до 3-х мероприятий, до 20 документов
8 часовой рабочий день при 5 дневной рабочей неделе
1,5
32 046
52
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мангистау - Медиа"
Помощник специалиста в подготовке документации к обработке и хранению, ксерокопировании, рассылке и доставке документов
до 150 документов
8 часовой рабочий день при 5 дневной рабочей неделе
1,5
32 046
53
Мангистауский областной филиал "Мангистауское областное общество инвалидов"
Оказание помощи в организации и проведении благотворительных мероприятий для инвалидов, в работе с инвалидами по социальной реабилитации
до 3-х мероприятий, до 10 инвалидов
8 часовой рабочий день при 5 дневной рабочей неделе
1,5
32 046
54
Мангистауский областной филиал Демократической партии Казахстана "Ақжол"
Помощник специалиста в подготовке документации к обработке и хранению, ксерокопировании, рассылке и доставке документов
до 150 документов
8 часовой рабочий день при 5 дневной рабочей неделе
1,5
32 046
55
Мангистауский областной филиал Акционерное общество "Телерадиокорпарация Республики Казахстан"
Помощник специалиста в подготовке документации к обработке и хранению, ксерокопировании, рассылке и доставке документов
до 150 документов
8 часовой рабочий день при 5 дневной рабочей неделе
1,5
32 046
56
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қалажолдары"
уборкаулиц
до 1500 кв.метров
7 часовой рабочий день при 6 дневной рабочей неделе
2.0
42 728
57
Товарищество с ограниченной ответственностью "Ақтаутұрғынүй"
Оказание помощь в ремонте теплотрассы (разработка земли, монтажные, демонтажные работы, засыпка земли)
до 1000 кв.метров
7 часовой рабочий день при 6 дневной рабочей неделе
2.0
42 728

3 шараға дейін, 20 құжатқа дейін
5 күндік жұмыс аптасында 8 сағаттық жұмыс күні
1,5
32 046
52
"Маңғыстау-Медиа" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Құжаттаманы өңдеуге, сақтауға және ксерокөшірмелер дайындауға, құжаттарды таратуға және жеткізуге маманның көмекшісі
150 құжатқа дейін
5 күндік жұмыс аптасында 8 сағаттық жұмыс күні
1,5
32 046
53
"Маңғыстау облыстық мүгедектер қоғамы" Маңғыстау облыстық филиалы
Мүгедектер үшін қайырымдылық iс-шараларды ұйымдастыруға және өткiзуге көмек көрсету, әлеуметтік бейімдеу бойынша мүгедектермен жұмыс
3 шара, 10 мүгедекке дейін
5 күндік жұмыс аптасында 8 сағаттық жұмыс күні
1,5
32 046
54
Маңғыстау облыстық филиалының "Ақжол" Демократиялық партиясы
Құжаттаманы өңдеуге, сақтауға және ксерокөшірмелер дайындауға, құжаттарды таратуға және жеткізуге маманның көмекшісі
150 құжатқа дейін
5 күндік жұмыс аптасында 8 сағаттық жұмыс күні
1,5
32 046
55
"Қазақстан Республикасының телерадиокорпорациясы" Акционерлік қоғамы Маңғыстау облыстық филиалы
Құжаттаманы өңдеуге, сақтауға және ксерокөшірмелер дайындауға, құжаттарды таратуға және жеткізуге маманның көмекшісі
150 құжатқа дейін
5 күндік жұмыс аптасында 8 сағаттық жұмыс күні
1,5
32 046
56
"Қала жолдары" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
көше тазарту
1500 шаршы метрге дейін
6 күндік жұмыс аптасында 7 сағаттық жұмыс күні
2.0
42 728
57
"Ақтау тұрғын үй" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Жылу жолын жөндеуге (жерді өңдеу, құрастыру, бөлектеу жұмыстары, топырақты төгу) көмек көрсету
1000 шаршы метрге дейін
6 күндік жұмыс аптасында 7 сағаттық жұмыс күні
2.0
42 728