О внесении изменений в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы"
Решение акима Алмалинского района города Алматы от 24 февраля 2015 года N 03. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 февраля 2015 года за N 1134. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Алмалинского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", а также статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алмалинского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алмалинского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 06 "Об образовании избирательных участков по Алмалинскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 апреля 2014 года. № 1034, опубликовано в газетах "Алматы ақшамы" от 01 мая 2014 года № 52-53 (4927) и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года № 51-52 (12728-12729)) следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков №№ 38, 39, 47, 50, 71 и центр избирательного участка № 122 согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию настоящего нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном Интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алмалинского района Абилкакову К.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
С. Кусаинов
Приложение
к решению акима Алмалинского
района города Алматы
от 24 февраля 2015 года № 03
Избирательный участок № 38
Центр: 050046, город Алматы, проспект Абая, 191,
Институт горного дела имени Д.А. Конаева,
телефон: 395-49-09.
Границы: от улицы Толе би по нечетной стороне улицы Тлендиева Нургисы до проспекта Абая; по нечетной стороне проспекта Абая до восточного берега озера Сайран; вдоль восточного берега озера Сайран до улицы Толе би; по четной стороне улицы Толе би до улицы Тлендиева Нургисы.
Избирательный участок № 39
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 176,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 75",
телефон: 268-32-87, 374-48-94.
Границы: от улицы Туркебаева по нечетной стороне проспекта Абая до улицы Тлендиева Нургисы; по четной стороне улицы Тлендиева Нургисы до улицы Карасай батыра; по четной стороне улицы Карасай батыра до улицы Прокофьева; по нечетной стороне улицы Прокофьева до улицы Есенжанова; по четной стороне улицы Есенжанова до улицы Туркебаева; по нечетной стороне улицы Туркебаева до проспекта Абая.
Избирательный участок № 47
Центр: 050009, город Алматы, улица Тургута Озала, 30,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 58", телефон: 240-84-70.
Границы: от улицы Дуйсенова по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Артема; по нечетной стороне улицы Артема до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Кавказской; по четной стороне улицы Кавказской до улицы Гайдара; по нечетной стороне улицы Гайдара до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Аносова.
Избирательный участок № 50
Центр: 050009, город Алматы, улица Тургута Озала, 30,
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 58", телефон: 240-84-70.
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Дуйсенова до улицы Гайдара; по четной стороне улицы Гайдара до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Аносова; по нечетной стороне улицы Аносова до улицы Кавказская; по четной стороне улицы Кавказская до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Дуйсенова.
Избирательный участок № 71
Центр: 050009, город Алматы, улица Туркебаева, 93,
Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 144", телефон: 241-23-93.
Границы: от улицы Розыбакиева по нечетной стороне улицы Толе би до улицы Тургута Озала; по четной стороне улицы Тургута Озала до улицы Артема; по четной стороне улицы Артема до улицы Аносова; по четной стороне улицы Аносова до улицы Дуйсенова; по четной стороне улицы Дуйсенова до улицы Розыбакиева; по нечетной стороне улицы Розыбакиева до улицы Толе би.
Избирательный участок № 122
Центр: 050016, город Алматы, проспект Абылай хана, 20,
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 147",
телефон: 270-57-83.
Границы: от улицы Фурманова по нечетной стороне улицы Маметовой до проспекта Абылай Хана; по четной стороне проспекта Абылай Хана до проспекта Райымбека; по четной стороне проспекта Райымбека до улицы Фурманова; по нечетной стороне улицы Фурманова до улицы Маметовой.

Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 ақпанда N 1134 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11 сәуірдегі 2019 жылғы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі №2464 Конституциялық Заңының 23 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті және мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Алмалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 06 "Алматы қаласы Алмалы ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 1034 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы № 52-53 (4927) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 01 мамырдағы №51-52 (12728-12729) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы №№ 38, 39, 47, 50, 71 сайлау учаскелерінің шекаралары және № 122 сайлау учаскесінің орталығы осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешімінің ресми Интернет-ресурсында орналастыруы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алмалы ауданы әкімі аппаратының басшысы К.Қ. Әбілқақоваға жүктелсін.
5.Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғат ресми жарияланған күннен кейін күнтізбек бойынша он күн өткенен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
С. Құсайынов
Алматы қаласы
Алмалы ауданы әкімінің
2015 жылғы "24" ақпандағы № 03
шешіміне қосымша
№ 38 сайлау учаскесі
Орталығы: 050046, Алматы қаласы,
Абай даңғылы, 191, Д.А. Қонаев атындағы
Тау-кен істері институты,телефон: 3954909.
Шекаралары: Төле би көшесінен Нұғиса Тілендиев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін; Абай даңғылының тақ санды жағымен Сайран өзенінің шығыс жағалауына дейін; Сайран өзенінің шығыс жағалауымен Төле би көшесіне дейін; Төле би көшесінің жұп санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін.
№ 39 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы,
Түркебаев көшесі, 176,"№75 жалпы білім
беру мектебі", коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, телефон: 2683284, 3744849.
Шекаралары: Түркебаев көшесінен Абай даңғылының тақ санды жағымен Нұрғиса Тілендиев көшесіне дейін; Нұрғиса Тілендиев көшесінің жұп санды жағымен Қарасай батыр көшесіне дейін; Қарасай батыр көшесінің жұп санды жағымен Прокофьев көшесіне дейін; Прокофьев көшесінің тақ санды жағымен Есенжанов көшесіне дейін; Есенжанов көшесінің жұп санды жағымен Түркебаев көшесіне дейін; Түркебаев көшесінің тақ санды жағымен Абай даңғылына дейін.
№ 47 сайлау учаскесі
Орталығы:050009, Алматы қаласы, Тұрғыт Өзалы
көшесі,30, "№58 жалпы білім беру мектебі",
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 2408470.
Шекаралары: Дүйсенов көшесінен Аносов көшесінің жұп санды жағымен Артемов көшесіне дейін; Артемов көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін.
№ 50 сайлау учаскесі
Орталығы: 050009, Алматы қаласы, Тұрғыт Өзалы
көшесі, 30, "№ 58 жалпы білім беру мектебі",
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 2408470.
Шекаралары: Розыбакиев көшесімен Дүйсенов көшесінің тақ санды жағымен Гайдар көшесіне дейін; Гайдар көшесінің жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің тақ санды жағымен Кавказская көшесіне дейін; Кавказская көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін.
№ 71 сайлау учаскесі
Орталығы: 050026, Алматы қаласы, Түркебаев көшесі,
93, "№ 144 мектеп-гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон: 2412393.
Шекаралары: Розыбакиев көшесінен Төле би көшесінің тақ санды жағымен Тұрғыт Озал көшесіне дейін; Тұрғыт Озал көшесінің жұп санды жағымен Артемов көшесіне дейін; Артемов көшесінің жұп санды жағымен Аносов көшесіне дейін; Аносов көшесінің жұп санды жағымен Дүйсенов көшесіне дейін; Дүйсенов көшесінің жұп санды жағымен Розыбакиев көшесіне дейін; Розыбакиев көшесінің тақ санды жағымен Төле би көшесіне дейін.
№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: 050016, Алматы қаласы, Абылай хан
даңғылы, 20, "№147 гимназия" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі, телефон: 2705783.
Шекаралары: Фурманов көшесінен Маметова көшесінің тақ санды жағымен Абылай хан даңғылына дейін; Абылай хан даңғылының жұп санды жағымен Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылының жұп санды жағымен Фурманов көшесіне дейін; Фурманов көшесінің тақ санды жағымен Маметов көшесіне дейін.