Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 27 февраля 2015 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2015 года № 5448. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2020 года № 41
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 01.04.2020 № 41 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Аулиекольской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на проведение предвыборной агитации, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводиться в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима района
Т. Ержанов
Приложение
к постановлению акимата
27 февраля 2015 года № 42
Места для размещения агитационных печатных
материалов для всех кандидатов на проведение
предвыборной агитации
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Аулиекольского района Костанайской области от 06.05.2019 № 88 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1. село Аулиеколь
стенд напротив рынка "Толенгит" по улице имени Шақшақ Жәнібек батыра
стенд у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Аулиекольская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Костанайской области
стенд по улице Алтынсарина возле магазина "Радуга"
стенд у офиса районного филиала партии "Нур Отан" по улице имени Шақшақ Жәнібек батыра
2. Аманкарагайский сельский округ
село Аманкарагай
стенд в районе магазина "Березка"
стенд у здания Аманкарагайской врачебной амбулатории
стенд у здания центра досуга "Тамаша"
село Лесное
стенд у здания коммунального государственного учреждения "Семиозерное учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области

Сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 42 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 наурызда № 5448 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 1 сәуірдегі № 41 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 01.04.2020 № 41 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әулиекөл ауданыдқ сайлау комиссиясымен бірлесе отырып сайлау алдындағы үгіт жүргізуге үміткерлердің барлығы үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы
Т. Ержанов
Әкімдіктің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 42 қаулысына қосымша
Бүкіл кандидаттар үшін сайлау алдындағы
үгітті жүргізу үгіттеу баспана басылым
материалдарды орналастыру үшін орындар
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 06.05.2019 № 88 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Елді мекеннің атауы
Үгіттеу баспана басылым материалдарын орналастыру орны
1. Әлиекөл ауылы
Шақшақ Жәнібек батыр көшесіндегі "Төлеңгіт" базарына қарама - қарсы стенд
Қостанай облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Әулиекөл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны ғимаратының жанындағы стенд
Алтынсарин көшесіндегі "Радуга" дүкенінің жанындағы стенд
"Шақшақ Жәнібек батыр атындағы көшесіндегі "Нұр Отан" партиясының аудандық филиалы кеңсесінің жанындағы стенд.
2. Аманқарағай ауылдық округі
Аманқарағай ауылы
"Березка" дүкенінің ауданындағы стенд
Аманқарағай дәрігерлік амбулатория ғимаратының қасындағы стенд
"Тамаша" бос уақыт орталығы ғимаратының қасындағы стенд
Лесное ауылы
Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Семиозерное орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд

3. поселок Кушмурун
Стенд по улице Кавкетаева возле автобусной остановки
Стенд по улице Ленина напротив дома культуры
стендпо улице Калинина возле автобусной остановки
село Кирова
стенд у здания бывшей школы
4. Казанбасский сельский округ
село Октябрьское
стенд у здания Государственного учреждения "Казанбасская средняя школа №1 отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Дангербай
стенд у здания конторы коммунального государственного учреждения "Басаманское учреждение лесного хозяйства" Управления природных ресурсови регулирования природопользования акимата Костанайской области
село Каракалпак
стенд у здания Государственного учреждения "Каракалпакская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Казанбасы
стенд у здания Государственного учреждения "Казанбасская средняя школа №2 отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Баганалы
стенд у здания Государственного учреждения "Баганалинская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
5. Москалевский сельский округ
село Москалевка
стенд у здания Государственного учреждения "Москалевская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Жалтырколь
стенд у здания государственного учреждения "Жалтыркольская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
6. село К. Тургумбаева
стенд у здания государственного учреждения "Целинная основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
7. Диевский сельский округ
село Диевка
стенд у здания дома культуры товарищества с ограниченной ответственностью "Агрофирма" Диевская"
село Косколь
стенд по улице № 1
село Ушкарасу
стенд у здания Государственного учреждения "Ушкарасуская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
8. Новоселовский сельский округ
село Новоселовка
стенд у здания государственного учреждения "Новоселовская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Аккудук
стенд у здания государственного учреждения "Аккудукская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Сосновка
стенд у здания государственного учреждения "Сосновская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
9. Новонежинский сельский округ
село Новонежинка
стенд у здания Государственного учреждения "Новонежинская средняя школа имени Батыржана Кенжетаева отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Калинин
стенд у здания Государственного учреждения "Калининская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Лаврентьевка
стенд у здания Государственного учреждения "Лаврентьевская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"

3. Құсмұрын кенті
Кавкетаев көшесінің бойындағы автобус аялдамасының қасындағы стенд
Ленин көшесінің бойындағы мәдениет үйіне қарама-қарсы стенді
Калинин көшесінің бойындағы автобус аялдамасының қасындағы стенд
Киров ауылы
Бұрынғы мектеп ғимаратының қасындағы стенд
4. Қазанбасы ауылдық округі
Октябрьское ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің №1 Қазанбасы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Дәнгербай ауылы
Қостанай облысы әкімдігі табиғи ресустар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Басаман орман шаруашылығы мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Қарақалпақ ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қарақалпақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Қазанбасы ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің №2 Қазанбасы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Бағаналы ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бағаналы негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
5. Москалев ауылдық округі
Москалев ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Москалев орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Жалтыркөл ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Жалтыркөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
6. К. Тұрғұмбаев ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
7. Диев ауылдық округі
Диев ауылы
"Агрофирма "Диевская" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің мәдениет үйі ғимаратының қасындағы стенд
Қоскөл ауылы
"Исмагамбетова М.К." шаруа қожалығы басшысының №1 тұрғын үй ғимаратының қасындағы стенд
Үшқарасу ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Үшқарасу негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
8. Новоселов ауылдық округі
Новоселов ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Аққұдық ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Аққұдық негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
Соснов ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Соснов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
9. Новонежин ауылдық округі
Новонежин ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Батыржана Кенжетаев атындағы Новонежин орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Калинин ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Калинин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Лаврентьев ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Лаврентьев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд

10. село Первомайское
стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Ауле-Би"
11. Сулукольский сельский округ
село Юльевка
стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Племзавод Сулуколь"
село Федосеевка
стенд у здания государственного учреждения "Федосеевская основная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Чили
стенд у здания государственного учреждения "Чилинская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
12. село Тимофеевка
стенд у здания государственного учреждения "Тимофеевская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
13. село Косагал
стенд у здания государственного учреждения "Терсекская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
14. Черниговский сельский округ
село Черниговка
стенд у здания государственного учреждения "Черниговская средняя школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Харьковка
стенд у здания государственного учреждения "Харьковская начальная школа отдела образования акимата Аулиекольского района"
село Дузбай
стенд у здания Дузбайского медицинского пункта
15. село Коктал
стенд у здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный ДОМ культуры" акима Аулиекольского района

10. Первомай ауылы
"Әуле-Би" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының қасындағы стенд
11. Сұлукөл ауылдық округі
Юльевка ауылы
"Племзавод Сулуколь" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің кеңсесі ғимаратының қасындағы стенд
Федосеевка ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Федосеев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Шілі ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шілі бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
12. Тимофеевка ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тимофеевка орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
13. Қосағал ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Терсек бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
14. Чернигов ауылдық округі
Черниговка ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Чернигов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Харьковка ауылы
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Харьков бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының қасындағы стенд
Дүзбай ауылы
Дүзбай медициналық бекеті ғимаратының қасындағы стенд
15. Коктал ауылы
"Әулиекөл аудынының әкімінің "Аудандық мәдениет Үй" мемлекеттік коммуналдық қазаналық кәсіпорны ғимаратының қасындағы стенд