О бюджете Щербактинского района на 2016 – 2018 годы
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2015 года № 243/67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 декабря 2015 года № 4875. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 45/15 (вводится в действие с 01.01. 2017)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 23.12.2016 № 45/15 (вводится в действие с 01.01.2017).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Щербактинского района на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3248691 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 568010 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 24395 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2909 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2653377 тысяч тенге;
2) затраты – 3262058 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3504 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22275 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18771 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит бюджета – -16871 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 16871 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10.03.2016 № 260/72 (вводится в действие с 01.01.2016); от 22.06.2016 № 17/6 (вводится в действие с 01.01.2016); от 22.08.2016 № 30/9 (вводится в действие с 01.01.2016); от 11.11.2016 № 36/13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 14.12.2016 № 38/14 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год объем субвенций передаваемых из областного бюджета в общей сумме 1736243 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Щербактинского района на 2016 год согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень текущих бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов Щербактинского района и села Шарбакты на 2016 год согласно приложению 5.

Шарбақты ауданының 2016 – 2018 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 243/67 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4875 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 45/15 (01.01.2017 қолданысқа енеді) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75–бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18–бабының 4–тармағына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданының 2016 - 2018 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3248691 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 568010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 24395 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2909 мың теңге;
трансферттердің түсімі бойынша – 2653377 мың теңге;
2) шығыстар – 3262058 мың теңге;
3) бюджеттен таза несиелендіру – 3504 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22275 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18771 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -16871 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 16871 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 10.03.2016 N 260/72 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 22.06.2016 N 17/6 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 22.08.2016 N 30/9 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 11.11.2016 N 36/13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 14.12.2016 N 38/14 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялардың көлемі жалпы 1736243 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2016 жылға арналған Шарбақты ауданының бюджетін орындау үдерісінде қысқартуға жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2016 жылға арналған Шарбақты ауданының Шарбақты ауылы мен ауылдық округ әкімдерінің аппараты бойынша ағымдағы бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

5. Утвердить суммы трансфертов органам местного самоуправления Щербактинского района на 2016 год согласно приложению 6.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Щербактинского района на 2016 год в сумме 1000 тысяч тенге.
7. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. 2016 жылға арналған Шарбақты ауданының өзін-өзі басқару органдарының трансферттер сомасы 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Шарбақты ауданының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 1000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Бердыгожина
Секретарь районного маслихата Т. Абдрахманов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата от
23 декабря 2015 года № 243/67
Районный бюджет на 2016 год
(с изменениями)

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік–экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Г. Бердыгожина
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Абрахманов
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы
№ 243/67 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға аудандық бюджет
(өзгерістерімен бірге)

45983
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3365
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
49734
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14125
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12171
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23438
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15080
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8358
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83149
1
Сельское хозяйство
24213
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13684
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13684
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
10529
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9772
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
757
6
Земельные отношения
20632
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20632
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12099
004
Организация работ по зонированию земель
5098
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3435
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38304
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38304
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38304
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25134
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
25134
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
25134
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

45983
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
3365
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
49734
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26295
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14125
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12171
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23438
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15080
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8358
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83149
1
Ауыл шаруашылығы
24213
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13684
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13684
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
10529
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9772
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
757
6
Жер қатынастары
20632
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20632
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12099
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5098
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3435
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
38304
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38304
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38304
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25134
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
25134
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
25134
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер