Об утверждении наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 августа 2015 года № 3355. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 06 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 6-7) пункта 1-1 статьи 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить наименования индексов автомобильных дорог общего пользования областного значения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Комитета
автомобильных дорог
Министерства по инвестициям
и развитию
Республики Казахстан

Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстерінің атауларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі № 242 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда N 3355 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 18.01.2016 N 06 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 13-бабы 1-1-тармағы 6-7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыстық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының индекстерінің атаулары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е. Сұлтанов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің
төрағасы