би: нечетная сторона №57-155, четная сторона №46-140;
улица Бухарбай батыра: нечетная сторона №107-201, четная сторона №126-240;
улица Б.Алтынбаева (полностью): №1-78;
улица Толе би: нечетная сторона №15-85, четная сторона №28-96;
улица Т.Кистаубаева: нечетная сторона №1-23, четная сторона №2-22;
улица Омирбай шешен: нечетная сторона №1-23, четная сторона №2-18;
улица Б.Сопбекова: нечетная сторона №1-3, четная сторона №2-6;
улица Н.Алмаганбетова: нечетная сторона №1-13;
улица А.Бисенова (бывшая Алгабас): нечетная сторона №1-11, четная сторона №2-16;
улица Тоганас батыра: нечетная сторона №1-25, четная сторона №2-14;
переулок Т.Кистаубаева (полностью): №1-12;
улица А.Кузембаева (полностью): №1-12;
улица Казбек би: нечетная сторона №79-89, четная сторона №58-62 дома.
Избирательный участок № 133
Центр избирательного участка: Село М.Шаменова, улица Бухарбай батыра №6, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры им. М.Шаменова” аппарата акима сельского округа имени М.Шаменова.
Граница избирательного участка: Село М.Шаменов сельского округа М.Шаменова, разъезд “Караирим” №5.
Избирательный участок № 134
Центр избирательного участка: село Каракеткен, улица Абая №26, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №114” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: село Каракеткен сельского округа Каракеткен, населенные пункты Кулжан, Акшал.
Избирательный участок № 135
Центр избирательного участка: населенный пункт Далдабай, улица Д.Жалтынова №49, здание коммунального государственного учреждения “Начальная школа №115” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: населенный пункт Далдабай сельского округа Каракеткен, населенный пункт Кайыршакты.
Избирательный участок № 136
Центр избирательного участка: село Тан, улица Орынбай жырау №12, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Тан” аппарата акима сельского округа Тан.
Граница избирательного участка: село Тан сельского округа Тан, населенный пункт Жанаконыс.
Избирательный участок № 137
Центр избирательного участка: село Бухарбай батыр, улица Бухарбай батыр №21, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыр” аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр.
Граница избирательного участка: территория села Бухарбай батыр, расположенная к северу от канала “Койшыгул” и к востоку улицы Бухарбай батыр.
Улицы в составе участка:

Абай көшесі: тақ жағы №61-111, жұп жағы № 60-150;
Абай тұйығы (түгел): №1-12;
Әйтеке би көшесі: тақ жағы № 57- 155 , жұп жағы № 46-140;
Бухарбай батыр көшесі: тақ жағы №107-201, жұп жағы № 126-240;
Б.Алтынбаев көшесі (түгел): №1-78;
Төле би көшесі: тақ жағы №15-85, жұп жағы № 28-96;
Т.Қыстаубаев көшесі: тақ жағы № 1-23, жұп жағы № 2-22;
Өмірбай шешен көшесі: тақ жағы №1-23, жұп жағы №2-18;
Б.Сопбеков көшесі: тақ жағы №1-3, жұп жағы № 2-6;
Н.Әлмағанбетов көшесі: тақ жағы №1-13;
А.Бисенов (бұрыңғы Алғабас) көшесі: тақ жағы №1-11, жұп жағы № 2-16;
Тоғанас батыр көшесі: тақ жағы №1-25, жұп жағы № 2-14;
Т.Қыстаубаев тұйығы (түгел): №1-12;
А.Күзембаев көшесі (түгел): №1-12;
Қазыбек би көшесі: тақ жағы №79-89, жұп жағы № 58-62 үйлер.
№ 133 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: М.Шаменов ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №6, М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімінің аппаратының “М.Шәменов атындағы мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: М.Шәменов ауылдық округінің М.Шәменов ауылы, №5 “Қараиірім” разъезі.
№ 134 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қаракеткен ауылы, Абай көшесі №26, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№114 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаракеткен аулыдық округінің Қаракеткен ауылы, Құлжан, Ақшал елді мекендері.
№ 135 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Далдабай ауылы, Д. Жалтынов көшесі №49, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№115 негізгі мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Қаракеткен ауылдық округінің Далдабай ауылы, Қайыршақты елді мекені.
№ 136 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Таң ауылы, Орынбай жырау №12, Таң ауылдық округі әкімінің аппаратының "Таң ауылдық мәдениет Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Таң ауылдық округінің Таң ауылы, Жаңақоныс елді мекені.
№ 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бұқарбай батыр ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №21, Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының “Бұқарбай батыр ауылдық Мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бұқарбай батыр ауылының “Қойшығұл” каналының солтүстігі және Бұқарбай батыр көшесі шығысына қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:

улица Койшыгула (полностью): №1-17;
улица Ж.Сактаганова (полностью): №1-10;
улица Н.Алмаганбетова (полностью): №1-11;
улица А.Изтилеуовой (полностью): №1-12;
улица Ж.Ермаганбетова (полностью): №1-11;
улица Н.Оспанкулова (полностью): №1-14;
улица П.Альпейсова (полностью): дома №1-8;
улица К.Якова (полностью): №1-24;
улица А.Кунанбаева: нечетная сторона №29-33, четная сторона №34-46;
улица Бухарбай батыра: нечетная сторона №1-21, четная сторона №2-4;
улица А.Толеубаева (полностью): №1-32;
улица Т.Уркимбаева (полностью): №1-22;
улица А.Жаппасбаева: нечетная сторона №19-25 дома.
Избирательный участок № 138
Центр избирательного участка: село Бухарбай батыр, улица Бухарбай батыра №19, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №33” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: территория села Бухарбай батыр, расположенная к югу канала “Койшыгул” и к западу от улицы Бухарбай батыр.
Улицы в составе участка:
улица Бухарбай батыр: четная сторона №6-32;
улица А.Кунанбаева: нечетная сторона №1-27, четная сторона №2-32;
улица А.Жаппасбаева: нечетная сторона №1-17, четная сторона №1-12;
улица А.Бердаулетова (полностью): №1-18;
улица С.Байкадамова (полностью): №1-17;
улица С.Айтуарова (полностью): №1-14;
улица А.Досымбетова (полностью): №1-19;
улица Ж.Жабаева (полностью): №1-20;
улица К.Сейтова (полностью): №1-5 дома.
Избирательный участок № 139
Центр избирательного участка: село Аксу, улица Т.Елеусинова №14, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №116” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: село Аксу, населенные пункты Корганша, Бостай, Ахметбаза.
Избирательный участок № 140
Центр избирательного участка: село Аккыр, улица Мектеп №4, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: сельский округ Аккыр.
Избирательный участок № 141
Центр избирательного участка: село Жанаталап, улица А.Кожабаева №21, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №119” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: сельского округа Жанаталап.
Избирательный участок №142
Центр избирательного участка: село Макпалкол, улица А.Оналбаева №25 здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №117 имени А.Оналбаева” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: территория села Макпалкол, расположенная к югу села по улицам Т.Жургенова, Садир би, А.Оналбаева.
Улицы в составе участка:

Қойшығұл көшесі (түгел): №1-17;
Ж.Сақтағанов көшесі (түгел): №1-10;
Н.Алмағанбетов көшесі (түгел): №1-11;
А.Ізтілеуова көшесі (түгел): №1-12;
Ж.Ермағанбетов көшесі (түгел): №1-11;
Н.Оспанқұлов көшесі (түгел): №1-14;
П.Альпейсов көшесі (түгел): №1-8;
К.Яков көшесі (түгел): №1-24;
А.Құнанбаев көшесі: тақ жағы №29-33, жұп жағы №34-46;
Бұқарбай батыр көшесі: жұп №2-4; тақ жағы №1-21;
А.Төлеубаев көшесі (түгел): №1-32;
Т.Үркімбаев көшесі(түгел): №1- 22 ;
А.Жаппасбаев көшесі: тақ жағы №19-25 үйлер.
