Об образовании избирательных участков
Решение акима Жанакорганского района Кызылординской области от 13 ноября 2015 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 ноября 2015 года № 5221. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 14 апреля 2017 года № 05
Сноска. Утратило силу решением акима Жанакорганского района Кызылординской области от 14.04.2017 № 05 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Жанакорганскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Жанакорганского района".
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Р. Рустемов
СОГЛАСОВАНО
Председатель избирательной комиссий
Жанакорганского района
_______________ Тулегенов А.
"13" ноября 2015 года
Приложение к решению акима
Жанакорганского района
от " 13 " ноября 2015 года № 24
Избирательные участки по Жанакорганскому району
п/н
Избирательные участки
Место расположения
Границы избирательных участков
1
№304
Здание средней школы №166, улица Б.Алмасбаева б/н, село Екпинди сельского округа Екпинди
Территория сельского округа Екпинди
2
№305
Здание сельского клуба "Сунаката", улица Сыганак №6, село Сунаката сельского округа Сунаката
Территория сельского округа Сунаката
3
№306
Здание средней школы №162, улица Шаймена №32, село Кожамберди сельского округа Кожамберди
Территория сельского округа Кожамберди
4
№307
Здание средней школы №223, улица Б.Байымбетова №1, село Томенарык сельского округа Томенарык
Улицы А.Кунанбаева, З.Жусипова, А.Камала, Т.Рыскулова, Р.Кулымбетова, М.Маметова, Ш.Дюсебекова, А.Исаева, Р.Наурызбаева села Томенарык
5
№308
Здание средней школы №53, улица Ш.Дюсебекова №1, село Томенарык сельского округа Томенарык
Улицы А.Молдагулова, М.Нажимова, А.Мусабаева, Р.Кудайбергенова, Б.Пашаева, Б.Аралбаева, Д.Нурпейсова, Б.Байымбетова, М.Макатаева, Б.Еденбаева, А.Алтыбаева, Елтай, К.Сагырбаева селеаТоменарык
6
№309
Здание сельского клуба "Суттикудык", улица С.Сапарбекова №8, село Суттикудык сельского округа Суттикудык
Территория сельского округа Суттикудык
7
№310

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 24 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 5221 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 2017 жылғы 14 сәуірдегі № 05 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімінің 14.04.2017 № 05 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Жаңақорған ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Жаңақорған ауданының әкімі Р. Рустемов
КЕЛІСІЛДІ
Жаңақорған аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ А.Тулегенов
"13" қараша 2015 жыл
Жаңақорған ауданы әкімінің
2015 жылғы "13" қарашадағы
№ 24 шешіміне қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша сайлау учаскелері
р/с
Сайлау учаскелері
Орналасқан жері
Сайлау учаскелерінің
шекаралары
1
№304
Екпінді ауылдық округінің Екпінді ауылы, Б.Алмасбаев н/з, №166 орта мектебінің ғимараты
Екпінді ауылдық округінің аумағы
2
№305
Сунақата ауылдық округінің Сунақата ауылы, Сығанақ көшесі №6, "Сунақата" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Сунақата ауылдық округінің аумағы
3
№306
Қожамберді ауылдық округінің Қожамберді ауылы, Шаймен көшесі №32, №162 орта мектебінің ғимараты
