О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2015 года № 36/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 мая 2015 года № 3242. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20 марта 2018 года № 20/3
Сноска. Утратило силу решением маслихата Жамбылского района Северо- Казахстанской области от 20.03.2018 № 20/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Жамбылский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 09.03.2016 N 46/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Повысить ставки земельного налога по Жамбылскому району, установленные статьями 379, 381, 383 Налогового Кодекса Республики Казахстан на 50 процентов от базовых ставок, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
2. Повысить ставки земельного налога, установленные статьей 378 Налогового Кодекса Республики Казахстан в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Повысить ставки единого земельного налога, установленные статьей 444 Налогового Кодекса Республики Казахстан в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
4. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 28 июля 2011 года № 34/4 "О корректировке базовых ставок на земельный налог по Жамбылскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-7-156 от 01 сентября 2011 года, опубликовано 23 сентября 2011 года в газете "Ауыл арайы", 30 сентября 2011 года в газете "Сельская новь").
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXVI сессии
Жамбылского районного
маслихата
Б.Мусабаев
Секретарь
Жамбылского районного
маслихата
Б.Мусабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
31 марта 2015 года
И.Турков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управления государственных
доходов по Жамбылскому району
Департамента государственных
доходов по
Северо-Казахстанской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
31 марта 2015 года
А. Журсиналин

Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшермелерін түзету туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 36/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 мамырда N 3242 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 20/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 20.03.2018 № 20/3 (алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Бюджетке салық және басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 387-бабының 1-тармағына және 444-бабының 1-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 09.03.2016 N 46/3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
1. Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшермелері Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 379, 381, 383-бабтарымен орнатылған 50 пайызға, автотұрақтарға (паркингтерге), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес қолданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 378-бабымен белгіленген жер салығының мөлшермелері он есеге жоғарылатылсын.
3. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес қолданылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 444-бабымен орнатылған бірыңғай жер салығының мөлшермелері он есеге жоғарылатылсын.
4. Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 28 шілдедегі "Жамбыл ауданы бойынша жер салығының мөлшермелерін түзету туралы" (2011 жылғы 01 қыркүйек № 13-7-156 Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу реестрінде тіркелген, 2011 жылғы 23 қыркүйектегі "Ауыл арайы" және 2011 жылғы 30 қыркүйектегі "Сельская новь" газеттерінде жарияланған) № 34/4 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаттың
кезекті ХХХVІ сессиясының
төрағасы
Б.Мұсабаев
Жамбыл аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б.Мұсабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
2015 жылғы 31 наурыз
И.Турков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер Комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің "Жамбыл ауданы
бойынша мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
2015 жылғы 31 наурыз
А.Жүрсінәлин