№ 138 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бұқарбай батыр ауылы, Бұқарбай батыр көшесі №19, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№33 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Бұқарбай батыр ауылының “Қойшығұл” каналының оңтүстігі және Бұқарбай батыр көшесі батысына қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Бұқарбай батыр көшесі: жұп жағы №6-32;
А.Құнанбаев көшесі: тақ жағы №1-27, жұп жағы №2-32;
А.Жаппасбаев көшесі: тақ жағы №1-17, жұп жағы №1-12;
А.Бердаулетов көшесі (түгел): №1-18;
С.Байқадамов көшесі (түгел): №1-17;
С.Айтуаров көшесі (түгел): №1-14;
Ә.Досымбетов көшесі (түгел): №1-19;
Ж.Жабаев көшесі (түгел): №1-20;
Қ.Сейтов көшесі (түгел): №1-5 үйлер.
№ 139 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақсу ауылы, Т.Елеусінов көшесі №14, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№116 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсу ауылдық округі, Қорғанша, Бостай, Ахметбаза елді мекендері.
№ 140 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққыр ауылы, Мектеп көшесі №4, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аққыр ауылдық округі.
№ 141 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңаталап ауылы, Ә.Қожабаев көшесі №21, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№119 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жаңаталап ауылдық округі.
№ 142 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мақпалкөл ауылы, Ә.Оңалбаев көшесі №25, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№117 Әбдікәрім Оңалбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Мақпалкөл ауылының Т.Жүргенов, Сәдір би, Ә.Оңалбаев көшелерінің бойымен ауылдың оңтүстігінде орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:

улица Бейбитшилик (полностью): №1-21;
улица Тоганас батыра (полностью): №1-76;
улица А.Кожахметулы: нечетная сторона №1-29, четная сторона №2-32;
улица Садир би: нечетная сторона №1-29, четная сторона №2-20;
улица Т.Жургенова: нечетная сторона №1-65, четная сторона №2-12;
улица А.Оналбаева: нечетная сторона №1-19 дома.
Избирательный участок № 143
Центр избирательного участка: село Макпалкол, улица А.Оналбаева №38, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Макпалкол” аппарата акима сельского округа Макпалкол.
Граница избирательного участка: территория села Макпалкол, расположенная к северу по улицам Т.Жургенова, Садир би, А.Оналбаева.
Улицы в составе участка:
улица Достык (полностью): №1-28;
улица Д.Шотыкова (полностью): №1-22;
улица А.Кожахметулы: нечетная сторона №31-101, четная сторона №34-116;
улица Садир би: нечетная сторона №31-89, четная сторона №22-66;
улица А.Оналбаева: нечетная сторона №21-31, четная сторона №2-48;
улица Т.Жургенова: четная сторона №14-50 дома.
Избирательный участок № 144
Центр избирательного участка: село Мадениет, улица Мектеп №49, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №32 имени Илияса Кабылова” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: улицы села Мадениет:
улица 8 марта (полностью): №1-11;
улица Абая (полностью): №1-35;
улица Д.Тобаева (полностью): №1-53;
улица Жамбыла (полностью): №1-77;
улица Мектеп (полностью): №1-69;
улица Жанаконыс (полностью): №1-19;
улица И.Кабылова (полностью): №1-22;
улица Калдан батыра (полностью): №1-42;
улица Ж.Тайшиева: нечетная сторона №1-13;
улица Заркум: нечетная сторона №1-25 дома.
Избирательный участок № 145
Центр избирательного участка: село Мадениет, улица Калдан батыра №5, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Мадениет” аппарата акима сельского округа Мадениет.
Граница избирательного участка: улицы села Мадениет:
улица Ж.Тайшиева: четная сторона №2-106;
улица Заркум: четная сторона №4-42 дома.
Избирательный участок № 146
Центр избирательного участка: село Мырзабай ахун, улица Ленина №28, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: сельский округ Мырзабай ахун .
Избирательный участок № 147
Центр избирательного участка: село Аккум, улица Бейбитшилик №31, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №38 имени Алдабергена Бисенова” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: территория села Аккум, расположенная к югу от улицы Р.Князова и к востоку от канала “Акарык”.
