О внесении изменений и дополнений в решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 224 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 27 марта 2015 года N 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 апреля 2015 года N 4949. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2015 года № 344
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26.11.2015 № 344 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Сырдарьинского района РЕШИЛ:
Внести в решение Сырдарьинского районного маслихата от 10 апреля 2014 года № 224 "Об утверждении правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4635 от 16 апреля 2014 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 19 апреля 2014 года за № 29) следующие изменения и дополнения:
в правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 8) пункта 2 изложить в следующей новой редакции:
"8) уполномоченный орган – коммунальное государственное учреждение "Сырдарьинский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" финансируемый за счет местного бюджета, осуществляющий оказание социальной помощи;";
дополнить пункт 6 подпунктом 12-1):
"12-1) дети заболевшие болезнью гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию состоящие на диспансерном учете";

"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 224 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 296 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 4949 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 344 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 26.11.2015 № 344 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекіту туралы" Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 сәуірдегі № 224 шешiмiне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылы 16 сәуірде № 4635 болып тіркелген, "Тіршілік тынысы" газетінде 2014 жылғы 19 сәуірдегі № 29 санында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілдегі нұсқасының тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы";
көрсетілген шешіммен бекітілген қағиданың мемлекеттік тілдегі нұсқасының атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын:
"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидалары";
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларында:
2-тармақтың 8) -тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"8) уәкілетті орган –жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, әлеуметтік көмек көрсетуді жүзеге асыратын "Сырдария аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі";
6-тармақ 12-1) тармақшамен толықтырылсын:
"12-1) гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балалар";

подпункт 1) пункта 8 изложить в следующей новой редакции:
"1) ко Дню Победы - 9 мая:
Не вступившие в повторный брак вдовы воинов, погибших (умерших, пропавших без вести) в Великой Отечественной войне; бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны – 40 месячного расчетного показателя;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны – 20 месячного расчетного показателя;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу и проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны –– 30 месячного расчетного показателя
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны единовременная социальная помощь в определенном размере выделяемая из областного бюджета";
дополнить пунктом 12-1 следующего содержания:
"12-1. Детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию предоставляется ежемесячная социальная помощь на получение лекарства в размере – предельного размера не превышающего 7,6 месячного расчетного показателя".
Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель Секретарь
очередной ХХХХ сессии районного маслихата
районного маслихата
А.Камалатдин_____________ Б.Маншарипов______________
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
по Кызылординской области"
_______________ Ж.Жылкышиева
"27" марта 2015 года

8-тармақтың 1) тармақшасы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 9 мамыр – Жеңіс күніне орай:
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан (қайтыс болған, хабарсыз кеткен) жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына – 40 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi және мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдерiмен марапатталған адамдарға – 20 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi және мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдерiмен марапатталған адамдарға, сондай-ақ тылда 1941 жылғы 22 маусым –1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегi және мiнсiз әскери қызметi үшiн бұрынғы КСР Одағының ордендерiмен және медальдерiмен марапатталмаған адамдарға – 30 айлық есептік көрсеткіш;
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне – облыстық бюджеттен бөлінген қаржы шегінде біржолғы әлеуметтік көмек";
келесі мазмұндағы 12-1 тармақпен толықтырылсын:
"12-1. Гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға дәрі-дәрімектер алуға әлеуметтік көмек ай сайын шекті шама 7,6 айлық есептік көрсеткіштен аспайтын мөлшерде көрсетіледі".
Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті Аудандық мәслихаттың
ХХХХ сессиясының төрағасы хатшысы
А.Камалатдин__________ Б.Маншарипов___________
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
______________ Ж.Жылқышиева
"27" наурыз 2015 жыл