О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 369/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 декабря 2015 года № 4868. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2017 № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата (ХLVІ сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" и в целях определения централизованного денежного фонда города, источников его формирования и расходов Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 655 207 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 394 366 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 355 575 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 111 739 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 793 527 тысяч тенге;
2) затраты – 16 468 789 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 515 198 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты       2 518 379 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 3 181 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами -75 228 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 8 935 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 84 163 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -3 253 552 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 3 253 552 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 19.02.2016 N 386/48 (вводится в действие с 01.01.2016); от 30.03.2016 № 8/2 (вводится в действие с 01.01.2016); от 12.04.2016 № 11/3 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.07.2016 № 42/7 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.11.2016 № 70/12 (вводится в действие с 01.01.2016); от 23.12.2016 № 91/13 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть на 2016 год нормативы отчислений в городской бюджет:

2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 369/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4868 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.03.2017 № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы, Павлодар облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы (V сайланған ХLVІ сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне сәйкес және қаланың орталықтандырылған ақшалай қорын, оны құру көздерін және шығыстарын анықтау мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 655 207 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 394 366 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 355 575 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 111 739 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2 793 527 мың тенге;
2) шығындар:       – 16 468 789 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 515 198 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 2 518 379 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 181 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -75 228 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8 935 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 84 163 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -3 253 552 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 3 253 552 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 19.02.2016 N 386/48 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 30.03.2016 № 8/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 12.04.2016 № 11/3 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 08.07.2016 № 42/7 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 29.11.2016 № 70/12 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 23.12.2016 № 91/13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2016 жылға облыстық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:

1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты в размере 41 процента;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов не облагаемых у источника выплаты -100 процентов;
3) по социальному налогу 41 процента.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 30.03.2016 № 8/2 (вводится в действие с 01.01.2016).
3. Предусмотреть в бюджете города на 2016 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 4 173 386 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемым из местных бюджетов, установить в 2016 году повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 12 462 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12.04.2016 № 11/3 (вводится в действие с 01.01.2016); от 29.11.2016 № 70/12 (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2016 год согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, сел, сельских округов на 2016 год согласно приложению 5.
8. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2016 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов согласно приложению 6.

1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 41 пайыз мөлшерінде қарастырылсын;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша 100 пайыз мөлшерде ескерілсін;
3) әлеуметтік салық бойынша 41 пайыз.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 30.03.2016 № 8/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 2016 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар 4 173 386 мың тенге сомада қарастырылсын.
4. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналасатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2016 жылы жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
5. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 12 462 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 12.04.2016 № 11/3 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 29.11.2016 № 70/12 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
6. 4-қосымшаға сәйкес қаланың 2016 жылға арналған бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
7. 5-қосымшаға сәйкес кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің 2016 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
8. 6-қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.

9. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2016 год бюджетные кредиты, выделенные из вышестоящих бюджетов согласно приложению 7.
10. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 8.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и утрачивает силу с введением в действие решения маслихата о бюджете города Экибастуза на следующий плановый период.
Председатель сессии С. Макаров
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLV сессия,
V созыв) от 24 декабря
2015 года № 369/45
Бюджет города Экибастуза на 2016 год

9. 7-қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген бюджеттік кредиттер ескерілсін.
10. 8-қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді үлестіру бекітілсін.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және келесі жоспарлау кезеңіне арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы мәслихат шешімінің қолданысқа енгізілуімен күшін жояды.
Сессия төрағасы С. Макаров
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
ХLV сессия) № 369/45 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село имени академика Алькея Маргулана
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
село Шикылдак
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Кояндинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Кудайкольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Сарыкамысский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Шиқылдақ ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Қоянды ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Құдайкөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Сарықамыс ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Приложение 6
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLV сессия,
V созыв) от 24 декабря
2015 года № 369/45
Целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов на 2016 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 23.12.2016 № 91/13 (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Назначение целевых трансфертов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:
2 793 527
1
Всего целевых трансфертов из областного бюджета:
313 876
в том числе:
1.1
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
313 876
- на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарной убой
5 094
- на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий, в том числе:
291 409
- обеспечение деятельности неспециализированных детско-юношеских спортивных школ
281 696
- обследование психического здоровья детей и подростков, оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5 480
- содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 233
- на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет
5 292
- на оснащение общеобразовательных школ кабинетами робототехники