Улицы в составе участка:

Бейбітшілік көшесі (түгел): №1-21;
Тоғанас батыр көшесі (түгел): №1-76;
А.Қожахметұлы көшесі: тақ жағы 1-29, жұп жағы №2-32;
Сәдір би көшесі: тақ жағы №1-29, жұп жағы 2-20;
Т.Жүргенов көшесі: тақ жағы №1-65, жұп жағы 2-12
Ә.Оңалбаев көшесі: тақ жағы №1-19 үйлер.
№ 143 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мақпалкөл ауылы, Ә.Оңалбаев көшесі №38, Мақпалкөл ауылдық округі әкімінің аппаратының “Мақпалкөл ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Мақпалкөл ауылының Т.Жүргенов, Сәдір би, Ә.Оңалбаев көшелерінің бойымен ауылдың солтүстігінде орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Достық көшесі (түгел): №1-28;
Д.Шотықов көшесі (түгел): №1-22;
А.Қожахметұлы көшесі: тақ жағы 31-101, жұп жағы №34-116;
Сәдір би көшесі: тақ жағы №31-89, жұп жағы 22-66;
Ә.Оңалбаев көшесі: тақ жағы №21-31, жұп жағы №2-48 ;
Т.Жүргенов көшесі: жұп жағы №14-50 үйлер.
№ 144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мәдениет ауылы, Мектеп көшесі №49, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№32 Ілияс Қабылов атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мәдениет ауылының көшелері:
8 март көшесі (түгел): №1-11;
Абай көшесі (түгел): №1-35;
Д.Тобаев көшесі (түгел): №1-53;
Жамбыл көшесі (түгел): №1-77;
Мектеп көшесі (түгел): №1-69;
Жаңақоныс көшесі көшесі (түгел): №1-19;
І.Қабылов көшесі (түгел): №1-22;
Қалдан батыр көшесі (түгел): №1-42;
Ж.Тайшиев көшесі: тақ жағы №1-13;
Зарқұм көшесі: тақ жағы №1-25 үйлер.
№ 145 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мәдениет ауылы, Қалдан батыр көшесі №5, Мәдениет ауылдық округі әкімінің аппаратының “Мәдениет ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мәдениет ауылының көшелері:
Ж.Тайшиев көшесі: жұп жағы №2-106;
Зарқұм көшесі: жұп жағы №4-42 үйлер.
№ 146 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мырзабай ахун ауылы, Ленин көшесі №28, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Мырзабай ахун ауылдық округі.
147 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққұм ауылы, Бейбітшілік көшесі №31, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “Алдаберген Бисенов атындағы №38 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аққұм ауылының Р.Князов көшесі оңтүстігі мен “Ақарық” каналының шығысында орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:

улица Аккум (полностью): №1-74;
улица Бибитшилик: нечетная сторона №1-33, четная сторона №2-34;
улица Х.Сарбасова: нечетная сторона №1-21, четная сторона №2-18;
улица А.Кунанбаева: нечетная сторона №1-9, четная сторона №2-8;
улица Жастар: нечетная сторона №1-7, четная сторона №2-6;
улица Желтоксан: нечетная сторона №33-39, четная сторона №2-20;
улица Р.Князова: нечетная сторона №7-61, четная сторона №34-116; дома №1-61;
улица З.Лекерова: нечетная сторона №13-23, четная сторона №12-22;
Избирательный участок № 148
Центр избирательного участка: село Аккум, улица Бейбитщилик №7А, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум” аппарата акима сельского округа Аккум.
Граница избирательного участка: территория села Аккум, расположенная к северу от улицы Р.Князова и к западу от канала “Акарык”.
Улицы в составе участка:
улица Бейбитшилик: четная сторона № 36-40;
улица Х.Сарбасова: нечетная сторона №23, четная сторона №20-28;
улица А.Кунанбаева: нечетная сторона №11-19, четная сторона №10-16;
улица Жастар: нечетная сторона № 9-29, четная сторона №8-18;
улица Желтоксана: нечетная сторона №1-33, четная сторона №2-30;
улица З.Лекерова: нечетная сторона №1-11, 25-37, четная сторона №2-10, 24-34;
улица И.Доспанбетова (полностью): №1-46;
улица Е.Туменбаева (полностью): №1-15;
улица И.Мустаяпова (полностью): №1-25 үйлер.
