Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 02 марта 2015 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 марта 2015 года № 4910.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года “О выборах в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Жалагашской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Акимам поселка и сельских округов оснастить места размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения “Аппарат акима Жалагашского района” акимата Жалагашского района Ш.Калыбаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т.Дуйсебаев
“СОГЛАСОВАНО”
Председатель Жалагашской
районной избирательной
комиссии
____________ С.Алиев
“2” марта 2015 года
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 2 марта 2015 года № 31
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14.11.2018 № 263; с изменениями, внесенными постановлениями акимата Жалагашского района Кызылординской области от 16.05.2019 № 85 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 21.07.2021 № 138 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Дом культуры имени Конысбека Казантаева Жалагашского районного отдела культуры и развития языков”
2
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Жалагашская районная больница” управления здравоохранения Кызылординской области”
3
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Жалагашский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния”
4
поселок Жалагаш
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №202 имени Зейноллы Жаркынбаева” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”
5
поселок Жалагаш
Стенд на центральной площади
6
село Аксу
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аксу” аппарата акима сельского округа Аксу”
7
село М.Шаменова
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры М.Шаменова” аппарата акима сельского округа имени М.Шаменова”
8
село Каракеткен
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Каракеткен” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
9
село Далдабай
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Далдабай” аппарата акима сельского округа Каракеткен”
10
село Бухарбай батыр
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Бухарбай батыр” аппарата акима сельского округа Бухарбай батыр”
11
село Аккум
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Аккум” аппарата акима сельского округа Аккум”
12
село Тан
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Аппарат акима сельского округа Тан” акимата Жалагашского района”
13
Село Жанаконыс
Стенд возле здания медицинского пункта
14
село Енбек
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Аккошкар” аппарата акима сельского округа Енбек”
15
село Есет батыр
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Есет батыра” аппарата акима сельского округа Аламесек”
16
село Жанадария
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №203” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”
17
село Мырзабай ахун
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №122” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”
18
село Мадениет
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Мадениет” аппарата акима сельского округа Мадениет”
19
село Т.Жүргенова
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский Дом культуры Темирбека Жүргенова” аппарата акима сельского округа Макпалкол”
20
село Жанаталап
Стенд возле здания коммунального государственного казенного предприятия “Сельский клуб Жанаталап” аппарата акима сельского округа Жанаталап”
21
село Аккыр
Стенд возле здания коммунального государственного учреждения “Средняя школа №188” отдела образования по Жалагашскому району Управления образования Кызылординской области”

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 31 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4910 болып тіркелді.
“Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жалағаш аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Кент және ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жабдықтасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімдігінің “Жалағаш ауданы әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Ш.Қалыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т.Дүйсебаев
“КЕЛІСІЛГЕН”
Жалағаш аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_______________ С.Әлиев
“2” наурыз 2015 жыл
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 2 наурыздағы
№ 31 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 14.11.2018 № 263; өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 16.09.2019 № 85 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 21.07.2021 № 138 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
3
1
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімнің Қонысбек Қазантаев атындағы мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
2
Жалағаш кенті
“Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының “Жалағаш аудандық ауруханасы” шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
3
Жалағаш кенті
“Жалағаш аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
4
Жалағаш кенті
“Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№202 Зейнолла Жарқынбаев атындағы орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Жалағаш кенті
Орталық алаңдағы стенд
6
Ақсу ауылы
“Ақсу ауылдық округі әкімі аппаратының Ақсу ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
7
М.Шәменов ауылы
“М.Шәменов атындағы ауылдық округі әкімі аппаратының М.Шәменов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
8
Қаракеткен ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Қаракеткен ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
9
Далдабай ауылы
“Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппаратының Далдабай ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
10
Бұқарбай батыр ауылы
“Бұқарбай батыр ауылдық округі әкімі аппаратының Бұқарбай батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
11
Аққұм ауылы
“Аққұм ауылдық округі әкімі аппаратының Аққұм ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
12
Таң ауылы
Жалағаш ауданы әкімдігінің “Таң ауылдық округі әкімінің аппараты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
13
Жаңақоныс ауылы
Медициналық пункт ғимаратының жанындағы стенд
14
Еңбек ауылы
“Еңбек ауылдық округі әкімі аппаратының Аққошқар ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
15
Есет батыр ауылы
“Аламесек ауылдық округі әкімі аппаратының Есет батыр ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
16
Жаңадария ауылы
“Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№203 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Мырзабай ахун ауылы
“Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№122 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Мәдениет ауылы
“Мәдениет ауылдық округі әкімі аппаратының Мәдениет ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
19
Т.Жүргенов ауылы
“Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппаратының Темірбек Жүргенов ауылдық мәдениет Үйі” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
20
Жаңаталап ауылы
“Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппаратының Жаңаталап ауылдық клубы” коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
21
Аққыр ауылы
“Қызылорда облысының білім басқармасының Жалағаш ауданы бойынша білім бөлімінің “№188 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд