О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 26 ноября 2015 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылоринской области 04 декабря 2015 года № 5246. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 265 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 января 2015 года № 4831, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" 17 января 2015 года № 4) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 1) доходы – 6109658 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 3844572 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 19663 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2242374 тысяч тенге ";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 2) затраты – 7488751 тысяч тенге ";
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 3) чистое бюджетное кредитование –85540,4 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 118920 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –33379,6 тысяч тенге " ;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 4) сальдо от операций с финансовыми активами –71536 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 71536 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 ";
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 5) дефицит бюджета – - 1536169,4 тысяч тенге ";
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
" 6) финансирование дефицита бюджета –1537031 тысяч тенге;
поступление займов -118920 тысяч тенге;
погашение займов – 33379,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1450629 тысяч тенге ".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Председатель Секретарь
внеочередной ХLVІ сессии районного маслихата:
районного маслихата:
Ш. Еримбетов____________ Б. Маншарипов______________
Приложение 1
к решению внеочередной ХLVІ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 26 ноября 2015 года № 340
Приложение 1
к решению очередной ХХХVІІ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 26 декабря 2014 года № 265
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 340 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 желтоқсанда № 5246 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 265 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 08 қаңтарда № 4831 болып тіркелді, "Тіршілік тынысы" газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда №4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 1) кірістер – 6109658 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3844572 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19663 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2242374 мың теңге ";
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 2) шығындар –7488751 мың теңге ";
1– тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 3) таза бюджеттік кредиттеу – 85540,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 118920 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33379,6 мың теңге ";
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –71536 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу –71536 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ";
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 5) бюджет тапшылығы – - 1536169,4 мың теңге ";
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
" 6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1537031 мың теңге;
қарыздар түсімі - 118920 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 33379,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1450629 мың теңге ".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Аталған шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Аудандық мәслихаттың кезектен Аудандық мәслихаттың
тыс ХLVІ сессиясының хатшысы:
төрағасы:
Ш. Ерімбетов _____________ Б. Маншарипов______________
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 26 қарашадағы кезектен
тыс ХLVІ сессиясының № 340 шешіміне
1 – қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 26 желтоқсандағы кезекті
ХХХVІІ сессиясының №265 шешіміне
1 – қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
33379,6
08
Используемые остатки бюджетных средств
1450629
1
Остатки бюджетных средств
1450629
1
Свободные остатки бюджетных средств
1450629
Приложение 2
к решению внеочередной ХLVІ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 26 ноября 2015 года № 340
Приложение 5
к решению очередной ХХХVІІ
сессии Сырдарьинского районного
маслихата от 26 декабря 2014 года № 265
Перечень бюджетных программ аппаратов акимов поселка и сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа 001
Капитальные расходы государственного органа 022
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций 032
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 004
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 041
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности 005
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому 003
Обеспечение занятости населения на местном уровне 026

008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
33379,6
08
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1450629
1
Бюджет қаражаты қалдықтары
1450629
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1450629
Сырдария аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 26 қарашадағы кезектен
тыс ХLVІ сессиясының № 340 шешіміне
2 – қосымша
Сырдария аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 26 желтоқсандағы кезекті
ХХХVІІ сессиясының № 265 шешіміне
5 – қосымша
Кент және ауылдық округі әкімінің аппараттарының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер 001
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары 022
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары 032
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету 004
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 041
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру 005
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету 003
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету 026

Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 027
Освещение улиц населенных пунктов 008
Обеспечение санитарии населенных пунктов 009
Благоустройство и озеленение населенных пунктов 011
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне 006
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне 028
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" 040
ВСЕГО
Аппарат акима поселка Теренозек

Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру 027
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру 008
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету 009
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру 011
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау 006
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру 028
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру 040
БАРЛЫҒЫ
Тереңөзек кенті әкімінің аппараты