Избирательный участок № 149
Центр избирательного участка: село Енбек, улица Т.Дауйтбаева №5, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар” аппарата акима сельского округа Енбек.
Граница избирательного участка: сельский округ Енбек.
Избирательный участок № 150
Центр избирательного участка: село Акарык, улица К.Абишова №24, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №124” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: территория расположена к северу от улицы Н.Апрезова и к западу от улицы К.Абишева села Акарык.
Улицы в составе участка:
улица Н.Апрезова: нечетная сторона № 1-9;
улица Бостандык: нечетная сторона № 1-9, четная сторона №2-12;
улица Жана жарма: нечетная сторона №1-11, четная сторона №2-8;
улица Жана коныс-1 (полностью): №1-11;
улица Боранбая: нечетная сторона №1-7, четная сторона №2-10;
улица К.Абишева: четная сторона №2-22 дома.
Избирательный участок № 151
Центр избирательного участка: село Акарык, улица К.Абишева №26, здание коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Акарык” аппарата акима сельского округа Аламесек.
Граница избирательного участка: территория расположена к югу улицы Н.Апрезова и к востоку улицы К.Абишева села Акарык.
Улицы в составе участка:

Аққұм көшесі (түгел): №1-74;
Бейбітшілік көшесі: тақ жағы №1-33, жұп жағы №2-34;
Х.Сарбасов көшесі: тақ жағы №1-21, жұп жағы №2-18;
А.Құнанбаев көшесі: тақ жағы №1-9, жұп жағы №2-8;
Жастар көшесі: тақ жағы №1-7, жұп жағы №2-6;
Желтоқсан көшесі: тақ жағы №33-39, жұп жағы №32-40;
Р.Князов көшесі: тақ жағы №7-61, жұп жағы №2-20;
З.Лекеров көшесі: тақ жағы №13-23, жұп жағы №12-22 үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Аққұм ауылы, Бейбітшілік көшесі №7А, Аққұм ауылдық округі әкімінің аппаратының “Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Аққұм ауылының Р.Князов көшесі солтүстігі мен “Ақарық” каналының батысында орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Бейбітшілік көшесі: жұп жағы №36-40;
Х.Сарбасов көшесі: тақ жағы №23, жұп жағы №20-28;
А.Құнанбаев көшесі: тақ жағы №11-19, жұп жағы №10-16;
Жастар көшесі: тақ жағы №9-29, жұп жағы №8-18;
Желтоқсан көшесі: тақ жағы №1-33, жұп жағы №2-30;
З.Лекеров көшесі: тақ жағы №1-11, 25-37, жұп жағы №2-10, 24-34;
І.Доспанбетов көшесі (түгел): №1-46 ;
Е.Түменбаев көшесі (түгел): №1-15;
И.Мұстаяпов көшесі (түгел): №1-25 үйлер.
№ 149 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Еңбек ауылы, Т.Дәуітбаев көшесі №5, Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының “Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Еңбек ауылдық округі.
№ 150 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақарық ауылы, К.Әбішов көшесі №24, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№124 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақарық ауылынының Н. Әпрезов көшесiнiң солтүстiгі және К.Әбiшев көшесiнiң батысында орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
Н.Апрезов көшесі тақ жағы: №1-9;
Бостандық көшесі тақ жағы №1-9, жұп жағы №2-12;
Жаңа жарма тақ жағы №1-11, жұп жағы №2-8;
Жаңа қоныс-1 көшесі (түгел): №1-11;
Боранбай көшесі: тақ жағы №1-7, жұп жағы №2-10;
К.Әбішов көшесі: жұп жағы №2-22 үйлер.