Қожамберді ауылдық округінің аумағы
4
№307
Төменарық ауылдық округінің Төменарық ауылы, Б.Байымбетов көшесі №1, №223 орта мектебінің ғимараты
Төменарық ауылының А.Құнанбаев, З.Жүсипов, Ә.Камал, Т.Рысқұлов, Р.Құлымбетова, Р.Наурызбаев, Ш.Дүйсебеков, Ә.Исаев, М.Маметова көшелері
5
№308
Төменарық ауылдық округінің Төменарық ауылы, Ш.Дүйсебеков көшесі №1, №53 орта мектебінің ғимараты
Төменарық ауылының Ә.Молдағұлова, М.Нажимов, А.Мұсабаев, Р.Құдайбергенов, Б.Пашаев, Б.Аралбаев, Д.Нүрпейсова, Б.Баймбетов, М.Мақатаев, Б.Еденбаев, А.Алтыбаев, Елтай, Қ.Сағырбаев көшелері
6
№309
Сүттіқұдық ауылдық округінің Сүттіқұдық ауылы, С.Сапарбеков көшесі №8, "Сүттіқұдық" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Сүттіқұдық ауылдық округінің аумағы
7
№310

Здание средней школы №195, улица С.Букеева №21, село Жайылма сельского округа Жайылма
Территория сельского округа Жайылма
8
№311
Здание средней школы №86, улица Жибек жолы №7А, поселок Шалкия
Территория села Куттыкожа и поселка Шалкия
9
№312
Здание сельского клуба "Бирлик", улица Н.Туршекулы №42, село Бирлик сельского округа Акуйик
Территория села Бирлик сельского округа Акуйик
10
№313
Здание средней школы Кызылмакташы №180, улица Тауелсиздик №21 село Кыраш сельского округа Кыраш
Территория сельского округа Кыраш
11
№314
Здание средней школы Ынтымак №161, улица Акбулак №24, село Косуйенки сельского округа Косуйенки
Территория сельского округа Косуйенки
12
№315
Здание основной школы №221, улица Аккум №24, село Аккум сельского округа Кейден
Территория села Аккум сельского округа Кейден
13
№316
Здание средней школы №247, улица Оркендеу №1, станция Бесарык сельского округа Талап
Территория станции Бесарык сельского округа Талап
14
№317
Здание средней школы №239, улица И.Топышова №16, село Кенес сельского округа Бесарык
Территория села Кенес сельского округа Бесарык
15
№318
Здание основной школы №254, улица С.Мырзатаева №7 А, станция Талап сельского округа Манап
Территория станции Талап сельского округа Манап
16
№319
Здание спортивного комплекса, улица А.Султанова №2, поселок Жанакорган
улицы К.Байдусен, Т.Тотаева, А.Файзулдаева, микрорайоны Ипподром, Саяжай поселка Жанакорган
17
№320
Здание сельского клуба "Манап", улица Ж.Копешулы №19, село Манап сельского округа Манап
Территория села Манап сельского округа Манап
18
№321
Здание средней школы №54 имени Ж.Кыдырова, улица М.Кенбаева №73, село Бесарык сельского округа Бесарык
Территория села Бесарык сельского округа Бесарык
19
№322
Здание средней школы №229 Абызторе, улица Т.Токтарова №17, село Баспаккуль сельского округа Каратобе
Территория сельского округа Каратобе
20
№323
Здание сельского клуба "Кандоз", улица Ж.Уркенбаева №25, село Кандоз сельского округа Кандоз
Территория сельского округа Кандоз
21
№324
Здание основной школы №89, улица Тауелсиздик №1, село Коктюбе сельского округа Коктюбе
Территория сельского округа Коктюбе
22
№325
Здание средней школы №192, улица Т.Рыскулова №75, село Келинтобе сельского округа Келинтобе
Территория сельского округа Келинтобе
23
№326
Здание сельского клуба "Тугискен", улица К.Тагаева №30, село Тугискен сельского округа Аккорган
Территория села Тугискен и населенного пункта Аппангак сельского округа Аккорган
24
№327
Здание сельского клуба "М.Налибаев", улица Абылайхана №8, село М.Налибаев сельского округа М.Налибаев
Территория сельского округа М.Налибаев
25
№328

Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылы, С.Бүкеев көшесі №21, №195 орта мектебінің ғимараты
Жайылма ауылдық округінің аумағы
8
№311
Жаңақорған ауданы, Шалқия кенті, Жибек жолы көшесі №7 А, №86 орта мектебінің ғимараты
Шалқия кенті және Құттықожа ауылының аумағы
9
№312
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылы, Н.Түршекұлы көшесі №42, "Бірлік" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Ақүйік ауылдық округінің Бірлік ауылының аумағы
10
№313
Қыраш ауылдық округінің Қыраш ауылы, Тәуелсіздік көшесі №9, №180 Қызылмақташы орта мектебінің ғимараты
Қыраш ауылдық округінің аумағы
11
№314
Қосүйенкі ауылдық округінің Қосүйеңкі ауылы, Ақбұлақ көшесі №24, №161 Ынтымақ орта мектебінің ғимараты
Қосүйеңкі ауылдық округінің аумағы
12
№315
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылы, Аққұм көшесі №24, №221негізгі мектебінің ғимараты
Кейден ауылдық округінің Аққұм ауылының аумағы
13
№316
Талап ауылдық округінің Бесарық бекеті, Өркендеу көшесі №1, №247 орта мектебінің ғимараты
Талап ауылдық округінің, Бесарық бекетінің аумағы
14
№317
Бесарық ауылдық округінің Кеңес ауылы, И.Топышов көшесі №16, №239 орта мектебінің ғимараты
Бесарық ауылдық округінің Кеңес ауылының аумағы
15
№318
Манап ауылдық округінің Талап бекеті, С.Мырзатаев көшесі №7А, №254 негізгі мектебінің ғимараты
Манап ауылдық округінің Талап бекетінің аумағы
16
№319
Жаңақорған кенті, А. Сұлтанов көшесі №2, Спорт кешенінің ғимараты
Жаңақорған кентінің К.Байдүйсен, Т.Тотаев, А.Файзулдаев көшелері, Ипподром, Саяжай мөлтек аудандары
17
№320
Манап ауылдық округінің Манап ауылы, Ж.Көпешұлы көшесі №19, "Манап" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Манап ауылдық округінің Манап ауылының аумағы
18
№321
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылы, М.Кенебаев көшесі №73, №54 Ж.Қыдыров атындағы орта мектебінің ғимараты
Бесарық ауылдық округінің Бесарық ауылының аумағы
19
№322
Қаратөбе ауылдық округінің Баспақкөл ауылы, Т.Тоқтаров көшесі №17, №229 Абызтөре орта мектебінің ғимараты
Қаратөбе ауылдық округінің аумағы
20
№323
Қандөз ауылдық округінің Қандөз ауылы, Ж.Үркінбаев көшесі №25, "Қандөз" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Қандөз ауылдық округінің аумағы
21
№324
Көктөбе ауылдық округінің Көктөбе ауылы, Тәуелсіздік көшесі №1, №89 негізгі мектебінің ғимараты
Көктөбе ауылдық округінің аумағы
22
№325
Келінтөбе ауылдық округінің Келінтөбе ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №75, №192 орта мектебінің ғимараты
Келінтөбе ауылдық округінің аумағы
23
№326
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен ауылы, Қ.Тағаев көшесі №30 "Түгіскен" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Аққорған ауылдық округінің Түгіскен ауылы және Апанғақ елді мекенінің аумағы
24
№327
М.Нәлібаев ауылдық округі, М.Нәлібаев ауылы, Абылайхан көшесі №8, "М.Нәлібаев" ауылдық клуб үйінің ғимараты
М.Нәлібаев ауылдық округінің аумағы
