О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 227/53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4861. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года N 234/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 08.01.2016 N 234/54.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 января 2015 года № 4266, опубликованное 18 января 2015 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2) следующие изменения :
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2299664" заменить цифрами "2301136";
цифры "2020367" заменить цифрами "2021839";
в подпункте 2):
цифры "2305778" заменить цифрами "2307250";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 227/53 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4861 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 234/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.01.2016 N 234/54 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 4266 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасыда:
"2299664" сандары "2301136" сандарымен ауыстырылсын;
"2020367" сандары "2021839" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2305778" сандары "2307250" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.