Об утверждении объемов субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 июля 2015 года № 238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 июля 2015 года № 3310
В соответствии с пунктом 5 Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 19 ноября 2014 года № 3-1/600 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения возникшие с 20 января 2015 года.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
10 июля 2015 года
А. Мамытбеков

Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 шілдеде N 3310 болып тіркелді
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № 3-1/600 бұйрығымен бекітілген Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығының өнiмiнiң өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар көлемдері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е.Сұлтанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
2015 жылғы 10 шілде
А.С. Мамытбеков

Приложение к постановлению акимата области от 10 июля 2015 года № 238
Объемы субсидий
по направлениям субсидирования развития племенного
животноводства и повышения продуктивности и качества продукции животноводства на 2015 год
Сноска. Приложение - в редакции постанановления акимата Северо-Казахстанской области от 04.11.2015 N 433 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий на 1 единицу, тенге
Субсиди-руемый объем
Объем субсидий, тыс. тенге
Скотоводство
1
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах
голов

Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 238 қаулысына қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды және мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша 2015 жылға арналған субсидиялар көлемдері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 04.11.2015 N 433 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Субсидия ланатын көлем
Субсидиялар көлемі, мың теңге
Мал шаруашылығы
1
Жеке қосалқы шаруашылықтарда ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

*- норматив применяется на пищевое яйцо произведенное с 25 августа 2015 года.

*- 2015 жылғы 25 тамыздан бастап өндірілген тағамдық жұмыртқаға қолданатын норматив.