№ 151 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақарық ауылы, К.Әбішов көшесі №26, Аламесек ауылдық округі әкімінің аппаратының “Ақарық ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Ақарық ауылынының Н. Әпрезов көшесiнiң оңтүстігі және К.Әбiшев көшесiнiң шығысында орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:

улица Кокпая: (полностью): №1-69;
улица Сарман батыра (полностью): №1-30;
улица Болебая (полностью): №1-36;
улица Омирбая (полностью): №1-31;
улица Жана коныс-2 (полностью): №1-14;
улица Аламесек (полностью): №1-60;
улица Акжарма (полностью): №1-34;
улица Н.Апрезова: нечетная сторона №11-23, четная сторона №2-20;
улица Бостандык: нечетная сторона №11-29, четная сторона №14-26;
улица Жана жарма: нечетная сторона №13-17, четная сторона №10-16;
улица Боранбая: нечетная сторона №9-29, четная сторона №12-24;
улица К.Абишева: нечетная сторона №1-47, четная сторона №24-34 дома.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: село Жанадария, улица Достык №20, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: сельский округ Жанадария.
Избирательный участок № 153
Центр избирательного участка: поселок Жалагаш, улица М.Шаменова №74, здание коммунального государственного учреждения “Средняя школа №123 имени Темирбека Жургенова” отдела образования Жалагашского района.
Граница избирательного участка: территория, расположенная к востоку от улицы Т.Кыстаубаева, к западу от улицы Сарке батыр, к северу от улицы Айтеке би поселка Жалагаш.
Улицы в составе участка:
улица А.Иманова: нечетная сторона №15-59, четная сторона №22-70;
улица Желтоксана: нечетная сторона №23-33, четная сторона №28-50;
улица Т.Кыстаубаева: нечетная сторона №25-43, четная сторона №24-34;
улица Т.Жургенова: нечетная сторона №39-75, четная сторона №50-102;
улица Нысанбай жырау: нечетная сторона №49-109, четная сторона №46-112;
улица М.Шаменова: нечетная сторона №41-93, четная сторона №50-92;
улица А.Изтилеуовой: нечетная сторона №29-53, четная сторона №20-50;
улица С.Отарбаева: нечетная сторона №11-29, четная сторона №12-50;
улица Н.Мырзалиева: нечетная сторона №21-55, четная сторона №18-44 дома.

Көкпая көшесі (түгел): №1-69;
Сарман батыр көшесі (түгел): №1-30 ;
Бөлебай көшесі (түгел): №1-36;
Өмірбай көшесі (түгел): №1-31;
Жаңа қоныс-2 көшесі (түгел): №1-14 ;
Аламесек көшесі (түгел): №1-60;
Ақжарма көшесі (түгел): №1-34;
Н.Апрезов көшесі: тақ жағы №11-23, жұп жағы № 2-20 ;
Бостандық көшесі: тақ жағы №11-29, жұп жағы №14-26;
Жаңа жарма тақ жағы №13-17, жұп жағы №10-16;
Боранбай көшесі: тақ жағы №9-29, жұп жағы №12-24;
К.Әбішов көшесі: тақ жағы №1-47, жұп жағы №24-34 үйлер.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңадария ауылы, Достық көшесі №20, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жаңадария ауылдық округі.
№ 153 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалағаш кенті, М.Шәменов көшесі №74, Жалағаш аудандық білім бөлімінің “№123 Темірбек Жүргенов атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекаралары: Жалағаш кентінің Т.Қыстаубаев көшесінен шығысқа, Сәрке батыр көшесінен батысқа, Әйтеке би көшесінен солтүстікке қарай орналасқан аумағы.
Учаске құрамындағы көшелер:
А.Иманов көшесі: тақ жағы №15-59 , жұп жағы № 22-70;
Желтоқсан көшесі: тақ жағы №23-33, жұп жағы № 28-50;
Т.Қыстаубаев көшесі: тақ жағы № 25-43, жұп жағы № 24-34;
Т.Жүргенов көшесі: тақ жағы № 39-75, жұп жағы № 50-102;
Нысанбай жырау көшесі: тақ жағы № 49-109, жұп жағы № 46-112;
М.Шәменов көшесі: тақ жағы №41-93, жұп жағы № 50-92;
А.Ізтілеуова көшесі: тақ жағы № 29-53, жұп жағы № 20-50;
С.Отарбаев көшесі: тақ жағы № 11-29, жұп жағы № 12-50;
Н.Мырзалиев көшесі: тақ жағы № 21-55, жұп жағы № 18-44 үйлер.