О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 251 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 28 мая 2015 года № 323. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 июня 2015 года № 5638
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан» от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 24 декабря 2014 года № 251 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5271, опубликовано 16 января 2015 года в газете «Нұрлы жол») следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1885581,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 455238,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1530,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1419313,0 тысячи тенге;
2) затраты – 1885681,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7762,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14865,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7103,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7862,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  7862,6 тысячи тенге.»;
в пункте 3 указанного решения абзацы первый, пятый и восьмой исключить;
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 806,0 тысяч тенге;
оказание социальной защиты и помощи населению в сумме 5088,0 тысяч тенге;
проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне в сумме 5393,0 тысячи тенге;
выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 83235,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 28 мамырдағы № 323 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 маусымда № 5638 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 251 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5271 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда «Нұрлы жол» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Ұзынкөл ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1885581,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 455238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1530,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1419313,0 мың теңге;
2) шығындар – 1885681,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 7762,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 14865,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7103,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7862,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7862,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 3–тармағында бірінші, бесінші және сегізінші абзацтар алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«5. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 806,0 мың теңге сомасында;
халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге 5088,0 мың теңге сомасында;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге 5393,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 83235,0 мың теңге сомасында;

реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 16357,0 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 21547,0 тысяч тенге;
содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния в сумме 1092,0 тысячи тенге;
содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в сумме 2150,0 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной
сессии Узункольского
районного маслихата                        Б. Жумабаев
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 мая 2015 года № 323
Приложение
к решению маслихата
от 24 декабря 2014 года № 251
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 16357,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 21547,0 мың теңге сомасында.
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға 1092,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 2150,0 мың теңге сомасында.»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   Б. Жумабаев
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
Мәслихаттың 2015 жылғы
28 мамырдағы № 323 шешіміне
қосымша
Мәслихаттың 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 251 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер