Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015-2016 учебный год
Постановление Акимата города Алматы от 29 июня 2015 года N 2/405. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 июля 2015 года N 1188. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", разделом 3 приказа Министерства образования и науки Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 198 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения высших учебных заведений" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2015 – 2016 учебный год, согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы обеспечить размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на интернет ресурсе.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
Алматы А. Есимов
Приложение 1
к постановлению
акимата города Алматы
от 29 июня 2015 года № 2/405
Государственный образовательный заказ на
подготовку специалистов с техническим
и профессиональным образованием
на 2015-2016 учебный год
Наименование учебного заведения
Код и название
специаль-
ностей
Квалифи-
кация
на 2015-2016 год
все-
го
уча-
щих-
ся
В том числе
на базе 9 классов (язык обучения)
на базе 11 классов (язык обучения)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный казахский гуманитарно- педагогический колледж № 1" Управления образования города Алматы
0101000- Дошкольное воспитание и обучение
0101013 - Воспитатель дошкольных организаций
25
25 (ка- захский)
0105000- Начальное образование
0105013 - Учитель начального образования
100
75 (ка- захский)
25 (ка- захский)
Итого:
125
100 (ка- захский)
25 (ка- захский)
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно- педагогический колледж № 2" Управления образования города Алматы
0101000- Дошкольное воспитание и обучение
0101013 - Воспитатель дошкольных организаций
25
25 (рус- ский)
0105000- Начальное образование
0105013 - Учитель начального образования
100
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
25 (рус- ский)
Итого:
125
25 (ка- захский)
75 (рус- ский)
25 (рус- ский)
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж сервиса и технологий" Управления образования города Алматы
0506000- Парикмахерское искусство и декоративная косметика
0506063 - Художник-модельер
75
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
0507000- Организация обслуживания гостиничных хозяйств
0507063 - Менеджер по сервису
25
25 (русский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211083 - Модельер конструктор
50
50 (ка- захский)
1211093 - Техник-технолог
25
25 (ка- захский)
1304000- Вы- числительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 - Техник программист
50
25 (ка- захский)
25 (русский)
0511000- Туризм
0511043 - Менеджер
25
25 (ка- захский)
Итого:

2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 маусымдағы № 2/405 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде № 1188 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2012 жылғы 4 мамырдағы "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" туралы № 198 бұйрығының 3 бөліміне сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2 қосымшыларына сәйкес 2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Алматы қаласы Білім басқармасы техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын интернет ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 2/405 қаулысына
1-қосымша
2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
Білікті-
лігі
2015-2016 жылдарға
оқу-
шы саны
соның ішінде
9 сы-
нып не-
гі-
зін-
де
(оқу тілі)
11 сынып
негі-
зінде
(оқу тілі)
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық педагогтік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013 - Мектеп-
ке дейінгі балалар мекеме-
сінің тәрбие-
шісі
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0105000 – Бастауыш білім беру
0105013 - Бас-
тауыш білім беру мұғалі-
мі
100
75 (қа-
зақша
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиын-
тығы:
125
100 (қа-
зақ-
ша)
25 (қа-
зақ-
ша)
2
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогтік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013 - Мектеп-
ке дейінгі балалар мекеме-
сі-
нің тәрбие-
шісі
25
25 (орыс-
ша)
0105000 – Бастауыш білім беру
0105013 - Бас-
тауыш білім беру мұғалі-
мі
100
25 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
25 (орысша)
Жиын-
тығы:
125
25 (қа-
зақ-
ша)
75 (орысша)
25 (орысша)
3
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік сервис және технология колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506063 - Суретші-мо-
дельер
75
25 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
0507000 – Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
0507063 - Қызмет көрсе-
туші менед-
жер
25
25 (орыс-
ша)
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211083 - Модель-
ші- құрастырушы
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1211093-Техник-тех-
нолог
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304043 - Техник-бағдар-
ламашы
50
25 (орыс-
ша)
25 (қа-
зақ-
ша)
0511000-Туризм
0511043- Менед-
жер
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиын-
тығы:

250
125 (ка- захский)
100 (рус- ский)
25 (ка- захский)
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж новых технологий" Управления образования города Алматы
1201000- Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
1201133 - Техник- механик
100
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
25 (рус- ский)
1310000- Техническая эксплуатация транспортного радиоэлек- тронного оборудования (по видам транспорта)
1310063 - Техник- электроник
50
50 (рус- ский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211083 - Модельер- конструктор
50
50 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (по отраслям и областям применения)
1202063 - Техник
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
275
75 (ка- захский)
175 (рус- ский)
25 (рус- ский)
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж" Управления образования города Алматы
1014000- Технология машинострое- ния (по видам)
1014023 - Техник- механик
25
25 (ка- захский)
1304000- Вы- числительная техника и программное обеспечение
1304033 - Техник
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1304043 - Техник- программист
125
50 (ка-
захский)
25 (рус- ский)
25 (спе-
циальная
группа)
25 (ка- захский)
1304053 - Техник по защите информации
25
25 (ка- захский)
1306000- Радио- электроника и связь (по видам)
1306113 - Техник- электроник
50
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1305000- Ин-
формационные системы
1305023 - Техник- программист
50
25 (ка- захский 25 (рус- ский)
Итого:
325
175 (ка- захский)
100 (рус- ский)
25 (спе- циальная группа)
25 (ка- захский
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий" Управления образования города Алматы
0901000- Электрообо- рудование электро- станций и сетей (по видам)
0901043 - Техник- электрик
125
100 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0906000- Теплоэнер- гетические установки тепловых электрических станций
0906033 - Техник- теплотехник
25
25 (ка- захский)
1310000- Техническая эксплуатация транспортного радиоэлек- тронного оборудования (по видам транспорта)
1310063 - Техник- электроник
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (по отраслям и областям применения)
0515013 - Менеджер
25
25 (ка- захский)
0902000- Элект- роснабжение
0902043 - Техник- электрик
25
25 (рус- ский)
1305000- Инфор- мационные системы
1305023 - Техник- программист
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1013000 – Механообработка, контрольно- измерительные приборы и автоматика в промышленности
1013073 – Техник- механик
25
25 (ка- захский)
Итого:
325
225 (ка- захский)
100 (рус- ский)
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный бизнес колледж" Управления образования города Алматы
0518000- Учет и аудит (по отраслям)
0518033 - Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
125
75 (ка- захский)
50 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (в торговле)
0515013 - Менеджер
100
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
0513000- Маркетинг (по отраслям)
0513053 - Маркетолог
25
25 (рус- ский)
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226043 - Техник- технолог
100
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
1219000- Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1219243 - Техник- технолог
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение
1304043 - Техник- программист
25
25 (ка- захский)
Итого:

250
125 (қа-
зақ-
ша)
100 (орысша)
25 (қа-
зақ-
ша)
4
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201133 -Техник- механик
100
25 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
25 (орысша)
1310000 – Көліктік радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану (көлік түрлері бойынша)
1310063 - Техник- элект-
роншы
50
50 (орыс-
ша)
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211083 - Модель-
ші- құрас-
тырушы
50
50 (орыс-
ша)
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
1202063 - Техник
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
Жиын-
тығы:
275
75 (қа-
зақ-
ша)
175 (орысша)
25 (орысша)
5
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1014000 – Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
1014023 - Техник-механик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304033 - Техник
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1304043 - Техник-бағдар-
ламашы
125
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
25 (ар-
найы)
25 (қа-
зақша
1304053 - Ақпаратты қорғау технигі
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1306000 - Радиоэлектро-
ника және байланыс (түрлері бойынша)
1306113 - Техник- элект-
роншы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер
1305023 - техник- бағдар-
ламашы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
Жиын-
тығы:
325
175 (қа-
зақ-
ша)
100 (орысша)
25 (ар-
найы топ)
25 (қа-
зақ-
ша)
6
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 – Электрстанция-
лары мен желілерінің электр жабдықтары (түрлері бойынша)
0901043 - Техник-электр шебері
125
100 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0906000 – Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық қондырғылары
0906033 - Техник- жылу технигі
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1310000 – Көліктік радиоэлек-
трондық жабдықтарды техникалық пайдалану (әр сала бойынша)
1310063 - Техник- электроншы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0515000 – Менеджмент (сала бойынша)
0515013 - Менед-
жер
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0902000 - Электрмен қамтамасыз ету
0902043 - Техник- элек-
трик
25
25 (орыс-
ша)
1305000 - Ақпараттық жүйелер
1305023 - Техник-бағдар-
ламашы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1013000 – Механикалық өңдеу, өлшеу-бақылау құралдары және өнер кәсіпте автоматиика
1013073 - Техник- механик
25
25 (қа-
зақша)
Жиын-
тығы:
325
225 ( қа-
зақ-
ша)
100 (орысша)
7
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік бизнес колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518033 - Шаруа-
шылық қызмет-
ті талдау және бухгал-
терлік есеп бойынша эконо-
мист
125
75( қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
0515000 – Менеджмент (саудада)
0515013 - Менед-
жер
100
50( қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
25 (орысша)
0513000 – Маркетинг (әр сала бойынша)
0513053 - Марке-
толог
25
25 (орыс-
ша)
1226000 – Тамақтандыру өндірісі тағамдарының технологиясы және оны ұйымдастыру
1226043 - Техник-техно-
лог
100
50( қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1219000 – Нан, макарон және кондитер өндірісі
1219243 - Техник-техно-
лог
25
25 (орыс-
ша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304043 - Техник- бағдар-
ламашы
25
25( қа-
зақ-
ша)
Жиын-
тығы:

400
200 (ка- захский)
175 (рус- ский)
25 (рус- ский)
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж индустрии туризма и гостеприимства" Управления образования города Алматы
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226043 - Техник- технолог
100
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
0507000- Организация обслуживания гостиничных хозяйств
0507063 - Менеджер по сервису
25
25 (рус- ский)
0511000- Туризм
0511043 - Менеджер
50
50 (рус- ский)
Итого:
175
125 (рус- ский)
50 (ка- захский)
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж транспорта и коммуникации" Управления образования города Алматы
0904000- Элект- роснабжение, эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт элек- тротехнических систем железных дорог
0904033 - Электромеханик
25
25 (рус- ский)
1409000- Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1409053 - Техник-строитель
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1203000- Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
1203053 - Техник
25
25 (ка- захский)
1108000- Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
1108213 - Электромеханик
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский))
1303000 - Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
1303043 - Электромеханик
25
25 (ка- захский)
Итого:
175
100 (ка- захский)
75 (рус- ский)
10
Государственное коммунальное казенное предприятие "Медицинский колледж"
0302000- Сестринское дело
0302033 - Медицинская сестра общей практики
150
25 (ка- захский)
25 (рус-
ский)
75 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0301000- Лечебное дело
0301023 – Акушер
25
25 (ка- захский)
0301013 – Фельдшер
25
25 (ка- захский)
0305000- Лабораторная диагностика
0305013 - Медицинский лаборант
25
25 (ка- захский)
Итого:
225
50 (ка- захский)
25 (рус-
ский)
125 (ка- захский)
25 (рус- ский)
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания" Управления образования города Алматы
0510000- Делопроизводство и архивоведение
0510012 - Секретарь- референт
25
25 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304082 – Наладчик электронно-вычислительных машин
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0508000- Организация питания
0508042 - Метродотель
25
25 (рус- ский)
0508012 – Повар
100
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
0511000- Туризм (по отраслям)
0511032 – Туристический агент
25
25 (рус- ский)
0513000 - Маркетинг (по отраслям)
0513032 - Продавец продтоваров
25
25 (рус- ский)
Итого:
275
125 (ка- захский)
150 (рус- ский)
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж моды и дизайна" Управления образования города Алматы
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211072 - Модельер- закройщик
100
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
1211062- Портной
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0506000- Парикмахерское искусство декоративная косметика
0506012 - Парикмахер- модельер
100
50 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (ка- захский)
0508000- Организация питания
0508012 - Повар
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (рус- ский
Итого:
325
100 (ка- захский)
125 (рус- ский)
50 (рус- ский)
50 (ка- захский)
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский многопрофильный колледж" Управления образования города Алматы
1114000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401252 - Мастер отделочных строительных работ
25
25 (ка- захский)
1401262 - Мастер общестроительных
25
25 (рус- ский
1414000- Мебельное производство
1414072 - Мастер столярного и мебельного производства
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0402000- Дизайн (по профилю)
0402022 - Исполнитель художественно-оформительских работ
25
25 (рус- ский)
1119000- Холодильно- компрессорные машины и установки
1119012 - Монтажник оборудования холодильных установок
25
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
100
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
0502000- Обслуживание и ремонт теле- коммуни- кационного оборудования
0502012 - Радиомеханик по ремонту и обслуживанию радиоэлектронного оборудования (радио-, теле-, аудио-, видео-)
25
25 (рус- ский)
1114000 – Сварочное дело
1114044- Электрога- зосварщик
50
50 (ка- захский)
Итого:
325
150 (ка- захский)
175 (рус- ский)
14
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж полиграфии" Управления образования города Алматы
1227000- Печатное производство
1227072 - Оператор электронного набора и верстки
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1227032 - Печатник плоской печати
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1227022 – Переплетчик
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0513000- Маркетинг (по отраслям)
0513022 – Продавец непродовольственных товаров
25
25 (ка- захский)
Итого:

400
200 (қа-
зақ-
ша)
175 (орысша)
25 (орысша)
8
Алматы қаласы Білім басқармасының "Туризм және қонақжайлылық индустриясы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1226000 - Тамақтандыру өндірісі тағамдарының технологиясы және оны ұйымдастыру
1226043 - Техник-техно-
лог
100
50( қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
0507000 - Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
0507063 - Сервис бойынша менед-
жер
25
25 (орыс-
ша)
0511000 - Туризм
0511043 -Менед-
жер
50
50 (орыс-
ша)
Жиын-
тығы:
175
50 (қа-
зақ-
ша)
125 (орысша)
9
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік көлік және коммуникациялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0904000 - Темір жол электротехникалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
0904033 - Электроме-
ханик
25
25 (орыс-
ша)
1409000 – Теміржол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
1409053 - Құрылыс-
шы- техник
50
25 (қа-
зақша)
25 (орыс-
ша)
1203000 - Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару
1203053 - Техник
25
25 (қа-
зақша)
1108000 – Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық күтім жасау (түрлері бойынша)
1108213 - Элек-
троме-
ханик
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1303000-Автоматика, телемеханика және темір жол көлігінде қозғалысты басқару
1303043- Элек-
троме-
ханик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
175
100 (қа-
зақ-
ша)
75 (орысша)
10
"Медициналық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0302000 - Медбикелік іс
0302033 - Жалпы тәжірибе-
дегі медбике
150
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
75 (қа-
зақ-
ша)
25 (орысша)
0301000 - Емдеу ісі
0301023 – Акушер
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0301013- Фельдшер
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0305000 - Лабораториялық диагностика
0305013 - Медици-
налық лаборант
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
225
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орысша)
125 (қа-
зақ-
ша)
25 (орысша)
11
"Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
0510000 - Іс қағаз-
дарын жүргізу және мұрағаттану
0510012 - Хатшы-рефе-
рент
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 - Элект-
рондық есептеу техника-
сы және бағдарламалық қамтама-
сыз ету(түр-
лері бойынша)
1304082 - Электрондық есептеу машинасын іске қосушы
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0508000 - Тамақ-
тандыру-
ды ұйымдас-
тыру
0508042 - Метрдотель
25
25 (орыс-
ша)
0508012 - Аспаз
100
50 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
0511000-Туризм (салалар бойынша)
0511032 - Турист агенті
25
25 (орыс-
ша)
0513000-Марке-
тинг (сала-
лар бойынша)
0513032-Азық – түлік тауарлары-
ның сатушысы
25
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
275
125 (қа-
зақ-
ша)
150 (орысша)
12
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы сән және дизайн колледжі" Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киім-
дерді модель-
деу
1211072 - Модельер- пішуші
100
50 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
1211062- Тігінші
50
25 (қазақша)
25 (орысша)
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік космети-
ка
0506012 - Шаштараз- модельер
100
25 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
25 (қазақ-
ша)
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдас-
тыру
0508012 - Аспаз
75
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
25 (орысша)
Жиынтығы:
325
100 (қа-
зақ-
ша)
125 (орысша)
50 (қазақша)
50 (орысша)
13
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайдала-
ну
1401252 - Әрлеу құрылыс жұмыстарының шебері
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1401262 - Жалпы құрылыс жұмыстарының шебері
25
25 (орыс-
ша)
1414000 - Жиһаз өндірісі
1414072 - Ағаш және жиһаз өндірісінің шебері
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0402000 - Дизайн (бейін бойынша)
0402022 - Көркемдік-әсемдеу жұмыстарын жүргізуші
25
25 (орыс-
ша)
1119000 –Тоңазытқыш- компрес-
сор машина-
лары және қондырғылары
1119012 - Тоңазытқыш қондырғылар жабдықтары-
ның монтажшысы
25
25 (орыс-
ша)
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
100
50 (қа-
зақ-
ша)
50 (орыс-
ша)
0502000 – Телеком-
муника-
циялық құрал-
дарды жөндеу және қызмет көрсету
0502012 - Радиоэлек-
тронды жабдықтарды жөндеу және қызмет көрсету радиомеха-
нигі (радио-, теле-, аудио-, видео-)
25
25 (орыс-
ша)
1114000-Данекер-
леу ісі (салалар бойынша)
1114044- Электргаз-
бен дәнкерлеуші
50
50 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
325
150 (қа-
зақ-
ша)
175 (орысша)
14
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы полиграфия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1227000 - Полигра-
фия өндірісі
1227072 - Электрондық теру және беттеу операторы
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1227032 - Жазық баспа баспагері
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1227022 - Түптеуші
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0513000 – Марке-
тинг (әр сала бойынша)
0513022 – Азық түлік емес тауарларының сатушысы
25
25 (қазақ-
ша)
Жиынтығы:

225
125 (ка- захский)
75 (рус- ский)
25 (ка- захский)
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский автомеханический колледж" Управления образования города Алматы
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотран- спортных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
200
50 (ка- захский)
100 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1201062 - Электрик по ремонту автомобильного электрооборудования
25
25 (рус- ский)
1201082- Мастер по ремонту кузовов автотранспортных средств
25
25 (рус- ский)
Итого:
250
50 (ка- захский)
150 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж строительства и народных промыслев" Управления образования города Алматы
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401032 - Столяр- строительный
25
25 (ка- захский)
1401202 - Специалист по сухому методу строительства
25
25 (рус- ский)
1401252 - Мастер отделочных строительных работ
25
25 (рус- ский)
0413000- Декоративно- прикладное искусство и народные промыслы
0413132 - Изготовитель музыкальных инструментов
25
25 (ка- захский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1114000- Сварочное дело (по видам)
1114042 - Электрогазосварщик
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
225
125 (ка- захский)
100 (рус- ский)
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж технологий и флористики" Управления образования города Алматы
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
25
25 (рус- ский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211072 - Модельер-закройщик
50
50 (ка- захский)
1211032 - Швея
25
13 (ка- захский)
12 (рус- ский)
1503000- Рас- тениеводство
1503062 – Цветовод
50
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор ЭВМ
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401032 - Столяр строительный
25
11 (ка- захский)
14 (рус- ский)
Итого:
225
124 (ка- захский)
101 (рус- ский)
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж теле- коммуникации и машиностроения" Управления образования города Алматы
1307000- Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
1307022 - Электромонтер линейных сооружений электросвязи и проводного вещания
25
25 (ка- захский)
1307032- Монтажник связи - кабельщик
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1306000- Ра- диоэлектроника и связь
1306032 - Оператор связи
100
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1115000- Электро- механическое оборудование в промышленности
1115042 - Электромонтер по ремонту и обслуживанию промышленного электрооборудования
25
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1114000- Сварочное дело
1114042 – Электрогазосварщик
50
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
1109000– Токарное дело и металлообработка
1109102 – Станочник широкого профиля
25
25 (ка- захский)
Итого:
350
150 (ка- захский)
125 (рус- ский)
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский строительно- технический колледж" Управления образования города Алматы
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401252 - Мастер отделочных строительных работ
25
25 (ка- захский)
1401202 - Специалист по сухому методу строительства
25
25 (рус- ский)
1414000- Мебельное производство
1414072 - Мастер столярного и мебельного производства
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1403000- Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно- технических устройств, вентиляции и инженерных систем
1403052 - Монтажник санитарно-технических систем и оборудования
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0910000-Элек- трическое и электроме- ханическое оборудование
0910032 - Электромонтажник по освещению и осветительных сетям
50
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1114000- Сварочное дело (по видам)
1114042 - Электрогазосварщик
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор электронно-вычислительных машин
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
350
175 (ка- захский)
175 (рус- ский)
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский электромехани- ческий колледж" Управления образования города Алматы
1114000- Сварочное дело (по видам)
1114042 - Электрогазосварщик
25
25 (ка- захский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
50
50 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение
1304012 - Оператор электронно-вычислительных машин
25
25 (ка- захский)
0910000- Электрическое и электро- механическое оборудование (по видам)
0910032 - Электромонтажник по освещению и осветительным сетям
100
100 (ка- захский)
Итого:

225
125 (қа-
зақ-
ша)
75 (орысша)
25 (қазақша)
15
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы автомеханика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдала-
ну және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
200
50 (қа-
зақ-
ша)
100 (орыс-
ша)
25 (қазақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1201062 - Автокөліктің электр жабдықтарын жөндеу бойынша электрик
25
25 (орыс-
ша)
1201082- Автокөлік құралдарының шанағын жөндеу шебері
25
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
250
50 (қа-
зақ-
ша)
150 (орысша)
25 (қазақ-
ша)
25 (орысша)
16
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайда-
лану
1401032 - Құрылыс ағаш шебері
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1401202 - Құрылыста құрғақ әдісті қолдану маманы
25
25 (орыс-
ша)
1401252 - Әрлеу құрылыс жұмыстарының шебері
25
25 (орыс-
ша)
0413000 - Сәндік-қолданба-
лы және халықтық кәсіпші-
лік өнері
0413132 - Музыка аспаптарын дайындаушы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1201000 - Автокө-
лікті жөндеу, пайдала-
ну және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
50
25 (қа-
зақша)
25 (орыс-
ша)
1114000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргаз-
бен дәнекерлеу-
ші
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
225
125 (қа-
зақша)
100 (орысша)
17
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технология және флористика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокө-
лікті жөндеу, пайдала-
ну және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 (орыс-
ша)
1211000 - Тігін өндірісі және киімдер-
ді модель-
деу
1211072 - Модельер- пішуші
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1211032 - Тігінші
25
13 (қа-
зақ-
ша)
12 (орыс-
ша)
1503000 - Өсімдік шаруашылығы
1503062 - Гүл өсіруші
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1304000 - Элект-
рондық есептеу техника-
сы және бағдарламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайда-
лану
1401032 - Құрылыс ағаш ұстасы
25
11 (қа-
зақ-
ша)
14 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
225
124 (қа-
зақ-
ша)
101 (орысша)
18
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы телекоммуникация және машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1307000 - Электр байла-
нысы жүйеле-
рінің құрылғы-
лары мен сымдық тарату жүйеле-
рін пайдала-
ну
1307022 - Электр байланысы жүйелерінің құрылыстары мен сымдық тарату жүйелерінің электромон-
теры
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1307032- Байланыс монтаждаушы-кабельші
75
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
25 (қазақ-
ша)
1306000 - Радиоэлектроника және байланыс
1306032 - Байланыс операторы
100
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орысша)
25 (қазақ-
ша)
1115000 - Өндірістердегі элетро-
механи-
калық жабдық-
тар
1115042 - Өндіріс электржабдықтарын жөндейтін және қызмет көрсететін электромон-
тер
25
25 (орыс-
ша)
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1114000 - Дәнекер-
леу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
50
25 (орыс-
ша))
25 (орысша)
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
1109102-Кең профильді станокшы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
350
150 (қа-
зақ-
ша)
125 (орысша)
50 (қазақ-
ша)
25 (орысша)
19
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс- техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокө-
лікті жөндеу, пайда-
лану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайдала-
ну
1401252 - Әрлеу құрылыс жұмыстары-
ның шебері
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1414000 - Жиһаз өндірісі
1401202 - Құрылыста құрғақ әдісті қолдану маманы
25
25 (орыс-
ша)
1414072 - Ағаш және жиһаз өндірісінің шебері
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1403000 - Ішкі санитар-
лық- техника-
лық құрылғы-
лар мен вентиля-
цияны монтаж-
дау және пайдала-
ну (түрлері бойынша)
1403052 - Санитарлық-техникалық жүйелер мен жабдықтарды монтаждаушы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0901000 - Электр және электро-
механи-
калық жабдық-
тар (түрлері бойынша)
0910032 - Жарық түсіру және беру жүйесінің электрмонтаждаушы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1114000 - Дәнекер-
леу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргаз-
бен дәнекерлеу-
ші
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1304000 - Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
350
175 (қа-
зақ-
ша)
175 (орысша)
20
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы электромеханика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1114000 - Дәнекер-
леу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргаз-
бен дәнекерлеу-
ші
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1201000 - Автокө-
лікті жөндеу, пайдала-
ну және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1304000 - Элект-
рондық есептеу техника-
сы және бағдар-
ламалық қамтама-
сыз ету(түр-
лері бойынша
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0910000 - Электр және электро-
механи-
калық жабдық-
тар (түрлері бойынша)
0910032 - Жарық түсіру және беру жүйесінің электрмонтаждаушысы
100
100 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:

200
200 (ка- захский)
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж пассажирского транспорта и технологий" Управления образования города Алматы
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211072- Модельер- закройщик
25
25 (рус- ский)
0506000 - Парикмахерское искусство декоративная косметика
0506012 - Парикмахер-модельер
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
25
25 (ка- захский)
1114000- Сварочное дело
1114042 - Электрогазосварщик
25
25 (ка- захский)
1109000- Токарное дело и металлообработка
1109012 - Токарь
25
25 (ка- захский)
1105000- Эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт городского электротранспорта
1105062 - Слесарь- электрик по ремонту электрооборудования
25
25 (рус- ский)
1105032 - Слесарь- электрик по обслуживанию и ремонту оборудования метрополитена
25
25 (ка- захский
Итого:
275
150 (ка- захский)
125 (рус- ский)
22
Государственное учреждение "Про- фессиональная школа № 02"
1109000- Токарное дело и метал- лообработка
1109012 - Токарь
50
50 (рус- ский)
1112000- Эксплуатация машин и оборудования промышленности
1112022 - Слесарь механосборочных работ
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор ЭВМ
25
25 (рус- ский)
1401000- Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401032 - Столяр строительный
50
50 (рус- ский)
Итого:
150
150 (рус- ский)
Всего по госу- дарственным колледжам:
5575
2574 (ка- захский)
2451 (рус- ский)
350 (ка- захский)
200 (рус- ский)
23
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский технико- экономический колледж путей сообщения"
0904000- Электроснабжение, эксплуатация, техническое обслуживание и ремонт электротехнических систем железных дорог
0904033 - Электромеханик
25
25 (ка- захский)
1108000- Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
1108213 - Электромеханик
50
50 (ка- захский)
1203000- Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
1203053 - Техник
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1303000- Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
1303043 - Электромеханик
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1409000- Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1409053 – Техник- строитель
25
25 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – Техник- программист
50
50 (ка- захский)
1107000- Техническая эксплуатация подъемно- транспортных, строительных, дорожных машин и оборудования (по отраслям)
1107043 – Техник- механик
25
25 (ка- захский)
Итого:

200
200 (қа-
зақ-
ша)
21
"Алматы жолаушылар көлігі және технологиялар колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдер-
ді модель-
деу
1211072- Модельер- пішуші
25
25 (орыс-
ша)
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік космети-
ка
0506012 - Шаштараз- медельер
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1201000- Автокө-
лікті жөндеу, пайдала-
ну және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік-
ті жөндейтін слесарь
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1201062 - Автокөлік-
тің электр жабдықтарын жөндеу бойынша электрик
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1201082 - Автокөлік құралдары-
ның шанағын жөндеу шебері
25
25 (орыс-
ша)
1114000 - Дәнекер-
леу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргаз-
бен дәнекер-
леуші
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
1109012 - Токарь
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1105000 - Қала электр көлікте-
рін пайдала-
ну, техника-
лық қызмет көрсету және жөндеу (салалар бойынша)
1105062 - Электржабдықтарын жөндеу бойынша слесарь-электрик
25
25 (орыс-
ша)
1105032 - Метрополи-
тен жабдықта-
рын жөндеу және қызмет көрсету бойынша слесарь- электрик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
275
150 (қа-
зақша)
125 (орысша)
22
№02 кәсіптік мектеп Мемлекеттік мекеме
1109000 - Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
1109012 -Токарь
50
50 (орыс-
ша)
1112000 - Өнеркә-
сіп машина-
ларын және жабдық-
тарын пайдала-
ну
1112022 - Механика-
лық жинақтау жұмысының слесары
25
25 (орыс-
ша)
1304000 - Элект-
рондық есептеу техника-
сы және бағдар-
ламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрон-
дық есептеу машинасы-
ның операторы
25
25 (орыс-
ша)
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайдала-
ну
1401032 - Құрылыс ағаш ұстасы
50
50 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
150
150 (орысша)
Барлығы мемлекет-
тік колледж-
дер бойынша:
5575
2574 (қа-
зақша)
2451 (орысша)
350 (қазақ-
ша)
200 (орысша)
23
"Алматы технико-экономикалық қатынас жолдары колледжі" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0904000 - Темір жол электро-
техника-
лық жүйеле-
рін электр-
мен жабдық-
тау, пайдала-
ну, техника-
лық қызмет көрсету және жөндеу
0904033 - Электроме-
ханик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1108000 – Темір жол жылжыма-
лы құрамда-
рын пайдала-
ну, жөндеу және техника-
лық қызмет көрсету (салалар бойынша)
1108213 - Электроме-
ханик
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1203000 – Темір жол көлігі-
мен тасымал-
дауды ұйымдас-
тыру және басқару
1203053 - Техник
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1303000 - Темір жол қозғалы-
сында автома-
тика, телеме-
ханиканы басқару
1303043 - Электроме-
ханик
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1409000 – Теміржол құрылысы, жол және жол шаруашы-
лығы
1409053 – Техник- құрылысшы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304043 – Техник-бағдарламашы
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1107000 – Көтергіш- көлік, құрылыс, жол машиналары мен жабдық-
тарын техника-
лық пайдала-
ну (салалар бойынша)
1107043 – Техник- механик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:

325
275 (ка- захский)
50 (рус- ский)
24
Учреждение "Алматинский индустриальный колледж"
1201000- Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
1201123 – Техник- механик
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0911000- Техническая эксплуатация, обслуживание и ремонт электрического и электромеханического оборудования
0911013 – Электромеханик
25
25 (ка- захский)
1202000- Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
1202063 - Техник
50
50 (ка- захский
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – Техник- программист
25
25 (ка- захский
0518000– Учет и аудит (по отраслям)
0518033 – Экономист- бухгалтер
50
25 (ка- захский
25 (ка- захский
Итого:
200
150 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
25
Акционерное общество "Алматинский технологический университет"
1225000– Производство мяса и мясных продуктов
1225133 – Техник-технолог
25
25 (ка- захский)
1223000-Производство пива, безалкогольных и спиртных напитков
1223083- Техник-технолог
50
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
0508000- Организация питания
0508063 – Менеджер по сервису
50
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226343 – Техник- технолог
25
25 (ка- захский)
1211000– Швейное производство и моделирование одежды
1211083 – Модельер- конструктор
25
25 (ка- захский)
1224000- Производство молочной продукции
1224063 – Техник- технолог
25
25 (ка- захский)
Итого:
200
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
50 (ка- захский)
50 (рус- ский)
26
Экономический колледж Казахского экономического университета имени Турара Рыскулова
0515000- Менеджмент (в торговле)
0515013 – Менеджер
25
25 (ка- захский)
0516000– Финансы (по отраслям
0516053 – Экономист по финансовой работе
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0518000– Учет и аудит (по отраслям)
0518023 - Бухгалтер – ревизор (аудитор)
100
25 (рус- ский)
75 (ка- захский)
Итого:

325
275 (қа-
зақша)
50 (орысша)
24
"Алматы индустриалдық колледжі" мекемесі
1201000 – Автокө-
лікті жөндеу, пайдала-
ну, және қызмет көрсету
1201123 – Техник- механик
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0911000 – Электр-
лік және электро-
механи-
калық құрал-
дарды техника-
лық пайдала-
ну, қызмет көрсету және жөндеу
0911013 – Электро-
механик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1202000 – Көлік-
тегі қозға-
лысты басқару және тасымал-
дауды ұйымдас-
тыру (әр сала бойынша)
1202063 - Техник
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1304000 – Элект-
рондық есептеу және бағдар-
ламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304043 – Техник- бағдарла-
машы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518033 – Экономист- бухгалтер
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (қазақ-
ша)
Жиынтығы:
200
150 (қа-
зақша)
25 (орысша)
25 (қазақ-
ша)
25
"Алматы технологиялық университеті" Акционерлік қоғам
1225000 – Ет және ет тағамда-
рының өндірісі
1225133 – Техник- технолог
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1223000 - Сыра, алкогольсіз және спиртті ішімдік-
тер өндірісі
1223083- Техник- технолог
50
25 (орыс-
ша)
25 (орыс-
ша)
0508000 - Тамақтандыруды ұйымдас-
тыру
0508063 – Қызмет көрсетуші менеджер
50
25 (орыс-
ша)
25 (орыс-
ша)
1226000 – Тамақтандыру өндірісі тағамда-
рының техноло-
гиясы және оны ұйымдас-
тыру
1226343 – Техник- технолог
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1211000 - Тігін өндірісі және киімдер-
ді модель-
деу
1211083 – Модельер- құрастыру-
шы
25
25 (қа-
зақша)
1224000 – Сүт тағамда-
рының өндірісі
1224063 - Техник-технолог
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
200
50 (қа-
зақ-
ша)
50 (орысша)
50(қа-
зақша)
50 (орысша)
26
"Тұрар Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық университетінің экономикалық колледжі" мекемесі
0515000 – Менедж-
мент (салалар және қолдану аясы бойынша)
0515013 – Менеджер
25
25 (орыс-
ша)
0516000 – Қаржы (әр сала бойынша)
0516053 – Қаржылық жұмыстағы экономист
75
50 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518023 - Бухгалтер – ревизор (аудитор)
100
75 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:

200
125 (ка- захский)
75 (рус- ский)
27
Алматинский финансово- правовой и технологический колледж
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – Техник- программист
25
25 (рус- ский)
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226343 – Техник-технолог
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1219000- Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1219033 – Техник- технолог
25
25 (рус- ский)
0601000– Стандартизация, метрология и сертификация (по отраслям)
0601013 – Техник по стандартизации
25
25 (ка- захский)
0518000– Учет и аудит (по отраслям)
0518023 - Бухгалтер – ревизор (аудитор)
25
25 (ка- захский)
Итого:

200
125 (қа-
зақша)
75 (орысша)
27
Алматы қаржылық - құқықтық және технологиялық колледжі
1304000 – Элект-
рондық есептеу және бағдар-
ламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304043 – Техник- бағдарла-
машы
25
25 (орыс-
ша)
1226000 – Тамақ-
тандыру өндірісі тағамда-
рының техноло-
гиясы және оны ұйымдас-
тыру
1226343 – Техник- технолог
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
1219033 – Техник- технолог
25
25 (орыс-
ша)
0601000 – Метроло-
гия, стан-
дарттау және сертифи-
каттау (салалар бойынша)
0601013 – Стандарт-
тау технигі
25
25 (қа-
зақ-
ша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518023 - Бухгалтер – ревизор (аудитор)
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:

100
100 (рус- ский)
30
Алматинский колледж железнодорожного транспорта
1108000- Эксплуатация, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
1108213 - Электромеханик
25
25 (ка- захский)
Итого:
25
25 (ка- захский)
31
Учреждение образования Академия дизайна и технологии "Сымбат"
0402000– Дизайн (по отраслям)
0402013 – Дизайнер
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1211000– Швейное производство и моделирование одежды
1211083 – Модельер- конструктор
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
0506000– Парикмахерское искусство и декоративная косметика
1211093 – Техник - технолог
25
25 (рус- ский)
0506063 – Художник- модельер
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
Итого:
175
75 (ка- захский) 100 (рус- ский)
32
Алматинский колледж строительства и менеджмента
1401000– Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401213 – Техник- строитель
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1405000 – Монтаж и эксплуатация оборудования и систем газоснабжения
1405043 – Техник по эксплуатации оборудования газовых объектов
25
25 (рус- ский)
0514000 – Оценка (по отраслям и областям применения)
0514013 – Оценщик- эксперт
25
25 (рус- ский)
1417000 – Дизайн интерьера, реставрация и реконструкция гражданских зданий
1417013 – Техник- дизайнер
25
25 (рус- ский)
Итого:
125
25 (ка- захский) 100 (рус- ский)
33
Алматинский многопрофильный технико-экономический колледж
1309000– Оптическое и электронное оборудование
1309043 - Техник по связи
25
25 (рус- ский)
Итого:
25
25 (рус- ский)
34
Товарищество с ограниченной ответственностью
1302000– Автоматизация и управление
1302023 - Электромеханик
25
25 (ка- захский)
1401000– Строительство и эксплуатация зданий и сооружений
1401213 – Техник- строитель
25
25 (ка- захский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – Техник- программист
25
25 (ка- захский)
Итого:
75
50 (ка- захский)
25 (ка- захский)
35
Товарищество с ограниченной ответственностью"Организация образования Колледж "Перспектива"
1219000- Хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1219042 - Бесквитчик
25
25 (рус- ский)
1219032 - Шоколадчик
25
25 (рус- ский)
Итого:
50
50 (рус- ский)
36
Учреждение "Международный колледж бизнеса и коммуникаций"
1306000- Радиоэлектроника и связь (по видам)
1306093 – Техник по связи
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043 – Техник- программист
25
25 (ка- захский)
Итого:
75
50 (ка- захский) 25 (рус- ский)
37
Товарищество с ограниченной ответственностью "Колледж Международной академии бизнеса"
0513000- Маркетинг (по отраслям)
0513053 – Маркетолог
25
25 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (в торговле)
0515013 – Менеджер
25
25 (рус- ский)
1305000– Информационные системы (по областям применения)
1305033 – Техник
25
25 (рус- ский)
0518000– Учет и аудит (по отраслям)
0518023 – Бухгалтер – ревизор (аудитор)
25
25 (ка- захский)
Итого:

100
100 (орысша)
30
"Алматы темір жол көлігі колледжі" білім беру мекемесі
1108000 – Темір жол жылжыма-
лы құрам-
дарын пайдала-
ну, жөндеу және техника-
лық күтім жасау
1108213 - Электроме-
ханик
25
25 (қа-
зақша)
Жиынтығы:
25
25 (қа-
зақша)
31
"Сымбат" дизайн және технология академиясы" Білім беру мекемесі
0402000 - Дизайн (профиль бойынша)
0402013 – Дизайнер
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1211000 - Тігін өндірісі және киімдер-
ді модель-
деу
1211083 – Модельер-құрастырушы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1211093-Техник- технолог
25
25 (орыс-
ша)
0506000 - Шаштараз өнері және сәндік космети-
ка
0506063 – Суретші- модельер
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
175
75 (қа-
зақша)
75 (орысша)
32
"Алматы құрылыс және менеджмент колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайдала-
ну
1401213 – Техник- құрылысшы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1405000 - Газ жабдық-
тау жүйесі-
мен жабдық-
тарды монтаж-
дау және пайдала-
ну
1405043 –Газ объектілері құралдарын пайдалану технигі
25
25 (орыс-
ша)
0514000 - Бағалау
0514013 – Бағалаушы-эксперт
25
25 (орыс-
ша)
1417000 – Интерьер дизайны, азамат-
тық ғимарат-
тарды қалпына келтіру, қайта жаңарту
1417013 -Техник- дизайнер
25
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
125
125 (қа-
зақ-
ша)
100 (орысша)
33
Алматы көпсалалы техника-экономика-
лық колледжі
1309000-Оптика-
лық және элект-
ронды құрал- жабдық-
тар
1309043- Байланыс технигі
25
25 (орыс-
ша)
Жиынтығы:
25
25 (орысша)
34
"Алматы қаласының орталық техникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1302000 – Автомат-
тандыру және басқару (бейін бойынша)
1302023 - Электроме-
ханик
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1401000 - Үйлер мен ғимарат-
тарды салу және пайдала-
ну
1401213 – Техник-құрылысшы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 – Элект-
рондық есептеу және бағдар-
ламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304043 - Техник- бағдарла-
машы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
75
75 (қа-
зақша)
35
"Перспектика" Колледжі Білім беру ұйымы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1219000 – Нан пісіру, макарон және кондитер өндірісі
1219042- Бисквит даярлаушы
25
25 (орысша)
1219032- Шоколад даярлаушы
25
25 (орысша)
Жиынтығы:
50
50 (орысша)
36
"Бизнес және коммуникация халықаралық колледжі" мекемесі
1306000 - Радио-
электро-
ника және байланыс (түрлері бойынша)
1306093 – Байланыс технигі
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орыс-
ша)
1304000 – Электрондық есептеу және бағдар-
ламалық қамтама-
сыз ету (түрлері бойынша)
1304043 - Техник- бағдарла-
машы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
75
50 (қа-
зақша)
25 (орысша)
37
"Халықаралық Бизнес Академиясының колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
0513000 – Марке-
тинг (әр сала бойынша)
0513053 - Маркетолог
25
25 (орыс-
ша)
0515000 – Менедж-
мент (саудада)
0515013 - Менеджер
25
25 (орыс-
ша)
1305000- Ақпарат-
тық жүйелер
1305033- Техник
25
25 (орысша)
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша
0518023 – Бухгалтер-ревизор (аудитор)
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:

100
25 (ка- захский)
75 (рус- ский)
38
Алматинский автомобильно- дорожный колледж
1410000– Строительство автомобильных дорог и аэродромов
1410013 - Техник-строитель
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автотранспортных средств
1201133 - Техник – механик
50
25 (ка- захский) 25 (рус- ский)
1202000- Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
1202063 - Техник
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
150
75 (ка- захский) 50 (рус- ский)
25 (рус- ский)
Итого по негосудар- ственным колледжам:
2025
1025 (ка- захский)
775 (рус- ский)
100 (ка- захский)
125 (рус- ский)
Всего:
7600
6825
775
Приложение 2
к постановлению
акимата города Алматы
от 29 июня 2015 года № 2/405
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным
образованием на 2015-2016 учебный год
Наименование
учебного заведения
Код и название
специальностей
Квалифи-
кация
все-
го
уча-
щих-
ся
на базе 11 классов (язык обучения)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный казахский гуманитарно- педагогический колледж № 1" Управления образования города Алматы
0111000- Основное среднее образование
0111023 - Учитель казахского языка
25
25 (ка-
зах-
ский)
0111083 - Учитель иностранного языка
25
25 (ка-
зах-
ский)
Итого:
50
50 (ка-
зах-
ский)
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий"
0901000- Электрооборудование электро станций и сетей (по видам)
0901043 - Техник-электрик
50
50 (ка-
зах-
ский)
Итого:
50
50 (ка-
зах-
ский)
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный бизнес колледж" Управления образования города Алматы
0518000- Учет и аудит (по отраслям)
0518033 - Экономист по бухгалтерскому учету и анализу хозяйственной деятельности
50
50 (ка-
зах-
ский)
Итого:
50
50 (ка-
зах-
ский)
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж полиграфии" Управления образования города Алматы
1227000- Печатное производство
1227072 - Оператор электронного набора и верстки
50
25 (ка-
зах-
ский)
25 (рус-
ский)
1227032 - Печатник плоской печати
25
25 (ка-
зах-
ский)
1227022 – Переплетчик
25
25 (ка-
зах-
ский)
Итого:
100
75 (ка-
зах-
ский)
25 (рус-
ский)
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж строительства и народных промыслев" Управления образования города Алматы
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
25
25 (рус-
ский)
1114000- Сварочное дело
1114042 - Электрогазосварщик
25
25 (рус-
ский)
Итого:
50
50  (рус-
ский)
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский колледж технологий и флористики" Управления образования города Алматы
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211072 - Модельер-закройщик
25
25 (казах-
ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор ЭВМ
25
25 (казах-
ский)
Итого:
50
50 (казахский)
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Алматинский электромеханический колледж" Управления образования города Алматы
1201000- Техническое обслуживание и ремонт эксплуатация автотранспортных средств
1201072 - Слесарь по ремонту автомобилей
25
25 (казах-
ский)
1304000- Вычислительная техника и программное обеспечение (по видам)
1304012 - Оператор ЭВМ
25
25 (казах-
ский)
Итого:
50
50 (ка-
зах-
ский)
8
Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский технико-экономический колледж путей сообщения"
1203000- Организация перевозок и управление движением на железнодорожном транспорте
1203053 - техник
50
50 (казах-
ский)
1303000- Автоматика, телемеханика и управление движением на железнодорожном транспорте
1303043 - электромеханик
50
50 (казах-
ский)
1409000- Строительство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1409053 – техник- строитель
25
25 (казах-
ский)
Итого:

100
25 (қа-
зақша)
75 (орысша)
38
Алматы автомобиль-жол колледжі
141000 - Автомо-
биль жолдары мен аэрод-
ромдар салу және пайдала-
ну
1410013 - Техник- құрылысшы
50
1201000 – Автокө-
лікті жөндеу, пайдала-
ну және қызмет көрсету
1201133 - Техник – механик
50
1202000 – Көлік-
тегі қозға-
лысты басқару және тасымал-
дауды ұйымдас-
тыру (салалар бойынша)
1202063 - Техник
50
25 (орысша)
Жиынтығы:
150
75 (қа-
зақша)
50 (орысша)
25 (орысша)
Барлығы мемлекет-
тік емес колледж-
дер бойынша:
2025
1025 (қа-
зақша)
775 (орысша)
100 (қазақ-
ша)
125 (орысша)
Барлығы:
7600
6825
775
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 29 маусымдағы
№ 2/405 қаулысына
2-қосымша
2015-2016 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға
арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
(республикалық бюджет)
Оқу орнының атауы
Мамандықтың коды мен атауы
Біліктілігі
Оқушы саны
11 сынып негі-
зінде (оқу тілі)
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық педагогтік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0111000 - Негізгі орта білім
0111023 – Қазақ тілінің мұғалімі
25
25 (қазақ-
ша)
0111083 - Шетел тілінің мұғалімі
25
25 (қазақ-
ша)
Жиынтығы:
50
50 (қа-
зақша)
2
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 – Электр станциялары мен кішігірім станциялар-
дың электр жабдықтары (түрлері бойынша)
0901043 - Техник- электрик
50
50 (қазақ-
ша)
Жиынтығы:
50
50 (қа-
зақша)
3
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы мемлекеттік бизнес колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518033 - Шаруашылық қызметті талдау және бухгалтерлік есеп бойынша экономист
50
50 (қазақ-
ша)
Жиынтығы:
50
50 (қа-
зақша)
4
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы полиграфия колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1227000 - Полиграфия өндірісі
1227072 - Электрондық теру және беттеу операторы
50
25 (қа-
зақ-
ша)
25 (орысша)
1227032 - Жазық баспа баспагері
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1227022 - Түптеуші
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
100
75 (қа-
зақ-
ша)
25 (орысша)
5
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілік колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 (орысша)
1114000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1114042 - Электргазбен дәнекерлеуші
25
25 (орысша)
Жиынтығы:
50
50 (орысша)
6
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы технология және флористика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1211000 - Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211072 - Модельер- пішуші
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
25
50 (қа-
зақ-
ша)
7
Алматы қаласы Білім басқармасының "Алматы электромеханика колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1201000 - Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072 - Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 (қа-
зақ-
ша)
1304000 - Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012 - Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы:
50
50 (қа-
зақ-
ша)
Барлығы мемлекеттік колледждер бойынша:
400
325 (қа-
зақ-
ша)
75 (орысша)
8
"Алматы технико- экономикалық қатынас жолдары колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
1203000 – Темір жол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару
1203053 - Техник
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1303000 - Темір жол көлігіндегі қозғалысты автоматика, телемеханиканы және басқару
1303043 - Электромеха-
ник
50
50 (қа-
зақ-
ша)
1409000 – Теміржол құрылысы, жол және жол шаруашылығы
1409053 – Техник- құрылысшы
25
25 (қа-
зақ-
ша)
Жиынтығы: