О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 442 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 23 ноября 2015 года № 369. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 декабря 2015 года № 6041. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19 февраля 2018 года № 181
Сноска. Утратило силу решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.02.2018 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2011 года № 442 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-19-168, опубликовано 16 февраля 2012 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
в заголовке, пункте 1 и в приложении указанного решения на казахском языке слова "ставкаларын", "ставкалары" и "ставкаларының" заменить соответственно словами "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" и "мөлшерлемелерінің", текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
52-ой внеочередной сессии
А. Нугурбекова
Секретарь
районного маслихата
В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Узункольскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_______________________________ А. Ещанов

Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 442 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 қарашадағы № 369 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 6041 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 19 ақпандағы № 181 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 19.02.2018 № 181 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422–бабы 2–тармағына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2011 жылғы 21 желтоқсандағы № 442 "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-19-168 тіркелген, 2012 жылғы 16 ақпанда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында, 1-тармағында және қосымшасында қазақ тілінде "ставкаларын", "ставкалары" және "ставкаларының" деген сөздер тиісінше "мөлшерлемелерін", "мөлшерлемелері" және мөлшерлемелерінің" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
52-нші кезектен тыс
сессиясының төрайымы
А. Нугурбекова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Қостанай облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Ұзынкөл ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысы
________________________ А. Ещанов