Об определении мест для бесплатного размещения агитационных печатных материалов
Постановление акимата Бейнеуского района от 02 марта 2015 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 06 марта 2015 года № 2627. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 сентября 2020 года № 254
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14.09.2020 № 254 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан "О назначении внеочередных выборов Президента Республики Казахстан" от 25 февраля 2015 года № 1018 акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить согласно прилагаемому приложению к настоящему постановлению места для бесплатного размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан.
2. Поручить акимам сел, сельских округов Бейнеуского района в срок до 26 марта 2015 года оснащение мест для бесплатного размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан стендами, щитами, тумбами.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" (У.Амирханова) обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в информационно – правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации, размещение на интернет – ресурсе районного акимата.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района К.Машырыкова.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Азирханов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бейнеуской районной
избирательной комиссии
Аймагамбет Куланда
02 марта 2015 год
Приложение
к постановлению
акимата Бейнеуского района
№ 38 от 2 марта 2015 года
Места для бесплатного размещения агитационных печатных материалов
Село Бейнеу - возле зданий филиала Народного банка и центральной районной больницы
Село Боранкул - возле центрального рынка и здания сельского дома культуры
Село Есет - возле здания сельского клуба
Село Акжигит - возле здания, где расположено аппарат акима села
Село Сарга - возле здания сельского дома культуры
Село Турыш - возле здания сельского клуба
Село Сынгырлау - возле здания сельского клуба
Село Сам - возле здания отделения сельской почты
Село Толеп - возле здания сельского клуба
Село Ногайты - возле здания сельского медицинского пункта
Село Тажен - возле здания сельского медицинского пункта

Үгіттік баспа материалдарын тегін орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы
Бейнеу аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 38 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 2627 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 254 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 14.09.2020 № 254 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы" 2015 жылғы 25 ақпандағы № 1018 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қоса беріліп отырған қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын тегін орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
2. Бейнеу ауданының ауыл, село, ауылдық, селолық округ әкімдеріне 2015 жылғы 26 наурызға дейінгі мерзімде Қазақстан Республикасы Президенттігіне барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын тегін орналастыруға арналған орындарды стендтермен, тақталармен, тұғырлықтармен жарақтандыру тапсырылсын.
3. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Ү.Әмірханова) осы қаулының "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, аудандық әкімдіктің интернет – ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары К.Машырықовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б.Әзірханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
Аймағамбет Күләнда
02 наурыз 2015 жыл
2015 жылғы 2 наурыздағы № 38
Бейнеу ауданының әкімдігінің
қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын тегін орналастыруға арналған орындар
Бейнеу селосы - халықтық банк филиалы мен орталық аудандық аурухана ғимараттарының жанында
Боранқұл селосы - орталық базардың және селолық мәдениет үйінің ғимаратының жанында
Есет селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ақжігіт селосы - селолық округ әкімі аппараты орналасқан ғимараттың жанында
Сарға селосы - селолық мәдениет үйінің ғимаратының жанында
Тұрыш ауылы - ауылдық клуб ғимаратының жанында
Сыңғырлау селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Сам селосы - селолық пошта бөлімшесінің ғимаратының жанында
Төлеп селосы - селолық клуб ғимаратының жанында
Ноғайты селосы - селолық медициналық пункт ғимаратының жанында
Тәжен ауылы - ауылдық медициналық пункт ғимаратының жанында