О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 219/28 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 10 ноября 2015 года № 361/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2015 года № 4836. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 сентября 2022 года № 165/22
Сноска. Утратило силу - решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29.09.2022 № 165/22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", и в целях приведения в соответствие с действующим законодательством Республики Казахстан Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 16 мая 2014 года № 219/28 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Экибастузу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3854, опубликовано 19 июня 2014 года в газете "Голос Экибастуза, 19 июня 2014 года в газете "Отарқа") следующее изменение:
в преамбуле указанного решения слова и цифры "Постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" заменить словами и цифрами "Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов".
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам строительства, транспорта и жилищно-коммунального хозяйства.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата С. Рамазанов

Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы "Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың жиналу және пайда болу нормасын бекіту туралы" № 219/28 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 361/43 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 4836 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 қыркүйектегі № 165/22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.09.2022 № 165/22 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" № 148 Заңының 6–бабына, Қазақстан Республикасы Энергетика Министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 145 бұйрығына сәйкес және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес келтiру мақсатында Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 16 мамырдағы "Екібастұз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың жиналу және пайда болу нормасын бекіту туралы" № 219/28 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3854 тіркелген, 2014 жылы 19 маусымда "Голос Экибастуза" газетінде, 2014 жылы 19 маусымда "Отарқа" газетінде жарияланды) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесіндегі "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" № 1370 қаулысының" деген сөздермен сандар "Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 145 бұйрығының" деген сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, көлік және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы мәселесі бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы С. Рамазанов