25
№328

Здание средней школы №224, улица Д.Шоманова №3, село Озгент сельского округа Озгент
Территория сельского округа Озгент
26
№329
Здание средней школы №168, улица Тулегенулы Алжан №9, село Кожакент сельского округа Кожакент
Территория сельского округа Кожакент
27
№330
Здание сельского клуба "Байкенже", улица К.Сиргебайулы №5, село Байкенже сельского округа Байкенже
Территория села Байкенже сельского округа Байкенже
28
№331
Здание основной школы №255, улица А.Мустиярулы №1 А, село Билибай сельского округа Байкенже
Территория села Билибай сельского округа Байкенже
29
№332
Здание сельского клуба "Жанарык", улица Жаная №4, село Жанарык сельского округа Жанарык
Территория сельского округа Жанарык
30
№333
Здание сельского клуба "Абдигаппар", улица Толегетай №1, село Абдигаппар сельского округа Кыркенсе
Территория сельского округа Кыркенсе
31
№334
Здание средней школы №51имени М.Каратаева, улица Женис №1, поселок Жанакорган
улицы С.Нарымбетова, Коргантогай, Б.Аралбаева, З.Мусаханова, Женис, А.Жанпейсова, К.Сейтпенбетова, А.Мажитова, Достык, Бостандык, Б.Байкенжеева, Ш.Уалиханова, А.Асанова, И.Илялетдинова, А.Шаухаманова, М.Мусаева, Н.Айдарбека поселка Жанакорган
32
№335
Здание домкультура Жанакорганский района, улица М.Кокенова №4, поселок Жанакорган
улицы М.Кокенова, А.Иманова, Ж.Накыпова, Корган, Ы.Алтынсарина, Акмешит, С.Кожанова, А.Пакырдинова, М.Жаппарова, Ызгар поселка Жанакорган
33
№336
Здание Санатория, улица Санатория №9, поселок Жанакорган
улицы Б.Ыскаков, М.Туйменулы, Санатория,
М. Дариуш поселка Жанакорган
34
№337
Здание Жанакорганского Аграрно- технического коледжа, улица К.Сагырбаева №81, поселок Жанакорган
улицы К.Сагырбаева с 61- по168 дома, К.Аблакова, С.Кошкарова, Ордакент, Е.Конкабаева, Р.Абенкожаулы, А.Мухамеджанова, С.Молдалиева, М.Есболганова, С.Искендирова, С.Сапарбаева, У.Мадиева, А.Аюпова поселка Жанакорган
35
№338
Улица Б.Майлина №б/н, поселок Жанакорган
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения Жанакорганская центральная районная болница с Амбулаторно-Поликлинической услугой, Государственное коммунальное учреждение "Жанакорганский противо туберкулезный диспансер" (закрытый)
36
№339
Здание средней школы №163, улица Н. Онгарбай №67, поселок Жанакорган
улицы Корасан-ата, А.Кунанбаева, Н.Онгарбай. Б.Майлина, К.Сагырбаева с 1- по 60 дома, М.Ауезова, Сыганак, Т.Бигелдинова, М.Молдагулова, А.Сулеймена поселка Жанакорган
37
№340
Здание средней школы №125 имени С.Сапарбекова, улица Сыганак №1, поселок Жанакорган
улицы С.Сапарбекова, Н.Алшекей, Н.Туршекова, А.Шонабая, микрорайон Ынтымак поселка Жанакорган
38
№341
Здание сельского клуба "Кейден", улица Сырдария №6, село Кейден, сельского округа Кейден
Территория села Кейден сельского округа Кейден
39
№342
, Рудник Хорасан село Байкенже, Сельского округа Байкенже
Село Байкенже Рудник "Хорасан-У" товарищество с ограниченной ответственностью (закрытый)
40
№343
Здание СКЗ-U" Серно-кислотного завода, село Кейден, сельского округа Кейден
Село Кейден "СКЗ-U" Товарищество с ограниченной ответственностью (закрытый)

Өзгент ауылдық округінің Өзгент ауылы, Д.Шоманов көшесі №3, №224 орта мектебінің ғимараты
Өзгент ауылдық округінің аумағы
26
№329
Қожакент ауылдық округінің Қожакент ауылы, Төлегенұлы Әлжан көшесі №9, №168 орта мектебінің ғимараты
Қожакент ауылдық округінің аумағы
27
№330
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы, Қ.Сіргебайұлы көшесі №5, "Байкенже" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылының аумағы
28
№331
Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылы, А.Мүстиярұлы көшесі №1А, №255 негізгі мектебінің ғимараты
Байкенже ауылдық округінің Билібай ауылының аумағы
29
№332
Жаңарық ауылдық округінің Жаңарық ауылы, Жанай көшесі №4, "Жаңарық" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Жаңарық ауылдық округінің аумағы
30
№333
Қыркеңсе ауылдық округінің Әбдіғаппар ауылы, Төлгетай көшесі №1, "Әбдіғаппар" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Қыркеңсе ауылдық округінің аумағы
31
№334
Жаңақорған кенті, Жеңіс көшесі №1, М.Қаратаев атындағы №51 орта мектебінің ғимараты
Жаңақорған кентінің С.Нарымбетов, Қорғантоғай, Б.Аралбаев, З.Мұсаханов, Жеңіс, А.Жанпейсов, К.Сейтпенбетов, Ә.Мәжитов, Достық, Бостандық, Б.Байкенжеев, Ш.Уалиханов, А.Асанов, И.Илялетдинов, А.Шаухаманов, М.Мусаев, Н.Айдарбек көшелері
32
№335
Жаңақорған кенті, М.Көкенов көшесі №4, Жаңақорған аудандық мәдениет үйінің ғимараты
Жаңақорған кентінің М.Көкенов, А.Иманов, Ж.Нақыпов, Қорған, Ы.Алтынсарин, Ақмешіт, С.Қожанов, А.Пақырдинов, М.Жаппаров, Ызғар көшелері
33
№336
Жаңақорған кенті санатория көшесі №9, Жаңақорған шипажайының ғимараты
Жаңақорған кентінің Б.Ысқаков, М.Түйменұлы, Санатория, М.Дариуш көшелері
34
№337
Жаңақорған кенті, Қ.Сағырбаев көшесі №81, Жаңақорған аграрлы-техникалық коледжінің ғимараты
Жаңақорған кентінің Қ.Сағырбаев 61-138 үйлер аралығы, Қ.Аблақов, С.Қошқаров, Ордакент, Е.Қоңкабаев, Р.Әбенқожаұлы, А.Мұхамеджанов, С.Молдалиев, М.Есболғанов, С.Искендиров, С.Сапарбаев, У.Мадиев, А.Аюпов көшелері
35
№338
Жаңақорған кенті, Б. Майлин көшесі н/з
"Амбулаториялық-емханалық қызметі бар Жаңақорған аудандық орталық ауруханасы шаруашылық жүргізу кұқығындағы мемлекеттік қоммуналдық кәсіпорны, "Жаңақорған аудандық туберкулезге қарсы диспансері" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (Жабық)
36
№339
Жаңақорған кенті, Н.Оңғарбай көшесі №67, №163 орта мектебінің ғимараты
Жаңақорған кентінің Қорасан-ата, А.Құнанбаев, Н.Оңғарбай, Б.Майлин, Қ.Сағырбаев 1-60 үйлер аралығы, М.Әуезов, Сығанақ, Т.Бигелдинов, М.Молдағулова, А.Сүлеймен көшелері
37
№340
Жаңақорған кенті, Сығанақ көшесі №1, №125 С.Сапарбеков атындағы орта мектебінің ғимараты
Жаңақорған кентінің С.Сапарбеков, Н.Әлшекей, Н.Туршеков, А.Шонабай көшелері, Ынтымақ мөлтек ауданы
38
№341
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы, Сырдария көшесі №6, "Кейден" ауылдық клуб үйінің ғимараты
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылының аумағы
39
№342
Байкенже ауылдық округінің Байкенже ауылы Хорасан кеніші
Байкенже ауылы "Хорасан-У" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеніштері (Жабық)
40
№343
Кейден ауылдық округінің Кейден ауылы "СКЗ-U" күкірт қышқыл зауытының ғимараты
Кейден ауылы "СКЗ-U", жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Жабық)