Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов
Постановление Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 03 марта 2015 года № 451. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 марта 2015 года № 4915. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 812
Сноска. Утратило силу постановлением Шиелийского районного акимата Кызылординской области от 11.05.2016 № 812 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Шиелийской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению.
2. Акимам поселка Шиели и сельских округов оснастить места размещения агитационных печатных материалов стендами, щитами, тумбами.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Шиелийского района Жагыпбарова Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Сарсенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шиелийской
районной избирательной комиссии
____________________М.Дулатов
"03" март 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Шиелийского района
№ 451 от "03" марта 2015 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Шиелийский район, поселок Шиели
Напротив здания товарищества с ограниченной ответственностью "Аргымак", расположенный по улице Шакарим Кудайбердиулы, дом без номера
Возле здании филиала товарищества с ограниченной ответственностью "Казатомпром-Демеу" "Демеу-Шиели", расположенный по улице Шахмардан Есенова, дом без номера
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия "Шиелийский районный дом школьников", расположенный по улице К.Сатпаева, дом №22
Возле центральной площади по улице Т.Рыскулова
Возле дома №107, расположенный по улице К.Яссауй
Возле дома №9, расположенный по улице И.Абдикаримова

Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 03 наурыздағы № 451 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4915 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 812 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 11.05.2016 № 812 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына сәйкес Шиелі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шиелi аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Шиелі кенті және ауылдық округ әкімдері үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шиелі ауданы әкімінің орынбасары Т.Жағыпбаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Қ. Сәрсенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Шиелі аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________М.Дулатов
"03" наурыз 2015 жыл
Шиелі ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "03" наурыздағы
№ 451 қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елдi мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Шиелi ауданы, Шиелi кентi
Шәкәрiм Құдайбердіұлы көшесi, нөмірсіз үйде орналасқан "Арғымақ" жауапкершiлiгi шектеулi серiктестiгi ғимаратына қарама-қарсы
Шахмардан Есенов көшесі, нөмірсіз үйде орналасқан "Қазатомөнеркәсіп-Демеу" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "Демеу-Шиелі" филиалы ғимаратының жанында
Қ.Сәтпаев көшесi, №22 үйде орналасқан "Шиелi аудандық оқушылар үйi" мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны ғимаратының жанында
Т.Рысқұлов көшесіндегі орталық алаңы жанында
Қ.Яссауй көшесінде орналасқан №107 үйдің жанында
И.Әбдікәрімов көшесінде орналасқан №9 үйдің жанында

Возле №1937 км. автомобильной дороги М-2 "Шымкент-Самара"
2
село Акмая сельского округа Акмая
Возле здании государственного учреждения "Аппарат акима Акмаинского сельского округа " в селе Акмая
3
село Досбол би сельского округа Актоган
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя шола №155 имени Д.Шыныбекова" в селе Досбол би
4
село Алмалы сельского округа Алмалы
Возле здании государственного учреждения "Аппарат акима Алмалинского сельского округа " в селе Алмалы
5
село Байгакум сельского округа Байгакум
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия сельский клуб "Байгакум" аппарата акима Байгакумского сельского округа, расположенный по улице Абая Кунанбаева, дом №1
6
село Бидайкол сельского округа Гигант
Возле здании государственного коммунального казенного предприятия сельский дом культуры "Бидайкол" аппарата акима Гигантского сельского округа, расположенный по улице М.Шокая, дом №78
7
село Енбекши сельского округа Енбекши
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя шола №159 имени "Енбекши" в селе Енбекши
8
село Алгабас сельского округа Жуантобе
Возле здании государственного учреждения "Аппарат акима Жуантюбинского сельского округа " в селе Алгабас
9
село Жолек сельского округа Жолек
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа №152", расположенный по улице Бабабек, дом без номера
10
село Ы.Жакаев сельского округа Ирколь
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа № 149" Кызылту" в селе Ы.Жакаев
11
село Н.Бекежанов сельского округа Кердели
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа № 156 имени Нартая Бекежанова" в селе Н.Бекежанов
12
село Каргалы сельского округа Каргалы
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №241 имени К.Абдыкадырова" в селе Каргалы
13
село Сулутобе сельского округа Сулутобе
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа № 41 имени Мустафа Шокая" в селе Сулутобе
14
село Тартогай сельского округа Тартогай
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Школа-лицей №153 имени Ш.Есенова", расположенный по улице Шахмардан Есенова, дом №2
15
село Бала би сельского округа Талаптан
Возле здании государственного учреждения "Аппарат акима Талаптанского сельского округа " в селе Бала би
16
село А.Тажибаев сельского округа Теликоль
Возле здании государственного учреждения "Аппарат акима Теликольского сельского округа", расположенный по улице Доспан Шайык, дом №4
17
село Ш.Кодаманов сельского округа Тонкерис
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №158" в селе Ш.Кодаманов
18
село Ортакшыл сельского округа Ортакшыл

М-2 "Шымкент-Самара" автомобиль жолының №1937 км. жанында
2
Ақмая ауылдық округiнің Ақмая ауылы
Ақмая ауылындағы "Ақмая ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
3
Ақтоған ауылдық округiнің Досбол би ауылы
Досбол би ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№155 Д.Шыныбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
4
Алмалы ауылдық округiнің Алмалы ауылы
Алмалы ауылындағы "Алмалы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
5
Бәйгеқұм ауылдық округiнің Бәйгеқұм ауылы
Абай Құнанбаев көшесi, № 1 үйде орналасқан Бәйгеқұм ауылдық округі әкімі аппаратының "Бәйгеқұм" ауылдық клубы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
6
Гигант ауылдық округiнің Бидайкөл ауылы
М.Шоқай көшесі, №78 үйде орналасқан Гигант ауылдық округі әкімі аппаратының "Бидайкөл" ауылдық мәдениет үйі мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
7
Еңбекшi ауылдық округiнің Еңбекші ауылы
Еңбекші ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№159 "Еңбекші" атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
8
Жуантөбе ауылдық округiнің
Алғабас ауылы
Алғабас ауылындағы "Жуантөбе ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
9
"Жөлек" ауылдық округi, "Жөлек" ауылы
Бабабек көшесі, нөмірсіз үйде орналасқан Шиелі аудандық білім бөлімінің "№ 152 қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
10
Иiркөл ауылдық округiнің Ы.Жақаев ауылы
Ы.Жақаев ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№149 "Қызылту" орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
11
Керделi ауылдық округiнің Н.Бекежанов ауылы
Н.Бекежанов ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№156 Нартай Бекежанов атындағы қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
12
Қарғалы ауылдық округiнің Қарғалы ауылы
Қарғалы ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№241 Қ.Әбдiқадыров атындағы орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
13
Сұлутөбе ауылдық округiнің Сұлутөбе ауылы
Сұлутөбе ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№41 Мұстафа Шоқай атындағы орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
14
Тартоғай ауылдық округiнің Тартоғай ауылы
Шахмардан Есенов көшесі, №2 үйде орналасқан Шиелі аудандық білім бөлімінің "№153 Ш.Есенов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
15
Талаптан ауылдық округiнің Бала би ауылы
Бала би ауылындағы "Талаптан ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
16
Телiкөл ауылдық округiнің Ә.Тәжiбаев ауылы
Доспан Шайык көшесі, №4 үйде орналасқан "Телiкөл ауылдық округ әкiмi аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
17
Төңкерiс ауылдық округiнің Ш.Қодаманов ауылы
Ш.Қодаманов ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№158 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
18
Ортақшыл ауылдық округiнің Ортақшыл ауылы

Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа №150", расположенный по улице С.Сейфуллина, дом №2
19
село Ботабай сельского округа Когалы
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №228" в селе Ботабай
20
село Майлытогай сельского округа Майлытогай
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа №141 имени К.Сабирова" в селе Майлытогай
21
село Бестам сельского округа Бестам
Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Казахская средняя школа №205" в селе Бестам
22
село Жиделиарык сельского округа Жиделиарык

С.Сейфуллин көшесі, №2 үйде орналасқан Шиелі аудандық білім бөлімінің "№150 қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
19
Қоғалы ауылдық округiнің Ботабай ауылы
Ботабай ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№228 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
20
Майлытоғай ауылдық округiнің Майлытоғай ауылы
Майлытоғай ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№141 К.Сәбиров атындағы орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
21
Бестам ауылдық округiнің Бестам ауылы
Бестам ауылындағы Шиелі аудандық білім бөлімінің "№205 қазақ орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
22
Жиделiарық ауылдық округiнің Жиделiарық ауылы

Возле здании коммунального государственного учреждения Шиелийского районного отдела образования "Средняя школа № 206 "Жиделиарык", расположенный по улице Есабыз Ата, дом №35
23
село Байсын сельского округа Жанатурмыс
Возле здании государственного учреждения "Аппарат акима Жанатурмысского сельского округа" в селе Байсын

Есабыз Ата көшесі, №35 үйде орналасқан Шиелі аудандық білім бөлімінің "№206 "Жиделiарық" орта мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында
23
Жаңатұрмыс ауылдық округiнің Байсын ауылы
Байсын ауылындағы "Жаңатұрмыс ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi ғимаратының жанында