О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 238-43-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4864
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4264, опубликовано 24 января 2015 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 321922" заменить цифрами "3 322753";
цифры "2 922452" заменить цифрами "2 923283";
в подпункте 2) цифры "3 330522" заменить цифрами "3 331353";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
(XLIII сессия, V созыв) от 24
декабря 2015 года № 238-43-5
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XXXIII сессия, V созыв) от 24
декабря 2014 года № 181-33-5
Бюджет Иртышского района на 2015 год
(с изменениями)
Категория
Сумма на 2015 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне өзгерістерді енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 238-43-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4864 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшада:
"3 321 922" сандары "3 322 753" сандарымен ауыстырылсын;
"2 922 452" сандары "2 923 283" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 330 522" сандары "3 331 353" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XLIII сессиясы)
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 238-43-5 шешіміне
қосымшасы
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXХIII сессиясы)
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 181-33-5 шешіміне
1-қосымшасы
2015 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
2015 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

36 336
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
369
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 904
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 189
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 766
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
140
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
6 130
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20 623
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 623
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 918
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
705
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
622 443
1
Жилищное хозяйство
13 312
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
100
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 640
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по программе "Дорожная карта занятости – 2020"
1 640
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
11 072
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 000
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления программы "Дорожная карта занятости – 2020"
8 072
2
Коммунальное хозяйство
588 205
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12 484
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 484
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 445
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
28 109
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
4 686

36 336
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
369
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 904
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 189
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 766
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
140
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
6 130
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20 623
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 623
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 918
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
705
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
622 443
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 312
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
100
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
100
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 640
026
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 640
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
11 072
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 000
074
"Жұмыспен қамту - 2020" жол карта" бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
8 072
2
Коммуналдық шаруашылық
588 205
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12 484
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 484
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44 445
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
28 109
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
4 686