Об образовании избирательных участков на территории города Аркалыка
Решение акима города Аркалыка Костанайской области от 5 октября 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 октября 2015 года № 5930. Утратило силу решением акима города Аркалыка Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима города Аркалыка Костанайской области от 01.04.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" по согласованию с городской территориальной избирательной комиссией ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Аркалыка, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Аркалыка".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Г. Бекмухамедов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Аркалыкской
Городской избирательной комиссии
_______________ А. Кубеков
05.10.2015 г.
Приложение
к решению акима города
от 5 октября 2015 года
№ 10
Избирательные
участки города Аркалыка
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима города Аркалыка Костанайской области от 05.11.2015 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 79
В границах города Аркалык: улица Маясовой 22, 24, 28, проспект Абай 64, 66, 68, 70, 72, улица Әуелбеков 3,16, 24, 28, 30, улица Ш.Жанибека 71, улица Каирбекова 23, 56, 58, 70, 76, 80, улица Горбачева 57, 59, 61, 63/1, 65, улица Дулатова 56, 58, 60, 64.
Избирательный участок № 80
В границах города Аркалык: переулок Северный 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7-8, 7, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12/1, 12/2, 13-1, 13-2, 13/3, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 22-1, 22-2, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28, 30-1, 30-2, улица Пионерская 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 7а-1, 7а-2, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 22-1, 22-2, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 28-3, 30-1, 30-2, 30-3, переулок Полевой 2а-1, 2а-2, 2а-3, 2а-4, 2а-5, 2а-6, 2а-8, 2а-9, 3, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 15, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 23, улица Пролетарская 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 8, 9, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 13/3, 15, 17-1, 17-2, 17-3, 19-1, 19-2, 19-3, 19-4, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 35-1, 35-2, 37-1, 37-2, 39, улица Рабочая 1-1, 1-3, 1-4, 2-1, 2-2, 2-3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15/1, 15/2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23, 24-1, 24-2, 25, 26-1, 26-2, улица Рудничная 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14/1, 14/2, 14-1, 14-2, 15/1, 15/2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19, 20-1, 20-2, 21, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24, 25-1, 25-2, 25-3, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35, 36-1, 36-2, 37, 38-1, 38-2, переулок Светлый 1, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9, 11, 12, 13, 14, 24, улица Северная 1-1, 1-2, 2-1, 2-3, 3-1, 3-2, 4-1-2, 4-3-4, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 6-3-4, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14, 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 17/1-1, 17/1-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 21/1, 21/2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6-7, 33-8, 33-9, улица Тургайская 25-1, 25-2, улица Кооперативная 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2,15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 16-3, 17-1, 17-2, 17/1, 17/2, 17/3, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25, 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 27, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32, 33-1, 33-2, 34, 35-1, 35-2, 36-1-2, 36-3, 36-4, улица Элеваторная 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 22/1-1, 22/1-2, 22/2-1, 22/2-2, 23, 24-1, 24-2, 24/1-1, 24/1-2, 25, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29/1-1, 29/1-2, 29/2-1, 29/2-2, 30-1, 30-2, 31, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 36-1, 36-2, 38-1, 38-2, 39-1, 39-2, улица Ш. Жанибека 186-1, 186-2, 186/1, 186/2, 190-1, 190-2, 194, проспект Абая 53-1, 53-2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71-1, 71-2, 77-1, 77-2, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 134, 140-1, 140-2, 136а-1, 136а-2,138-1, 138-2, 144/1-19, 144/1-23, 144/1-26, 144/1-27, 142, 144-1, 144-2, 146-1, 146-2, 148-1, 148-2, 150-1, 150-2, 150а-1, 150а-2, 172, улица Байкадамова 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-3, 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, улица Мауленова 2-1, 2-2, переулок Көктем 5/1, 5/2, переулок Жастар 4-1, 4-2, 6, переулок Шыгыс 28, улица Кусаинова 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 23, 25, 27, 29, 30-1, 30-2, 35, 37, 39-1, 39-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 63, 67, 69, 79, улица Трофимова 1-1, 1-2, 3, 4, 5, 7, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 35, 38, 39, 42, 43, 49, 51, 53, 55, 57, 59, улица Молодежная 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, улица Труда 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 24-1, 24-2, 26, улица Комарова 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2,11-3, 12-1, 12-2, 12/1-1, 12/1-2, 13-1, 13-2, 13-3, 14, 14-1, 14-2, 18-1, 18-2, 22-1, 22-2.
Избирательный участок 81
В границах села Кызыл-жулдыз.
Избирательный участок № 82
В границах села Родина.
Избирательный участок № 83
В границах села Каинды.
Избирательный участок № 84
В границах села Алуа.
Избирательный участок № 85
В границах села Аккошкар.
Избирательный участок № 86
В границах села Коктау.
Избирательный участок № 87
В границах села Ашутасты.
Избирательный участок № 88
В границах села Ангарское.
Избирательный участок № 90
В границах села Восточное.
Избирательный участок № 91
В границах села Уштобе.
Избирательный участок № 92
В границах села Фурманово.
Избирательный участок № 93
В границах села Матросово.
Избирательный участок № 94
В границах села Целинное.
Избирательный участок № 95
В границах села Молодежное.
Избирательный участок № 96
В границах села Жалгызтал.
Избирательный участок № 97
В границах села Жанакала.
Избирательный участок № 98
В границах села Екидин.
Избирательный участок № 99
В границах города Аркалык: улица Сатпаева 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7, 7/1-1, 7/1-2, 7/2, 8-1, 8-2, 9/1, 9а, 9, 10, 11, 12-1, 13, 14, 15, 17, 19, 20-1, 20-2, 21, 22-1, 22-2, 23, 24, 25-1, 25-2, 27, 29, 31, 33, улица Павлова 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,45, 46, 47, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 68, улица Октябрьская 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11, 11-1, 12-1, 12-2, 13, 14-1 14-2, улица Крупская 5, 7, 9, 11, 13, 15,17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 22, 24, 24а, улица Джангельдина 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 40, 44, 43, 45, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, улица Автомобилистов 8, 10, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, улица Красноармейская 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, улица Партизанская 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, улица Баймаганбетова 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39-1, 39-2, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72, 73, 76, улица Молодежная 11,12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 21, 25, 41, 42, 45, 48, 49, 52, 63, 64, улица Садовая 5, 7, 9, 11, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, улица Нургали и Назипы Кульжановых 2, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 33б, 34, 34/1, 34б, 34в, 35-1, 35-2, 36, 37, 38, 38а, 38б, 38в, 39-1, 39-2, 41, 42, 42а, 46, 47, 49, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58а, 59, 62, 64, 66, 67, 68, улица Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-1,7-2, 9, 9/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 32а, 34, 34а, 34б, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 41, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 48/2, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67, 67/1, 69, 69/1, 71, 73, 75, 77, улица Кальменова 1-1, 1-2, 1-4, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, улица Демченко 57-1, 57-2, 59-1, 59-2, 64-1, 64-2, 68-1, 68-2, улица Киевская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, улица Целинная 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, улица Летняя 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, улица Степная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, улица Приозерная 1, 1а, 2, 6, 14а, 16, 20, 22, 26, 26а, улица Кейки Батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, улица Озерная 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 15, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Избирательный участок № 100

Арқалық қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2015 жылғы 5 қазандағы № 10 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда № 5930 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 01.04.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Арқалық қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Арқалық қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ғ. Бекмұхамедов
КЕЛІСІЛДІ
Арқалық қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
___________ А. Көбеков
05.10.2015 ж.
2015 жылғы 5 қазандағы
№ 10 қала әкімінің шешіміне
қосымша
Арқалық
қаласының сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімінің 05.11.2015 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 79 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында:Маясова көшесі 22, 24, 28, Абай даңғылы 64, 66, 68, 70, 72, Әуелбеков көшесі 3,16, 24, 28, 30, Ш. Жәнібек көшесі 71, Каирбеков көшесі 23, 56, 58, 70, 76, 80, Горбачев көшесі 57, 59, 61, 63/1, 65, Дулатов көшесі 56, 58, 60, 64.
