О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 13 марта 2015 года № 226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 апреля 2015 года № 5505. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 2 марта 2016 года № 311
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 02.03.2016 № 311 (вводится в действие со дня подписания).
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель тринадцатой сессии Ю. Волков
Секретарь районного маслихата А. Бондаренко

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және жер салығының бірыңғай салық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 226 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 сәуірде № 5505 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 2 наурыздағы № 311 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 02.03.2016 № 311 шешімімен (қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланыл-майтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланыл-майтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының бірыңғай салық мөлшерлемелерін он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Он үшінші сессияның төрағасы Ю. Волков
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бондаренко