Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2015 года № 354. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 октября 2015 года № 3410. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года N 226
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.06.2016 N 226 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2015 года № 354
Регламент государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Общие положения
1. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами Северо-Казахстанской области, районов и города Петропавловска согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатель) на основании стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 8 мая 2015 года № 4-1/428 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11432), (далее - Стандарт).
Прием документов на оказание государственной услуги осуществляется отделами сельского хозяйства районов и города Петропавловска (далее – Отдел). Выдача результата оказания государственной услуги осуществляется государственным учреждением "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области" (далее – Управление).

"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 354 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қазанда N 3410 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы N 226 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2016 N 226 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 354 қаулысымен
бекітілген
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметті "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 4-1/428 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11432 болып тіркелген) бекітілген "Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) негізінде осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың және Петропавл қаласының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті көрсетуге құжаттарды аудандар мен Петропавл қаласының ауыл шаруашылығы бөлімдері (бұдан әрі - Бөлім) қабылдайды. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - Басқарма) береді.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства платежных документов, счета к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии Отдела осуществляет прием, регистрацию заявки – не более 15 (пятнадцати) минут;
2) руководитель Отдела накладывает визу на заявку и направляет ответственному исполнителю Отдела – не более 30 (тридцати) минут;
3) ответственный исполнитель Отдела проверяет представленные документы на полноту и вносит на рассмотрение межведомственной комиссии (далее – МВК) – не более 3 (трех) рабочих дней. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, возвращает его на доработку;
4) МВК рассматривает представленные Отделом документы, составляет список услугополучателей, претендующих на получение субсидий – не более 3 (трех) рабочих дней;
визуально проверяет наличие всходов – не более 14 (четырнадцати) календарных дней;
по итогам проверки составляет акт – не более 3 (трех) рабочих дней;
5) аким района, города областного значения утверждает акт – 3 (три) рабочих дня;
6) МВК на основании акта и представленных услугополучателями в Отдел документов составляет список услугополучателей на получение субсидии – 5 (пять) рабочих дней;
7) аким района, города областного значения утверждает список услугополучателей – 2 (два) рабочих дня;
8) ответственный исполнитель Отдела:
в случае отказа от включения услугополучателя в список МВК, выдает услугополучателю соответствующую справку с указанием причины отказа – 2 (два) рабочих дня;
представляет в Управление утвержденный акимом района, города областного значения список и другие необходимые документы – 1 (один) рабочий день;
9) ответственный исполнитель Управления проверяет на соответствие представленные документы, формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий услугополучателям и направляет на подпись руководителю отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления – не более 2 (двух) рабочих дней;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем құжаттарын, төлем шоттарын ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылдары тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) Бөлім кеңсесінің қызметкері өтінімді қабылдап, тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) Бөлім басшысы өтінімге бұрыштама қойып, Бөлімнің жауапты орындаушысына жолдайды – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеріп, ведомствоаралық комиссияның (бұдан әрі - ВАК) қарауына ұсынады – 3 (үш) жұмыс күнінен аспайды. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, пысықтауға қайтарады;
4) ВАК Бөлім ұсынған құжаттарды қарап, субсидиялар алуға үмiткер көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн жасайды – 3 (үш) жұмыс күнінен аспайды;
өскіндердің болуын шолып тексереді – күнтізбелік 14 (он төрт) күннен аспайды;
тексеру қорытындысы бойынша акт жасайды – 3 (үш) жұмыс күнінен аспайды;
5) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі актіні бекітеді – 3 (үш) жұмыс күні;
6) ВАК акті мен көрсетілетін қызметті алушылар Бөлімге ұсынған құжаттар негізінде субсидиялар алуға арналған көрсетілетін қызметті алушылардың тізімін жасайды – 5 (бес) жұмыс күні;
7) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі көрсетілетін қызметті алушылардың тізімін бекітеді– 2 (екі) жұмыс күні;
8) Бөлімнің жауапты орындаушысы:
ВАК көрсетілетін қызметті алушыны тізімге қосудан бас тартқан жағдайда, көрсетілетін қызметті алушыға бас тарту себебін көрсете отырып, тиісті анықтаманы береді – 2 (екі) жұмыс күні;
Басқармаға аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі бекіткен тізімді және басқа да қажетті құжаттарды ұсынады – 1 (бір) жұмыс күні;
9) Басқарманың жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттарды сәйкестігіне қарай тексереді, көрсетілетін қызметті алушыларға бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості қалыптастырып, Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысына қол қоюға жолдайды – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;

10) руководитель отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления подписывает ведомость на выплату бюджетных субсидий услугополучателям и направляет на утверждение руководителю Управления – не более 1 (одного) рабочего дня;
11) руководитель Управления утверждает ведомость – 1 (один) рабочий день;
12) руководитель отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате с приложением счетов к оплате в двух экземплярах в случае предоставления на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе "Казначейство-клиент" реестры счетов к оплате не представляются – 1 (один) рабочий день.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием и регистрация документов;
2) наложение визы на заявку и направление ответственному исполнителю;
3) проверка представленных документов на полноту и внесение на рассмотрение МВК;
4) список услугополучателей, акт наличия всходов;
5) утвержденный акт;
6) список услугополучателей;
7) утвержденный список услугополучателей;
8) представление в Управление утвержденного списка услугополучателей;
9) утвержденная ведомость на выплату бюджетных субсидий услугополучателям, направление на подпись руководителю отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления;
10) подписанная ведомость на выплату бюджетных субсидий услугополучателям и направление на утверждение руководителю Управления;
11) утвержденная ведомость;
12) представление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия Отдела;
2) руководитель Отдела;
3) ответственный исполнитель Отдела;
4) МВК;
5) аким района, города областного значения;
6) ответственный исполнитель Управления;
7) руководитель отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления;
8) руководитель Управления.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) канцелярия Отдела:
с момента подачи услугополучателем необходимых документов осуществляет прием и регистрацию документов – 15 (пятнадцати) минут;
2) ответственный исполнитель Отдела:
проверяет представленные документы на полноту и вносит на рассмотрение МВК – 3 (три) рабочих дня. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, документы возвращаются на доработку;

10) Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы көрсетілетін қызметті алушыларға бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомоске қол қойып, Басқарма басшысына бекітуге жолдайды – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
11) Басқарма басшысы ведомості бекітеді – 1 (бір) жұмыс күні;
12) Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы қағаз тасығышта ұсынған жағдайда, төлем шоттарын екі данада қоса бере отырып, аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсынады, ал төлем шоттарын "Қазынашылық-клиент" ақпараттық жүйесі арқылы жүргізген кезде төлем шоттарының тізілімі ұсынылмайды – 1 (бір) жұмыс күні.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттарды қабылдау және тіркеу;
2) өтінімге бұрыштама қойып, жауапты орындаушыға жолдау;
3) ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеріп, ВАК-тың қарауына ұсыну;
4) көрсетілетін қызметті алушылардың тізімі, өскіндердің болуы туралы акт;
5) бекітілген акт;
6) көрсетілетін қызметті алушылардың тізімі;
7) көрсетілетін қызметті алушылардың бекітілген тізімі;
8) Басқармаға көрсетілетін қызметті алушылардың бекітілген тізімін ұсыну;
9) көрсетілетін қызметті алушыларға бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған бекітілген ведомос, Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысына қол қоюға жолдау;
10) көрсетілетін қызметті алушыларға бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған қол қойылған ведомос және Басқарма басшысына бекітуге жолдау;
11) бекітілген ведомос;
12) аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Бөлім кеңсесі;
2) Бөлім басшысы;
3) Бөлімнің жауапты орындаушысы;
4) ВАК;
5) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі;
6) Басқарманың жауапты орындаушысы;
7) Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы;
8) Басқарма басшысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) Бөлім кеңсесі:
көрсетілетін қызметті алушы қажетті құжаттарды берген сәттен бастап құжаттарды қабылдап, тіркеуді жүзеге асырады – 15 (он бес) минут;
2) Бөлімнің жауапты орындаушысы:
ұсынылған құжаттардың толықтығын тексеріп, ВАК-тың қарауына ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, құжаттар пысықтауға қайтарылады;

3) МВК:
рассматривает представленные Отделом документы, составляет список услугополучателей, претендующих на получение субсидий – 3 (три) рабочих дня;
визуально проверяет наличие всходов – 14 (четырнадцать) календарных дней;
по итогам проверки составляет акт – 3 (три) рабочих дня;
4) аким района, города областного значения утверждает акт – 3 (три) рабочих дня;
5) МВК на основании акта и представленных услугополучателями в Отдел документов составляет список услугополучателей на получение субсидии – 5 (пять) рабочих дней;
6) аким района, города областного значения утверждает список услугополучателей – 2 (два) рабочих дня;
7) ответственный исполнитель Отдела:
в случае отказа от включения услугополучателя в список МВК, выдает услугополучателю соответствующую справку с указанием причины отказа – 2 (два) рабочих дня;
представляет в Управление утвержденный акимом района, города областного значения список и другие необходимые документы – 1 (один) рабочий день;
8) ответственный исполнитель Управления проверяет на соответствие представленные документы, формирует ведомость на выплату бюджетных субсидий услугополучателям и направляет на подпись руководителю отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления – 2 (два) рабочих дня;
9) руководитель отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления подписывает ведомость на выплату бюджетных субсидий услугополучателям и направляет на утверждение руководителю Управления – не более 1 (одного) рабочего дня;
10) руководитель Управления утверждает ведомость – 1 (один) рабочий день;
11) руководитель отдела финансирования и бухгалтерского учета Управления представляет в территориальное подразделение казначейства реестр счетов к оплате с приложением счетов к оплате в двух экземплярах в случае предоставления на бумажном носителе, а при проведении счетов к оплате по информационной системе "Казначейство-клиент" реестры счетов к оплате не представляются – 1 (один) рабочий день.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Перечень местных исполнительных органов Северо-Казахстанской области, районов, города Петропавловска

3) ВАК:
Бөлім ұсынған құжаттарды қарап, субсидиялар алуға үмiткер көрсетілетін қызметті алушылардың тiзiмiн жасайды – 3 (үш) жұмыс күні;
өскіндердің болуын шолып тексереді – күнтізбелік 14 (он төрт) күн;
тексеру қорытындысы бойынша акт жасайды – 3 (үш) жұмыс күні;
4) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі актіні бекітеді – 3 (үш) жұмыс күні;
5) ВАК акті мен көрсетілетін қызметті алушылар Бөлімге ұсынған құжаттар негізінде субсидиялар алуға арналған көрсетілетін қызметті алушылардың тізімін жасайды – 5 (бес) жұмыс күні;
6) аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі көрсетілетін қызметті алушылардың тізімін бекітеді – 2 (екі) жұмыс күні;
7) Бөлімнің жауапты орындаушысы:
ВАК көрсетілетін қызметті алушыны тізімге қосудан бас тартқан жағдайда, бас тарту себебін көрсете отырып, көрсетілетін қызметті алушыға тиісті анықтаманы береді – 2 (екі) жұмыс күні;
Басқармаға аудан, облыстық маңызы бар қала әкімі бекіткен тізімді және басқа да қажетті құжаттарды ұсынады – 1 (бір) жұмыс күні;
8) Басқарманың жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттарды сәйкестігіне қарай тексереді, көрсетілетін қызметті алушыларға бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомості қалыптастырып, Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысына қол қоюға жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні;
9) Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы көрсетілетін қызметті алушыларға бюджеттік субсидиялар төлеуге арналған ведомоске қол қойып, Басқарма басшысына бекітуге жолдайды – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
10) Басқарма басшысы ведомості бекітеді – 1 (бір) жұмыс күні;
11) Басқарманың қаржыландыру және бухгалтерлік есеп бөлімінің басшысы қағаз тасығышта ұсынған жағдайда, төлем шоттарын екі данада қоса бере отырып, аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсынады, ал төлем шоттарын "Қазынашылық-клиент" ақпараттық жүйесі арқылы жүргізген кезде төлем шоттарының тізілімі ұсынылмайды – 1 (бір) жұмыс күні.
9. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары) реттілігін, өзара іс-қимылдарын толық сипаттау, сондай-ақ өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының, аудандардың, Петропавл қаласының жергілікті атқарушы органдарының тізбесі

1. Государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Северо-Казахстанской области", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Парковая 57 "В";
2. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Айыртауского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Сыздыкова 4;
3. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Акжарского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная 13;
4. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Аккайынского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Народная 37;
5. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Есильского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина 10;
6. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Жамбылского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы 6;
7. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района Магжана Жумабаева", адрес: Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная 56;
8. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Кызылжарского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бесколь, улица Институтская 1;
9. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Мамлютского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Абая Кунанбаева 5;
10. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района имени Габита Мусрепова", адрес: Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Аблай-хана 28;
11. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Тайыншинского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана 197;
12. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Тимирязевского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Шокана Уалихана 1;
13. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Уалихановского района", адрес: Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Джамбула 76;
14. Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства района Шал акына", адрес: Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы 35;
15. Государственное учреждение "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Петропавловска", адрес: Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана 23.
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте"
Условные обозначения:

1. "Солтүстік Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Парк көшесі, 57 "В";
2. "Айыртау ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Сыздықов көшесі, 4;
3. "Ақжар ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 13;
4. "Аққайың ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Народная көшесі, 37;
5. "Есіл ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10;
6. "Жамбыл ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Преснов ауылы, Дружба көшесі, 6;
7. "Мағжан Жұмабаев ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 56;
8. "Қызылжар ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1;
9. "Мамлют ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлют қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5;
10. "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Абылай хан көшесі, 28;
11. "Тайынша ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 197;
12. "Тимирязев ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Ш. Уәлиханов көшесі, 1;
13. "Уәлиханов ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Жамбыл көшесі, 76;
14. "Шал ақын ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35;
15. "Петропавл қаласының кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі, мекенжайы: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23.
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
"Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсiру шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің
Шартты белгілер: