О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 22 января 2008 года № 1/56 "О Земельной комиссии города Алматы"
Постановление Акимата города Алматы от 10 сентября 2015 года N 3/541. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 8 октября 2015 года N 1209. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 6 сентября 2017 года № 3/351
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 06.09.2017 года № 3/351 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Алматы постановляет:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "О Земельной комиссии города Алматы" от 22 января 2008 года № 1/56 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 770, опубликовано 1 апреля 2008 года в газете "Вечерний Алматы" и 5 апреля 2008 года в газете "Алматы Ақшамы") следующие изменения:
в положение о Земельной комиссии города Алматы, утвержденное указанным постановлением:
абзац первый пункта 3 изложить в следующей редакции:
"3. Комиссия создается постановлением акимата города Алматы из числа депутата маслихата города Алматы, акимов районов города Алматы, Управлений земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Алматы, Палаты предпринимателей города Алматы и иных органов и организаций.";
абзац второй пункта 4 изложить в следующей редакции:
"Секретарь Комиссии не является ее членом и не имеет права голоса при принятии комиссией решений. Акимы районов города Алматы согласовывают заключение Земельной комиссии по вопросам, касающимся соответствующего района".
2. Управлению земельных отношений города Алматы обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Б. Сауранбаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
Б. Байбек

Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" 2008 жылғы 22 қаңтардағы № 1/56 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 3/541 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 қазанда № 1209 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қыркүйектегі № 3/351 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 06.09.2017 № 3/351 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 қаңтардағы "Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы" № 1/56 қаулысына (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізбесінде 770 нөмірімен тіркелді, 2008 жылғы 1 сәуірдегі "Вечерний Алматы" және 2008 жылғы 5 сәуірдегі "Алматы Ақшамы" газеттерінде жарияланды) келесі өзгертулер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Алматы қаласының Жер комиссиясы туралы ережеде:
3 тармақтың екінші азат жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. Комиссия Алматы қаласы әкімдігінің қаулысымен Алматы қаласы мәслихатының депутаты, Алматы қаласы аудандарының әкімдерінен, Алматы қаласының жер қатынастары, Сәулет және қала құрылысы басқармалары, Алматы қаласының кәсіпкерлер палатасы және басқа органдар мен ұйымдардың өкілдерінен құрылады.".
4 тармақтың бірінші азат жолы келесі редакцияда мазмұндалсын:
Комиссияның хатшысы комиссия мүшесі бола алмайды және комиссия шешім қабылдаған кезде дауыс беру құқығы жоқ. Алматы қаласы аудандары әкімдері тиісті ауданға қатысты Жер комиссиясының қорытындыларын келіседі.
2. Алматы қаласы Жер қатынастары басқармасы осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын және интернет ресурстарда орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Б. Сауранбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
Б. Байбек