О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №28/294 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 31 марта 2015 года № 30/322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 апреля 2015 года № 2673
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 17 марта 2015 года № 23/374 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 21/304 «Об областном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2649), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года  № 28/294 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2584, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 23 января 2015 года №6-7 (457-458)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1. доходы – 9 975 551 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 997 826 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 783 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 414 490 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 552 452 тысяч тенге;
2. затраты – 9 987 999 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 262 643 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 330 003 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 360 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 275 091 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 091 тысяч тенге.».
подпункты 1 и 5 пункта 2 изложить в новой редакции:
«1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процента;
5) Социальный налог – 100 процентов.».
пункт 3 изложить в новой редакции:

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №28/294 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 30/322 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде № 2673 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 21/304 «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Маңғыстау облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 23/374 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде №2649 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/294 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2584 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда № 6-7 (457-458) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2015 жылға арналған аудандық бюджет 1-қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 975 551 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 997 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 783 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 414 490 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 552 452 мың теңге;
2) шығындар – 9 987 999 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 262 643 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 330 003 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 67 360 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 275 091 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 091 мың теңге.».
2-тармақтың 1 және 5 тармақшалары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық - 100 пайыз.».
3-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:

«3. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены субвенции из областного бюджета в сумме 596 718 тысяч тенге.».
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые текущие трансферты, трансферты на развитие и бюджетные кредиты из республиканского и областного бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата района:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
частичное субсидирование заработной платы в рамках Программы занятости 2020;
обеспечение деятельности центров занятости населения в рамках Программы занятости 2020;
молодежная практика в рамках Программы занятости 2020;
повышение профессиональной квалификации кадров в рамках Программы дорожной карты занятости 2020;
государственная адресная социальная помощь;
государственные пособия детям до 18 лет;
реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы Великой Отечественной войны;
выплата ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных казенных предприятий финансируемых из местных бюджетов, а также работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими;
строительство и реконструкция объектов образования;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.».
пункты 5.1.15.1.2. и 5.2.1пункта 5 изложить в новой редакции:
«5.1.1. Социальная помощь при наступлении трудной жизненной ситуации без учета дохода:
один раз в год:
причинение ущерба гражданину (семье) либо его имуществу вследствие стихийного бедствия или пожара - не более 50 (пятьдесять) месячных расчетных показателей;
наличие следующих социально-значимых заболеваний у больных не получающие государственные пенсии или пособия: онкологические заболевания, выписанные из специализированной и противотуберкулезной медицинских организации, заразившихся вирусом иммунодефицита - не более 25 (двадцать пять) месячных расчетных показателей;
5.1.2. Социальная помощь при наступлении трудной жизненной ситуации с учетом дохода:
один раз в год:
лица (семьи) по основаниям предусмотренных статьей 6 Закона Республики Казахстан от 29 декабря 2008 года «О специальных социальных услугах», другие лица (семьи) нуждающиеся в лечении, в связи со смертью одного из членов семьи, на бытовые нужды, на приобретение медикаментов, школьных принадлежностей - не более 40 (сорок) месячных расчетных показателей;
ежегодные размеры стоимости образовательных услуг, предоставляемых учебным заведением и ежемесячные социальные выплаты, частично покрывающие затраты на питание и проживание в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей:
- студенты инвалиды;
- студенты круглые сироты воспитанники детских домов, детской деревни;
- студенты из следующих семей: если один или оба родителя инвалиды, оба родителя пенсионеры по возрасту, смерть одного из родителей;
студенты из многодетных семей, имеющие четырех и более совместно проживающих несовершеннолетних детей, в том числе детей, обучающихся по очной форме обучения в организациях среднего, технического и профессионального, после-среднего образования, высших учебных заведениях, после достижения ими совершеннолетия до времени окончания ими учебных заведений (но не более чем до достижения двадцатитрехлетнего возраста);