№ 80 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Северный тұйық көшесі 5-1, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 6-7-8, 7, 8, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12, 12/1, 12/2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20, 22-1, 22-2, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28, 30-1, 30-2, Пионерская көшесі, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 7а-1, 7а-2, 8-1, 8-2, 9, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 22-1, 22-2, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-2, 28-3, 30-1, 30-2, 30-3, Полевой тұйық көшесі 2а-1, 2а-2, 2а-3, 2а-4, 2а-5, 2а-6, 2а-8, 2а-9, 3, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 15, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 23, Пролетарская көшесі 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 8, 9, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 13/3, 15, 17-1, 17-2, 17-3, 19-1, 19-2, 19-3, 19-4, 21-1, 21-2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 35-1, 35-2, 37-1, 37-2, 39, Рабочая көшесі 1-1, 1-3, 1-4, 2-1, 2-2, 2-3, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 4-3, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15/1, 15/2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23, 24-1, 24-2, 25, 26-1, 26-2, Рудничная көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14/1, 14/2, 14-1, 14-2, 15/1, 15/2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19, 20-1, 20-2, 21, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24, 25-1, 25-2, 25-3, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35, 36-1, 36-2, 37, 38-1, 38-2, Светлый тұйық көшесі 1, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9, 11, 12, 13, 14, 24, Северная көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-3, 3-1, 3-2, 4-1-2, 4-3-4, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 6-3-4, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14, 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 17/1-1, 17/1-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 21/1, 21/2, 23-1, 23-2, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6-7, 33-8, 33-9, Тургайская көшесі 25-1, 25-2, Кооперативная көшесі 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 32, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 16-3, 17-1, 17-2, 17/1, 17/2, 17/3, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 21-1, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25, 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 27, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32, 33-1, 33-2, 34, 35-1, 35-2, 36-1-2, 36-3, 36-4, Элеваторная көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 22/1-1, 22/1-2, 22/2-1, 22/2-2, 23, 24-1, 24-2, 24/1-1, 24/1-2, 25, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29/1-1, 29/1-2, 29/2-1, 29/2-2, 30-1, 30-2, 31, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2, 34-1, 34-2, 35-1, 35-2, 36-1, 36-2, 38-1, 38-2, 39-1, 39-2, Ш. Жәнібек көшесі 186-1, 186-2, 186/1, 186/2, 190-1, 190-2, 194, Абай даңғылы 53-1, 53-2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71-1, 71-2, 77-1, 77-2, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 134, 140-1, 140-2, 136а-1, 136а-2,138-1, 138-2, 144/1-19, 144/1-23, 144/1-26, 144/1-27, 142, 144-1, 144-2, 146-1, 146-2, 148-1, 148-2, 150-1, 150-2, 150а-1, 150а-2, 172, Байкадамов көшесі 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-3, 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, 17-1, 17-2, 19-1, 19-2, Мауленов көшесі 2-1, 2-2, Көктем тұйық көшесі 5/1, 5/2, Жастар тұйық көшесі 4-1, 4-2, 6, Шығыс тұйық көшесі 28, Қусаинов көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 12-1, 12-2, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 23, 25, 27, 29, 30-1, 30-2, 35, 37, 39-1, 39-2, 43-1, 43-2, 45-1, 45-2, 63, 67, 69, 79, Трофимов көшесі 1-1, 1-2, 3, 4, 5, 7, 10-1, 10-2, 11, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 15, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 35, 38, 39, 42, 43, 49, 51, 53, 55, 57, 59, Молодежная көшесі 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, Труд көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 24-1, 24-2, 26, Комаров көшесі 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-3, 12-1, 12-2, 12/1-1, 12/1-2, 13-1, 13-2, 13-3, 14, 14-1, 14-2, 18-1, 18-2, 22-1, 22-2.
№ 81 - Сайлау учаскесі
Қызыл-жұлдыз ауылы шекарасының аумағында.
№ 82 - Сайлау учаскесі
Родина ауылы шекарасының аумағында.
№ 83 - Сайлау учаскесі
Қайыңды ауылы шекарасының аумағында.
№ 84 - Сайлау учаскесі
Алуа ауылы шекарасының аумағында.
№ 85 - Сайлау учаскесі
Аққошқар ауылы шекарасының аумағында.
№ 86 - Сайлау учаскесі
Көктау ауылы шекарасының аумағында.
№ 87 - Сайлау учаскесі
Ашутасты ауылы шекарасының аумағында.
№ 88 - Сайлау учаскесі
Аңғар ауылы шекарасының аумағында.
№ 90 - Сайлау учаскесі
Восточный ауылы шекарасының аумағында.
№ 91 - Сайлау учаскесі
Үштөбе ауылы шекарасының аумағында.
№ 92 - Сайлау учаскесі
Фурманов ауылы шекарасының аумағында.
№ 93 - Сайлау учаскесі
Матросов ауылы шекарасының аумағында.
№ 94 - Сайлау учаскесі
Целинный ауылы шекарасының аумағында.
№ 95 - Сайлау учаскесі
Молодежный ауылы шекарасының аумағында.
№ 96 - Сайлау учаскесі
Жалғызтал ауылы шекарасының аумағында.
№ 97 - Сайлау учаскесі
Жаңақала ауылы шекарасының аумағында.
№ 98 - Сайлау учаскесі
Екідің ауылы шекарасының аумағында.
№ 99 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Сатпаев көшесі, 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7, 7/1-1, 7/1-2, 7/2, 8-1, 8-2, 9/1, 9а, 9, 10, 11, 12-1, 13, 14, 15, 17, 19, 20-1, 20-2, 21, 22-1, 22-2, 23, 24, 25-1, 25-2, 27, 29, 31, 33, Павлов көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,45, 46, 47, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 68, Октябрьская көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11, 11-1, 12-1, 12-2, 13, 14-1 14-2, Крупская көшесі, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 22, 24, 24а, Джангельдин көшесі 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 7а, 7б, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 40, 44, 43, 45, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60/1, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, Автомобилистов көшесі 8, 10, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, Красноармейская көшесі 4, 4/1, 4/2, 4/3, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12,12/1, 12/2, 12/3, 12/4 13, 14, 15, 16, Партизанская көшесі 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, Талгат Баймаганбетов көшесі 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39-1, 39-2 40, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 70, 72, 73, 76, Молодежная көшесі 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 19, 21, 25, 41, 42, 45, 48, 49, 52, 63, 64, Садовая көшесі 5, 7, 9, 11, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 31, Нұрғали және Назипа Кұлжановтар көшесі, 2, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 33а, 33б, 34, 34/1, 34б, 34в, 35-1, 35-2, 36, 37, 38, 38а, 38б, 38в, 39-1, 39-2, 41, 42, 42а, 46, 47, 49, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 58а, 59, 62, 64, 66, 67, 68, Первомайская көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7-1, 7-2, 9, 9/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 32, 32а, 34, 34а, 34б, 34/2, 36, 36/2, 38, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 41, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47, 48, 48/2, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 67, 67/1, 69, 69/1, 71, 73, 75, 77, Кальменов көшесі, 1-1, 1-2, 1-4, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, Демченко көшесі, 57-1, 57-2, 59-1, 59-2, 64-1, 64-2, 68-1, 68-2, Киевская көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, Целинная көшесі 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, Летняя көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, Степная көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, Приозерная көшесі 1, 1а, 2, 6, 14а, 16, 20, 22, 26, 26а, Кейкі-Батыр Көкембайұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47а, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73, Озерная көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 15, 20, 20/1, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
№ 100 - Сайлау учаскесі

В границах города Аркалык: улица Нагорная 1-1, 1-2, 2-1,2-2; улица Огородная 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, улица Ауезова 1-1, 1-2, 2а-1, 2а-2, 2-1, 2-2, 2/1-1, 2/1-2, 2/1-3, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8/1-1, 8/1-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, улица Гастелло 1-1, 1-3, 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-2, 17-1, 17-2, улица Дорожная 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 14-1, 14-2, 20, улица Дубинина 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-3, 9, 11, 13-1, 13-2, 15, 15-2, 15-3, 15-4, улица Кольцевая 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4а-1, 4а-2, 6-1, 6-2, улица Ленинградская 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, улица Лесная 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, улица Матросово 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, улица Московская 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, улица Муканова 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, поселок Акбидай, улица Школьная 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, улица Целинная 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, улица Хлеборобов 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, улица Малиновая 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, улица Пятилетка 9-1, 9-2.
Избирательный участок № 101
В границах села Мирное.
Избирательный участок № 102
В границах города Аркалык: улица Козыбаева 5, 13, 23, 28, 29, 31, 33, 34, проспект Абая 48, 50, 54, 56, улица Маясовой 5, улица Демченко 31, 33, улица Ш. Жанибека 55, 57, 59, 65, улица Горбачева 37, 43/1, 43/2, 45, 55, 55/1, улица Каирбекова 21, 54 микрорайон Молодежный 1, 2, 6.
Избирательный участок № 103
В границах города Аркалык: улица Ауельбекова 11/1, улица Ш. Жанибека 73, 75, 77, 79, 82, 83, 83/1, 84, 90, 90а, улица Маясовой 17, 19, 23, 36, 38, 40, проспект Абая 76,78, 82, улица Горбачева 85/1.
Избирательный участок № 104

Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Нагорная көшесі, 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, Огородная көшесі, 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, Ауезов көшесі 1-1, 1-2, 2а-1, 2а-2, 2-1, 2-2, 2/1-1, 2/1-2, 2/1-3, 3-1, 3-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8/1-1, 8/1-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, Гастелло көшесі 1-1, 1-3, 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 15-1, 15-2, 16-2, 17-1, 17-2, Дорожная көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 14-1, 14-2, 20, Дубинин көшесі 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 5-1, 5-3, 9, 11, 13-1, 13-2, 15, 15-2, 15-3, 15-4, Кольцевая көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4а-1, 4а-2, 6-1, 6-2, Ленинградская көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, Лесная көшесі 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2,18-1, 18-2, Матросов көшесі 1-1, 1-2, 3-1, 3-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, Московская көшесі 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14-1, 14-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, Муканов көшесі 9-1, 9-2, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 15-1, 15-2, 16-1, 16-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, Акбидай кенті, Школьная көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, Целинная көшесі 4-1, 4-2, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, Хлеборобов көшесі, 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, Малиновая көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, Пятилетка көшесі 9-1, 9-2.
№ 101 - Сайлау учаскесі
Мирный ауылы шекарасының аумағында.
№ 102 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Қозыбаев көшесі 5, 13, 23, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, Абай даңғылы 48, 50, 54, 56, Маясова көшесі 5, Демченко көшесі, 31, 33, Ш. Жәнібек көшесі 55, 57, 59, 65, Горбачев көшесі 37, 43/1, 43/2, 45, 55, 55/1, Каирбеков көшесі 21, 54, Молодежный шағын ауданы 1, 2, 6.
№ 103 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Әуелбеков көшесі 11/1. Ш. Жәнібек көшесі, 73, 75, 77, 79, 82, 83, 83/1, 84, 90, 90а, Маясова көшесі 17, 19, 23, 36, 38, 40, Абай даңғылы 76, 78, 82, Горбачева көшесі 85/1.
№ 104 - Сайлау учаскесі

В границах города Аркалык: улица Маясовой 25, 27, 42, 44, 48, улица Ш. Жанибека 85, 87, 89, проспект Абая 80, 90, 92, 96, улица Ауельбекова 32, улица Байтурсынова 21, 23.
Избирательный участок № 105
В границах города Аркалык: улица Байтурсынова 5, 9, 11, 17, 19, проспект Абай 100, 104, 106, 110, улица Ш. Жанибека 101, 105, улица Майкутова 18.
Избирательный участок № 106
В границах города Аркалык: улица Маясовой 29, 31, 31а, улица Байтурсынова 4, 6, 8, 10, 20, 26, 28, улица Ш. Жанибека 92-1, 92-2, 93, 94-1, 94-2, 95, 96-1, 96-2, 98-1, 98-2, 98-3, 98-4, 104, 104/1, 108-1, 108-2, 110-1-2, 112-1, 112-2, 114-1, 114-2, 118-1, 118-2, 120-1, 120-2, 122-1-2, 122-3, 122-4, 130, 130/1, 132/1, улица Тулегенова 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, улица Советская 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-1, 8-2, 8/1-1, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 10-1, 10-2, 11, 11/1, 12, 13-1, 13-2, 13/1-1, 13/1-2, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 17/1-1, 17/1-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 22-1, 22-2, 24, 27-1, 27-2, 27-3, 27-4, 27-5, 27-6, 29-1, 29-2, 29-3, улица 8-марта 3/1, проспект Абая 84, улица Горбачева 56/А-1, 56/А-2, 58-6, 58-2-3, 60/1-15, 60/1-10, 60/1-5, 64-5, 66-1, 66-2, 68-1, 68-2, 85-1, 85-2, 87-1, 87-2, 89-1, 89-2, 91-1, 91-2, 93-1, 93-2, 95-1, 95-2, 97-1, 97-2, 99-1, 99-2, 101-1, 101-2, 101-3, 101-4, 103, 105-1, 105-2, 107-1, 107-2, 109-1, 109-2, 111-1, 111-2, 111-3, 111-4, 113-1, 113-2.
Избирательный участок № 107
В границах города Аркалык: улица Ш. Жанибека 41, 43, 53, улица Демченко 4, 8, 9, 10, 11,12, 20, 25, 27, 34, улица Горбачева 35, улица Каирбекова 2, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 18, 36, 38, 42, 44, 48, 52, улица Маясовой 4, проспект Абая 11/1, 11/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, улица Жауке-Батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, улица Ш. Жанибека 3, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, 50, 52, улица Садыкова 3, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, улица Горбачева 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 29, улица Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, улица Приозерная 5, 7, 9, 12,14, улица Волкова 4, 5,10, 16, 17, 22, 23, 28, 29, 34, 35, улица Промышленная 1, 2, 3, 5, улица Козыбаева 16.
Избирательный участок № 108
В границах города Аркалык: пр. Абая, 15 (закрытый участок).
Избирательный участок № 109
В границах города Аркалык: ул. Байтурсынова, 40 (закрытый участок).
Избирательный участок № 110
В границах города Аркалык: ул. Байтурсынова, 16 (закрытый участок).

Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Маясова көшесі 25, 27, 42, 44, 48, Ш. Жәнібек көшесі 85, 87, 89, Абай даңғылы 80, 90, 92, 96, Әуелбеков көшесі 32, Байтурсынов көшесі 21, 23.
№ 105 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Байтурсынов көшесі 5, 9, 11, 17, 19, Абай даңғылы 100, 104, 106, 110, Ш. Жәнібек көшесі 101, 105, Майкутова көшесі 18.
№ 106 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Маясова көшесі 29, 31, 31а, Байтурсынов көшесі 4, 6, 8, 10, 20, 26, 28, Ш. Жәнібек көшесі 92-1, 92-2, 93, 94-1, 94-2, 95, 96-1, 96-2, 98-1, 98-2, 98-3, 98-4, 104, 104/1, 108-1, 108-2, 110-1-2, 112-1, 112-2, 114-1, 114-2, 118-1, 118-2, 120-1, 120-2, 122-1-2, 122-3, 122-4, 130, 130/1, 132/1, Толегенов көшесі 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 8-1, 8-2, Советская көшесі 3-1, 3-2, 4-1, 4-2, 5, 7-1, 7-2, 7-3, 7-4, 7-5, 7-6, 7-7, 7-8, 8-1, 8-2, 8/1-1, 9-1, 9-2, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7, 9-8, 10-1, 10-2, 11, 11/1, 12, 13-1, 13-2, 13/1-1, 13/1-2, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 17/1-1, 17/1-2, 18-1, 18-2, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 22-1, 22-2, 24, 27-1, 27-2, 27-3, 27-4, 27-5, 27-6, 29-1, 29-2, 29-3, 8-март көшесі 3/1, Абай даңғылы 84, Горбачев көшесі 56/А-1, 56/А-2, 58-6, 58-2-3, 60/1-15, 60/1-10, 60/1-5, 64-5, 66-1, 66-2, 68-1, 68-2, 85-1, 85-2, 87-1, 87-2, 89-1, 89-2, 91-1, 91-2, 93-1, 93-2, 95-1, 95-2, 97-1, 97-2, 99-1, 99-2, 101-1, 101-2, 101-3, 101-4, 103, 105-1, 105-2, 107-1, 107-2, 109-1, 109-2, 111-1, 111-2, 111-3, 111-4, 113-1, 113-2.
№ 107 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Ш. Жәнібек көшесі 41, 43, 50, 52, 53, Демченко көшесі 4, 8, 9, 10, 11, 12, 20, 25, 27, 34, Горбачев көшесі, 35, Каирбеков көшесі 2, 4, 6, 8, 9, 10, 14, 18, 36, 38, 42, 44, 48, 52 Маясова көшесі 4, Абай даңғылы 11/1, 11/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, Жәуке-Батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, Ш. Жәнібек көшесі, 3, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 33, 35, 37, 39, Барлык Садыков көшесі 3, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, Горбачев көшесі 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 29, Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, Приозерная көшесі 5, 7, 9, 12,14, Волков көшесі 4, 5, 10, 16, 17, 22, 23, 28, 29, 34, 35, Промышленная көшесі 1, 2, 3, 5, Козыбаева 16.
№ 108 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Абай д-лы, 15 (жабық учаскесі).
№ 109 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Байтұрсынов к-сі, 40 (жабық учаскесі).
№ 110 - Сайлау учаскесі
Арқалық қаласы шекарасының аумағында: Байтұрсынов к-сі, 16 (жабық учаскесі).