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
ХLV сессия) № 369/45 шешіміне
6-қосымша
2016 жылға жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген, нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 23.12.2016 № 91/13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
№ қ/қ
Нысаналы трансферттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
Барлығы:
2 793 527
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
313 876
соның ішінде:
1.1
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
313 876
- санитарлық союға жіберілетін, бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының құнын өтеуге ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға
5 094
-мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты, соның ішінде:
291 409
- мамандандырылмаған балалар-жасөспірімдер спорт мектептері қызметін қамтамасыз етуге
281 696
- балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру және халыққа психологиялық-медициналық-педагогтік консультациялық көмек көрсетуге
5 480
- патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) күтіп-бағуға
4 233
- жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған қолжетімділігін қамтамасыз етуге
5 292
- жалпы білім беру мектептерін робот техникасы кабинеттерімен жабдықтауға

3 057
- на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ
9 024
2
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
2 407 959
2.1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
2 407 959
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
349 366
- на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4 156
- на введение стандартов специальных социальных услуг
3 615
- на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
2 410
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
44 707
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
44 707
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
6 257
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5 795
- на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
87 449
- для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств местного бюджета, и работников казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, и с учетом выплаты ежемесячной надбавки за особые условия труда к их должностным окладам (в том числе на трехуровневую доплату учителям)
1 862 260
- размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
28 625
- изъятие земельных участков для государственных нужд
4 391
- на создание цифровой образовательной инфраструктуры
8 928
3
Всего целевые трансферты из Национального фонда Республики Казахстан:
71 692
3.1
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан:
71 692
- проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
71 692
Приложение 7
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLV сессия,
V созыв) от 24 декабря
2015 года № 369/45
Распределение сумм бюджетных кредитов по администраторам
бюджетных программ на 2016 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 29.11.2016 № 70/12 (вводится в действие с 01.01.2016).
№ п/п
Наименование администраторов бюджетных программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тыс. тенге)
1
2
3
ВСЕГО
2 518 379
1
Отдел экономики и бюджетного планирования
6 362
для реализации мер социальной поддержки специалистов
6 362
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2 512 017
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
2 512 017
Приложение 8
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХLV сессия,
V созыв) от 24 декабря
2015 года № 369/45
Распределение сумм трансфертов органам
местного самоуправления на 2016 год

3 057
- жалпы білім беру мектептерін оқу құралдары және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге
9 024
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
2 407 959
2.1
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
2 407 959
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
349 366
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
4 156
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
3 615
- "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмек енгізуге
2 410
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
44 707
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
44 707
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
6 257
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5 795
- әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге
87 449
- еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекке ақы төлеуге және мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге (соның ішінде мұғалімдерге үш деңгейлік үстемақыға)
1 862 260
- үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
28 625
- мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
4 391
- цифрлық білім беретін инфрақұрылымды құруға
8 928
3.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер барлығы:
71 692
3.1
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы даму трансферті:
71 692
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
71 692
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
ХLV сессия) № 369/45 шешіміне
7-қосымша
2016 жылға арналған бюджеттік кредиттердің сомаларын
бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне үлестіру
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.11.2016 № 70/12 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
№ қ/н
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы/бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
БАРЛЫҒЫ
2 518 379
1
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6 362
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
6 362
2
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
2 512 017
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялау және құрылыс үшін
2 512 017
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы
(V шақырылған кезекті
ХLVI сессия)
№ 369/45 шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару
органдарына берілетін трансферттерді үлестіру