«3. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген 596 718 мың теңге көлемінде субвенция қарастырылғаны ескерілсін.».
4-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«4. 2015 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер, даму нысаналы трансферттері мен бюджеттік кредит бөлінгендігі ескерілсін, оның қолдану реті аудан әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыру;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында еңбекақыны ішінара субсидиялау;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясында Халықты жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету;
жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасы аясындағы жастар практикасы;
жұмыспен қамту жол картасы 2020 Бағдарламасы аясында мамандардың кәсіби біліктілігін арттыру;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің, сондай-ақ мемлекеттік мекеменің мемлекеттік қызметкерлері болып табылмайтын қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеу;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялау;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту.».
5 тармақтың 5.1.15.1.2. және 5.2.1. тармақтары мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«5.1.1. Табысы есептелмей өмірлік қиын жағдай туындаған кездегі әлеуметтік көмек:
жылына бір рет:
сұрапыл апат немесе өрттің салдарынан азаматқа (отбасыға) немесе оның мүлігіне зиян келтіру - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіштен артық емес;
мемлекеттік жәрдемақы немесе зейнетақы алмайтын науқастарда келесі әлеуметтік мәні бар аурулардың болуы: онкологиялық ауруларға, мамандандырылған және туберкулезге қарсы медициналық ұйымдардан шығарылған, иммун тапшылығы вирусымен жұқтырылған – 25 (жиырма бес) айлық есептік көрсеткіштен артық емес;
5.1.2. Өмірлік қиын жағдай туындаған кездегі табысы есептелетін әлеуметтік көмек:
жылына бір рет:
«Арнаулы әлеуметтік қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 29 желтоқсандағы Заңының 6 бабында қарастырылған негіздеме бойынша тұлғалар (отбасылар), отбасы мүшелерінің біреуінің қайтыс болуына байланысты, емделуге мұқтаж басқа да тұлғалар (отбасылар) тұрмыстық қажеттіліктерге, дәрі-дәрмектер, мектепке керек-жарақтарын алуға - 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіштен артық емес;
жыл сайын оқу орындарында көрсетілетін білім беру қызметінің баға мөлшері және тамақтануға және тұруға кететін шығындарды ішінара өтейтін ай сайынғы 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде әлеуметтік төлемдер:
- мүгедек студенттер;
- тұл жетім студенттер, балалар үйінің, балалар ауылының тәрбиеленушілері;
- келесі отбасыдан шыққан студенттер: егер ата-анасының біреуі немесе екеуі де мүгедек болуы, жасы бойынша ата-анасының екеуі де зейнеткер болуы, ата-анасының біреуі қайтыс болуы;
- көп балалы отбасынан шыққан студенттер, бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары, оның ішінде орта, техникалық және кәсіптік орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарда, жоғары оқу орындарында күндізгі оқу нысанында оқитын балалары бар көп балалы отбасылар, балалары кәмелет жасқа толғаннан кейін олар оқу орнын бітіретін уақытқа дейін (бірақ әрі дегенде жиырма үш жасқа жеткенге дейін).

5.2.1. Получатели специального государственного социального пособия в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан»:
Социальная помощь предоставляемая к Празднику Наурыз - 22 марта:
многодетные матери, награжденные подвесками «Алтын алка», «Кумис алка, награжденные орденами «Мать героиня», «Материнская слава» (1, 2 степени) - в размере 2 (два) месячных расчетных показателей;
инвалидам всех групп, дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет – в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь предоставляемая к 26 апрелю 1986 года к дню аварии на Чернобыльской АЭС:
лицам, ставшие инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС – в размере 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации последствии аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах – в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах – в размере 20 (двадцать) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь предоставляемая к Празднику Единства народа Казахстана – 1 мая:
инвалидам всех групп, дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет - в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь к празднованию Дня Победы - 9 мая:
участникам и инвалидам Великой Отечественной войны – в размере 100 (сто) месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны (кроме лиц, ставших инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС) – в размере 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;
лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны (кроме участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах) – в размере 50 (пятьдесят) месячных расчетных показателей;
лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лица, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны – в размере 40 (сорок) месячных расчетных показателей;
вдовам, погибших воинов в годы Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак, лица, указанные в подпунктах 3, 4 статьи 4 Закона Республики Казахстан «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан» - в размере 40 (сорок) месячных расчетных показателей;
семьям военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действии в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия; семьям военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, погибших (умерших) при прохождении воинской службы, службы в специальных государственных органах в мирное время, семьям сотрудников органов внутренних дел, погибших при исполнении служебных обязанностей; семьям погибших при ликвидации последствии катастрофы на Чернобыльской АЭС и других радиационных катастроф и аварии на объектах гражданского или военного назначения, семьям умерших вследствие лучевой болезни или умерших инвалидов, а также граждан, смерть которых в установленном порядке связана с воздействием катастрофы на Чернобыльской АЭС и других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения и ядерных испытаний – в размере 40 (сорок) месячных расчетных показателей;
женам (мужьям) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также женам (мужьям) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан награжденных медалью «За оборону Ленинграда» или знаком «Жителю блокадного Ленинграда», признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных) которые не вступили в повторный брак – в размере 40 (сорок) месячных расчетных показателей;

5.2.1. «Қазақстан Республикасындағы арнаулы мемлекеттік жәрдемақы туралы» 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес арнаулы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар:
22 наурыз - Наурыз мерекесіне берілетін әлеуметтік көмек:
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған көп балалы аналар, бұрынғы КСР Одағының «Ардақты Ана», «Ана даңқы» (1, 2 дәрежесі) ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға – 2 (екі) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
барлық топтағы мүгедектерге, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балалар және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1986 жыл 26 сәуір - Чернобыль АЭС-дағы апат күніне берілетін әлеуметтік көмек:
Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жою салдарынан мүгедек болған тұлғаларға – 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1986–1987 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушыларға - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1988–1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардаптарын жоюға қатысушыларға - 20 (жиырма) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1 мамыр - Қазақстан халқының бірлігі мерекесіне берілетін әлеуметтік көмек:
барлық топтағы мүгедектерге, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балалар және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
9 мамыр - Жеңіс күнін мерекелеуге әлеуметтік көмек:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 100 (жүз) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға (Чернобыль АЭС-дағы апатты жою салдарынан мүгедек болған тұлғалардан басқа) - 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға (1986–1987 жылдардағы Чернобыль АЭС-дағы апатты жоюға қатысушылардан басқа) - 50 (елу) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға, сондай-ақ 1941 жылғы 22 маусым - 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталмаған адамдарға – 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Ұлы Отан соғысы жылдарында қаза болған жауынгерлердің қайта некеге отырмаған жесірлеріне, «Қазақстан Республикасында арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар туралы» 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 4 бабының 3,4 тармақтарында көрсетілген тұлғаларға - 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Ауғанстандағы немесе соғыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттердегі соғыс қимылдары кезінде қаза тапқан (хабар- ошарсыз кеткен) немесе жаралану, контузия алу, мертігу, ауыру салдарынан қайтыс болған әскери қызметшілердің, арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің отбасыларына; бейбіт уақытта әскери қызметті, арнаулы мемлекеттік органдарда қызмет атқару кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшілердің, арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің отбасыларына, қызметтік міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан ішкі істер органдары қызметкерлерінің отбасыларына; Чернобыль АЭС-дағы апаттың және азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың салдарын жою кезінде қаза тапқандардың отбасыларына; сәуле аурулары салдарынан қайтыс болғандардың немесе қайтыс болған мүгедектердің, сондай-ақ қайтыс болуы Чернобыль АЭС-дағы апаттың және азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың және ядролық сынақтардың әсеріне белгіленген тәртіппен байланысты болған азаматтардың отбасыларына - 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және оларға теңестірілген мүгедектердің әйелдеріне (ерлеріне), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын күрес жүргізушілердің, «Ленинградты қорғағаны үшін» медалімен немесе «Қоршаудағы Ленинград тұрғыны» белгісімен марапатталған азаматтардың, жалпы сырқаттанудың, еңбек ету кезінде мертігудің және басқа да себептердің (құқыққа қайшы қоспағанда) салдарынан мүгедек деп танылғандардың екінші рет некеге отырмаған әйелдеріне (ерлеріне) - 40 (қырық) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;

гражданам, пострадавшим вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне - в размере 20 000 тенге;
Социальная помощь к дню защиты детей – 1 июня:
дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет - в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь к Дню Конституции Республики Казахстан – 30 августа:
получателям государственного социального пособия по утере кормильца (на детей) - в размере 8 (восемь) месячных расчетных показателей;
лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан – в размере 60 (шестьдесят) месячных расчетных показателей;
инвалидам всех групп, дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет – в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь к дню инвалидов в Республике Казахстан 6 октября:
инвалидам всех групп, дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет - в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей;
Социальная помощь к дню Независимости – 16 декабря:
инвалидам всех групп, дети-инвалиды с 16 до 18 лет всех групп и дети-инвалиды до 16 лет - в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей.».

Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтарға - 20 000 теңге көлемінде;
1 маусым – Балаларды қорғау күніне әлеуметтік көмек:
16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтың мүгедек балалары және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
30 тамыз - Қазақстан Республикасының Конституция күніне әлеуметтік көмек:
асыраушысынан айырылуы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы (балаларға) алушыларға – 8 (сегіз) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қазақстан Республикасы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға - 60 (алпыс) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
барлық топтағы мүгедектерге, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балаларға және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
6 қазан - Қазақстан Республикасының мүгедектер күніне әлеуметтік көмек:
барлық топтағы мүгедектерге, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балалар және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
16 желтоқсан – Тәуелсіздік күніне әлеуметтік көмек:
барлық топтағы мүгедектерге, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балалар және 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш көлемінде.».

приложения 1,4 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии К. Ондабаев).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).

көрсетілген шешімнің 1,4 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).

38 493
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 463
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 608
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 608
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 540
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 540
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
33 631
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 601
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 964
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 864
022
Капитальные расходы государственного органа
100
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 144
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
18 114
022
Капитальные расходы государственного органа
100
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 930
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 758
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 638
022
Капитальные расходы государственного органа
120
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 005
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)

38 493
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 463
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 608
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 608
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 540
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25 540
Атамекен селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
33 631
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 601
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Басқұдық селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 964
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 864
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
Дәулет селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 144
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18 114
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 930
Батыр селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 758
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 638
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 005
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

21 422
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
196 936
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
184 056
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
55 179
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
128 877
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77 046
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4 457
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
72 589
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
36 083
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
36 083
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 665 251
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
26 304
003
Общеобразовательное обучение
3 124 942
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
137 798
006
Дополнительное образование для детей
158 274
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4 603
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
21 234
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшего без попечения родителей
26 230
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 487
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
124 366
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
40 013
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
87 588
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
87 588
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 457 329
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 457 329
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
489 520
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 755
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 755
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
824
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
824

21 422
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
196 936
Басқұдық селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
184 056
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
55 179
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
128 877
Дәулет селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
77 046
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 457
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
72 589
Батыр селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
36 083
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
36 083
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 665 251
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 304
003
Жалпы білім беру
3 124 942
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
137 798
006
Балаларға қосымша білім беру
158 274
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4 603
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
21 234
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 230
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан Республикасының азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 487
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
124 366
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40 013
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
87 588
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
87 588
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 457 329
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 457 329
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
489 520
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 755
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 755
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
824
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
824

464
Отдел образования района (города областного значения)
1 648
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
484 819
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 547
002
Программа занятости
72 589
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 835
005
Государственная адресная социальная помощь
16 264
006
Оказание жилищной помощи
2 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
283 322
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 400
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 295
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 028
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 914
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 088
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
4 356
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 181
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
474
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
474
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 793 798
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 804
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 804
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 316 354
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
35 570
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
188 730
005
Развитие коммунального хозяйства
270 739
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
820 315
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 648
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
484 819
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 547
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72 589
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 835
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 264
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
283 322
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 400
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 295
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
23 028
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 914
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 088
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4 356
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3 181
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
474
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
474
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 793 798
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 804
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 804
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 316 354
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
35 570
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
188 730
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
270 739
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
820 315
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13
Прочие
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Атамекен селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Басқұдық селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Дәулет селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Батыр селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылтөбе селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Атамекен селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Басқұдық селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Дәулет селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Батыр селолық округі әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы Бағдарламасы бойынша қалалық және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
13
Өзгелер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»

040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру