О внесении изменения в постановление акимата Тайыншинского района от 31 декабря 2014 года № 703 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2015 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 сентября 2015 года № 3392. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5 января 2016 года N 12.1.7-1/02)

"2015 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға, жан басына шаққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшеріне мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 703 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 390 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қыркүйекте N 3392 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппаратының 2016 жылғы 5 қаңтардағы N 12.1.7-1/02 хаты)

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 5.01.2016 N 12.1.7-1/02).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тайыншинского района от 31 декабря 2014 года № 703 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3094 от 3 февраля 2015 года, опубликовано в газетах "Тайынша таңы" от 20 февраля 2015 года, "Тайыншинские вести" от 20 февраля 2015 года) следующее изменение:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппаратының 5.01.2016 N 12.1.7-1/02 хаты).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға, жан басына шаққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшеріне мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Тайынша ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 желтоқсандағы № 703 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 3 ақпандағы № 3094 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы "Тайынша таңы" және 2015 жылғы 20 ақпандағы "Тайыншинские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға, жан басына шаққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшеріне қоса берілген мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 сентября 2015 года.
Аким Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
Е. Иманслям
Приложение к постановлению акимата района Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2015 года № 390
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Тайыншинском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Административно - территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
1
Организации дошкольного воспитания и обучения Тайыншинского района, финансируемые за счет трансфертов из республиканского бюджета
475
16203,0
7100
2
Организации дошкольного воспитания и обучения Тайыншинского района, финансируемые за счет средств местного бюджета
1014
11459,8
7700

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қыркүйегінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданының әкімі
Е. Иманслям
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 390 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбиелеуге және оқытуға, жан басына шаққан қаржыландыру мен ата-аналардың төлемақы мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
1
Тайынша ауданының мектепке дейінгі білім беру мен тәрбиелеуді республикалық бюджет трансферттері есебінен қаржыландырылады
475
16203,0
7100
2
Тайынша ауданының мектепке дейінгі білім беру мен тәрбиелеуді жергілікті бюджет трансферттері есебінен қаржыландырылады
1014
11459,8
7700